Påskeløpet 2021



Norwegian English
Påmeldingsliste

Søk i felt
Søk etter

226 deltaker(e) funnet i søket, viser 1 - 200
<- StartNr -> <- Navn -> <- Nasjon -> <- Klubb/Lag -> <- Distanse -> <- Klasse ->
Cornelia Gromsrud Post NOR Gjelleråsen Barnas Påskeløp
Olea Hoel Norman NOR Nøttetreeren (3 KM)
Linnea Rønning NOR Førskolegjengen Nøttetreeren (3 KM)
Noah Mæland NOR Førskolegjengen Nøttetreeren (3 KM)
Selma Skeie NOR Førskolegjengen Nøttetreeren (3 KM)
Vendel Nordvoll Sortland NOR Førskolegjengen Nøttetreeren (3 KM)
Daniel Løkja Gondos NOR Nøttetreeren (3 KM)
Nora Mari Hals NOR Nøttetreeren (3 KM) K20-22
Bodil Støylen NOR Nøttetreeren (3 KM) K23-34
Celine Størseth NOR Nøttetreeren (3 KM) K23-34
Maren-Sofie Strømnes NOR Nøttetreeren (3 KM) K23-34
Janita Almås NOR Nøttetreeren (3 KM) K23-34
Norunn Nese NOR Nøttetreeren (3 KM) K23-34
Paulina Surowiec NOR Nøttetreeren (3 KM) K23-34
Camilla Smidesang NOR Aktiv Otta Nøttetreeren (3 KM) K35-39
Hilde Åstrøm NOR Nøttetreeren (3 KM) K35-39
Tonje Marie Wallin Sagvolden NOR Nøttetreeren (3 KM) K40-44
Kari Garseg NOR Nøttetreeren (3 KM) K45-49
Reidun Einang NOR Åndalsnes Idrettsforening Nøttetreeren (3 KM) K45-49
Anna Agbe-Davies USA Nøttetreeren (3 KM) K45-49
Siv Langøy NOR Team Kokkehaugen Nøttetreeren (3 KM) K50-54
Gunn Jorunn Bajkai NOR OLGU Nøttetreeren (3 KM) K55-59
Line Djupskås NOR Nøttetreeren (3 KM) K55-59
Turid Almås NOR Nøttetreeren (3 KM) K60-64
Marianne Wahl NOR Nøttetreeren (3 KM) K60-64
Harold Agbe-Davies USA Nøttetreeren (3 KM) M10-13
Jan Billy Aas NOR Kråkstad Friidrett Nøttetreeren (3 KM) M35-39
Tore Berntsen NOR Nøttetreeren (3 KM) M35-39
Terje Land Magnusson NOR Sportsklubben Vidar Nøttetreeren (3 KM) M35-39
Baard Hermansen NOR Nøttetreeren (3 KM) M45-49
Kourosh Mohammadi NOR Nøttetreeren (3 KM) M55-59
Ole-Zoltan Bajkai NOR OLGU Nøttetreeren (3 KM) M55-59
Svein Erik Djupskås NOR Nøttetreeren (3 KM) M55-59
John Eric Deetz USA Nøttetreeren (3 KM) M60-64
Rolf Meek NOR Team Kondis Nøttetreeren (3 KM) M70-74
Ingrid Djupskås NOR Nøttetreeren Racing (3KM Rullestol) K23-34
Kageye Kumhle NOR - Haremila (10 KM)
Emilia Berg Andersen NOR Haremila (10 KM) K14-17
Ingeborg Thy NOR Haremila (10 KM) K14-17
Marthe Haugen-Schiefloe NOR Haremila (10 KM) K20-22
Mina Sofie Seim NOR Team Sofasliterne Haremila (10 KM) K20-22
Cecilie L'orsa NOR Haremila (10 KM) K23-34
Nina Kvaløy NOR Haremila (10 KM) K23-34
Hanne Therese Dørum NOR Haremila (10 KM) K23-34
Janita Almås NOR Haremila (10 KM) K23-34
Norunn Nese NOR Haremila (10 KM) K23-34
Stine Fjellet NOR Skotfoss Haremila (10 KM) K23-34
Vilde Westland NOR Haremila (10 KM) K23-34
Maria Lyng Gerstad NOR Haremila (10 KM) K23-34
