Romjulsløpet 2020



Norwegian English
Påmeldingsliste

Søk i felt
Søk klasse
Søk etter

3326 deltaker(e) funnet i søket, viser 1 - 200
<- StartNr -> <- Navn -> <- Nasjon -> <- Klubb/Lag -> <- Distanse -> <- Klasse ->
49 Robin Hammarstrøm NOR Barnas Nisseløp
50 Rikke Hammarstrøm NOR Barnas Nisseløp
148 Lucas Fagerhøi NOR Barnas Nisseløp
149 Jacob Fagerhøi NOR Barnas Nisseløp
176 Elian Linndal NOR Barnas Nisseløp
180 Eirik Hella Skiftesvik NOR Barnas Nisseløp
181 Live Hella Skiftesvik NOR Barnas Nisseløp
238 Lykke Bjanes NOR Ohana Barnas Nisseløp
243 Christine Oreberg Giswold NOR Barnas Nisseløp
244 Victoria Oreberg NOR Barnas Nisseløp
259 Ida Ellingsen NOR Barnas Nisseløp
260 Edda Bjørnevoll-Tveit NOR Barnas Nisseløp
261 Sverre Bjørnevoll-Tveit NOR Barnas Nisseløp
315 Tiril Vingen NOR Team Vingen Barnas Nisseløp
318 Sander Rognstad Post NOR Postnissene Barnas Nisseløp
320 Syver Rognstad Post NOR Postnissene Barnas Nisseløp
343 Elida Seippel-Sivertsen NOR Barnas Nisseløp
346 Sol Embla Svendsen Aune NOR Team Tussehagen Barnas Nisseløp
480 Kristoffer Laksfors NOR Barnas Nisseløp
481 Jakob Laksfors NOR Barnas Nisseløp
619 Torvind Mangerøy-Wathne NOR Barnas Nisseløp
720 Herman Moberg Andresen NOR Barnas Nisseløp
739 Dexter Almås-Magnussen NOR Barnas Nisseløp
755 Colin Holtet NOR Barnas Nisseløp
850 Solbjørn Gonlag NED Team Sjåstad Barnas Nisseløp
897 Tuva Vorland NOR OIF Barnas Nisseløp
933 Gabriel Flakk Haugen NOR Team Gabriel Barnas Nisseløp
966 Torben Kopperud NOR AFSK Barnas Nisseløp
997 Emilie Gellein Eskelund NOR Eskisane Barnas Nisseløp
998 Theodor Gellein Eskelund NOR Eskisane Barnas Nisseløp
1027 Ine-Charlotte Høvik-Opås NOR Runs4choholate Barnas Nisseløp
1060 Elanor Swahn NOR Barnas Nisseløp
1061 Adeline Swahn NOR Barnas Nisseløp
1083 Nicolai Osvoll NOR Barnas Nisseløp
1098 Henrik Natvig Meyer NOR Faa-Mey-(i)-Gang Barnas Nisseløp
1118 Sverre Melhus Enger NOR Barnas Nisseløp
1301 Tiril Amalie Sand NOR Team Grønsky Barnas Nisseløp
1303 Leander Ehn Hartvigsen NOR Barnas Nisseløp
1319 Emily Orvik NOR Barnas Nisseløp
1346 Helle Nordtømme NOR Team Knallert Barnas Nisseløp
1356 Helle Nordtømme NOR Team Knallert Barnas Nisseløp
1434 Trym Bjørnsen NOR Lunde-Bjørnsen Barnas Nisseløp
1435 Isak Bjørnsen NOR Lunde-Bjørnsen Barnas Nisseløp
1530 Dennis L. Fagerhøi NOR Team Fagerhøi Barnas Nisseløp
1553 August Gustafsson Schüller NOR Barnas Nisseløp
1613 Andrea Peersen Vestnes NOR Barnas Nisseløp
1614 Emily Peersen Karoliussen NOR Barnas Nisseløp
1615 Louise Peersen Karoliussen NOR Barnas Nisseløp
1619 Olav Veigner NOR Barnas Nisseløp
1642 Rebekah Anweya-Powell NOR Barnas Nisseløp
1643 Ffion Anweya-Powell NOR Barnas Nisseløp
1644 Eva Anweya-Powell NOR Barnas Nisseløp
