Vuokatti hiihto 2022


Finnish English

Osallistujalista

Matka: Kainuulainen Sprintti 50 km Classic + 50 km Free (92)
Nimi Seura/Joukkue Kansallisuus Hiihtotapa Matka
Erik Bauman EST Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Matti Borg Tampereen Maratonklubi FIN Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Mikko Harju Skimarathon Team Austria FIN Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Reima Harju OC Puisto FIN Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Janne Haukipuro Helminiemen helmet FIN Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Teemu Heikkilä Veteliin urheilijat FIN Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Teemu Heikkinen Jyu/Vuokatti FIN Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Nea Heilala Ultrasisu FIN Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Markku Helin OC Puisto FIN Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Pertti Hiltunen K-Rauta Rautapohja FIN Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Peter Holenweg Wuschi Racing SUI Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Mikko Hollmén FIN Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Miika Huikkola Tampereen Maratonklubi FIN Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Pekka Huttunen KHS - Ski Team 5 FIN Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Matti Hynninen Varkaus FIN Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Imke Höfling Rovaniemen marathonhiihtäjät FIN Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Jorma Ikäheimo Downtown 65 FIN Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Noora Ilola Imjärven teräsreis FIN Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Matti Isoherranen Kaitaan Sprintterit FIN Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Lauri Jaakola Kähtävä FIN Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Nina Jauhiainen Tampereen Maratonklubi FIN Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Jens Jensen Kunnon Luisto FIN Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Mika Johnsson FIN Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Martti Jylhä C&S Ski Team. FIN Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Pauliina Kaisla Tampereen Maratonklubi FIN Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Aivo Kaljumäe Areal team EST Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Tuomo Kauhaniemi Vilppulan Veikot FIN Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Seppo Ketola FIN Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Roni Knuutila Edux Skiteam FIN Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Janne Kohvakka Muhos FIN Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Herbert Kotschnig FH Kaernten Sportverein AUT Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Pasi Laaksonen OC Puisto FIN Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Ari-Pekka Lassila Vetelin Urheilijat FIN Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Tero Lausala FIN Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Mikko Lehmus Kuurnan Koitto FIN Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Mikko Lehtinen FIN Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Sara Lindfors Tampereen Maratonklubi FIN Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Markus Lippo XC Party FIN Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Mari Lummi-Hiekka FIN Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Tomi Lähteenoja Suvituulitiimi Turku FIN Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Timo Markkula Lempäälän Kisa FIN Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Mikko Matilainen Kunnon Luisto FIN Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Miia Moilanen Kajaanin Urheilijat FIN Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Vesa Moilanen Edux Ski Team FIN Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Kristian Myllymäki FIN Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Jan Mäntyharju Porukkalenkit FIN Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Sami Nenonen Siilin Pienkone-Ekspertit FIN Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Jouko Niemi Jatke Oy FIN Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Tapani Niskanen Ylivieskan Kuula FIN Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Arto Nissinen FIN Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Tommi Nummila FIN Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Nils Näkkäläjärvi RoiMH/Team Hiihtokonsultti FIN Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Olli Ohtonen Jyu/Vuokatti FIN Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Ari Orava FIN Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Kuno Peek Suusahoolikud EST Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Pauli Pehkonen Sweco Rakennetekniikka FIN Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Jari Piispanen FIN Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Timo Pullinen Tampereen Maratonklubi FIN Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Jyrki Rantala Aqua Plus Triathlon FIN Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Sampsa Rautio FIN Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Ilpo Riihijärvi SSAB Raahe FIN Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Denis