Styrkeprøven 2022



Norwegian English German
Påmeldingsliste

Søk i felt
Søk etter

1352 deltaker(e) funnet i søket, viser 1 - 250
<- Navn -> <- NCF Klubb -> <- Annen Klubb/Lag -> <- Nasjonalitet -> <- Distanse -> <- Pulje ->
Eirik Thorgersen - NOR Trondheim 22:00
Geir Holmberg - Team Holmberg & Co NOR Trondheim 21:00
Øyvind Korpberget - NOR Trondheim 03:55
Silje Vegheim - NOR Trondheim 21:00
Andreas Vegheim - NOR Trondheim 21:00
Tarjei Gilbrant Follo SK NOR Trondheim 03:55
Eivind Nordal Gran Holmenkollen CK NOR Trondheim 03:55
Bente Strand - Hokksund NOR Trondheim 21:00
Tobias Ryberg - Tromsø Randoneeklubb NOR Trondheim 04:00
Eirik Hegdahl-Galterudhøgda - Team Ramme Alvor NOR Lillehammer 09:21
Cato Algrøy Askøy STK Sykkel NOR Trondheim 22:00
Marco Schumacher - NED Trondheim 21:00
Bjørge Bråthen - NOR Trondheim 21:00
Robert Bolin - Indre Kleivan Cycling & Social Club NOR Trondheim 03:55
Roland Hans - Gemmeraweng GER Trondheim 05:15
Pieter Veninga - NED Trondheim 21:00
Fabian Mohr - Gemmeraweng GER Trondheim 05:15
Henk Beekhof - NED Trondheim 21:00
Anders Olsen - NOR Lillehammer 09:33
Per Sørensen - Team Kremmertorvet Sport & Fritid NOR Trondheim 03:55
Flemming Graversen Ullensaker CK Triple-S NOR Eidsvoll 13:08
Trygve Eidsvaag - NOR Lillehammer 09:33
Stefan Ropers - Randonneur Allemagne GER Trondheim 04:15
Arjen Veninga - NED Trondheim 05:50
Joris Kaak - NED Trondheim 04:35
Espen Ekeland - Euler BIL NOR Trondheim 21:00
Thomas Uhl - GER Trondheim 05:50
Stein Ellingsen Askøy STK Sykkel NOR Trondheim 22:00
Christoph Bröker - GER Trondheim 05:15
Björn Ten Broeke - NED Trondheim 21:00
Wenche Lien - NOR Trondheim 21:00
Norbert Schmidt - GER Trondheim 21:00
Dennis Schulz - NED Trondheim 21:00
Stephan Wetzel - Gemmeraweng GER Trondheim 05:15
Andreas Gabestad Cykleklubben Nittedal NOR Trondheim 05:15
Ronny Rønnes Ranheim IL - Sykkel NOR Trondheim 21:00
Øyvind Bjerkebro - Norsk helsenett SF NOR Lillehammer 09:39
Roy Rietberg - NED Trondheim 05:10
Martin Macdonald - - NOR Trondheim 03:55
Christian Heinz - Gemmeraweng GER Trondheim 05:15
Arnljot Mehl Søgne Cykleklubb NOR Trondheim 21:00
Jason Holmes - GBR Trondheim 05:45
Lee Burchell - GBR Trondheim 05:45
Tor Gudbrand Støen Vest CK Team Sunnmøre Bergen NOR Trondheim 05:40
Gjermund Mellum Solør CK NOR Trondheim 21:00
John Finnøy Kvisvik - Team Matkroken Kvisvik NOR Trondheim 21:00
Bård Eikeland Kolbotn Sykkelklubb NOR Trondheim 21:00
Kenneth Sneis Halden CK NOR Trondheim 03:55
Birgit Løppenthien SK Rye sykkel Team Velocio NOR Trondheim 04:20
Knut Wolfstrøm - Privat NOR Eidsvoll 13:20
Jan Birger Håpnes - Ramme Alvor NOR Lillehammer 09:21
Joakim Vinsand Re SK NOR Trondheim 03:55
Tor Urdalen TVK Sykkel Trondheim NOR Trondheim 21:00
Rune Skuland Eiker CK Asker CK NOR Trondheim 03:55
