3-Sjøersløpet 2021



Norwegian English
Påmeldingsliste

Søk i felt
Søk etter

2211 deltaker(e) funnet i søket, viser 1 - 100
<- Bib -> <- Navn -> <- By -> <- Team / Lag -> <- Klubb -> <- Land -> <- Pulje -> <- Start tid ->
1 Senay Amlesom Fissehatsion OSLO Ullensaker/Kisa IL Friidrett NOR 1 12:00
2 Michael Ande Tesfamichael OSLO BUL IL NOR 1 12:00
3 Awet Kibrab OSLO ull/kisa Ullensaker/Kisa IL Friidrett NOR 1 12:00
4 Thomas Førland Asgautsen STAVANGER Stavanger Friidrettsklubb NOR 1 12:00
5 Ken Tony Johansen ODDA Gular IL NOR 1 12:00
6 Johannes Dalland STAVANGER TEAM ALBERT NOR 1 12:00
7 Frew Zenebe Brkineh STAVANGER Sandnes IL NOR 1 12:00
8 Odd Arne Engesæter ERDAL Oksen Ferdinand NOR 1 12:00
9 Lars-Olav Måkestad Apold TYSSEDAL Gular IL NOR 1 12:00
10 Ola Tjensvoll VARHAUG Undheim IL NOR 1 12:00
11 Eivind Knutsen SØGNE Kristiansand Løpeklubb NOR 1 12:00
12 Hallgeir Aspli OSLO PwC BIL Frol IL NOR 1 12:00
13 Kim Andre Haugstad ÅLGÅRD Gjesdal IL NOR 1 12:00
14 Andreas Penne Nygård KLEPPE GTI Friidrettsklubb NOR 1 12:00
15 Henning Mæhle OSLO Multiconsult BIL Vidar Sportsklubben NOR 1 12:00
16 Eirik Kvalevåg SOLA NOR 1 12:00
17 Svein Olav Krakstad STAVANGER Spirit Stavanger Friidrettsklubb NOR 1 12:00
18 Marthe Katrine Myhre HUNNDALEN Lillehammer IF NOR 1 12:00
19 Sveinar Vadla ÅRDAL I RYFYLKE Spirit Stavanger Friidrettsklubb NOR 1 12:00
20 Pernilla Epland TYSNES Stord IL (Allianseidrettslag) NOR 1 12:00
21 Richard Kverneland TANANGER Stavanger Friidrettsklubb NOR 1 12:00
22 Jonny Kibsgaard HOVLAND Team Kibsgaard Gular IL NOR 1 12:00
23 Christian Nøttveit SANDNES Teqva BIL NOR 1 12:00
24 Andy King SOLA Spirit Energy Stavanger Friidrett, Triathlon NOR 1 12:00
25 Per-Christian Bårholm TANANAGER Stavanger Friidrett, Triathlon NOR 1 12:00
26 Vienna Søyland Dahle HOMMERSÅK Skjalg IL NOR 1 12:00
27 Jack Kosky STAVANGER GTI Friidrettsklubb GBR 1 12:00
28 Jonas Fjeldsbø ÅLGÅRD Gjesdal IL Gjesdal IL NOR 1 12:00
29 Christopher Wiggen HAFRSFJORD Team NorthmanOCR NOR 1 12:00
30 Øyvind Macody Lund BERGEN Bergen Kommune BIL Varegg Fleridrett NOR 1 12:00
31 Jo Eirik Møller OSLO Lovstafetten Oslo NOR 1 12:00
32 Simon Knutsen NODELAND Kristiansand Løpeklubb NOR 1 12:00
33 Håvard Berland RÅDAL Equinor BIL BFG Bergen Løpeklubb NOR 1 12:00
34 Bjøro Nevland ÅLGÅRD Gjesdal IL NOR 1 12:00
35 Bjørn Ivar Svendsen HAFRSFJORD Stavanger Friidrettsklubb NOR 1 12:00
36 Lasse Leine LEVANGER Markabygda IL NOR 1 12:00
37 Stian Emil Pettersen BRYNE Dobbelt Gjert IL NOR 1 12:00
38 Fredrik Svendal SANDNES Sandnes IL - Langrenn Sandnes IL NOR 1 12:00
39 Jack Snell STAVANGER GBR 1 12:00
40 Håvard Klepp SOLA OSPREY NOR 1 12:00
41 Otto Galta STAVANGER GTI Friidrettsklubb NOR 1 12:00
42 Knut Jonas Svanes Fevang BERGEN Team Oppsig NOR 1 12:00
43 Daniel Abicht STAVANGER Equinor BIL Skjalg IL NOR 1 12:00
44 Sindre Sørensen STAVANGER Stavanger Triathlonklubb NOR 1 12:00
45 Adele Henriksen GODVIK Loddefjordløperne Gular IL NOR 1 12:00
46 Maria Wiig BRYNE Team Ingrid Kristiansen Stavanger Friidrettsklubb NOR 1 12:00
