Bergen Fjellmaraton 2022



Påmeldingsliste

Søk i felt
Søk etter

<- StartNr -> <- Navn -> <- Klubb -> <- Klasse -> <- Aldersklasse -> <- Pulje -> <- Oppmøtetid ->
555 Snorre Slettemark Ingen Turklasse M23-34 Pulje C 17:25
2301 Harald Haaland Konkurranseklasse M35-39 Pulje M 19:45
1401 Haakon Vold Aunebakk Turklasse M23-34 Pulje H 18:20
2272 Kristian Valevatn Konkurranseklasse M40-44 Pulje L 19:40
2375 Birgitte Mikkelsen Torsvik Konkurranseklasse K23-34 Pulje M 19:45
2302 Tobias Urke Konkurranseklasse M18-19 Pulje M 19:45
2033 Anders Urke Konkurranseklasse M40-44 Pulje K 19:35
756 Sindre Wergeland Turklasse M23-34 Pulje D 17:30
757 Olve Bjørke Wergeland Turklasse M23-34 Pulje D 17:30
472 Anne Mette Iden Turklasse K45-49 Pulje C 17:25
1167 Kristoffer Sjaastad Turklasse M35-39 Pulje F 17:40
1402 Lene Brobakke Kristiansen Turklasse K35-39 Pulje H 18:20
1024 Arne Orten Ørsta IL Turklasse M23-34 Pulje F 17:40
734 Christopher Stene Turklasse M23-34 Pulje D 17:30
925 Inger Benedicte Braathen Hansen Turklasse K50-54 Pulje E 17:35
1282 Amund Torvund Berg Turklasse M40-44 Pulje G 18:00
1567 Leon Commandeur Konkurranseklasse M23-34 Pulje i 19:25
557 Bente Abrahamsen Turklasse K50-54 Pulje C 17:25
2411 Lars Petter Ommundsen Konkurranseklasse M45-49 Pulje M 19:45
1354 Markus Bjermeland Turklasse M23-34 Pulje G 18:00
1355 Maria Abelsen Johansen Turklasse K20-22 Pulje G 18:00
2303 Nikolas Kallas Konkurranseklasse M50-54 Pulje M 19:45
853 Odd Arild Algrøy Turklasse M40-44 Pulje E 17:35
558 Silje Karin Algrøy Turklasse K40-44 Pulje C 17:25
1161 Margrethe Lønøy Turklasse K23-34 Pulje F 17:40
1162 Harald Fosshagen Turklasse M45-49 Pulje F 17:40
814 Erling Engh Turklasse M23-34 Pulje E 17:35
2104 Endre Sivertsen Ingen Konkurranseklasse M40-44 Pulje L 19:40
2105 Thomas Flaktveit Ingen Konkurranseklasse M35-39 Pulje L 19:40
1769 Robert Næss Konkurranseklasse M55-59 Pulje J 19:30
2 Tor Øyvind Stumpf Turklasse M35-39 Pulje A 17:15
2247 Thommas Eriksen Konkurranseklasse M40-44 Pulje L 19:40
1563 Bjarte Haugland Varegg Fleridrett Konkurranseklasse M40-44 Pulje i 19:25
895 Eric Olsbø Turklasse M50-54 Pulje E 17:35
237 Frode Vatne Turklasse M50-54 Pulje B 17:20
238 Stephanie Helland Turklasse K45-49 Pulje B 17:20
273 Ingvild Kvåle Bergesen Turklasse K23-34 Pulje B 17:20
1626 Espen Johannesen Konkurranseklasse M40-44 Pulje i 19:25
1568 Aleksander Løtvedt Fana IL Konkurranseklasse M23-34 Pulje i 19:25
725 Camille Johansson Turklasse K23-34 Pulje D 17:30
854 Øyvind Neset Olsen Turklasse M35-39 Pulje E 17:35
1610 Hallvard Hjellvik Hjellvik IL Konkurranseklasse M23-34 Pulje i 19:25
559 Eirik Sylta Smaadal Turklasse M23-34 Pulje C 17:25
433 Linn Anja Vikøren Turklasse K35-39 Pulje C 17:25
1517 Andreas Tøsdal Sædalen Idrettslag Konkurranseklasse M45-49 Pulje i 19:25
3 Even Endresen Turklasse M45-49 Pulje A 17:15
434 Anne Vindenes Turklasse K23-34 Pulje C 17:25
892 Christian Rønnevik Turklasse M35-39 Pulje E 17:35
556 Monica Marthinussen-Nag Ask Friidrett Turklasse K45-49 Pulje C 17:25