Elin Grønvik CK Victoria Stiftstaden SK NOR Trondheim 03:45
David Eduardo Rondon Stavanger SK Rosenberg Worley AS NOR Trondheim 05:15
Terje Andreassen - Vestland fylkeskommune NOR Trondheim 05:45
Udo Huiskes - GER Trondheim 21:00
Truls Dishington Tasta & omegn sykkelklubb NOR Trondheim 04:00
Winfried Schuhn - GER Trondheim 04:35
Axel Bakkevold Hansen - NOR Lillehammer 09:21
Alexander Hopland-Wøien - Bygningsarbeidernes idretts-og friluftsfor.- BIFF NOR Lillehammer 09:00
Joachim Espe - Bygningsarbeidernes idretts-og friluftsfor.- BIFF NOR Lillehammer 09:00
Stian Hassel TVK Sykkel NOR Trondheim 05:00
Ernst Gouws - NED Trondheim 21:00
Henk Van Den Berg - NED Trondheim 21:00
Martin Aben - NED Trondheim 21:00
Markus Montnacher Rakkestad Sykkelklubb RSC UEBERHERRN GER Trondheim 21:00
Mario Billich - SU Rad Club Velocipede AUT Trondheim 05:00
Francien Dechesne - WTC Cafe Wilhelmina Eindhoven NED Trondheim 21:00
Pim Bellaard - NED Trondheim 21:00
Steinar Haugen Bykle IL - Sykkel NOR Trondheim 04:00
Øyvind Kolstad - Askim NOR Trondheim 21:00
Jan Olav Wilhelmsen - NOR Trondheim 21:00
Kenneth Aasheim - Team Norwegian Patriots NOR Lillehammer 08:30
Lars-Harald Bergheim CK Toten NOR Trondheim 21:00
Espen Claussen - NOR Trondheim 04:35
Jonatan Claussen - NOR Trondheim 04:35
Aleksander Claussen - NOR Trondheim 04:35
Marco Saanen - NED Trondheim 04:00
Jørn Andre Sandvær Askøy STK Sykkel NOR Trondheim 22:00
Christian Eich - GER Trondheim 04:20
Torbjørn Sandberg - Baneservice Bedriftsidrettslag NOR Trondheim 21:00
Henk Van Gestel - NOR Trondheim 21:00
Eirik Vonheim Askøy STK Sykkel NOR Trondheim 22:00
Jimmy Håkonsund CK Sotra NOR Trondheim 22:00
Rolf Endre Moen Lillehammer Cykleklubb NOR Trondheim 21:00
Rune H. Johansen Stiftstaden SK Trondheim Rydning Holding AS NOR Trondheim 03:45
Leif-Petter Moe Driv IL Sykkel NOR Trondheim 04:00
Paul Askim - Telenor Bedriftsidrettslag NOR Trondheim 05:10
Sten Marius Holmen Follo SK NOR Trondheim 03:55
Andreas Nordgården - Kremertorvet sport&fritid NOR Trondheim 03:55
Steinar Unnestad Skiptvet IL Sykkel Team Superselma NOR Trondheim 21:00
Chris Heinemann - KinetikPeak GER Trondheim 04:40
Kjetil Ruud - Team Kjøkkenveien NOR Trondheim 21:00
Jens Claussnitzer - Radteam Tharandter Wald GER Trondheim 21:00
Bart Dewaele - Baroudeurs BEL Trondheim 04:35
Børge Dullum Bærum OCK NOR Trondheim 04:00
Kjetil Ek Havnevik Bærum OCK BOC17 NOR Trondheim 04:00
Kjetil Kverne Bærum OCK NOR Trondheim 04:00
Hugo Quinatana Bærum OCK Bærum Kommune bedriftsidrettslag ESP Trondheim 04:00
Kristin Wik - NOR Trondheim 21:00
Yngvar Haugland - 3T Rosten NOR Trondheim 21:00
Robert Hermanowski - GER Trondheim 21:00
Christer Rinnan Aafloen Bærum OCK NOR Trondheim 04:00
Rita Sætre Fykop Kolbotn Sykkelklubb Team sykkeljentene NOR Lillehammer 09:21