1700 Ella Torper NOR Barnas Nisseløp
1810 Emilie Aarøe NOR Barnas Nisseløp
1811 Adrian Aarøe NOR Barnas Nisseløp
1828 Ask Lystad NOR Barnas Nisseløp
1829 Lykke Lystad NOR Barnas Nisseløp
1936 Aria Fonnes Tvedt NOR Fontvedriis Barnas Nisseløp
1958 Finn Albert Nævestad NOR Barnas Nisseløp
1967 Hannah Le NOR Barnas Nisseløp
2015 Edwin Holvik Fevang NOR IL Runar Barnas Nisseløp
2040 Sebastian Ovenstad NOR Barnas Nisseløp
2115 Mie Brenden NOR Justforfun Barnas Nisseløp
2133 Alexander Filtvedt NOR Barnas Nisseløp
2134 Aurora Filtvedt NOR Barnas Nisseløp
2140 Julie Eskelund Rosenberg NOR Barnas Nisseløp
2179 Tomasz Ernesto Malda NOR Malda Barnas Nisseløp
2210 Philippe Sarria-Mangerøy NOR Barnas Nisseløp
2224 Anna Aakerhus Haugen NOR TeamWinners Barnas Nisseløp
2225 Nora Aakerhus Haugen NOR TeamWinners Barnas Nisseløp
2296 Bella Brækhus-Sjølie NOR Barnas Nisseløp
2297 Vesper Brækhus-Sjølie NOR Barnas Nisseløp
2562 Asbjørn Fritsvold NOR Rogneby Runners Barnas Nisseløp
2661 Leon W. Nygård NOR Wikstrøm IL Barnas Nisseløp
2662 Embrik W. Nygård NOR Wikstrøm IL Barnas Nisseløp
2704 Olha Vorobei NOR Barnas Nisseløp
2807 Noah Mæland NOR Smånisser Barnas Nisseløp
2809 Linnea Rønning NOR Smånisser Barnas Nisseløp
2810 Adelen Heggland Mæland NOR Smånisser Barnas Nisseløp
2811 Adelen Heggland Mæland NOR Smånisser Barnas Nisseløp
2874 Eira Hammari Lupton NOR Kirkenes Løpeklubb Barnas Nisseløp
2875 Runa Aarseth Lupton NOR Kirkenes Løpeklubb Barnas Nisseløp
2893 Jeremia Hop-Hansen NOR GAMLE FREDRIKSTAD Barnas Nisseløp
2906 Ada Olea Dahlkvist Valnes NOR Barnas Nisseløp
2907 Delvin Dahlkvist Valnes NOR Barnas Nisseløp
2940 Jeremia Hop-Hansen NOR The Hops Barnas Nisseløp
3055 Helene Ingeberg NOR TeamMotbakkene Barnas Nisseløp
3074 Pernille Undseth NOR Vassøy runners Barnas Nisseløp
3176 Milla Ness Evensmo NOR Barnas Nisseløp
3204 Vårin Homann-Danielsen NOR Barnas Nisseløp
3207 Malin Alice Aas NOR Barnas Nisseløp
3209 Aksel Gabrielsen NOR Tromsø Barnas Nisseløp
3227 Maja Haabeth Brox NOR Barnas Nisseløp
3314 Lise Jentoft NOR Barnas Nisseløp
3315 Synne Jentoft NOR Barnas Nisseløp
108 Helena Ørbeck Nordpoll NOR Barnas Nisseløp K10-13
258 Celine Ellingsen NOR Barnas Nisseløp K10-13
573 Ella Pauline Haugen NOR Singsås IL Barnas Nisseløp K10-13
1134 Darinna Kellere NOR Keller Barnas Nisseløp K10-13
1660 Tuva Stolp-Kaspersen NOR Barnas Nisseløp K10-13
1937 Martine Fonnes Tvedt NOR Fontvedriis Barnas Nisseløp K10-13
3248 Sofie Nilsen NOR Stryn turn & Idr. Lag Barnas Nisseløp K10-13
1933 Emilie Vestad NOR Barnas Nisseløp K14-17
237 Julie Bjanes NOR Ohana Barnas Nisseløp K23-34
3313 Marit Kullerud NOR Barnas Nisseløp K40-44
344 Johannes Seippel-Sivertsen NOR Barnas Nisseløp M10-13