2304 Oddbjørn Sjøgren Konkurranseklasse M45-49 Pulje M 19:45
2461 Terje Nygård Konkurranseklasse M55-59 Pulje M 19:45
1551 Jørgen Rokne Dahle Varegg Fleridrett Konkurranseklasse M18-19 Pulje i 19:25
2102 Audun Lauvås Konkurranseklasse M35-39 Pulje L 19:40
1842 Elisabeth Fosse Lauvås Konkurranseklasse K35-39 Pulje J 19:30
1403 Bjarte Høyland Turklasse M40-44 Pulje H 18:20
1565 Asgeir Lehmann Konkurranseklasse M23-34 Pulje i 19:25
2103 Madeleine Finstad Konkurranseklasse K23-34 Pulje L 19:40
1782 Anders Storesund Konkurranseklasse M40-44 Pulje J 19:30
1701 Idar Hersvik Konkurranseklasse M40-44 Pulje J 19:30
2268 Knut Gunnar Sætre Konkurranseklasse M40-44 Pulje L 19:40
220 Mads Salbu Bjørnerem Turklasse M40-44 Pulje B 17:20
1163 Thorbjørn Dalsøren Turklasse M40-44 Pulje F 17:40
274 Stine Sandal Turklasse K40-44 Pulje B 17:20
2269 Margaret Ellingvåg Konkurranseklasse K40-44 Pulje L 19:40
2270 Sigrid Alvsåker Konkurranseklasse K35-39 Pulje L 19:40
1505 Sindre Larsen Mjøs Konkurranseklasse M18-19 Pulje i 19:25
694 Synnøve Bjorøy Turklasse K45-49 Pulje D 17:30
2106 Bjarte Almås Konkurranseklasse M45-49 Pulje L 19:40
221 Renate Wiers Turklasse K35-39 Pulje B 17:20
1404 Jørgen Djupegot Turklasse M23-34 Pulje H 18:20
275 Ann Kristin Næss Turklasse K40-44 Pulje B 17:20
272 Solveig Kirkhus Turklasse K45-49 Pulje B 17:20
5 Håvard Klyve Parr Turklasse M40-44 Pulje A 17:15
1902 Anders Hovland Konkurranseklasse M45-49 Pulje K 19:35
2279 Morten Isaksen Konkurranseklasse M35-39 Pulje L 19:40
2053 Hólmfríður Helgadóttir Konkurranseklasse K23-34 Pulje K 19:35
1730 Stian Hamlander Konkurranseklasse M35-39 Pulje J 19:30
401 Tom Martens Meyer Solem Aldersund IL Turklasse M40-44 Pulje C 17:25
402 Bente Kristin Abelseth Turklasse K40-44 Pulje C 17:25
1611 Tor Naustdal Helgheim Konkurranseklasse M23-34 Pulje i 19:25
1857 Aslak Jentoft Thorbjørnsen Konkurranseklasse M23-34 Pulje J 19:30
1590 Bjørn Hølleland Fana IL Konkurranseklasse M60-64 Pulje i 19:25
560 Hilde Nødset Turklasse K50-54 Pulje C 17:25
2107 Robert Fjellhaug Konkurranseklasse M23-34 Pulje L 19:40
2213 Morten Solsvik Konkurranseklasse M45-49 Pulje L 19:40
2043 Christina Brautaset Konkurranseklasse K50-54 Pulje K 19:35
561 Mats-Eirik Stray Misje Turklasse M40-44 Pulje C 17:25
562 André Minde Turklasse M40-44 Pulje C 17:25
1840 Thomas Veheim Turklasse M40-44 Pulje J 19:30
2305 Lisbeth Lønningdal-Veheim Turklasse K40-44 Pulje M 19:45
780 Wenche Jørgensen Turklasse K50-54 Pulje D 17:30
304 Christer Kjønås Astor Turklasse M23-34 Pulje B 17:20
896 Stian Raunehaug Turklasse M35-39 Pulje E 17:35
695 Ingrid Helene Raunehaug Turklasse K35-39 Pulje D 17:30
378 Anne Karlsen Turklasse K40-44 Pulje B 17:20
379 Randi Karlsen Turklasse K23-34 Pulje B 17:20
1251 Kristoffer Kobbeltvedt Turklasse M20-22 Pulje G 18:00
1279 Eli Bjørnevoll Turklasse K40-44 Pulje G 18:00
1516 Erik Rullestad Konkurranseklasse M23-34 Pulje i 19:25
1652 Aleksander A Knudsen Konkurranseklasse M45-49 Pulje i 19:25