Hans Raavand Bærum OCK BOC17 NOR Trondheim 04:00
Sonja Snekvik - NOR Trondheim 21:00
Toril Langård Skretting Solør CK Team sykkeljentene NOR Lillehammer 09:21
Arne Lervåg Bærum OCK NOR Trondheim 04:00
Wolfgang Krenn - BIKE TEAM KAISER / SV AIGEN AUT Trondheim 05:10
Stig Harald Øveraas Eidsvoll SK NOR Trondheim 04:30
Ulf-Håkon Stoltz Harstad CK NOR Trondheim 04:05
Hans Otto Henriksen - NOR Trondheim 04:05
Thea Masdal Tasta & omegn sykkelklubb NOR Trondheim 03:55
Erling Malvig Stiftstaden SK Trondheim NOR Lillehammer 09:09
Mike La Dous - Radteam Tharandter Wald GER Trondheim 21:00
Michael Rottensteiner - RS Oberwölz AUT Trondheim 03:55
Håkon Stuge Bånerud Bygdø IL - Sykkel Team Tjukkas NOR Trondheim 03:55
Marcus Jäger, Prof. Dr. - GER Trondheim 21:00
Thomas Schwarze - SC Wiesbaden GER Trondheim 21:00
Geir Olsen Tasta & omegn sykkelklubb NOR Trondheim 04:00
Stefan Gers - GER Trondheim 21:00
Kim Jordmoen Driv IL Sykkel NOR Trondheim 04:00
Christian Quade - GER Trondheim 21:00
Ludger Klempt - - GER Trondheim 21:00
Peter Wolf - Radteam Tharandter Wald GER Trondheim 21:00
Trym Reiberg - NOR Trondheim 05:10
Bernd Militzer - Radteam Tharandter Wald GER Trondheim 21:00
Snorre Dishington Tasta & omegn sykkelklubb NOR Trondheim 04:00
Kari Østerud Abrahamsen Kolbotn Sykkelklubb NCC bedriftsidrettslag NOR Trondheim 05:00
Frode Thomassen Rana SK Vikings NOR Lillehammer 07:45
Paul Olav Myklebust Tasta & omegn sykkelklubb NOR Trondheim 04:00
Jens Lorenz Dethlefs - Ollanner Radteam GER Trondheim 05:10
Norbert Weyers - ara Randonneure Niederrhein GER Trondheim 22:00
Vidar Samsonsen - NOR Trondheim 21:00
Runar Gladsø CK Victoria NOR Trondheim 04:00
Roger Øverengen - Grua Sk NOR Lillehammer 08:51
Rob Hoffmann - NED Trondheim 05:50
Dominik Scheiber - URC Sölden AUT Trondheim 03:55
Bent Romnæs Bærum OCK NOR Trondheim 04:00
Amund Westin Bærum OCK RCB / Fossum IF NOR Trondheim 04:00
Jon Korstad - NOR Trondheim 04:00
Kleinhammer Henri - RTF365.de GER Trondheim 21:00
Mona Borgund - NOR Lillehammer 09:21
Johannes Wouters - Team Station Sneek NED Trondheim 05:40
Henrik Munthe Bærum OCK NOR Trondheim 04:00
Thor Enoksen - Team SuperSelma NOR Trondheim 04:35
Steven Alexander - NED Trondheim 22:00
John Gunnar Svartdal Bærum OCK NOR Trondheim 04:00
Jan Tore Kalvik Bærum OCK NOR Trondheim 03:55
Jon Drefvelin Bærum OCK NOR Trondheim 04:00
Trond Gunnar Skillingstad Namdal SK NOR Trondheim 04:05
Skjalg Brecke - NOR Trondheim 04:05
Håkon Skånsar Borgersen - NOR Trondheim 03:55
Ole Kristian Westby - Bestseller NOR Trondheim 04:05
Uwe Schneider - Team Oberahr GER Trondheim 21:00
Tommi Järvinen - Lahden Pyöräilijät FIN Trondheim 04:05
Jørn Slettheim Bærum OCK NOR Trondheim 04:00
Sigurd Erdal-Aase SK Rye sykkel NOR Trondheim 04:05
Oddvar Hindseth Oppdal SK NOR Trondheim 04:05
