Ruissalojuoksut 2022



Finnish English
Osallistujalista

Haku
Etsi


Kaikki
Ruisriikki 10 km
Ruisrääkki 21,1 km

<- Nimi -> <- Seura/Joukkue -> <- Kansallisuus -> <- Matka -> <- Ikäsarja ->
Tiia Ahtola KAARO FIN Ruisriikki 10 km 10 km Naiset 45 v
Johanna Airio RAISIO FIN Ruisrääkki puolimaraton puolimaraton Naiset 40 v
Ohto Airio TURKU FIN Ruisrääkki puolimaraton Miehet Kokonaiskilpailu
Anastassia Ali-Keskikylä TURKU FIN Ruisriikki 10 km Naiset Kokonaiskilpailu
Anniina Almark FIN Ruisriikki 10 km Naiset Kokonaiskilpailu
Jaana Andersson Munkviken FIN Ruisriikki 10 km 10 km Naiset 45 v
Nicke Andersson Munkviken FIN Ruisrääkki puolimaraton puolimaraton Miehet 50 v
Kuutti Aura FIN Ruisrääkki puolimaraton Miehet Kokonaiskilpailu
Aram Behbodi TURKU FIN Ruisrääkki puolimaraton Naiset Kokonaiskilpailu
Gunilla Björkqvist ESBO FIN Ruisriikki 10 km 10 km Naiset 50 v
Cristian Cardozo TAMPERE BRA Ruisrääkki puolimaraton Miehet Kokonaiskilpailu
Kalervo Dahlström TURKU FIN Ruisriikki 10 km 10 km Miehet 60 v
Henna Eklund FIN Ruisriikki 10 km 10 km Naiset 55 v
Sylvester Eriksson-Bique JYVÄSKYLÄ FIN Ruisrääkki puolimaraton Miehet Kokonaiskilpailu
Ida Erling TURKU FIN Ruisriikki 10 km 10 km Naiset 40 v
Jarmo Erling EUK FIN Ruisriikki 10 km 10 km Miehet 40 v
Janna Fomenko FIN Ruisrääkki puolimaraton puolimaraton Naiset 40 v
Meri-Tuuli Hallikainen FIN Ruisrääkki puolimaraton Naiset Kokonaiskilpailu
Eve Halonen TURKU FIN Ruisriikki 10 km Naiset Kokonaiskilpailu
Kati Haromo Team Raju FIN Ruisrääkki puolimaraton puolimaraton Naiset 45 v
Petri Haromo Team Raju FIN Ruisrääkki puolimaraton puolimaraton Miehet 50 v
Leila Heinilä VANTAA FIN Ruisrääkki puolimaraton Naiset Kokonaiskilpailu
Anni Heinonen Jokkis FIN Ruisriikki 10 km Naiset Kokonaiskilpailu
Mira Heinonen MASKU FIN Ruisriikki 10 km 10 km Naiset 40 v
Tiina Hildén Järvenpään Palo FIN Ruisrääkki puolimaraton puolimaraton Naiset 45 v
Jenni Hurtig KYRÖSKOSKI FIN Ruisriikki 10 km Naiset Kokonaiskilpailu
Jenni Haapakoski TURKUTURKU FIN Ruisriikki 10 km Naiset Kokonaiskilpailu
Minna Ilveskoski HELSINKI FIN Ruisrääkki puolimaraton Naiset Kokonaiskilpailu
Erika Ingo FIN Ruisrääkki puolimaraton Naiset Kokonaiskilpailu
Ville-Veikko Intovuori TURKU FIN Ruisrääkki puolimaraton puolimaraton Miehet 40 v
Mika Isaksson TURKU FIN Ruisrääkki puolimaraton puolimaraton Miehet 50 v
Elina Isokallio-Hellman FIN Ruisriikki 10 km Naiset Kokonaiskilpailu