Rodikov MazurovTeam RUS Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Tapani Ronkainen Kantola &Koramo FIN Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Mikko Rönkkö FIN Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Tuomas Saari Edux Ski Team FIN Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Sirpa Salo-Saari Valkeakosken Haka FIN Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Marco Sang Sura EST Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Miikka Seppälä Seppala Racing Team FIN Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Marko Siekkinen Triathlonteam226 FIN Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Juha Soralahti FINESTTrailtrotters FIN Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Ville Säde Espoo FIN Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Jukka Tarkiainen LC Stamina FIN Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Jonne Tauriainen FIN Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Aarne Tiainen HÖU FIN Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Ilan Tokazier FIN Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Mikko Tommola FIN Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Juho Tuomi Rännikujan Hiihto FIN Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Helinä Turtinen FIN Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Annika Vaher Sarma EST Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Henri Wahlman FIN Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Teemu Valkonen Alppikanuunat FIN Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Tero Viik Äänekosken Huima FIN Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Timo Vuorikallas Helsinki FIN Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Sami Vuoti Oulu FIN Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Jani Väistö FIN Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Hannu Välimäki Helsinki FIN Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Jesse Väänänen C&S Ski Team FIN Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Andrey Zolotykh GoldTeam RUS Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Mikko Alakärppä Salomon Suomi / Juoksuopisto / KHS - Ski Team 5 FIN - Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Jarmo Lapinniemi YVM FIN - Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Karin Laurik Sparta FIN - Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)
Lauri Toivonen FIN Free Kainuulainen sprintti 100 km (50 km Perinteinen +50 km Vapaa)

Matka: 50 km Free Style (325)
Nimi Seura/Joukkue Kansallisuus Hiihtotapa Matka
Erno Aalto KUOPIO FIN Free 50 km
Sami Aarras Pyrkivän Voima FIN Free 50 km
Raimo Aho FIN Free 50 km
Jarko Ahokas FIN Free 50 km
Arja Ahti HPV FIN Free 50 km
Tuomas Alakurtti FIN Free 50 km
Timo Alalääkkölä Vahvat Juoksijat FIN Free 50 km
Kimmo Alaniska FIN Free 50 km
Marko Alin Säkylän Urheilijat FIN Free 50 km
Sini Alusniemi Ikaalisten urheilijat FIN Free 50 km
Mikko Ampuja FIN Free 50 km
Anton Andreev Ski Time RUS Free 50 km
Henri Ansio Salomon Suomi FIN Free 50 km
Veli Jukka Antikainen FIN Free 50 km
Jouni Anttila Tampere FIN Free 50 km
Sami Anttilainen FIN Free 50 km
Jussi Anttonen FIN Free 50 km
Markku Autio FIN Free 50 km
Matti Autio Ähtärin Urheilijat FIN Free 50 km
Maria Bolodin Haatala FIN Free 50 km
Kari Borén PSTS FIN Free 50 km
Anatoliy Bugmyrin RUS Free 50 km
Matthias Bürge UHT Tornados Frutigen SUI Free 50 km
Andrey Chernychko skiing club temptraining.ru RUS Free 50 km
Pekka Daavittila FIN Free 50 km
Danchenko Denis LADOGA MARATHON TEAM RUS Free 50 km
Semenov Dmitrii LAES RUS Free 50 km
Jari Emmes Canorama FIN Free 50 km
Esa Eskelinen Pakilan Veto FIN Free 50 km
Sonja Eskola FIN Free 50 km
Timo Eskola Miilux Oy FIN Free 50 km
Sergei Fedorchuk RUS Free 50 km
Tom Fors FIN Free 50 km
Shakhov Gennadii Moroz-Marathon RUS Free 50 km
Minna Haapakoski FIN Free 50 km
Kaisa Hallenberg-Roine Hämeenlinna FIN Free 50 km
Tuomo Halonen FIN Free 50 km
Jonna Halttunen Pennalanranta Oy FIN Free 50 km
Marko Halttunen Pennalanranta Oy FIN Free 50 km
Ilkka Hanhela Hanhiperän vauhti FIN Free 50 km
Juho Hannula FIN Free 50 km
Markus Hannula Järvenpää FIN Free 50 km
Riku Hasanen FIN Free 50 km
Mauri Hautala Seinäjoki FIN Free 50 km
Jarkko Hautamäki FIN Free 50 km
Miika Heikkilä Espoon Hiihtoseura FIN Free 50 km
Jani Heikkinen FIN Free 50 km
Mika Heikkinen Turku FIN Free 50 km
Mikko Heikkinen Jatke Oy FIN Free 50 km
Arttu Heilala Taivalkosken Metsäveikot FIN Free 50 km
Mika Heilala Vuokatti FIN Free 50 km
Mika Heimonen FIN Free 50 km
Martti Heinonen Team Liquid FIN Free 50 km
Pasi Heinonen Valkeakosken Haka FIN Free 50 km
Niina Heiskanen FIN Free 50 km
Antti Helén FIN Free 50 km
Seppo Henriksson FIN Free 50 km
Juha Hiekkaranta Sikaosasto FIN Free 50 km
Markus Hietala Kaustisen Pohjan-Veikot FIN Free 50 km
Perttu Hietala Vahvat Juoksijat FIN Free 50 km
Kalle Hirvelä FIN Free 50 km
Jyrki Holmström FIN Free 50 km
Eemeli Holopainen Jumi Ski Team FIN Free 50 km
Harri Holopainen Ergo-Kalusteet Oy FIN Free 50 km
Jouni Honkala FIN Free 50 km
Jaana Huotari Sukset kuntoon FIN Free 50 km
Eero Huusko Pänikkäkylän ukot FIN Free 50 km
Erkki Huuskonen FIN Free 50 km
Riku Hynninen FIN Free 50 km
Henri Hyvärinen FIN Free 50 km
