Romjulsløpet 2021



Norwegian English
Påmeldingsliste

Søk i felt
Søk klasse
Søk etter

165 deltaker(e) funnet i søket, viser 1 - 165
<- StartNr -> <- Navn -> <- Nasjon -> <- Klubb/Lag -> <- Distanse -> <- Klasse ->
Oda Aurora Nupen-Stieng NOR Nittedal IL Barnas Nisseløp
Herman Moberg Arntzen NOR Barnas Nisseløp
Oscar Lund NOR Barnas Nisseløp
Daniel Gondos Løkja NOR Juletreeren (3 KM)
Felix Lund NOR Juletreeren (3 KM)
Sofie Lykke Gindeberg DEN Juletreeren (3 KM) K10-13
Maren Svenskerud NOR Juletreeren (3 KM) K20-22
Anja Lykke Sørensen DEN Juletreeren (3 KM) K23-34
Karoline Solheim NOR Jølster IL Juletreeren (3 KM) K23-34
Tove Andrea Johansen NOR Juletreeren (3 KM) K23-34
May-Liss Bakke NOR Juletreeren (3 KM) K23-34
Nina Hillestad NOR Juletreeren (3 KM) K23-34
Helena Aurora Christiansen NOR Juletreeren (3 KM) K23-34
Silje Mæland Nesheim NOR Juletreeren (3 KM) K23-34
Mariken Wittussen NOR Juletreeren (3 KM) K23-34
Heidi Belden NOR Juletreeren (3 KM) K35-39
Heidi Myrseth Settemsdal NOR Juletreeren (3 KM) K35-39
Jeanette Buer NOR Søre Osen IL Juletreeren (3 KM) K35-39
Alice Øvstegård-Utgård NOR Juletreeren (3 KM) K40-44
Einang Reidun NOR Juletreeren (3 KM) K45-49
Guro Arntzen NOR Juletreeren (3 KM) K45-49
Tonje Rolland NOR Organdonasjon Juletreeren (3 KM) K45-49
Brit Stensrud NOR Egotrippen Juletreeren (3 KM) K45-49
Hilde Kjeverud NOR Juletreeren (3 KM) K45-49
Helena Erstad NOR Juletreeren (3 KM) K45-49
Anne Gro Schiefloe NOR Juletreeren (3 KM) K50-54
Herborg Andrea Horvei NOR Juletreeren (3 KM) K55-59
Turid Mette Jappee NOR Juletreeren (3 KM) K55-59
Ingrid Minsaas NOR Juletreeren (3 KM) K65-69
Joakim Eckholdt NOR Juletreeren (3 KM) M23-34
Fredrik Nilsen NOR UiT BIL Juletreeren (3 KM) M35-39
Ole-Jon Lund NOR Juletreeren (3 KM) M35-39
Baard Hermansen NOR Juletreeren (3 KM) M45-49
Einar Schiefloe NOR Juletreeren (3 KM) M45-49
Børre Nygård NOR Juletreeren (3 KM) M50-54
Hanne Øverli Eriksson NOR Juletreeren Racing (3KM Rullestol) K23-34
Ingvild Nes NOR Pepperkakemila (10 KM)
Ida Folkedal NOR Team Ida Pepperkakemila (10 KM) K10-13
Ingeborg Thy NOR Pepperkakemila (10 KM) K14-17
Sannah Kvastad Marcussen NOR Pepperkakemila (10 KM) K20-22
Kristine Dyrnes NOR Pepperkakemila (10 KM) K20-22
Julie Tunaal GBR Pepperkakemila (10 KM) K23-34
Berit Bjørnaas NOR Pepperkakemila (10 KM) K23-34
Caroline Vervik NOR Pepperkakemila (10 KM) K23-34
Lauren Gjølstad USA Pepperkakemila (10 KM) K23-34
Ingvild Bredvei Steinsholt NOR Pepperkakemila (10 KM) K23-34
Ida Save NOR Pepperkakemila (10 KM) K23-34
Janine Forstner GER Pepperkakemila (10 KM) K23-34
Marte Dyrnes NOR Pepperkakemila (10 KM) K23-34
Maren Elise Jappée NOR Pepperkakemila (10 KM) K23-34
Julie Marie Jappée NOR Pepperkakemila (10 KM) K23-34
Fay Farstad NOR Pepperkakemila (10 KM) K23-34
Silje Melling NOR Mellings Pepperkakemila (10 KM) K23-34
Marit Noor Sæter NOR Mellings Pepperkakemila (10 KM) K23-34
Maya Krogstad NOR Pepperkakemila (10 KM) K23-34
Karianne Otterlei NOR Pepperkakemila (10 KM) K35-39
Mari Viken Kjønstad NOR Pepperkakemila (10 KM) K35-39
Cathrine Ertsås NOR Pepperkakemila (10 KM) K35-39
Kirsti Arntsen NOR Pepperkakemila (10 KM) K35-39