47 Svein Magne Løvås JØRPELAND Spirit Stavanger Friidrettsklubb NOR 1 12:00
48 Arve Austestad SOLA NOR 1 12:00
49 Børge Andreassen SANDNES SUSBIL NOR 1 12:00
50 Nils-Einar Glesnes HAFRSFJORD GTI Friidrettsklubb NOR 1 12:00
51 Håvard Andersen Bråthen JØRPELAND Stavanger Friidrettsklubb NOR 1 12:00
52 Henning Tjøstheim JØRPELAND Stavanger Friidrettsklubb NOR 1 12:00
53 Bjørn Ketil Sørvik URANGSVÅG Bremnes Seashore Bremnes IL NOR 1 12:00
54 Bjørn Kåre Høie STAVANGER Kvitsøy IL NOR 1 12:00
55 Kristin Vabø STAVANGER Stavanger Friidrettsklubb NOR 1 12:00
56 Stian Skogland Halvorsen STAVANGER Storhaug FK NOR 1 12:00
57 Bjørn Ingvar Kydland STAVANGER SpareBank 1 SR-Bank GTI Friidrettsklubb NOR 1 12:00
58 Anders Tønnessen Rød OS Os Orienteringsklubb NOR 1 12:00
59 Bjørnar Hellerslien BERGEN Sauda IL NOR 1 12:00
60 Erling Eggesvik NYGÅRDSJØEN Nordfjorden IL NOR 1 12:00
61 Håvard Alnes STAVANGER Equinor BIL NOR 1 12:00
62 Ole Gunder Skiaker OSLO NOR 1 12:00
63 Njål Solberg Greiner SOLA Equinor BIL NOR 1 12:00
64 Anders Owren OSLOOSLO NOR 1 12:00
65 Kyrre Neverdal BODØ Bodø Run NOR 1 12:00
66 Einar Sande STAVANGER Prosjektil BIL NOR 1 12:00
67 Dennis Jepsen STAVANGER TEAM ALBERT Skjalg IL NOR 1 12:00
68 Runar Torpe Lien PORSGRUNN Porsgrunn o-lag NOR 1 12:00
69 Morten Bjerga Sundli SANDNES Ganddal IL / Dale Fjelløpere NOR 1 12:00
70 Alf Våland VARHAUG Løpegøy NOR 1 12:00
71 Ryan Squires HAFRSFJORD USA 1 12:00
72 Per Jarle Smaamo SKILBREI Gaular IL NOR 1 12:00
73 Asbjørn Stakkeland VANSE NOR 1 12:00
74 Marie Kloster STAVANGER Skjalg IL NOR 1 12:00
75 Tore Tjørnhom KVINESDAL Kristiansand Løpeklubb NOR 1 12:00
76 Morten Tengesdal EGERSUND Egersunds IK NOR 1 12:00
77 Jens Andreas Melheim VIK I SOGN Vik IL NOR 1 12:00
78 Heine Fjellhaug KLEPPE Undheim IL NOR 1 12:00
79 Petter Hedman UMEÅ IFK Umeå SWE 1 12:00
80 Erik Vadla BERGEN Venue profilering Sandnes IL NOR 1 12:00
81 Rolf Jegervatn HAFRSFJORD Skjalg IL NOR 1 12:00
82 Lars Stangeland ORRE Veidekke NOR 1 12:00
83 Ole Høyer STAVANGER NOR 1 12:00
84 Gunnar Amdal TAU Ryfylke Trelast NOR 1 12:00
85 Frida Selsås BERGEN NOR 1 12:00
86 Kerstin Kalsås KRISTIANSAND S Kristiansand triatlonklubb NOR 1 12:00
87 Thomas Wiik SANDNES Kleivane IL NOR 1 12:00
88 Bjørn Landråk STAVANGER Team Landråk NOR 1 12:00
89 Thomas Kvalvik SANDNES Kleivane IL NOR 1 12:00
90 Helge Line Aasland SANDNES Kleivane IL NOR 1 12:00
91 Johan Løyning STAVANGER Sauda IL NOR 1 12:00
92 Daniel Hauge KLEPP STASJON NOR 1 12:00
93 Per Ramsö STAVANGER GTI Friidrettsklubb NOR 1 12:00
94 Torgeir Aarlott STAVANGER Aker Solutions Skjalg IL NOR 1 12:00
95 Pål Refvem STAVANGER GTI Friidrettsklubb NOR 1 12:00
96 Jørgen Ravndal Jåtten KLEPP STASJON NOR 1 12:00
97 Odd Berge Førland STAVANGER Stavanger Triathlon NOR 1 12:00
98 Jakob Bø FOGN Fogn NOR 1 12:00
99 Sindre Norgren RANDABERG Grødem Runners NOR 1 12:00
100 Odd Inge Thorkildsen Hesjedal STAVANGER GTI Friidrettsklubb NOR 1 12:00



Sider: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23


Ultimate Sport Service | Langelandsvej 38 | 5800 Nyborg | Denmark