Ilari Hyvärinen FIN Free 50 km
Jyri Hyvärinen Suonenjoen Vasama FIN Free 50 km
Herkko Hämäläinen MHY ETELÄ-SAVO FIN Free 50 km
Simo Hämäläinen Joensuun Kataja FIN Free 50 km
Andrey Ibragimov SPb RUS Free 50 km
Jouko Ihalainen FIN Free 50 km
Pauliina Ikäkoivu FIN Free 50 km
Jussi Isokoski Kura FIN Free 50 km
Andrey Ivantsov Vokueva team RUS Free 50 km
Sari Jalomäki FIN Free 50 km
Hannu Joona FIN Free 50 km
Heini Joona FIN Free 50 km
Sami Joutjärvi JPU FIN Free 50 km
Anu Junes-Kähkölä OTC FIN Free 50 km
Aro Juutinen FIN Free 50 km
Arto Juutinen TuuU FIN Free 50 km
Mikko Juvonen Downtown 65 FIN Free 50 km
Olli Jylhänlehto FIN Free 50 km
Juha Järvelä FIN Free 50 km
Timo Kaakinen FIN Free 50 km
Jani Kaarivaara LähiTapiola Savo FIN Free 50 km
Hiski Kaila Nastola Triathlon FIN Free 50 km
Kimmo Kaila Nastola Triathlon FIN Free 50 km
Janne Kainulainen Kiuruveden urheilijat FIN Free 50 km
Riitta Kareinen Ilomantsin Urheilijat FIN Free 50 km
Kirsi Karhunen FIN Free 50 km
Jari Karjalainen FIN Free 50 km
Jani Karonen IBD Cycling ry FIN Free 50 km
Asko Karppinen FC PaiSe FIN Free 50 km
Pasi Kauppila FIN Free 50 km
Timo Kauppila Tervajoki FIN Free 50 km
Hanna Kemppainen FIN Free 50 km
Jukka Keränen Suomen Levyprofiili Oy FIN Free 50 km
Lauri Keränen Kajaanin liitäjät FIN Free 50 km
Jukka Keskitalo Pyhäjoki Ski Team FIN Free 50 km
Marko Kesti FIN Free 50 km
Alexey Kharchevnikov RUS Free 50 km
Dmitry Khmyznikov Ski Time RUS Free 50 km
Anssi Kimari Team Heatco FIN Free 50 km
Kauko Kinnunen FIN Free 50 km
Jukka Kiuru FIN Free 50 km
Viljam Knif Ekorrens Bil FIN Free 50 km
Sergey Kolyshev volkusha RUS Free 50 km
Mikko Komulainen FIN Free 50 km
Aleksi Korhonen FIN Free 50 km
Arto Korhonen FIN Free 50 km
Hannu Korhonen FIN Free 50 km
Jouni Korhonen Pöheikön Liuku FIN Free 50 km
Jouni Korkatti K-Rauta Rautapohja FIN Free 50 km
Vladimir Korolev Volkusha RUS Free 50 km
Pasi Korpela Noormarkun Nopsa FIN Free 50 km
Timo Koskenkorva Columella Oy FIN Free 50 km
Janne Koski LähiTapiola Savo FIN Free 50 km
Toni Koski TeamKöntys FIN Free 50 km
Vesa Koskinen TMWP Ski Team FIN Free 50 km
Jarmo Kotajärvi Raahen Ykköspalvelu Oy FIN Free 50 km
Jussi Kotilahti FIN Free 50 km
Pasi Kumpula TIV FIN Free 50 km
Keijo Kunelius Kippeet Ukkelit ry FIN Free 50 km
Kari Kuokka Lapinlahti FIN Free 50 km
Jari Kyllönen Sukset kuntoon FIN Free 50 km
Juha Kytäjä FIN Free 50 km
Marko Kyyrö ProTeam FIN Free 50 km
Juha Kähkönen Hillers Trail Running Club FIN Free 50 km
Juho Kämäräinen ohs FIN Free 50 km
Anne Laatikainen Hillers Trail Running Club FIN Free 50 km
Ville Laatikainen ilomantsin urheilijat FIN Free 50 km
Aki Laine Linkki2000 FIN Free 50 km
Hannu Laine Karkku FIN Free 50 km
Marko Laine Haapajärven Kiilat FIN Free 50 km
Teppo Laitala Seinäjoen hiihtoseura FIN Free 50 km
Minna Laitinen Mikkeli FIN Free 50 km
Hannu Lallukka FIN Free 50 km
Matias Lantta mikkelin hiihtäjät FIN Free 50 km
Arttu Lappi FIN Free 50 km
Timo-Juhani Laurila TIV FIN Free 50 km
Veikko Lavonen TekU-Kajaani FIN Free 50 km
Jari Lehmusmetsä TMWP Ski Team FIN Free 50 km
Kimmo Lehtimaki FIN Free 50 km
Timo Lehtonen TT TALLI FIN Free 50 km
Jukka Leinonen Suojamäen Sisu FIN Free 50 km
Timo Leinonen KHS FIN Free 50 km
Kari Leivonen Vantaa FIN Free 50 km
Juha Lemmetyinen VesiPerä FIN Free 50 km
Janne Lempiäinen FIN Free 50 km
Aleksandr Leonov Tornado RUS Free 50 km
Mika Lepistö TT-Talli FIN Free 50 km
Antti Leppänen Vihtavuoren Pamaus FIN Free 50 km
Esa Leppäniemi Yli viiskymppisten kerho FIN Free 50 km
Ilkka Leskelä Ile Racing FIN Free 50 km
Marko Liimatainen LähiTapiola Savo FIN Free 50 km
Kevin Lindholm IF Minken FIN Free 50 km
Juha-Matti Liukkonen FIN Free 50 km
Eevakaisa Loukusa Siilinjärven Hiihtoseura FIN Free 50 km
Kalle Luokola Downtown 65 FIN Free 50 km
Reetta Lyytikäinen-Isonen Espoon Hiihtoseura FIN Free 50 km
Jari Marjoniemi FIN Free 50 km
Jani Markkanen Downtown 65 FIN Free 50 km
Jukka Markkanen Downtown 65 FIN Free 50 km
Alessandro Maula Jyu/Vuokatti FIN Free 50 km
Aleksei Meleshenkov Beluga RUS Free 50 km
Mervi Meriläinen FIN Free 50 km
Kirsi Metsävainio Tampereen maratonklubi FIN Free 50 km
Juha Miettinen LähiTapiola Savo FIN Free 50 km
Toni Mikkonen Mikkosen laulavat tukkijätkät FIN Free 50 km
Vitaliy Miroshnik Tornado RUS Free 50 km
Marko Miss FIN Free 50 km
Markus Mitronen Jatke Oy FIN Free 50 km
Heikki Molari Savonlinna FIN Free 50 km
Päivi Molari Savonlinna FIN Free 50 km
Juha Muhonen FIN Free 50 km
Antti Myllys Linkki2000 FIN Free 50 km
Henri Mäkelä Autolähde Oy FIN Free 50 km
Kari Mäki Jämsänkosken Ilves FIN Free 50 km
Juho Mäkiaho Korona Invest Oy FIN Free 50 km
Markus Mäkinen Keski-Kankolan Jysäys FIN Free 50 km
Juha Mäntymaa Isterintien Irvistys FIN Free 50 km
Matti Mäntymaa Isterin Irvistys FIN Free 50 km
Petri Nevalainen Tampereen maraton klubi FIN Free 50 km
Kari Niemi TT TALLI FIN Free 50 km
Matti Ilmari Niemi Suomenkylän Sisu FIN Free 50 km
Petri Niskanen Hillers Trail Running Club FIN Free 50 km
Eetu Nissinen FIN Free 50 km
Tommi Nissinen histamiini racing team FIN Free 50 km
Ulla Nissinen FIN Free 50 km
Maija Nivala Taivalkosken metsäveikot-85 FIN Free 50 km
Matti Norja Kuopion Hiihtäjät FIN Free 50 km
Tatiana Noskova Tornado RUS Free 50 km
Juha Nurminen VesiPerä FIN Free 50 km
Jussi Nurminen Kuopio FIN Free 50 km