Silje Osa NOR Pepperkakemila (10 KM) K35-39
Tone Nyaas Auran NOR Orkanger IF Pepperkakemila (10 KM) K35-39
Monica Sulen NOR Team 24.12 Pepperkakemila (10 KM) K35-39
Elisabeth Flasnes NOR Pepperkakemila (10 KM) K35-39
Kristine Aarø NOR Spirit Trening Pepperkakemila (10 KM) K35-39
Noi Kalnes NOR RLK Pepperkakemila (10 KM) K40-44
Marte Brandsegg NOR Pepperkakemila (10 KM) K40-44
Irene Brubakken NOR Team Kondis Pepperkakemila (10 KM) K40-44
Maria Beate Nupen-Stieng NOR Nittedal iL Pepperkakemila (10 KM) K40-44
Ann-Cecilie Larsen NOR Pepperkakemila (10 KM) K40-44
Ingvild Elseth NOR Pepperkakemila (10 KM) K40-44
Siv Vestre NOR Pepperkakemila (10 KM) K40-44
Sissel Sveum NOR Pepperkakemila (10 KM) K40-44
Lena Reistad NOR Team Ida Pepperkakemila (10 KM) K40-44
Lena Louise Vennesland NOR Pepperkakemila (10 KM) K40-44
Camilla Næss NOR Pepperkakemila (10 KM) K40-44
Grethe Hovdejord NOR Pepperkakemila (10 KM) K45-49
Corina Roeder NOR Pepperkakemila (10 KM) K45-49
Lene Strand-Larsen NOR Pepperkakemila (10 KM) K45-49
Jorunn Kvalsund Jarnes NOR Velledalen IL Pepperkakemila (10 KM) K45-49
Unn Sollid Manskow NOR Northern Runners Pepperkakemila (10 KM) K45-49
Irene Myrseth NOR Pepperkakemila (10 KM) K45-49
Sidsel Natland NOR Pepperkakemila (10 KM) K45-49
Monica Gutuen NOR Pepperkakemila (10 KM) K45-49
Brita Haffner Dyrnes NOR Pepperkakemila (10 KM) K45-49
Mette Hautemaniere FRA Pepperkakemila (10 KM) K45-49
Beate Opstad Thy NOR Pepperkakemila (10 KM) K45-49
Kari Heggenes Kvammen NOR Radøy Løpeklubb Pepperkakemila (10 KM) K50-54
Hjeldnes Elisabeth NOR Pepperkakemila (10 KM) K50-54
Torunn Bredvei Steinsholt NOR Pepperkakemila (10 KM) K50-54
Edna Grepperud NOR Romerike Ultraløperklubb Pepperkakemila (10 KM) K50-54
Strøm Sigrunn NOR Pepperkakemila (10 KM) K50-54
Heidi Susann Emaus NOR Northern runners Pepperkakemila (10 KM) K50-54
Hanne Bergstrøm NOR Pepperkakemila (10 KM) K50-54
Gro Langan Bjorvatten NOR Pepperkakemila (10 KM) K50-54
Nina Fjellet NOR Skotfoss Pepperkakemila (10 KM) K50-54
Anett Eliassen Nilsen NOR Pepperkakemila (10 KM) K50-54
Gunn Melling NOR Mellings Pepperkakemila (10 KM) K50-54
Mette Chalmers NOR Pepperkakemila (10 KM) K50-54
Elisabeth Selvik NOR Pepperkakemila (10 KM) K50-54
Tove Johansen NOR Coop Norge faghandel Pepperkakemila (10 KM) K55-59
Nadia Thraning NOR Northern Runners Pepperkakemila (10 KM) K55-59
Marit Beate Nilsen NOR Pepperkakemila (10 KM) K55-59
Herborg Andrea Horvei NOR Pepperkakemila (10 KM) K55-59
Beathe Stentvedt NOR Pepperkakemila (10 KM) K55-59
Astrid Eidal NOR Pepperkakemila (10 KM) K60-64
Ann Elisabeth Evenseth NOR Northern Runners Pepperkakemila (10 KM) K60-64
Siri Helle Friedemann NOR Rådtassene Pepperkakemila (10 KM) K60-64
Pettersen Eva NOR Northern Runners Pepperkakemila (10 KM) K65-69
Moe Ingebjørg NOR Northern Runners Pepperkakemila (10 KM) K70-74
Harald Hautemaniere FRA Pepperkakemila (10 KM) M14-17
Ludvig Mæland Stang NOR Pepperkakemila (10 KM) M20-22
Ole Morten Jøntvedt NOR Pepperkakemila (10 KM) M23-34
Jostein Fjeld Kaasa NOR Pepperkakemila (10 KM) M23-34
Thomas Bertheussen NOR Pepperkakemila (10 KM) M23-34