Christin Atlar Bjanes NOR Haremila (10 KM) K23-34
Johanna Aichriedler AUT Haremila (10 KM) K23-34
Kjersti Sydtveit Reiten NOR Haremila (10 KM) K23-34
Martine Post NOR Haremila (10 KM) K23-34
Paulina Surowiec NOR Haremila (10 KM) K23-34
Ida Langøy Bergundhaugen NOR Team Kokkehaugen Haremila (10 KM) K23-34
Kathrine Hanssveen Kveseth NOR Haremila (10 KM) K35-39
Cecilie Quidding NOR Haremila (10 KM) K35-39
Marianne Glemminge NOR Haremila (10 KM) K35-39
Rachel Atkinson GBR Trappefolket Haremila (10 KM) K35-39
Hanne Stina M Wulff NOR Haremila (10 KM) K35-39
Iveta Boitmane LAT Haremila (10 KM) K35-39
Thira Gustavson NOR Haremila (10 KM) K35-39
Bodil Johanne Øyra BAH Twisted Sisters Haremila (10 KM) K35-39
My Hue Thi Tran NOR Haremila (10 KM) K35-39
Camilla Smidesang NOR Aktiv Otta Haremila (10 KM) K35-39
Jeanet Valstuen NOR Haremila (10 KM) K35-39
Linda Hammarstrøm NOR Haremila (10 KM) K35-39
Tonje Marie Wallin Sagvolden NOR Haremila (10 KM) K40-44
Irene Sayin NOR Haremila (10 KM) K40-44
Kristine Blom NOR Haremila (10 KM) K40-44
Benedikte Henriksen NOR Team lapskaus Haremila (10 KM) K40-44
Janiche Øverland NOR Team Øverland Haremila (10 KM) K40-44
Astri Oreberg NOR Haremila (10 KM) K40-44
Hsiuyu Chen NOR Haremila (10 KM) K40-44
Caroline Bøe Rosenberg NOR Haremila (10 KM) K40-44
Marte Brandsegg NOR Haremila (10 KM) K40-44
Karina Olsen NOR Brannmannfruene Haremila (10 KM) K40-44
Mariann Benonisen NOR Brannmannfruene Haremila (10 KM) K40-44
Hege Søgstad NOR Haremila (10 KM) K40-44
Marianne Versto NOR Haremila (10 KM) K40-44
Janne Svenning NOR Haremila (10 KM) K45-49
Kari Garseg NOR Haremila (10 KM) K45-49
Gunn Kristin Tangen NOR Haremila (10 KM) K45-49
Cathrine Danielsen NOR Haremila (10 KM) K45-49
Anne Thrana NOR Team lapskaus Haremila (10 KM) K45-49
Kari Oreberg NOR Haremila (10 KM) K45-49
Monica Gutuen NOR Haremila (10 KM) K45-49
Nina Hillestad NOR Heiagjengen Haremila (10 KM) K45-49
Synnøve Iversen NOR Twisted Sisters Haremila (10 KM) K45-49
Elisabeth Alex Maurischat NOR Team OCR Norway Haremila (10 KM) K45-49
Beate Opstad Thy NOR Haremila (10 KM) K45-49
Linda Underhaug NOR Stormyra Haremila (10 KM) K45-49
Karianne Molema NOR Haremila (10 KM) K50-54
Nina Fjellet NOR Skotfoss Haremila (10 KM) K50-54
Mona Johannessen NOR Haremila (10 KM) K50-54
Nina Rosvoll NOR Haremila (10 KM) K50-54
Birgit Hetland NOR Haremila (10 KM) K50-54
Annik Elvestad NOR Haremila (10 KM) K50-54
Claudia Lischewski-Havnes NOR Haremila (10 KM) K55-59
Torild D. Kollsgård NOR Sandnes Sykleklubb Haremila (10 KM) K55-59
Gunn Jorunn Bajkai NOR OLGU Haremila (10 KM) K55-59
Marion Andersen NOR Haremila (10 KM) K60-64
Nina Hedlund NOR Haremila (10 KM) K65-69