Marja Isotahdon FIN Ruisriikki 10 km Naiset Kokonaiskilpailu
Maria Isotalo JÄRVENPÄÄ FIN Ruisriikki 10 km Naiset Kokonaiskilpailu
Markus Isotalo JÄRVENPÄÄ FIN Ruisriikki 10 km Miehet Kokonaiskilpailu
Kimmo Jalonen TURKU FIN Ruisrääkki puolimaraton puolimaraton Miehet 60 v
Mikko Juhola MUURLA FIN Ruisrääkki puolimaraton puolimaraton Miehet 45 v
Aaro Juntunen UUSIKAUPUNKI FIN Ruisriikki 10 km 10 km Miehet 55 v
Hanna Kallio TURKU FIN Ruisriikki 10 km 10 km Naiset 40 v
Elina Kalliokulju TURKU FIN Ruisriikki 10 km Naiset Kokonaiskilpailu
Veera Kalliokulju PAIMIO FIN Ruisriikki 10 km 10 km Tytöt 15 v
Arto Kalpa TURKU FIN Ruisrääkki puolimaraton Miehet Kokonaiskilpailu
Maija Kaseva Vegaanijuoksijat FIN Ruisriikki 10 km Naiset Kokonaiskilpailu
Sami Kerkelä KAARINA FIN Ruisriikki 10 km Miehet Kokonaiskilpailu
Kari Keskimäki VELKUA FIN Ruisrääkki puolimaraton puolimaraton Miehet 60 v
Hannu Ketola TURKU FIN Ruisrääkki puolimaraton puolimaraton Miehet 50 v
Jukka Kivinen RH-Team FIN Ruisriikki 10 km 10 km Miehet 65 v
Anna-Liisa Kiviö TURKU FIN Ruisrääkki puolimaraton puolimaraton Naiset 50 v
Tanja Korelin TURKU FIN Ruisriikki 10 km Naiset Kokonaiskilpailu
Jyrki Korhonen FIN Ruisrääkki puolimaraton puolimaraton Miehet 55 v
Lorna Stella Koskela parkrun Finland GBR Ruisriikki 10 km Naiset Kokonaiskilpailu
Mia Kouvo FIN Ruisrääkki puolimaraton Naiset Kokonaiskilpailu
Tia Kouvo FIN Ruisrääkki puolimaraton Naiset Kokonaiskilpailu
Antti Kuisma PIIKKIÖ FIN Ruisrääkki puolimaraton puolimaraton Miehet 60 v
Markku Kuivalainen TURKU FIN Ruisriikki 10 km Miehet Kokonaiskilpailu
Iisa Kurikka TURKU FIN Ruisriikki 10 km Naiset Kokonaiskilpailu
Kati Kurikka RUSKO FIN Ruisriikki 10 km 10 km Naiset 50 v
Mikko Kurikka RUSKO FIN Ruisriikki 10 km 10 km Miehet 55 v
Tuomas Kuronen RUSKO FIN Ruisrääkki puolimaraton Miehet Kokonaiskilpailu
Sini Kössi TuUL Triathlon FIN Ruisrääkki puolimaraton Naiset Kokonaiskilpailu
Martti Kaasalainen VANTAA FIN Ruisrääkki puolimaraton Miehet Kokonaiskilpailu
Tanja Laimi ESPOO FIN Ruisriikki 10 km Naiset Kokonaiskilpailu
Olli-Pekka Laitinen Kunto-Pirkat FIN Ruisriikki 10 km 10 km Miehet 60 v
Laura Lamppu TURKU FIN Ruisrääkki puolimaraton Naiset Kokonaiskilpailu
Sanna Lehtinen Erkki-juoksu FIN Ruisrääkki puolimaraton Naiset Kokonaiskilpailu
Venla Lehtinen TURKU FIN Ruisriikki 10 km Naiset Kokonaiskilpailu
Venla Lehtinen FIN Ruisriikki 10 km Naiset Kokonaiskilpailu
Tomi Lehtola TURKU FIN Ruisrääkki puolimaraton puolimaraton Miehet 40 v
