The Ruthless Raja 2021



Osallistujalista

Matka: Hiihto 100 mailia (160 km) (22)
Numero Nimi Seura/Joukkue Kansallisuus Paikkakunta Matka
Pasi Heikkinen FIN OULU Hiihto 100 mailia (160 km)
Pentti Hiirijoki FIN SASTAMALA Hiihto 100 mailia (160 km)
Leena Hiltunen FIN KUOPIO Hiihto 100 mailia (160 km)
Jarmo Holopainen FIN NILSIÄ Hiihto 100 mailia (160 km)
Outi Hyppölä Kepsi Kimmat FIN SOTKAMO Hiihto 100 mailia (160 km)
Heikki Immonen KMV FIN Hiihto 100 mailia (160 km)
Terhi Jantunen Kepsi Kimmat FIN LAPPEENRANTA Hiihto 100 mailia (160 km)
Kimmo Jormalainen Lestijärvi FIN YLI-LESTI Hiihto 100 mailia (160 km)
Anne Kiljunen FIN JYSKÄ Hiihto 100 mailia (160 km)
Kimmo Kaario FIN JYSKÄ Hiihto 100 mailia (160 km)
Sari Moilanen OP Ylä-Kainuu FIN SUOMUSSALMI Hiihto 100 mailia (160 km)
Teemu Mäkeläinen Sahasoi Oy FIN SUOMUSSALMI KK Hiihto 100 mailia (160 km)
Kirsi Nyrhinen FIN HELSINKI Hiihto 100 mailia (160 km)
Teija Parkkinen FIN OULU Hiihto 100 mailia (160 km)
Jussi Patana - FIN - Hiihto 100 mailia (160 km)
Anne Rauhamäki Ryläyksen Ystävät FIN KUTAJÄRVI Hiihto 100 mailia (160 km)
Ilpo Riihijärvi SSAB Raahe FIN RAAHE Hiihto 100 mailia (160 km)
Jouni Salmi Roschier Ski Team FIN ESPOO Hiihto 100 mailia (160 km)
Janne Smolander Kurkimäen Kisa FIN KUOPIO Hiihto 100 mailia (160 km)
Maarit Timonen FIN TORNIO Hiihto 100 mailia (160 km)
Helinä Turtinen FIN KAJAANI Hiihto 100 mailia (160 km)
Ville Törmälä FIN JYVÄSKYLÄ Hiihto 100 mailia (160 km)

Matka: Hiihto 78 km (14)
Numero Nimi Seura/Joukkue Kansallisuus Paikkakunta Matka
Sirkku Heino Eräjormat FIN JOENSUU Hiihto 78 km
Viivi Hyppönen MaastoMahti FIN HIRVILAHTI Hiihto 78 km
Teemu Kakkonen MaastoMahti FIN HIRVILAHTI Hiihto 78 km
Sari Kauppinen Jyväskylä Trail Runners FIN JYSKÄ Hiihto 78 km
Tommi Lahtonen MaastoMahti FIN JYVÄSKYLÄ Hiihto 78 km
Mirja Laukka FIN MIELUSKYLÄ Hiihto 78 km
Eeva-Maria Leppänen MaastoMahti FIN JYVÄSKYLÄ Hiihto 78 km
Helena Onali Tompuri FIN ROVANIEMI Hiihto 78 km
Tero Pelkonen Jyväskylä Trail Runners FIN JYVÄSKYLÄ Hiihto 78 km
Sonja Päivinen FIN KAJAANI Hiihto 78 km
Mika Rautiainen Erä-Kainuu FIN KAJAANI Hiihto 78 km
Jari Sistonen FIN SIILINJÄRVI Hiihto 78 km
Mika Suomalainen Vieremän koitto FIN VIEREMÄ Hiihto 78 km
Satu Saarelainen Metsähallitus FIN RAUTAVAARA Hiihto 78 km

Matka: Hiihto 25 km (4)
Numero Nimi Seura/Joukkue Kansallisuus Paikkakunta Matka
Vivan Dahl KK Team Pohjalainen FIN KOKKOLA Hiihto 25 km
Heidi Jäntti Ykköspirkot FIN SUOMUSSALMI KK Hiihto 25 km
Hilkka Kontio FIN SUOMUSSALMI Hiihto 25 km
Sirpa Korhonen Suomussalmen Rasti FIN SUOMUSSALMI Hiihto 25 km