Pekka Nykänen Tampereen Maraton Klubi FIN Free 50 km
Mikael Nyman FIN Free 50 km
Pekka Närvänen FIN Free 50 km
Pekka Ojala FIN Free 50 km
Kimmo Ojalehto FIN Free 50 km
Juha-Pekka Ollikainen Mikkelin Hiihtäjät FIN Free 50 km
Juha Onatsu Medishare Oy FIN Free 50 km
Maija Oravamäki Salomon Suomi FIN Free 50 km
Noora Paajanen TIV ja Hyvinkään juoksijat FIN Free 50 km
Jussi Paananen Hairy Skiers FIN Free 50 km
Jukka Paaso Oulun hiihtoseura FIN Free 50 km
Marko Paavola Karvoskylän AO FIN Free 50 km
Pasi Paavolainen VesiPerä FIN Free 50 km
Heikki Palosaari Rannanperän Raju FIN Free 50 km
Jouko Parppei FIN Free 50 km
Antti Partanen Jumi Ski Team FIN Free 50 km
Jari Partanen Karttulan Fysioterapia FIN Free 50 km
Olli Partanen Jumi Ski Team FIN Free 50 km
Arto Pauna oulainen FIN Free 50 km
Tuomas Pauna FIN Free 50 km
Markku Pehkonen SAPPI KIRKNIEMI FIN Free 50 km
Jarmo Peittola Horsmatien Boomerit,Vuokatti FIN Free 50 km
Jari Pellikka Helsinki FIN Free 50 km
Mikko Peltokangas TU FIN Free 50 km
Jaakko Pietilä FIN Free 50 km
Timo Pikkarainen Kokkolan Veikot FIN Free 50 km
Lasse Pirkkalainen Karhunpolun Tiikerit FIN Free 50 km
Harri Pitkänen Sosson Sudet FIN Free 50 km
Jussi Pohjala Oriveden Ponnistus FIN Free 50 km
Pavel Porvatov Ski Time, Saint-Petersburg RUS Free 50 km
Aleksandr Povarov Ski Time RUS Free 50 km
Aleksandr Prokofev RUS Free 50 km
Natalia Prokofeva RUS Free 50 km
Konstantin Ptsarev RUS Free 50 km
Paavo Purmonen Liperin Hiihtoseura FIN Free 50 km
Anu Puttonen Ristiinan Urheilijat FIN Free 50 km
Matti Pääkkönen Turun Soutajat FIN Free 50 km
Markus Pörsti Noormarkun nopsa FIN Free 50 km
Antti Rahikkala KHS - Ski Team FIN Free 50 km
Antti Rantala Lumi Ski Club FIN Free 50 km
Henrik Rantala Riikku Group Oy FIN Free 50 km
Matti Rantala Versowood FIN Free 50 km
Jyrki Rantanen Skitopolino FIN Free 50 km
Matti Rantanen Team Heatco FIN Free 50 km
Kai Rasmus FIN Free 50 km
Roope Reponen Dentina FIN Free 50 km
Mika Rikkola Lempäälä FIN Free 50 km
Igor Rodkin RUS Free 50 km
Matti Roininen Valtimon Vasama FIN Free 50 km
Margus Rõuk EST Free 50 km
Yuriy Rumyantsev Ski Time RUS Free 50 km
Ville Ruokolainen Pakilan Veto Eliitit FIN Free 50 km
Antti Ruotsalainen Jumi Ski Team FIN Free 50 km
Ari-Pekka Räisänen Hippoksen Maratonkerho FIN Free 50 km
Simo Räsänen FIN Free 50 km
Kati Rönkkö FIN Free 50 km
Petri Rönkkö KHS - Ski Team 5 FIN Free 50 km
Sergei Safronov Sberbank Triathlon Team RUS Free 50 km
Jani Saikko FIN Free 50 km
Jaska Sainio Downtown 65 FIN Free 50 km
Esko Salo Puijon Hiihtoseura FIN Free 50 km
Henna-Riikka Salo Puijon Hiihtoseura FIN Free 50 km
Toni Salojärvi Ile Racing FIN Free 50 km
Olavi Salomaa Haapajärvi FIN Free 50 km
Aarre Salonen FIN Free 50 km
Kai Samelin Team Varpo FIN Free 50 km
Piia Saukko Camtronic Oy FIN Free 50 km
Pirjo Saukko Ylivieska FIN Free 50 km
Juha-Matti Savukoski Sikaosasto FIN Free 50 km
Paavo Seppänen Vaalan Karhu FIN Free 50 km
Sergey Shipunov Team Priboy Pietari RUS Free 50 km
Marjukka Siponen FIN Free 50 km
Pekka Sirviö FIN Free 50 km
Alexey Skibin Ski Time, Saint Petersburg RUS Free 50 km
Lauri Sorvali FIN Free 50 km
Jukka Sorvoja FIN Free 50 km
Gleb Steniushkin SkiTime RUS Free 50 km
Eric Storvall AZ Grit Team FIN Free 50 km
Elina Stråhlman FIN Free 50 km
Pontus Stråhlman FIN Free 50 km
Risto Sulankivi Äetsän Kunto-81 FIN Free 50 km
Mika Suomalainen Vieremän Koitto FIN Free 50 km
Raimo Suominen Kempeleen hiihtäjä FIN Free 50 km
Lauri Sutinen Jatke Oy FIN Free 50 km
Niinimäki Suvi FIN Free 50 km
Tuomas Tampsi Halti FIN Free 50 km
Tea Telamo C&S Ski Team FIN Free 50 km
Tomi Tissari FIN Free 50 km
Lauri Tolkki FIN Free 50 km
Juha Tolonen Vihtavuoren Pamaus FIN Free 50 km
Petri Tuomainen STARK SUOMI FIN Free 50 km
Harri Tuovila FIN Free 50 km
Juho Tuppurainen FIN Free 50 km
Juuso Tuppurainen FIN Free 50 km
Kari Turunen VesiPerä FIN Free 50 km
Niklas Tylli Ski Team Tylli FIN Free 50 km
Taru Törmälehto MC Vaselinos FIN Free 50 km
Ville Uitto FIN Free 50 km
Kari Wahlman FIN Free 50 km
Oula Valkeapää Saanaveikot FIN Free 50 km
Tuomo Valkonen Vantaa FIN Free 50 km
Kimmo Wallenius Helsinki FIN Free 50 km
Antti Vartiainen Kotletti Ski Team FIN Free 50 km
Jukka Vartiainen Järvenpään Pyöräilijät FIN Free 50 km
Niko Vartiainen FIN Free 50 km
Igor Vasiliev Nikels Team RUS Free 50 km
Pertti Vehkavuori Vaajakosken Kuntohoito OY FIN Free 50 km
Jari Vilmi LähiTapiola Savo FIN Free 50 km
Markku Virtanen Kuusamon Erä-Veikot FIN Free 50 km
Michael Von Känel UHT Tornados Frutigen SUI Free 50 km
Juha-Mikko Vuorensola FIN Free 50 km
Kari Vuorinen Tampereen Pyrintö FIN Free 50 km
Jussi Vähäkylä Linkki2000 FIN Free 50 km
Jussi Väisänen Drinking team with sports problem FIN Free 50 km
Tero Väisänen Hepolammen Hiihtoseura FIN Free 50 km
Antti Väkevä FIN Free 50 km
Matias Välikangas Toholampi FIN Free 50 km
Jukka Vänttinen Downtown 65 FIN Free 50 km
Simo Ylikoski Keltaräme FIN Free 50 km
Kai Ylä-Outinen Triathlonteam226 FIN Free 50 km
Iikka Yrjänä Siikajoki FIN Free 50 km
Kalle Yrjänä Alakorven tila Oy FIN Free 50 km
Sergei Zvirbul RUS Free 50 km
Iiro Åman FIN Free 50 km
Harri Österberg FIN Free 50 km

Matka: 30 km Free Style (132)
Nimi Seura/Joukkue Kansallisuus Hiihtotapa Matka
Horzeboi 85 Uudenkylän NMKY FIN Free 30 km
Timo Aalto FIN Free 30 km