Piritta Lehtonen VUORENTAUSTA FIN Ruisriikki 10 km Naiset Kokonaiskilpailu
Teppo Lehtonen LIETO FIN Ruisrääkki puolimaraton puolimaraton Miehet 55 v
Tuomas Lehtoranta TURKU FIN Ruisrääkki puolimaraton puolimaraton Miehet 40 v
Jani Leino PAIMIO FIN Ruisrääkki puolimaraton Miehet Kokonaiskilpailu
Eero Leivo RAISIO FIN Ruisrääkki puolimaraton Miehet Kokonaiskilpailu
Janne Leonsaari TURKUTURKU FIN Ruisrääkki puolimaraton puolimaraton Miehet 50 v
Riikka Lindgren ESPOO FIN Ruisrääkki puolimaraton puolimaraton Naiset 40 v
Jussi Lindholm HFT FIN Ruisriikki 10 km Miehet Kokonaiskilpailu
Anu Lindqvist LIETO FIN Ruisriikki 10 km 10 km Naiset 50 v
Jukka Liukkonen TKU Endurance FIN Ruisrääkki puolimaraton puolimaraton Miehet 40 v
Pasi Louanto TURKU FIN Ruisrääkki puolimaraton puolimaraton Miehet 55 v
Erik Lumme TURKU FIN Ruisrääkki puolimaraton Miehet Kokonaiskilpailu
Kristian Lumme Hitis Hedonist-sniglar rf FIN Ruisrääkki puolimaraton Miehet Kokonaiskilpailu
Saara Lähdetie HELSINKI FIN Ruisrääkki puolimaraton Naiset Kokonaiskilpailu
Minna Laaksonen TURKU FIN Ruisriikki 10 km Naiset Kokonaiskilpailu
Suvi Laaksonen Lähitapiola FIN Ruisrääkki puolimaraton puolimaraton Naiset 45 v
Kari Malmikoski TURKU FIN Ruisrääkki puolimaraton puolimaraton Miehet 40 v
Juha Malmivirta TURKU FIN Ruisrääkki puolimaraton puolimaraton Miehet 45 v
Virpi Mustaparta KiiltoClean Oy FIN Ruisrääkki puolimaraton puolimaraton Naiset 50 v
Susanna Mäenpää TURKU FIN Ruisriikki 10 km Naiset Kokonaiskilpailu
Lauri Mäkelä ESPOO FIN Ruisrääkki puolimaraton Miehet Kokonaiskilpailu
Tiia Mäki VEIKKOLA FIN Ruisrääkki puolimaraton Naiset Kokonaiskilpailu
Roosa-Mari Neitola Pasalan Pirkot FIN Ruisrääkki puolimaraton Naiset Kokonaiskilpailu
Kirsi Nieminen TURKU FIN Ruisrääkki puolimaraton Naiset Kokonaiskilpailu
Jussi Nikkari TURKU FIN Ruisriikki 10 km Miehet Kokonaiskilpailu
Rose-Marie Nurmi ÅBO FIN Ruisrääkki puolimaraton Naiset Kokonaiskilpailu
Josia Nyman KAARINA FIN Ruisrääkki puolimaraton Miehet Kokonaiskilpailu
Risto Näsi FIN Ruisrääkki puolimaraton puolimaraton Miehet 65 v
Nina Naatula SASTAMALA FIN Ruisrääkki puolimaraton Naiset Kokonaiskilpailu
Iida Oja NAANTALI FIN Ruisriikki 10 km Naiset Kokonaiskilpailu
Jere Oja TURKU FIN Ruisrääkki puolimaraton Miehet Kokonaiskilpailu
Jami Parkkinen FIN Ruisriikki 10 km Miehet Kokonaiskilpailu



Sivut: 1 | 2


Ultimate Sport Service | Langelandsvej 38 | 5800 Nyborg | Denmark