1905 Morten Pedersen Konkurranseklasse M35-39 Pulje K 19:35
1841 Mette Haglund Karlsen Konkurranseklasse K23-34 Pulje J 19:30
1906 Pia Kloster Konkurranseklasse K35-39 Pulje K 19:35
1907 Rein Kloster Konkurranseklasse M35-39 Pulje K 19:35
2429 Rune Blytt Konkurranseklasse M50-54 Pulje M 19:45
1356 Kjersti Aase Turklasse K35-39 Pulje G 18:00
1258 Andre Sævik Turklasse M40-44 Pulje G 18:00
1164 Hans Eric Fasmer Turklasse M50-54 Pulje F 17:40
1165 Nils Rusaas Turklasse M60-64 Pulje F 17:40
2108 Gisle Johnsen Konkurranseklasse M45-49 Pulje L 19:40
1041 Simen Knudsen Turklasse M23-34 Pulje F 17:40
1783 Geir Lindberg Varegg Fleridrett Konkurranseklasse M50-54 Pulje J 19:30
380 Øystein Bratvold Turklasse M45-49 Pulje B 17:20
2311 Thomas Kristoffer Aarli Konkurranseklasse M23-34 Pulje M 19:45
2312 Kristian Filip Aarli Konkurranseklasse M23-34 Pulje M 19:45
881 Linda Sandqvist Smith Turklasse K35-39 Pulje E 17:35
882 Ida Elisabeth Olsen Turklasse K23-34 Pulje E 17:35
1405 Birte Eriksen Turklasse K35-39 Pulje H 18:20
1406 Aina Børresen Turklasse K45-49 Pulje H 18:20
1736 Rune Evjen Sotra Sportsklubb Konkurranseklasse M45-49 Pulje J 19:30
1035 Rune Trædal GneistIL Turklasse M55-59 Pulje F 17:40
2371 Hanna Iversen Konkurranseklasse K35-39 Pulje M 19:45
563 Sigve Naustdal Turklasse M35-39 Pulje C 17:25
504 Lars-Martin Bolstad Turklasse M35-39 Pulje C 17:25
1407 Ole Cesar Førsvoll Turklasse M23-34 Pulje H 18:20
1408 Joachim Skønberg Turklasse M23-34 Pulje H 18:20
1621 Thierry Matthey Gular IL Konkurranseklasse M50-54 Pulje i 19:25
1353 Ole Risan Turklasse M55-59 Pulje G 18:00
1367 Jan Helge Meland Fana IL Turklasse M45-49 Pulje G 18:00
261 Aurelius Michelsen Turklasse M45-49 Pulje B 17:20
1239 Christel Sande Turklasse K45-49 Pulje G 18:00
1529 Håvard Follesø Konkurranseklasse M35-39 Pulje i 19:25
2054 Kristoffer Arnesen Ask Friidrett Konkurranseklasse M35-39 Pulje K 19:35
2055 Kathe Sjursen Hella Konkurranseklasse K40-44 Pulje K 19:35
427 Robert Uglehus Turklasse M50-54 Pulje C 17:25
1861 Truls Wingsternes Konkurranseklasse M35-39 Pulje J 19:30
8 Bo Haugan Turklasse M35-39 Pulje A 17:15
584 Stian Gabrielsen Turklasse M45-49 Pulje C 17:25
1650 Ove Birger Stamneshagen Konkurranseklasse M55-59 Pulje i 19:25
505 Torill Kjøsnes Gabrielsen Turklasse K45-49 Pulje C 17:25
2306 Lise Bergheim Mikkelsen Konkurranseklasse K50-54 Pulje M 19:45
552 Cato Birkeland Turklasse M45-49 Pulje C 17:25
1001 Kristine Dahl Stord IL (Allianseidrettslag) Turklasse K23-34 Pulje F 17:40
1090 Edda Madsen Turklasse K23-34 Pulje F 17:40
1319 Vidar Ytre-Hauge Turklasse M40-44 Pulje G 18:00
1320 Helge Ytre-Hauge Turklasse M45-49 Pulje G 18:00
2307 Roger Stenseide Konkurranseklasse M55-59 Pulje M 19:45
1583 Gunnar Korsfur Konkurranseklasse M23-34 Pulje i 19:25
1584 Torbjørn Johannessen Konkurranseklasse M40-44 Pulje i 19:25
1720 Eivind Strand Dahle Konkurranseklasse M35-39 Pulje J 19:30
553 Gunnar Livik Turklasse M35-39 Pulje C 17:25