Arttu Ahola FIN Free 30 km
Petteri Arovainio Haapajärven Kiilat FIN Free 30 km
Hanna Behm LähiTapiola Savo FIN Free 30 km
Adrian Blake Cooma Ski Club AUS Free 30 km
Sergei Bogdanov RUS Free 30 km
Viacheslav Borovskikh Nikels Team RUS Free 30 km
Dmitrii Bystrov Gornyak RUS Free 30 km
Arto Elomäki Nakkilan Vire FIN Free 30 km
Hannu Ervasti FIN Free 30 km
Vladimir Golosov RUS Free 30 km
Liisa Haikonen FIN Free 30 km
Husse Harman Vantaan Hiihtoseura FIN Free 30 km
Anssi Heikkinen FIN Free 30 km
Eero Heiskanen VO2Magnum FIN Free 30 km
Mari Heiskanen Sonkajärven Pahka FIN Free 30 km
Tomas Hellqvist Canorama FIN Free 30 km
Jaakko Helminen FIN Free 30 km
Jouni Hirvonen Jordan Team FIN Free 30 km
Tuuli Hjelt Mäntsälän Urheilijat FIN Free 30 km
Kari Holappa Kemaki FIN Free 30 km
Markku Honkanen FIN Free 30 km
Seppo Huotari Kaipr FIN Free 30 km
Eero Husso VesiPerä FIN Free 30 km
Matti Hyyryläinen Suomen Talotekniikka Pieksä Oy FIN Free 30 km
Tomi Immonen Destia Oy FIN Free 30 km
Mikko Innanen Kouvolan Hiihtoseura FIN Free 30 km
Mikhail Ivanov Sankt-Peterburg RUS Free 30 km
Janita Jokelainen FIN Free 30 km
Mikko Juujärvi FIN Free 30 km
Miko Juvonen FIN Free 30 km
Risto Jääskeläinen Haapajärvi FIN Free 30 km
Esa Kalapudas FIN Free 30 km
Jari-Ville Kallio Porukkalenkit FIN Free 30 km
Terttu Kareketo-Greijer FIN Free 30 km
Antti Karjalainen Downtown 65 FIN Free 30 km
Olli Karppinen KHS - Ski Team 5 FIN Free 30 km
Pekka Kemppainen FIN Free 30 km
Karoliina Kinnunen FIN Free 30 km
Tiina-Sisko Kirssi FIN Free 30 km
Vesa Kiviniemi FIN Free 30 km
Risto Komulainen FIN Free 30 km
Kristiina Koponen LähiTapiola Savo FIN Free 30 km
Eino Korhonen Heinämäen Heitto FIN Free 30 km
Sauli Korkiakoski Camtronic Oy FIN Free 30 km
Joonatan Koskelo FIN Free 30 km
Pauli Koskivirta FIN Free 30 km
Kirsi Kotajärvi Raahen Ykköspalvelu Oy FIN Free 30 km
Jesse Kruus Downtown 65 FIN Free 30 km
Tiia-Maria Kukkonen FIN Free 30 km
Alisa Laitinen Mikkelin hiihtäjät FIN Free 30 km
Pirkko Laitinen Mikkeli FIN Free 30 km
Irja Leinonen KHS FIN Free 30 km
Juha Leinonen FIN Free 30 km
Daria Likhovich RUS Free 30 km
Satu Linnaranta LähiTapiola Savo FIN Free 30 km
Tapani Lintula Kärsämäen Kataja FIN Free 30 km
Matti Lipponen Meso IFK FIN Free 30 km
Mette Lipponen FIN Free 30 km
Kaisa Loikkanen Kajaani FIN Free 30 km
Pekka Loikkanen Kajaani FIN Free 30 km
Alexander Malich Ski Time, Saint-Petersburg RUS Free 30 km
Ella Marjomaa Mäntsälän Urheilijat FIN Free 30 km
Kalle Melanen FIN Free 30 km
Arto Mustonen Osuuskauppa Maakunta FIN Free 30 km
Sanna Myllylahti Ylivieska FIN Free 30 km
Niina Mäntyniemi Team Köykkyrin kiertäjät FIN Free 30 km
Yulia Nagavkina RUS Free 30 km
Jukka Niskanen FIN Free 30 km
Teuvo Ohenoja Saloisten Salama FIN Free 30 km
Henrik Olin Karakallion ryhti FIN Free 30 km
Andrei Ovcharov Ski Time RUS Free 30 km
Aki Palola Camtronic Oy FIN Free 30 km
Jari Partanen FIN Free 30 km
Jyrki Partio Jordan Team FIN Free 30 km
Taina Peltonen Tohtoritiimi / TP-Metsä Oy FIN Free 30 km
Jukka-Pekka Perttula FIN Free 30 km
Dmitrii Petrov FIN Free 30 km
Timo Pihlajamaa Nivala FIN Free 30 km
Sari Pirkkalainen Karhunpolun Tiikerit FIN Free 30 km
Oskari Pukkila FIN Free 30 km
Teemu Punkka Downtown 65 FIN Free 30 km
Mari Punna FIN Free 30 km
Joni Purmonen Joensuu FIN Free 30 km
Ari Pursiainen SOTKAMON ERÄOPAS FIN Free 30 km
Taisto Pöllänen FIN Free 30 km
Rauno Qvick FIN Free 30 km
Merja Raatikainen LähiTapiola Savo FIN Free 30 km
Markus Rankinen ABB FIN Free 30 km
Ekaterina Rozhkova Ski Time, Saint Petersburg RUS Free 30 km
Mikko Savolainen FIN Free 30 km
Leena Savukoski Ylivieskan Kuula FIN Free 30 km
Nadezhda Sdobnikova RUS Free 30 km
Sanna Sihvonen JAMKSKI FIN Free 30 km
Arto Sikanen FIN Free 30 km
Simo Siltanen Perniön Urheilijat FIN Free 30 km
Jussi Simula Jämsänkosken Ilves FIN Free 30 km
Liisa Sipilä VO2Magnum FIN Free 30 km
Anu Skog Team Köykkyrin kiertäjät FIN Free 30 km
Elena Smirnova RUS Free 30 km
Maria Solovyeva Ski Time RUS Free 30 km
Martti Sorvoja K-Rauta Rautapohja FIN Free 30 km
Risto Suutari FIN Free 30 km
Reijo Särkkä Tillinmäen ryhti FIN Free 30 km
Jenni Tahkola Kiinteistötahkola FIN Free 30 km
Juuso Tahkola Kiinteistötahkola FIN Free 30 km
Oliver Tahkola Kiinteistötahkola FIN Free 30 km
Paulus Tahkola Kiinteistötahkola FIN Free 30 km
Samu Tahkola Kiinteistötahkola FIN Free 30 km
Seppo Tahkola Kiinteistötahkola FIN Free 30 km
Sanna Tervo FIN Free 30 km
Tapani Tikkanen Kiuruveden Urheilijat FIN Free 30 km
Andrei Tretiakov Ski Time RUS Free 30 km
Simo Tuorilainen FIN Free 30 km
Harri Uotinen Muuratsalo Riders FIN Free 30 km
Raimo Uotinen FIN Free 30 km
Mikko Valjus FIN Free 30 km
Oiva Valjus FIN Free 30 km
Taina Vehmanen TT TALLI FIN Free 30 km
Jorma Vehviläinen FIN Free 30 km
Filip Vikström Is söderby FIN Free 30 km
Anna Willberg FIN Free 30 km
Johanna Visuri FIN Free 30 km
Susanna Väliheikki Hulluna Hiihtoon FIN Free 30 km
Henri Välilä FIN Free 30 km
Ari Vänttilä FIN Free 30 km
Jyrki Vänttilä FIN Free 30 km
Juha Yli-Kankahila UPM Kymi sellu FIN Free 30 km
Daniel Åbacka IS Söderby FIN Free 30 km
Stefan Åbacka IS Söderby FIN Free 30 km
Krista Åman FIN Free 30 km

Matka: 10 km Free Style (3)
Nimi Seura/Joukkue Kansallisuus Hiihtotapa Matka
Sampsa Mikkonen LähiTapiola Savo FIN Free 10 km
Minna Rönkkö FIN Free 10 km
