Oslos Bratteste 2021



Norwegian English
Påmeldingsliste

Søk i felt
Søk etter

<- Navn -> <- By -> <- Klubb/Bedrift/Sponsor -> <- Land -> <- Distanse ->
Sissel Nordby Hvenekilde OSLO Oppsal IF NOR Konkurranseklassene 16 år+
Audun Hvenekilde OSLO Oppsal IF NOR Konkurranseklassene 16 år+
Tale Nordby Hvenekilde OSLO Oppsal IF NOR Konkurranseklassene 16 år+
Synne Nordby Hvenekilde OSLO Oppsal IF NOR Konkurranseklassene 11 - 15 år
Lars Wagner NITTEDAL Nittedal IL NOR Flex (tidligere trimklassen)
Karine Wagner NITTEDAL Nittedal IL NOR Flex (tidligere trimklassen)
Eira Wagner NITTEDAL Nittedal IL NOR Flex (tidligere trimklassen) 0 - 15 år
Hedda Wagner NITTEDAL Nittedal IL NOR Flex (tidligere trimklassen) 0 - 15 år
Karianne Thomassen SØGNE NOR Flex (tidligere trimklassen)
Håvar Karlsen OSLO NOR Konkurranseklassene 16 år+
Marie Gjeruldsen OSLO NOR Konkurranseklassene 16 år+
Henning Kristiansen FREDRIKSTAD RVK NOR Flex (tidligere trimklassen)
Hege Hansteen Raae ROLVSØY NOR Flex (tidligere trimklassen)
Cecilie Kiernan FORNEBU NOR Flex (tidligere trimklassen)
Pål Atle Skjervengen JAR NOR Flex (tidligere trimklassen)
Arash Saadatmandi FORNEBU NOR Konkurranseklassene 16 år+
Hilde Mette Jarbo OSLO NOR Konkurranseklassene 16 år+
Anne Kristine Jarbo FORNEBU NOR Konkurranseklassene 16 år+
Monica Gram Larsen OSLO NOR Flex (tidligere trimklassen)
Alf-Terje Ødegaard OSLO NOR Flex (tidligere trimklassen)
Oddbjørg Stokkeland OSLO NOR Konkurranseklassene 16 år+
Ordin Risa BØNES NOR Konkurranseklassene 16 år+
Elisabeth Mo OSLO NOR Konkurranseklassene 16 år+
Ole Anders Wilhelmsen OSLO Østlandstraverne NOR Konkurranseklassene 16 år+
Ann-Christin Knudsen OSLO NOR Flex (tidligere trimklassen)
Eva Gaar Lundefaret Dale OSLO IL i BUL NOR Konkurranseklassene 16 år+
Kine Stensrud SKUI Team Turbo NOR Flex (tidligere trimklassen)
Cecilie Rosenquist VØYENENGA Team Turbo NOR Flex (tidligere trimklassen)
Ida Lindholm SKUI Team Turbo NOR Flex (tidligere trimklassen)
Janne-Helen Tetli RØYSE Team Turbo NOR Flex (tidligere trimklassen)
Marius Saasen Strand OSLO SK Rye NOR Konkurranseklassene 16 år+
Hege Elisabeth Oulie KROKSTADELVA Team Turbo NOR Flex (tidligere trimklassen)
Gry Eggen NANNESTAD Team Turbo NOR Flex (tidligere trimklassen)
Asbjørn Årøen RASTA NOR Konkurranseklassene 16 år+
Sunniva Elise Husby Høyning OSLO NOR Flex (tidligere trimklassen)
Jorid Andorsen OSLO NOR Flex (tidligere trimklassen)
Ricardo Fuentes VEGGLI ROV NOR Flex (tidligere trimklassen)
Yrjan Tolo OSLO Seanovent Eng Hill climbers NOR Flex (tidligere trimklassen)
Anne Christine Erikstad OSLO NOR Flex (tidligere trimklassen)
Tone Helen Mebust OSLO NOR Flex (tidligere trimklassen)
Elisabeth Hovet JAR Jane Fonda NOR Konkurranseklassene 16 år+
Mita Arnet JAR Jane Fonda NOR Konkurranseklassene 16 år+
Benedicte Lund Reiten JAR Jane Fonda NOR Konkurranseklassene 16 år+
Josefine Høyem Høifødt JAR Jane Fonda NOR Konkurranseklassene 16 år+
Bjørn Drangsholt OSLO Accenture NOR Konkurranseklassene 16 år+
Pål Fredriksen OSLO NOR Konkurranseklassene 16 år+
Mustafa Nur OSLO NOR Konkurranseklassene 16 år+
Erik Persson VINTERBRO Ramudden NOR Konkurranseklassene 16 år+
Lucia Persson VINTERBRO Ramudden PHI Konkurranseklassene 16 år+