1721 Vegard Strand Dahle Konkurranseklasse M23-34 Pulje J 19:30
554 Tore Rapp Turklasse M35-39 Pulje C 17:25
475 Astrid Oline Risnes Turklasse K45-49 Pulje C 17:25
222 Kariann Helland Turklasse K35-39 Pulje B 17:20
233 Trude Mathiesen Turklasse K50-54 Pulje B 17:20
926 Andre Herfindal Turklasse M45-49 Pulje E 17:35
1653 Thomas Olsen Konkurranseklasse M23-34 Pulje i 19:25
2308 Arne Wilhelm Knudsen Konkurranseklasse M60-64 Pulje M 19:45
339 Kristian Landmark Skaar Turklasse M40-44 Pulje B 17:20
2309 Jostein Sundby Konkurranseklasse M45-49 Pulje M 19:45
11 Irene Reknes Sayin Turklasse K40-44 Pulje A 17:15
12 Silje Pisani Mikkelsen Turklasse K40-44 Pulje A 17:15
579 Monika Skovgaard Djupevåg Turklasse K45-49 Pulje C 17:25
580 Heidi Djupevåg Taranger Turklasse K40-44 Pulje C 17:25
723 Christine Hilton Kaland Turklasse K35-39 Pulje D 17:30
1839 Gro Tufte Konkurranseklasse K55-59 Pulje J 19:30
2310 Sverre Ottesen Varegg Fleridrett Konkurranseklasse M55-59 Pulje M 19:45
1588 Håkon Tollefsen Konkurranseklasse M23-34 Pulje i 19:25
727 Torhild Eide Torgersen Turklasse K40-44 Pulje D 17:30
692 Jo Torgersen Turklasse M40-44 Pulje D 17:30
328 Christian Folkestad Turklasse M40-44 Pulje B 17:20
1409 Lise Gabrielsen Turklasse K35-39 Pulje H 18:20
1515 Asbjørn Nordrum Konkurranseklasse M23-34 Pulje i 19:25
1654 Knut Lervåg Konkurranseklasse M40-44 Pulje i 19:25
1536 Matias Oppedal Fana IL Konkurranseklasse M23-34 Pulje i 19:25
1158 Andreas Nuland Turklasse M40-44 Pulje F 17:40
342 Astrid Loftås Sandven Turklasse K23-34 Pulje B 17:20
1489 Kamilla Lenes Turklasse K23-34 Pulje H 18:20
2109 Erlend Hjemdal Konkurranseklasse M55-59 Pulje L 19:40
581 Hilde Rusten Viking TIF Turklasse K40-44 Pulje C 17:25
449 Birthe Duesund Nilsen Turklasse K40-44 Pulje C 17:25
2431 Sebastian Bernard Konkurranseklasse M23-34 Pulje M 19:45
2432 Belinda Bernard Konkurranseklasse K23-34 Pulje M 19:45
2313 Menno Blom Bergen Triathlon Club Konkurranseklasse M23-34 Pulje M 19:45
722 Jonas Totland Turklasse M23-34 Pulje D 17:30
2271 Gard Oma Konkurranseklasse M40-44 Pulje L 19:40
2246 Odin Henrikssen Konkurranseklasse M60-64 Pulje L 19:40
1507 Espen Kristiansen Gular IL Konkurranseklasse M40-44 Pulje i 19:25
779 Hanna Mjanger Turklasse K23-34 Pulje D 17:30
687 Ørjan Mjanger Turklasse M23-34 Pulje D 17:30
582 Helene Dahl Mattes Turklasse K20-22 Pulje C 17:25
2366 Rune Rolvsjord Konkurranseklasse M55-59 Pulje M 19:45
2430 Halvor Hagland Konkurranseklasse M40-44 Pulje M 19:45
329 Morten Midtkandal Turklasse M50-54 Pulje B 17:20
1313 Guro Valle Lavoll Turklasse K40-44 Pulje G 18:00
1314 Hilde Byrkjeland Turklasse K40-44 Pulje G 18:00
1614 Johannes Jernqvist Gaare Konkurranseklasse M35-39 Pulje i 19:25
1159 Halvard Grøttveit Turklasse M50-54 Pulje F 17:40
1160 Arild Myhr Turklasse M55-59 Pulje F 17:40



Sider: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12



GREAT ATHLETES GET GREAT RESULTS WITH ULTIMATE SPORT SERVICE !
Ultimate Sport Service   |   Langelandsvej 38   |   5800 Nyborg   |   Denmark