Arttu Vilmi LähiTapiola Savo FIN Free 10 km

Matka: 50 km Classic (193)
Nimi Seura/Joukkue Kansallisuus Hiihtotapa Matka
Pami Aalto HIFK Fotboll FIN Classic 50 km
Markku Aaltonen Team Aaltonen of Espoo FIN Classic 50 km
Ismo Ahonkivi TT TALLI FIN Classic 50 km
Arto Alajääski FIN Classic 50 km
Raine Alajääski KHS FIN Classic 50 km
Markku Alakoski FIN Classic 50 km
Sari Alakurtti FIN Classic 50 km
Aleksey Andrianov Aleksandrov RUS Classic 50 km
Aimo Arffman Sotkamo FIN Classic 50 km
Kari Aronen Hämeenlinna FIN Classic 50 km
Erkki Auvinen FIN Classic 50 km
Petri Blomqvist Iniö FIN Classic 50 km
Marco Cagetti Sci Nordico Serravalle Scrivia ITA Classic 50 km
Vladislav Chaitsyn RUS Classic 50 km
Merja Eronen Joroisten Urheilijat FIN Classic 50 km
Timo Eronen Joroisten Urheilijat FIN Classic 50 km
Joona Eskelinen FIN Classic 50 km
Heljä Flink-Lukkarinen FIN Classic 50 km
Kim Grusander Koski As FIN Classic 50 km
Timo Halmetoja Pulkkilan Ponsa FIN Classic 50 km
Juho Halonen Pohti SkiTeam FIN Classic 50 km
Jussi Heikkilä Downtown 65 FIN Classic 50 km
Aki Heikkinen FIN Classic 50 km
Sami Heikkinen Downtown 65 FIN Classic 50 km
Oona Heilala FIN Classic 50 km
Jarkko Herronen FIN Classic 50 km
Petri Hietala Tampereen Maratonklubi ry FIN Classic 50 km
Kirsi Hietanen Polarbears Lahti FIN Classic 50 km
Matti Hokkanen Suuret SEikkailijat FIN Classic 50 km
Juha-Matti Holopainen FIN Classic 50 km
Tommi Holopainen FIN Classic 50 km
Severi Honkonen Perhon Kiri FIN Classic 50 km
Jukka Hoppania FIN Classic 50 km
Asko Huntus Kaustisen Pohjan-Veikot FIN Classic 50 km
Esa Hyvärinen FIN Classic 50 km
Reijo Hyvönen Kiuruveden Urheilijat FIN Classic 50 km
Anita Hämäläinen FIN Classic 50 km
Henri Hämäläinen FIN Classic 50 km
Jukka Hämäläinen FIN Classic 50 km
Ari Hänninen Kahvakopla FIN Classic 50 km
Rauno Hänninen Jyväskylä FIN Classic 50 km
Kim Ignatius Vasaviikingit FIN Classic 50 km
Juho Jaakonsaari FIN Classic 50 km
Marjaana Jaakonsaari Tampereen hiihtoklubi FIN Classic 50 km
Mia Johnsson FIN Classic 50 km
Kalle Junnikkala Junnikkala Oy FIN Classic 50 km
Janne Junttila FIN Classic 50 km
Ahti Juntunen Metsähallitus FIN Classic 50 km
Mike Jurd Wimborne AC GBR Classic 50 km
Sami Juutinen Team FysioFactor FIN Classic 50 km
Miika Jyränen FIN Classic 50 km
Timo Kallio FIN Classic 50 km
Martti Kaunisto Tampereen Maratonklubi FIN Classic 50 km
Jukka Kerola - FIN Classic 50 km
Esa Keskisaari APETTAS FIN Classic 50 km
Katariina Keskisaari APETTAS FIN Classic 50 km
Simo Kiiskinen Karelian seikkailu-urheilijat FIN Classic 50 km
Miikka Kinnunen Pohti Ski Team FIN Classic 50 km
Marika Kittilä Rovaniemen Maratonhiihtäjät FIN Classic 50 km
Alfred Kjellman IF Brahe FIN Classic 50 km
Seppo Kolari FIN Classic 50 km
Hannu Koskelainen KUOPIO FIN Classic 50 km
Anastasiya Kostina Vokueva Team RUS Classic 50 km
Markku Kouva Salomon Suomi FIN Classic 50 km
Anttoni Kumpunen MIKKELI FIN Classic 50 km
Akseli Kurttio FIN Classic 50 km
Maria Kurttio FIN Classic 50 km
Kari Kuula FIN Classic 50 km
Anne Kuusela FIN Classic 50 km
Mikhail Kuzmich KLLG RUS Classic 50 km
Roman Kuzmich KLLG RUS Classic 50 km
Taisto Kylmäniemi Nummisten Vilkas FIN Classic 50 km
Juha Kähkölä Kempeleen Maraton Klubi FIN Classic 50 km
Minna Kärki Hautakankankaan Haju FIN Classic 50 km
Markku Laaksonen UPM Kymi sellu FIN Classic 50 km
Markku Laaksonen FIN Classic 50 km
Jouni Laine FIN Classic 50 km
Markus Laitila Valmet FIN Classic 50 km
Heikki Laivamaa Joutsenon Kullervo FIN Classic 50 km
Niko Latva Jurvan Urheilijat FIN Classic 50 km
Erkki Laukkanen Kangasala SK FIN Classic 50 km
Timo Lehtimäki TT TALLI FIN Classic 50 km
Ismo Lehtonen Tampereen Maratonklubi ry FIN Classic 50 km
Sven-Erik Libäck Canorama FIN Classic 50 km
Juha Liukkonen FIN Classic 50 km
Aki Loikkanen Vihdin Salisudet FIN Classic 50 km
Roosa Lukkarinen FIN Classic 50 km
Tatu Malinen Downtown 65 FIN Classic 50 km
Jari Malminen Korian Ponsi FIN Classic 50 km
Markus Mattsson Downtown 65 FIN Classic 50 km
Jukka Mehtälä OHS FIN Classic 50 km
Kirsi Mertaniemi Oulu FIN Classic 50 km
Tuomo Mertaniemi Oulu FIN Classic 50 km
Antti Metsola FIN Classic 50 km
Jaakko Metsola FIN Classic 50 km
Pasi Mikkonen Pihtipudas FIN Classic 50 km
Tomi Mikkonen Imatran Urheilijat FIN Classic 50 km
Maria Incoronata Montanarella Sci Nordico Serravalle Scrivia ITA Classic 50 km
Juhani Mäkelä FIN Classic 50 km
Harri Määttä Oulu Triathlon & Cycling FIN Classic 50 km
Jussi Mökkönen Edux Ski Team FIN Classic 50 km
Niilo Niilo Pyhäjärven Pohti FIN Classic 50 km
Arto Nikkarinen Helsinki triathlon FIN Classic 50 km
Jyrki Nikkinen VesiPerä FIN Classic 50 km
Irina Nousiainen Salomon Suomi FIN Classic 50 km
Janne Nurmi Downtown 65 FIN Classic 50 km
Juha-Pekka Ojanen FIN Classic 50 km
Mervi Ojanen FIN Classic 50 km
Jani Oravamäki SporttiOravat FIN Classic 50 km
Kari Paavilainen P9 Polvijärvi FIN Classic 50 km
Sami Pahkala Himangan Urheilijat FIN Classic 50 km
Pekka Pajamo Vasaviikingit FIN Classic 50 km
Tuomas Parttimaa Droit FIN Classic 50 km
Anssi Parviainen Vantaan Hiihtoseura FIN Classic 50 km
Tuomas Pasanen Downtown 65 FIN Classic 50 km
Pekka Peltoniemi FIN Classic 50 km
Olli Pennanen Team Electrofit FIN Classic 50 km
Hannu Pietilä Korholanmäen kiri FIN Classic 50 km
Jeremias Pirinen Team Electrofit FIN Classic 50 km