Matka: Fatbike 24 km (2)
Numero Nimi Seura/Joukkue Kansallisuus Paikkakunta Matka
Timo Tervo FIN KAJAANI Fatbike 24 km
Ulla Tervo FIN KAJAANI Fatbike 24 km

Matka: Fatbike 78 km (7)
Numero Nimi Seura/Joukkue Kansallisuus Paikkakunta Matka
Kalle Ahlqvist Lohjs Trails/ Iso liekki FIN LOHJA Fatbike 78 km
Erik Blomster Lohja Trails FIN LOHJA Fatbike 78 km
Joni Kilpijärvi FIN OULU Fatbike 78 km
Mika Korte Lohja Trails/ Pieni liekki FIN LOHJA Fatbike 78 km
Mika Mattila Ylämaan pyrkijät FIN YLÄMAA Fatbike 78 km
Juha Rämälä Maastoonpolje FIN TAMPERE Fatbike 78 km
Antti Tikka FIN ESPOO Fatbike 78 km


Matka: Hiihto 40 km (19)
Numero Nimi Seura/Joukkue Kansallisuus Paikkakunta Matka
Mika Alm Koneistamo Alm Oy FIN Hiihto 40 km
Matti Huusko Koneistamo Alm Oy FIN Hiihto 40 km
Heikki Immonen Koneistamo Alm Oy FIN Hiihto 40 km
Jenni Jäntti Koneistamo Alm Oy FIN Hiihto 40 km
Olli Kainulainen FIN VANTAA Hiihto 40 km
Raija Kemppainen Suomussalmen Samoojat FIN SUOMUSSALMI Hiihto 40 km
Kimmo Keränen Koneistamo Alm Oy FIN Hiihto 40 km
Henri Lahti Keittopojat FIN VANTAA Hiihto 40 km
Sampsa Luomaniemi Keittopojat FIN HELSINKI Hiihto 40 km
Tiina Moilanen Hero Motivation FIN KAJAANI Hiihto 40 km
Timo Moilanen Koneistamo Alm Oy FIN Hiihto 40 km
Johanna Myllymäki Muurame MTB FIN MUURAME Hiihto 40 km
Markku Puoskari Koneistamo Alm Oy FIN Hiihto 40 km
Pasi Sirviö Koneistamo Alm Oy FIN Hiihto 40 km
Sirpa Suutari Koneistamo Alm Oy FIN Hiihto 40 km
Henri Saarikoski Keittopojat FIN VANTAA Hiihto 40 km
Raimo Tolonen FIN SUOMUSSALMI Hiihto 40 km
Mari Viholainen FIN KORPILAHTI Hiihto 40 km
Markku Ärjä Koneistamo Alm Oy FIN Hiihto 40 km

Matka: Hiihto 100 km (14)
Numero Nimi Seura/Joukkue Kansallisuus Paikkakunta Matka
Jouko Huuhka Kankaanpään Suunnistajat FIN KANKAANPÄÄ Hiihto 100 km
Antti Jatkola Keittopojat FIN VANTAA Hiihto 100 km
Antti Keltanen Keittopojat FIN VANTAA Hiihto 100 km
Eija Kestilä FIN JYVÄSKYLÄ Hiihto 100 km
Heikki Kinnunen Rcc FIN MATTILANPERÄ Hiihto 100 km
Taija Laru RCC FIN PATTIJOKI Hiihto 100 km
Ivo Lepasaar EST TALLINN Hiihto 100 km
Janno Metsapool EST KAJAANI Hiihto 100 km
Satu Niskavaara Tosikot/Jyväskylän trail runners FIN VAAJAKOSKI Hiihto 100 km
Tuija Rantalainen Ryläyksen Ystävät FIN VILLÄHDE Hiihto 100 km
Simo Ruohonen Pilpalan Poronpolkijat FIN RIIHIMÄKI Hiihto 100 km
Marco Sang Sura EST SUOMUSSALMI Hiihto 100 km
Piia Siitonen Tosikot/JTR FIN JYVÄSKYLÄ Hiihto 100 km
Arto Viitasaari KK Team Pohjalainen FIN KOKKOLA Hiihto 100 km

Ultimate Sport Service   |   Langelandsvej 38   |   5800 Nyborg   |   Denmark