Marit Åsland NOR Haremila (10 KM) K65-69
Torill Minge NOR Haremila (10 KM) K65-69
Wenche Rönning NOR Haremila (10 KM) K65-69
Arna Bue NOR Team Spreg Haremila (10 KM) K65-69
Håkon Løken Haugen NOR Team Haugen Haremila (10 KM) M20-22
Andreas Engen NOR Team Kokkehaugen Haremila (10 KM) M20-22
Erling Uttisrud NOR Haremila (10 KM) M23-34
Nicklas Norreen Sørensen DEN Haremila (10 KM) M23-34
Åsmund Gilsson NOR Haremila (10 KM) M23-34
Gediminas Zalkauskas LTU Haremila (10 KM) M23-34
Anders Windelstad NOR Team Sofasliterne Haremila (10 KM) M23-34
Silje Louise Tvedte NOR Oslo maraton Haremila (10 KM) M23-34
David Engen NOR Team Kokkehaugen Haremila (10 KM) M23-34
Edwin Ingebrigtsen NOR Team Edwin Haremila (10 KM) M35-39
Jan Billy Aas NOR Team Sportsmanden Haremila (10 KM) M35-39
Paul Oscar Bjørneskaret NOR Haremila (10 KM) M35-39
Espen Andersen NOR Haremila (10 KM) M35-39
Tore Berntsen NOR Haremila (10 KM) M35-39
Helge Hanssveen Kveseth NOR Haremila (10 KM) M40-44
Stian Strømø NOR Haremila (10 KM) M40-44
Ørjan Andersen NOR Haremila (10 KM) M40-44
David Pazdera NOR Haremila (10 KM) M40-44
Morten Bergfall NOR Metamorfistene Haremila (10 KM) M40-44
Ole Ivar Jacobsen NOR Haremila (10 KM) M40-44
Thomas Kruse NOR Oslofjord Triatlon Haremila (10 KM) M45-49
Torgeir Skaare NOR Haremila (10 KM) M45-49
Rolf Inge Danielsen NOR Haremila (10 KM) M45-49
Ivar Lundstrøm NOR FFK Haremila (10 KM) M45-49
Kent Inge Røraas NOR Stormyra Haremila (10 KM) M45-49
Bjørn Egil Haugen NOR Team Haugen Haremila (10 KM) M50-54
Roy Grøseth NOR Haremila (10 KM) M50-54
Joao Pinto NOR Haremila (10 KM) M50-54
Ben Øhman NOR Haremila (10 KM) M50-54
Mark Thompson NOR Haremila (10 KM) M50-54
Bjørn-Egil Lind NOR Haremila (10 KM) M50-54
Lars Engen NOR Team Kokkehaugen Haremila (10 KM) M50-54
Knut V Andersen NOR Haremila (10 KM) M55-59
Kourosh Mohammadi NOR Haremila (10 KM) M55-59
Ole-Zoltan Bajkai NOR OLGU Haremila (10 KM) M55-59
Rune Andersen NOR Haremila (10 KM) M60-64
Ole-Petter Aareskjold NOR Sandnes Sykleklubb Haremila (10 KM) M60-64
Pål Skare NOR Haremila (10 KM) M65-69
Olav Kalve NOR Haremila (10 KM) M65-69
Halvor Heyerdahl NOR Haremila (10 KM) M65-69
David Olaussen NOR Haremila (10 KM) M65-69
Tommas. Prozenko NOR senadrott motbakkelag søre sunnmøre Haremila (10 KM) M65-69
Kageye Kumhle NOR - Halvmaraton (21,1 KM)
Lene Alvestad Sønderland NOR Halvmaraton (21,1 KM) K23-34
Kristine Høybakk NOR Idrett Uten Alkohol Halvmaraton (21,1 KM) K23-34
Johanna Aichriedler AUT Halvmaraton (21,1 KM) K23-34
Kjersti Sydtveit Reiten NOR Halvmaraton (21,1 KM) K23-34
Eline Wiersholm-Lindemark NOR Halvmaraton (21,1 KM) K23-34
Cecilie Quidding NOR Halvmaraton (21,1 KM) K35-39
Ingrid Anette Gaasø NOR Halvmaraton (21,1 KM) K35-39