Jonathan Falshaw NOR Pepperkakemila (10 KM) M23-34
Asgeir Melling NOR Mellings Pepperkakemila (10 KM) M23-34
Vegard Kvam Susegg NOR Pepperkakemila (10 KM) M23-34
Nicolay Alsing NOR Pepperkakemila (10 KM) M23-34
Benedikt Wiedmann NOR Pepperkakemila (10 KM) M35-39
Martin Ousland NOR Troldhaugen Allstars Pepperkakemila (10 KM) M40-44
Jon Arild Nupen-Stieng NOR Nittedal IL Pepperkakemila (10 KM) M45-49
Tom- Erik Kvastad NOR Pepperkakemila (10 KM) M45-49
Ørjan Dyrnes NOR Pepperkakemila (10 KM) M45-49
Øystein Albrigtsen NOR Team Boftsamoen Pepperkakemila (10 KM) M45-49
Frode Eskelund NOR Pepperkakemila (10 KM) M45-49
Bjørn Ove Kjennvold NOR Pepperkakemila (10 KM) M50-54
Ivar Djupvik NOR Pepperkakemila (10 KM) M50-54
Terje Stausland NOR Pepperkakemila (10 KM) M50-54
Tor Bjørnar Nilsen NOR Pepperkakemila (10 KM) M50-54
Erling Melling NOR Mellings Pepperkakemila (10 KM) M55-59
Magnar Nilsen NOR Senadrott Motbakkelag Søre Sunnmøre Pepperkakemila (10 KM) M60-64
Odd Arne Flasnes NOR OIL Pepperkakemila (10 KM) M60-64
Kåre R Haugen NOR Monkehåjen GT Pepperkakemila (10 KM) M65-69
Egil Pettersen NOR Rak Rygg Pepperkakemila (10 KM) M65-69
Tommas. Prozenko NOR senadrott motbakkelag søre sunnmøre Pepperkakemila (10 KM) M65-69
Magne Guttormsen NOR Pepperkakemila (10 KM) M70-74
Kristin Ugland-Trønnes NOR Høybråten og Stovner idrettslag Halvmaraton (21,1 KM) K23-34
Linda Therese Johannessen NOR Halvmaraton (21,1 KM) K23-34
Hanna Skaro NOR Halvmaraton (21,1 KM) K23-34
Carolyn Lillehovde CAN Halvmaraton (21,1 KM) K35-39
Cathrine Fossum NOR Halvmaraton (21,1 KM) K40-44
Izabela Skorstad NOR Halvmaraton (21,1 KM) K40-44
Trine Egenes Kastås NOR Halvmaraton (21,1 KM) K45-49
Ane Cecilie Dale NOR Halvmaraton (21,1 KM) K45-49
Kari Beate Hovde NOR Sauland IL Halvmaraton (21,1 KM) K45-49
Kari Olsen NOR Halvmaraton (21,1 KM) K50-54
Liv Bentzen NOR Sport Torghatten Halvmaraton (21,1 KM) K65-69
Berit Mykland NOR Halvmaraton (21,1 KM) K75-79
Mads Halvorsen NOR Halvmaraton (21,1 KM) M23-34
Åsmund Haugseth NOR Halvmaraton (21,1 KM) M35-39
Thomas Jansrud NOR Kondis Halvmaraton (21,1 KM) M40-44
Svein Eirik Pettersen NOR Sandnes IL/Team Sportmanden Halvmaraton (21,1 KM) M40-44
Kristian Baadstø NOR Bodø Bauta Halvmaraton (21,1 KM) M40-44
Terje Wistner NOR Halvmaraton (21,1 KM) M50-54
Rolf Kullsen GER Clan Waterfield Halvmaraton (21,1 KM) M50-54
Leif Hole NOR Bånn gass Halvmaraton (21,1 KM) M55-59
Christine Marcussen NOR BNBIL Snømannaton (42,2 KM) K23-34
Lise Lysfjord Pettersen NOR Team Maratonmamma Snømannaton (42,2 KM) K45-49
Fabian Rise NOR Snømannaton (42,2 KM) M18-19
Christian Ellefsrud NOR Snømannaton (42,2 KM) M35-39
Peter Jensen DEN Romerike Ultraløperklubb Snømannaton (42,2 KM) M40-44
Øyvind Pettersen NOR Snømannaton (42,2 KM) M40-44
Bjørnar Svendsen NOR Ørnes Snømannaton (42,2 KM) M50-54
Morten Jørgensen NOR Knapstad Runners Snømannaton (42,2 KM) M50-54
Tulpesh Patel GBR Juletrippelen (73,3 KM) M35-39



Kundeservice
Spørsmål om arrangementet rettes til:

Romjulsløpet 2021
Oslo Maraton

http://oslomaraton.no
info@oslomaraton.no



Ultimate Sport Service | Langelandsvej 38 | 5800 Nyborg | Denmark