Monique Lauten OSLO NOR Flex (tidligere trimklassen)
Siri Johnsrød Traneid OSLO NOR Flex (tidligere trimklassen)
Andreas Johnsrød Traneid OSLO NOR Flex (tidligere trimklassen)
Kim Andersson OSLO NOR Konkurranseklassene 16 år+
Tore Solli OSLO Sandefjord Skøiteklub NOR Flex (tidligere trimklassen)
Benedicte Beatrice Winther OSLO Bajazz (kompaniet) NOR Flex (tidligere trimklassen)
Herman Winther-Henriksen OSLO NOR Flex (tidligere trimklassen)
Rebekka Walder OSLO NOR Flex (tidligere trimklassen)
Kjell-Olav Bjerknes ENEBAKK Driv IL NOR Konkurranseklassene 16 år+
Eira Bjerknes ENEBAKK Driv IL NOR Konkurranseklassene 11 - 15 år
Konrad Østlie ENEBAKK Driv NOR Konkurranseklassene 11 - 15 år
Kornelia Østlie ENEBAKK Driv NOR Konkurranseklassene 11 - 15 år
Eric George OSLO NOR Konkurranseklassene 16 år+
Stine Brenden FROGNER Ahlsell Norge NOR Flex (tidligere trimklassen)
Jenny Weerakkody OSLO NOR Konkurranseklassene 16 år+
Andreas Ulvær OSLO Gjensidige Sport NOR Konkurranseklassene 16 år+
Julia H. Tingstad OSLO NOR Konkurranseklassene 16 år+
Hanne Hermansen OSLO NOR Flex (tidligere trimklassen)
Kari Sletnes OSLO NOR Flex (tidligere trimklassen)
Kjell Andreassen RAKKESTAD Team Johansen NOR Flex (tidligere trimklassen)
Monica Johansen RAKKESTAD Team Johansen NOR Flex (tidligere trimklassen)
Joakim Wiik DAL NOR Konkurranseklassene 16 år+
Nina Wiik DAL NOR Konkurranseklassene 16 år+
Ingvild Udenæs OSLO Oslofjord Triatlon/Sporty&gøy NOR Konkurranseklassene 16 år+
Anette Meaas Andresen OSLO Sporty&gøy NOR Konkurranseklassene 16 år+
Tone Borgen VOLLEN NOR Flex (tidligere trimklassen)
Christian Myhrvold VOLLEN NOR Flex (tidligere trimklassen)
Christer Lund BILLINGSTAD NOR Konkurranseklassene 16 år+
Morten Kristiansen RASTA Skiforeningen NOR Konkurranseklassene 16 år+
Anlaug Undredal OSLO NOR Flex (tidligere trimklassen)
Ida Holter OSLO NOR Flex (tidligere trimklassen)
Mie Ramstad Nilstad FJELLHAMAR Privat NOR Konkurranseklassene 16 år+
Milli Ramstad Nilstad BILLINGSTAD Privat NOR Konkurranseklassene 16 år+
Hege Bretseg BILLINGSTAD Privat NOR Konkurranseklassene 16 år+
Jørgen Ramstad BILLINGSTAD Høybråten og Stovner IL NOR Konkurranseklassene 16 år+
Theodor Raaberg OSLO OI Triatlon NOR Konkurranseklassene 16 år+
Fredrik Lunde OSLO NOR Konkurranseklassene 16 år+
Reidar G. Huus FLORØ NOR Konkurranseklassene 16 år+
Harald Engan OSLO NOR Konkurranseklassene 16 år+
Ruth Maurstad MOSS NOR Flex (tidligere trimklassen)
John Magne Vikebakk FISKÅ NOR Flex (tidligere trimklassen)
Bjørnar Tyberg ÅMOT Smultringgjengen NOR Konkurranseklassene 16 år+
Tore Tandberg GEITHUS Smultringgjengen NOR Konkurranseklassene 16 år+
Ellen Stavrum FREDRIKSTAD Tønsberg Roklub NOR Konkurranseklassene 16 år+
Erik Johansen OSLO NOR Konkurranseklassene 16 år+
Rune Johansen OSLO NOR Konkurranseklassene 16 år+
Line Holst SANDVIKA Gåping IL DEN Konkurranseklassene 16 år+
Line Hvesser SLEPENDEN NOR Flex (tidligere trimklassen)
Mari Stavsholt BORGEN NOR Flex (tidligere trimklassen)
Knut Andreas Bremerthun OSLO NOR Konkurranseklassene 16 år+
Stine Tyberg ÅMOT Smultringgjengen NOR Konkurranseklassene 16 år+



Sider: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9


Ultimate Sport Service | Langelandsvej 38 | 5800 Nyborg | Denmark