Heidi Grønvoll NOR Romerike Ultraløperklubb Halvmaraton (21,1 KM) K35-39
Eva Langland Nalbant NOR Halvmaraton (21,1 KM) K35-39
Irene Sayin NOR Halvmaraton (21,1 KM) K40-44
Kristine Blom NOR Halvmaraton (21,1 KM) K40-44
Marianne Thorbjørnsen NOR Halvmaraton (21,1 KM) K40-44
Elin Hallenstvedt NOR Nortura BIL Halvmaraton (21,1 KM) K40-44
Benedikte Henriksen NOR Team lapskaus Halvmaraton (21,1 KM) K40-44
Izabela Skorstad POL Halvmaraton (21,1 KM) K40-44
Caroline Bøe Rosenberg NOR Halvmaraton (21,1 KM) K40-44
Line Johansen DEN Team Drøbak Multisport Halvmaraton (21,1 KM) K40-44
Camilla Kampestuen NOR Halvmaraton (21,1 KM) K40-44
Hege Søgstad NOR Halvmaraton (21,1 KM) K40-44
Gunn Kristin Tangen NOR Halvmaraton (21,1 KM) K45-49
Anne Thrana NOR Team lapskaus Halvmaraton (21,1 KM) K45-49
Unni Dalen NOR Halvmaraton (21,1 KM) K45-49
Lise Lysfjord Pettersen NOR Team Maratonmamma Halvmaraton (21,1 KM) K45-49
Monica Gutuen NOR Halvmaraton (21,1 KM) K45-49
Linda Underhaug NOR Stormyra Halvmaraton (21,1 KM) K45-49
Mona Johannessen NOR Halvmaraton (21,1 KM) K50-54
Christina Kopperud SWE Halvmaraton (21,1 KM) K55-59
Torild D. Kollsgård NOR Sandnes Sykleklubb Halvmaraton (21,1 KM) K55-59
Torill Minge NOR Halvmaraton (21,1 KM) K65-69
Britt Valderhaug Tyrholm NOR Halvmaraton (21,1 KM) K65-69
Erling Uttisrud NOR Halvmaraton (21,1 KM) M23-34
Nicklas Norreen Sørensen DEN Halvmaraton (21,1 KM) M23-34
Thomas Berg Tellefsen NOR Kragerø Kickboxing Halvmaraton (21,1 KM) M23-34
Silje Louise Tvedte NOR Oslo maraton Halvmaraton (21,1 KM) M23-34
Anders Oustorp NOR Halvmaraton (21,1 KM) M40-44
Petter Jaquet Dahlberg NOR Halvmaraton (21,1 KM) M40-44
Christian Bruun NOR Halvmaraton (21,1 KM) M40-44
Svein Eirik Pettersen NOR Sandnes IL/ Team Sportmanden Halvmaraton (21,1 KM) M40-44
Malte Sebastian Hinsch NOR Northern Runners/Eriks fanklubb Halvmaraton (21,1 KM) M40-44
Thomas Kruse NOR Oslofjord Triatlon Halvmaraton (21,1 KM) M45-49
Viggo Navarsete NOR Halvmaraton (21,1 KM) M45-49
Torgeir Skaare NOR Halvmaraton (21,1 KM) M45-49
Tormod Glomnes NOR Halvmaraton (21,1 KM) M45-49
Jon Nupen-Stieng NOR Nittedal IL Halvmaraton (21,1 KM) M45-49
Ivar Lundstrøm NOR FFK Halvmaraton (21,1 KM) M45-49
Kent Inge Røraas NOR Stormyra Halvmaraton (21,1 KM) M45-49
Terje Wistner NOR Halvmaraton (21,1 KM) M50-54
Joao Pinto NOR Halvmaraton (21,1 KM) M50-54
Alf Magne Foss NOR Halvmaraton (21,1 KM) M50-54
Mark Thompson NOR Halvmaraton (21,1 KM) M50-54



Sider: 1 | 2


Kundeservice
Spørsmål om arrangementet rettes til:

Påskeløpet 2021
Oslo Maraton

http://oslomaraton.no
info@oslomaraton.no



Ultimate Sport Service | Langelandsvej 38 | 5800 Nyborg | Denmark