Mika Pirinen Team Tehotuuma FIN Classic 50 km
Terhi Pollari Team Nordic Jobs Worldwide FIN Classic 50 km
Juha Puhakka Sippolan Kunto FIN Classic 50 km
Pasi Puronurmi FIN Classic 50 km
Samuli Pylkkänen FIN Classic 50 km
Tarmo Pyykkönen Jatke Oy FIN Classic 50 km
Ville Pääkkönen Ski Team Slipery FIN Classic 50 km
Joni Pöllänen FIN Classic 50 km
Elina Rankio INIÖ FIN Classic 50 km
Sami Rantaeskola Oulaisten huima FIN Classic 50 km
Esa Rautanen Jatke Oy FIN Classic 50 km
Pasi Rautevaara Palokka FIN Classic 50 km
Jyrki Riekki Suomussalmen Rasti FIN Classic 50 km
Harri Ristolainen Lappeenranta FIN Classic 50 km
Johanna Ritanotko FIN Classic 50 km
Markku Ritanotko Turku FIN Classic 50 km
Elli Roivainen FIN Classic 50 km
Jorma Roivainen FIN Classic 50 km
Lauri Ruberg IK Falken EST Classic 50 km
Miika Ruokonen Team Wassu FIN Classic 50 km
Pasi Rutanen FIN Classic 50 km
Santeri Ryhänen Vantaan Hiihtoseura FIN Classic 50 km
Veli-Matti Räsänen Skimarathon Team Austria FIN Classic 50 km
Kati Saarni Pjura Sports FIN Classic 50 km
Risto Saarni Pjura Sports FIN Classic 50 km
Taito Saikkonen Joukkue Saikkonen FIN Classic 50 km
Jyrki Saksa Teuva FIN Classic 50 km
Jouni Salmi Roschier Ski Team FIN Classic 50 km
Reija Salomäki Tampereen maratonklubi FIN Classic 50 km
Petri Salonpää FIN Classic 50 km
Jussi Saukkonen TMWP Ski Team FIN Classic 50 km
Heikki Savolainen SSRT FIN Classic 50 km
Marja Serkosalmi Polarbears Lahti FIN Classic 50 km
Alexander Shabunin KLLG RUS Classic 50 km
Dmitry Shapochkin Meteor RUS Classic 50 km
Jari Sikkilä Sievin Sisu FIN Classic 50 km
Olli-Pekka Silfverhuth Tampereen Hiihtoklubi FIN Classic 50 km
Mika Simola Vetelin kuivat FIN Classic 50 km
Risto Sinkko Downtown 65 FIN Classic 50 km
Juhani Sinkkonen X-tri Lahti FIN Classic 50 km
Mattias Skog FIN Classic 50 km
Roman Slobodyanik RUS Classic 50 km
Hannu Sohlman FIN Classic 50 km
Ari-Pekka Stein KAJAANI FIN Classic 50 km
Leena Sulonen Tampereen Maratonklubi FIN Classic 50 km
Mika Suomalainen FIN Classic 50 km
Pasi Surakka Stamina Triathlon club Jyväskylä FIN Classic 50 km
Jaakko Suutari Kontiolahden urheilijat FIN Classic 50 km
Marco Sylvelin Eräjormat Tampere FIN Classic 50 km
Tuomas Säkkinen FIN Classic 50 km
Vesa Taanila Nouski FIN Classic 50 km
Jari Takala Kura FIN Classic 50 km
Hannu Tauriainen FIN Classic 50 km
Marko Toimela Hc Great FIN Classic 50 km
Jukka Toivanen Kuusiston Jylhä FIN Classic 50 km
Mika Toivanen Hillers Trail Running Club FIN Classic 50 km
Jukka Toivari VaajaSaneerauS FIN Classic 50 km
Tuomo Toivari Ski Jyväskylä FIN Classic 50 km
Petri Torvinen Liperin Hiihtoseura FIN Classic 50 km
Teemu Tuomarla Eräjormat Tampere FIN Classic 50 km
Rauno Tuomi TT TALLI FIN Classic 50 km
Olli Tyrväinen Team Minken/Ski Jyväskylä FIN Classic 50 km
Jari Tähkä FIN Classic 50 km
Anu Udd Rovaniemen maratonhiihtäjät FIN Classic 50 km
Paavali Uramo Jatke Oy FIN Classic 50 km
Tomi Valkonen Tuuripellet FIN Classic 50 km
Rauno Vanhalakka FIN Classic 50 km
Risto Varpula Vantaa FIN Classic 50 km
Lauri Viitanen Downtown 65 FIN Classic 50 km
Anne Virtanen Ski Jyväskylä FIN Classic 50 km
Joni Virtanen FIN Classic 50 km
Toni Vuorinen FIN Classic 50 km
Dmitrii Zhukov Medera RUS Classic 50 km
Ekaterina Zolotykh Saint-Petersburg RUS Classic 50 km

Matka: 30 km Classic (139)
Nimi Seura/Joukkue Kansallisuus Hiihtotapa Matka
Riikka Aaltonen Team Aaltonen of Espoo FIN Classic 30 km
Veikka Aaltonen Team Aaltonen of Espoo FIN Classic 30 km
Nina Andersen Kuhmo Ski FIN Classic 30 km
Jari Aspegren Haapavesi FIN Classic 30 km
Maija-Leena Autio FIN Classic 30 km
Soile Autio FIN Classic 30 km
Patrik Borenius FIN Classic 30 km
Andreas Byfält IS Söderby FIN Classic 30 km
Dmitrii Dymaretskii KLLG-RBKomendantskiy RUS Classic 30 km
Immo Eloranta FIN Classic 30 km
Hannes Ervasti FIN Classic 30 km
Samuli Ervasti Kuusamon Erä-Veikot FIN Classic 30 km
Sari Ervasti FIN Classic 30 km
Sofia Ervasti FIN Classic 30 km
Ari Gren VesiPerä FIN Classic 30 km
Ari Grönstrand Ylikiimingin kunto tanssijat FIN Classic 30 km
Pasi Haapasaari Team Varpo FIN Classic 30 km
Aulis Hakkarainen Pertsan ystävät FIN Classic 30 km
Reijo Hakonen FIN Classic 30 km
Eva Hammarberg Lappeenranta FIN Classic 30 km
Tapio Heikkilä K-Rauta Rautapohja FIN Classic 30 km
Anu Heikkinen FIN Classic 30 km
Lasse Heikkinen Puolangan Ryhti FIN Classic 30 km
Jukka Heinonen FIN Classic 30 km
Maisa Heinonen FIN Classic 30 km
Sami Heinonen Downtown 65 FIN Classic 30 km
Outi Helkama Perniön Urheilijat FIN Classic 30 km
Antti Henell FIN Classic 30 km
Kaisa Hjelt Nummisten Vilkas FIN Classic 30 km
Vicktor Hjulfors Ik falken FIN Classic 30 km
Monica Huldén IK Myran FIN Classic 30 km
Riikka Hytönen Äänekoski FIN Classic 30 km
Janne Häggqvist Team Varpo FIN Classic 30 km
Mikko Hämäläinen Jatke Oy FIN Classic 30 km
Christer Johnsson Lohja FIN Classic 30 km
Pentti Jokinen FIN Classic 30 km
Ly Jonuks EST Classic 30 km
Virve Jouhten Team Köykkyrin kiertäjät FIN Classic 30 km
Ari Jousmäki VesiPerä FIN Classic 30 km
Terhi Junttila FIN Classic 30 km
Anja Juntunen Vuokatti FIN Classic 30 km
Sandra Jurd GBR Classic 30 km
Ville Juusola Kalajoen Junkkarit FIN Classic 30 km
Kari Jylhänlehto Pudasjärven Urheilijat FIN Classic 30 km
Ari Jäntti FIN Classic 30 km
Tuire Jäntti FIN Classic 30 km