857 Waaris Ramzan Usman NOR Barnas Nisseløp M10-13
1611 Ørjan Lilleøren NOR Il modig Barnas Nisseløp M10-13
2228 Brian Guennigsman USA Barnas Nisseløp M10-13
2894 Samuel Hop-Hansen NOR GAMLE FREDRIKSTAD Barnas Nisseløp M10-13
2941 Samuel Hop-Hansen NOR The Hops Barnas Nisseløp M10-13
3277 Jørgen Gravvold NOR Team RP Barnas Nisseløp M10-13
239 Matias Petterson NOR Ohana Barnas Nisseløp M23-34
559 Alistair Bambridge GBR Barnas Nisseløp M35-39
146 Sofie Vigeland NOR Team Ulvi Juletreeren (3 KM)
177 Vida Marie Linndal NOR Juletreeren (3 KM)
423 Oscar Nielsen NOR Juletreeren (3 KM)
461 Cornelia Haug Nordenmark NOR TLC Juletreeren (3 KM)
716 Ingrid Emilie Vestnes NOR Team Bårdsnes Juletreeren (3 KM)
717 Edel Venås Indrefjord NOR Team Bårdsnes Juletreeren (3 KM)
718 Leonora Rishaug NOR Team Bårdsnes Juletreeren (3 KM)
759 Sia Meyer-Eriksen NOR Juletreeren (3 KM)
834 Herman Hansen NOR Juletreeren (3 KM)
950 Sebastian Anweya Linnestad NOR Juletreeren (3 KM)
951 Emilie Anweya Linnestad NOR Juletreeren (3 KM)
1050 Nicolai Sabier NOR Juletreeren (3 KM)
1115 Daniel Løkja Gondos NOR Juletreeren (3 KM)
1339 Eskil Dragland NOR Kodetropp D Juletreeren (3 KM)
1455 Natalie Haukalid NOR Juletreeren (3 KM)
1456 Gabriel Haukalid NOR Juletreeren (3 KM)
1533 Fride Karlsen NOR Nordreisa IL Juletreeren (3 KM)
1534 Tilde Karlsen NOR Nordreisa IL Juletreeren (3 KM)
1620 Celina Veigner NOR Juletreeren (3 KM)
1651 Gabriel Külföldi-Bjerkeli NOR Juletreeren (3 KM)
1652 Lilian Külföldi-Bjerkeli NOR Juletreeren (3 KM)
1703 Herman Nordlien NOR Juletreeren (3 KM)
1709 Sebastian Hansen Faller NOR Juletreeren (3 KM)
1755 Ulrikke Steen NOR Gullhaugnissene Juletreeren (3 KM)
1877 Didrik Bækkevar Semb NOR Øvrevoll Hosle IL Juletreeren (3 KM)
1938 Peter Tvedt NOR Fontvedriis Juletreeren (3 KM)
1956 Linéa Kvie-Heiro NOR Juletreeren (3 KM)
1995 Maia Aurdal NOR Juletreeren (3 KM)
1999 Kevin Andrè N Dahl NOR Justforfun Juletreeren (3 KM)
2029 Ella Gulliksrud NOR Juletreeren (3 KM)
2030 Kasper Gulliksrud NOR Juletreeren (3 KM)
2087 Erik Abercrombie NOR Team Westreng Juletreeren (3 KM)
2088 Johanna Abercrombie NOR Team Westreng Juletreeren (3 KM)
2109 Luna Maria Fabra Borch NOR Juletreeren (3 KM)
2166 Emmeline Hananger NOR Juletreeren (3 KM)
2278 Liv Idunn Brynjulvsrud Wistedt NOR Juletreeren (3 KM)
2506 Simen Alexander Jensen NOR Juletreeren (3 KM)
2636 August Skøien NOR KOMKAM Juletreeren (3 KM)
2666 Ingeborg Hol NOR Heiagjengen Juletreeren (3 KM)
3105 Maja Gran Meisingset NOR enil.no Juletreeren (3 KM)
3106 Mats Gran Meisingset NOR enil.no Juletreeren (3 KM)
3228 Sigurd Haabeth Brox NOR Juletreeren (3 KM)
3267 Mathilde Hananger NOR Juletreeren (3 KM)
69 Ella Lee-Tjersland NOR Juletreeren (3 KM) K10-13
