Bislett 24-timers 2021



Norwegian English
Påmeldingsliste

Søk i felt
Søk etter

168 deltaker(e) funnet i søket, viser 1 - 50
<- startnr -> <- Navn -> <- By -> <- Klubb/Bedrift/Sponsor -> <- Land -> <- Klasse ->
1 Terje Sandness KIRKENES Tverlandet IL NOR NM M55-59
2 Peter Jensen VETTRE Romerike Ultraløperklubb DEN NM M40-44
3 Atle Haugen ALVERSUND IL Kvernbit NOR M23-34
4 Inger Haugland SLATTUM Folldal IF NOR NM K40-44
5 Elen Sandnes HAMARØY Bodø Bauta Løpeklubb / Team Sandness NOR NM K23-34
6 Rune Ruden-Johansen OSLO NOR M23-34
7 Andrea Sandness TVERLANDET Bodø Bauta Løpeklubb / Team Sandness NOR NM K23-34
8 Trond Arne Liavik HARSTAD IK Hind / Team 6847 NOR NM M50-54
9 Anders Falkfjell OSLO NOR M50-54
10 Line Caliskaner LØRENSKOG Romerike Ultraløperklubb NOR NM K45-49
11 Deimante Razukiene OSLO Romerike Ultraløperklubb LTU K35-39
12 Arild Johansen SKOPPUM Midtlivskrise I Lycra NOR M40-44
13 Siw Benonisen OSLO Romerike ultraløpeklubb NOR NM K50-54
14 Arild Thomassen FLEKKERØY Flekkerøy Cykleklubb NOR M50-54
15 John F. Jahre NØTTERØY Tjøme løpeklubb NOR NM M23-34
16 Janne Balberg Kvisvik STAVERN NOR K45-49
17 Søren Rønnelund VALLENSBÆK STRAND Marathon Sport DEN M50-54
18 Atle Myre OSLO Oslo politis IL / Øl og kondis NOR NM M40-44
19 Lars-Andre Danielsen BYBRUA Gjøvik Friidrettsklubb NOR NM M23-34
20 Tonje Rud KLØFTA Romerike Ultraløperklubb NOR NM K35-39
21 Cathrine Walle TØNSBERG ASICS Frontrunner Norway NOR K40-44
22 Matthieu Clauss OSLO FRA M23-34
23 Øistein Øverberg OSLO NOR M45-49
24 Heine Petersen LØRENSKOG NOR M55-59
25 Petter Vabog SANDEFJORD Romerike Ultraløperklubb NOR NM M60-64
26 Kirste Sandness KIRKENES Tverlandet IL NOR NM K55-59
27 Jarle Busterud HERNES Løten Friidrett Team 55+ NOR NM M70-74
28 Eirik Jakobsen HAUGLANDSHELLA Løp Sammen Askøy NOR M23-34
29 Geir Nygård FØRDE Førde IL Friidrett - Amalie i mitt hjerte NOR NM M50-54
30 Jorunn Hagesæther KARMSUND Haugesund triatlon klubb NOR NM K50-54
31 Christian Braathen LODDEFJORD NOR M23-34
32 Mats Høyset OSLO SK Vidar NOR NM M45-49
33 Rasmus Øllgaard OSLO Romerike Ultraløperklubb DEN M23-34
34 Morten Nordanger RÅDAL Gneist IL NOR NM M35-39
35 Endre Vindheim KOLBOTN Spiridon LLL NOR NM M55-59
36 Kristine Rønningen NITTEDAL Nittedal IL NOR NM K50-54
37 Ole Emil Frisvold BERGEN NTNUI friidrett NOR NM M23-34
38 Craig Holgate ELY Centurion / Ely GBR M45-49
39 Knut Kronstad OSLO Romerike Ultraløperklubb NOR NM M65-69
41 Tom Falkeid KARMSUND Haugesund Triatlon Klubb NOR NM M45-49
42 Magnus Thorud OSLO Romerike Ultraløperklubb NOR NM M35-39
43 Tone Solberg JAKOBSLI NOR K23-34
44 Ingrid Lid SKIEN Romerike Ultraløperklubb / BFG Bergen løpeklubb NOR NM K23-34
45 Steinar Jansen SKIEN Gjerpen IF NOR NM M60-64
47 Erik Østerholt SANDEFJORD Romerike Ultraløperklubb NOR NM M55-59
49 Grete Rugland KONSMO Konsmo IL NOR NM K40-44
50 Roy Støle OSLO Romerike Ultraløperklubb NOR NM M50-54
51 Stig Kongsvik FØRDE Hyllestad IL NOR NM M35-39
52 Sjur Ferkingstad HAUGESUND Haugaland Ultraløpeklubb NOR M40-44
53 Kjell Skogvang RINGEBU Spiridon LLL NOR NM M75-79



Sider: 1 | 2 | 3 | 4


Ultimate Sport Service | Langelandsvej 38 | 5800 Nyborg | Denmark