Pertti Jäppinen 06150 FIN Classic 30 km
Juho-Matti Kaivosoja K-Rauta Rautapohja FIN Classic 30 km
Vadim Kamyshny RUS Classic 30 km
Pirjo Karetie FIN Classic 30 km
Pauli Karjalainen Jatke Oy FIN Classic 30 km
Max Karlsson FIN Classic 30 km
Hannu Kauppinen Alapitkä FIN Classic 30 km
Jukka Kauppinen FIN Classic 30 km
Timo Kauppinen FIN Classic 30 km
Robert Kettunen Downtown 65 FIN Classic 30 km
Ossi Kilpeläinen Saviahon Sampo FIN Classic 30 km
Vesa Koirikivi Ponsse FIN Classic 30 km
Veikko Kolehmainen Nokia FIN Classic 30 km
Eerika Konu Kokkolan veikot FIN Classic 30 km
Merja Kosamo FIN Classic 30 km
Timo Koskela Porukkalenkit FIN Classic 30 km
Paavo Koskenkorva Downtown 65 FIN Classic 30 km
Saara Kukkonen Team Possu FIN Classic 30 km
Tero Kukkonen Team Possu FIN Classic 30 km
Mikko Kulmala Porukkalenkit FIN Classic 30 km
Kimmo Kunnia kimmon vihannes oy FIN Classic 30 km
Juho Kyllönen V02Magnum FIN Classic 30 km
Anneli Kärki Kaukalampi FIN Classic 30 km
Anton Lagerstedt FIN Classic 30 km
Johanna Lahti FIN Classic 30 km
Veera Lahtinen Pohtolan Pauhu FIN Classic 30 km
Jari Laine Downtown 65 FIN Classic 30 km
Jussi Laine Fat Pete Boys FIN Classic 30 km
Panu Latva FIN Classic 30 km
Juha Lerssi Kaustisen Pohjan-Veikot FIN Classic 30 km
Mitri Lerssi Pyhäjärven Pohti FIN Classic 30 km
Timo Liikanen Pudasjärvi FIN Classic 30 km
Jennie Lindvall IF Åsarna FIN Classic 30 km
Vesa Linnamo Jyu/Vuokatti FIN Classic 30 km
Katriina Lipponen Vantaan Hiihtoseura FIN Classic 30 km
Harri Lyytinen FIN Classic 30 km
Tommi Mannonen Espoo FIN Classic 30 km
Juuso Mattila Himangan Urheilijat FIN Classic 30 km
Teemu Moilanen Pulkkilan Ponsi FIN Classic 30 km
Tiina Moilanen Kajaani FIN Classic 30 km
Samuli Nevanperä Saloisten Salama FIN Classic 30 km
Niko Niklander Downtown 65 FIN Classic 30 km
Juha Nissinen YIT FIN Classic 30 km
Sanna Nokka FIN Classic 30 km
Sami Nuijanmaa VesiPerä FIN Classic 30 km
Johan Nykvist IS Söderby FIN Classic 30 km
Teemu Nyländen KRS FIN Classic 30 km
Mauri Ohtonen TeamVarpo FIN Classic 30 km
Antti Ojajärvi Kokkola FIN Classic 30 km
Eero Okkonen Kuluntalahti FIN Classic 30 km
Mari Ollikainen FIN Classic 30 km
Tomi Ollikainen FIN Classic 30 km
Anu Pakkanen FIN Classic 30 km
Visa Palonen FIN Classic 30 km
Jussi Patana FIN Classic 30 km
Pekka Paunu Tiirismaan Latu FIN Classic 30 km
Markus Peltola FIN Classic 30 km
Seppo Pitkälä FIN Classic 30 km
Timo Pohjola Reima FIN Classic 30 km
Pirjo Poikkimäki FIN Classic 30 km
Verneri Poikonen Äänekosken Huima FIN Classic 30 km
Leonid Primak BikeSkiTeamGornyak RUS Classic 30 km
Keijo Pulkkinen Kempeleen Maratonklubi FIN Classic 30 km
Heli Roivainen Linnantaus FIN Classic 30 km
Kirsi Roivainen Kuopio FIN Classic 30 km
Ted Saarinen Downtown 65 FIN Classic 30 km
Toivo Saikkonen Oulu FIN Classic 30 km
Pertti Salmensalo Paltamon Urheilijat FIN Classic 30 km
Kirsi Savolainen Pertsan ystävät FIN Classic 30 km
Pietari Sorri FIN Classic 30 km
Matti Soutua Matti Soutua TEAM FIN Classic 30 km
Patrik Still If Brahe FIN Classic 30 km
Harri Suutari FIN Classic 30 km
Jaana Suutari FIN Classic 30 km
Satu Säilä Lamminpään Loiske FIN Classic 30 km
Timo Tavi Villala FIN Classic 30 km
Lauri Tenhunen Downtown 65 FIN Classic 30 km
Ulla Teppo JAMSKI FIN Classic 30 km
Tapani Tikkanen Jatke Oy FIN Classic 30 km
Mikko Toivanen Jatke Oy FIN Classic 30 km
Sari Tupitsa RastiE4 FIN Classic 30 km
Svetlana Tyshova SC Alfa-Bitza RUS Classic 30 km
Teuvo Törhönen FIN Classic 30 km
Juho Uotila FIN Classic 30 km
Saara Uusiheimala FIN Classic 30 km
Timo Vaara FIN Classic 30 km
Eija Vesterinen FIN Classic 30 km
Esa Vesterinen FIN Classic 30 km
Kirsi Vesterinen FIN Classic 30 km
Kalle Widbom FIN Classic 30 km
Arto Viitala Edux ski team FIN Classic 30 km
Juha Viskari Hiihtoukot FIN Classic 30 km
Juha Ylioinas VesiPerä FIN Classic 30 km

Matka: 10 km Classic (32)
Nimi Seura/Joukkue Kansallisuus Hiihtotapa Matka
Matthias Bühler UHT Tornados Frutigen SUI Classic 10 km
Daniel Fahrni UHT Tornados Frutigen SUI Classic 10 km
Eeva Heikkinen FIN Classic 10 km
Jaana Holmström RRR FIN Classic 10 km
Johanna Kiljunen Puumalan Hiihtäjät FIN Classic 10 km
Tommi Kokkonen LähiTapiola Savo FIN Classic 10 km
Merja Korhonen FIN Classic 10 km
Pia Koskelo LähiTapiola Savo FIN Classic 10 km
Marjo Kunnia FIN Classic 10 km
Katariina Laivamaa FIN Classic 10 km
Elina Lietzen FIN Classic 10 km
Valtteri Louhelainen LähiTapiola Savo FIN Classic 10 km
Eino Lundgren Paltanmäen Punnerrus FIN Classic 10 km
Tapani Nero Kömön Kisatoverit FIN Classic 10 km
Reijo Ojajärvi FIN Classic 10 km
Eelis Ojalehto FIN Classic 10 km
Ilari Ojalehto FIN Classic 10 km
Mart Pais FIN Classic 10 km
Marta Pais FIN Classic 10 km
Martina Pais FIN Classic 10 km
Inka Piipari LähiTapiola Savo FIN Classic 10 km
Mirva Raappana FIN Classic 10 km
Maarit Ristolainen FIN Classic 10 km
Elina Sillanpää FIN Classic 10 km
Emilia Sirén FIN Classic 10 km
Tiina Suomalainen FIN Classic 10 km
Irene Uusitalo FIN Classic 10 km
Pekko Vehviläinen Digiterveys FIN Classic 10 km
Reijo Vesakoivu FIN Classic 10 km
Susanna Vesterinen LähiTapiola Savo FIN Classic 10 km
Aira Vilmi Kajaanin Latu FIN Classic 10 km
Oskari Virtanen LähiTapiola Savo FIN Classic 10 km

Ultimate Sport Service   |   Langelandsvej 38   |   5800 Nyborg   |   Denmark