295 Aurora Øynes Olsborg NOR Vibeckes Juleutfordring Juletreeren (3 KM) K10-13
332 Milla Lykke Pettersen-Ervik NOR Team Pettersen-Ervik Juletreeren (3 KM) K10-13
370 Elida Berge NOR Hvit Jul Juletreeren (3 KM) K10-13
574 Guro Alette Haugen NOR Singsås IL Juletreeren (3 KM) K10-13
816 Emine Hernes NOR Team Hernes Juletreeren (3 KM) K10-13
1212 Hannah Nicoline Pettersen NOR Juletreeren (3 KM) K10-13
1223 Lea Nguyen-Skaret NOR Team Løpeoldemor Juletreeren (3 KM) K10-13
1695 Astrid Juliane Heier NOR Juletreeren (3 KM) K10-13
1939 Elise Tvedt NOR Fontvedriis Juletreeren (3 KM) K10-13
1994 Leona Aurdal Fossen NOR Juletreeren (3 KM) K10-13
2006 Nikoline Heibø Pladsen NOR Juletreeren (3 KM) K10-13
2028 Emma Gulliksrud NOR Juletreeren (3 KM) K10-13
2108 Alma Rosario Fabra Borch NOR Juletreeren (3 KM) K10-13
2158 Lilly Sesseng NOR Juletreeren (3 KM) K10-13
2812 Emma Amalie Nordheim NOR Juletreeren (3 KM) K10-13
2835 Martha Traasdahl Staff Staff NOR 3 for noen Juletreeren (3 KM) K10-13
2842 Kristine Grimstad NOR BUL Juletreeren (3 KM) K10-13
3135 Mathea Knutsen NOR Juletreeren (3 KM) K10-13
3205 Matilde Homann-Danielsen NOR Juletreeren (3 KM) K10-13
641 Iben Valås NOR Team Lone Juletreeren (3 KM) K14-17
983 Åselinn Johnsen NOR Juletreeren (3 KM) K14-17
1047 Amelia Sabier NOR Juletreeren (3 KM) K14-17
1398 Iselin Tørnby NOR Juletreeren (3 KM) K14-17
2007 Andrine Heibø Pladsen NOR Juletreeren (3 KM) K14-17
2089 Emilie Abercrombie Losoa NOR Team Westreng Juletreeren (3 KM) K14-17
2254 Helena Amalie Johnsen NOR Juletreeren (3 KM) K14-17
2551 Anne Gine Løvnes NOR Juletreeren (3 KM) K14-17
2571 Inger Rogneby NOR Rogneby Runners Juletreeren (3 KM) K14-17
2572 Elen Rogneby NOR Rogneby Runners Juletreeren (3 KM) K14-17
2700 Pia Wik NOR Juletreeren (3 KM) K14-17
2913 Julie Byrkjeland Husa NOR Juletreeren (3 KM) K14-17
1137 Anastasija Kellere NOR Keller Juletreeren (3 KM) K18-19
1536 Emilie Lenn NOR Juletreeren (3 KM) K18-19
1954 Iselin Borg NOR Juletreeren (3 KM) K18-19
2099 Ragna Russwurm NOR Juletreeren (3 KM) K18-19
2573 Anna Rogneby NOR Rogneby Runners Juletreeren (3 KM) K18-19
2677 Sara Sverdrup-Thygeson NOR Juletreeren (3 KM) K18-19
2701 Åsa Wik NOR Juletreeren (3 KM) K18-19
2805 Celine Norheim NOR Juletreeren (3 KM) K18-19
2822 Sanna Skancke Krauss NOR Juletreeren (3 KM) K18-19
2976 Sofia Marie Oreo Fallås NOR Åsnes Finnskog IL Juletreeren (3 KM) K18-19
848 Hedda Johnsrud NOR Johnsrud Juletreeren (3 KM) K20-22



Sider: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17


Kundeservice
Spørsmål om arrangementet rettes til:

Romjulsløpet 2020
Oslo Maraton

http://oslomaraton.no
info@oslomaraton.no



Ultimate Sport Service | Langelandsvej 38 | 5800 Nyborg | Denmark