Henry Kolmonen - Lahden Pyöräilijät FIN Trondheim 04:05
Stig Magnar Sigdestad Askøy STK Sykkel NOR Trondheim 22:00
Geir Øien Bærum OCK BOC NOR Trondheim 04:00
Fridtjof Sæther - NOR Trondheim 04:20
Oliver Fuchs - Team Oberahr GER Trondheim 21:00
Christoffer Hellum - NOR Trondheim 04:20
Magnus Lund - NOR Trondheim 04:20
Alexander Werres - Team Oberahr GER Trondheim 21:00
Michael Becker - GER Trondheim 04:35
Andreas Wagner - Geilfürsten GER Trondheim 21:00
Frank Thommesen SK Rye sykkel Rye 15 NOR Trondheim 04:05
Jørgen Austvik CK Victoria Microsoft NOR Trondheim 04:25
Bjørn Bergaas Utne Tasta & omegn sykkelklubb NOR Trondheim 04:00
Svein Olav Lothe - Team Mastersport NOR Trondheim 04:05
Werner Hoffmann - RSC Buchholz GER Trondheim 04:05
Kamilla Stoltz Harstad CK NOR Trondheim 04:05
Ingo Bergmann - RTF365.de GER Trondheim 21:00
Zygfryd Ossmann - RTF365.de GER Trondheim 21:00
Merijn Zutt - NED Trondheim 05:10
Frank Rösgen - Team Oberahr GER Trondheim 21:00
Kent Edvardsen - Lier Racing NOR Trondheim 04:35
Jon Petter Sætre Eidsvoll SK NOR Lillehammer 08:30
Hans Riksfjord Molde CK NOR Lillehammer 08:27
Jan Olav Sørensen Tasta & omegn sykkelklubb NOR Trondheim 04:00
Josefine Dannenberg - NOR Lillehammer 09:39
Armin Spura - LAT Lillehammer 09:39
Knut Egil Silseth Molde CK NOR Lillehammer 08:27
Ola Gausland Eide IL Sykkel NOR Lillehammer 08:27
Ole Richard Mcdonald Gerhardsen Molde CK NOR Lillehammer 08:27
Frank Aabø Harstad CK NOR Trondheim 04:05
Camilla Røen Østby - Shimmer and Shine NOR Lillehammer 09:30
Faye Aaker - Shimmer and Shine NOR Lillehammer 09:30
Amund Brudal - Vingrom IL NOR Kvam 08:05
Per Ole Wanvik - NOR Trondheim 05:50
Trond Edvardsen Molde CK NOR Lillehammer 08:27
Stian Reppe Molde CK NOR Lillehammer 08:27
Johnny Kristoffersen Odal Sykleklubb Disenå IL NOR Trondheim 21:00
Ine Pedersen Kinn - Team Spenst Fetsund NOR Lillehammer 09:39
Edwin Heijne - NED Trondheim 22:00
Henrik Kirk - Kongelunden Pro Cycling DEN Trondheim 04:20
Esben Petersen - Kongelunden Pro Cycling DEN Trondheim 04:20
John Willy Andersen - løten sykkelteam NOR Lillehammer 08:24
Hilde Øyan - NOR Hamar 10:15
Ken Myrland Pettersen Eidsvoll SK NOR Hamar 10:00
Tore Hatlebakk Harstad CK Team Verkstedet i Ramsund NOR Trondheim 04:05
Jonas Aslesen Hvalbye - sconfiggere il tutti NOR Trondheim 22:00
Siv Bråten Hauge Tasta & omegn sykkelklubb NOR Trondheim 04:00
Mattis Mikkelsen - NOR Trondheim 05:10
Halvard Homme Grimstad SK NOR Trondheim 05:30
Sven Erlend Grashei - Nelaug NOR Trondheim 04:35
Isak Houmb Stiftstaden SK Trondheim NOR Trondheim 03:45
Ole-Jorgen Kvarsvik Bærum OCK NOR Trondheim 04:10
Erik Andresen - Lierskogen LstW NOR Lillehammer 08:30
Kjell Vidar Sigvartsen Eidsvoll SK NOR Trondheim 04:30
Nils Petter Hjulstad Stiftstaden SK Trondheim NOR Lillehammer 09:09
Dag Storrosten SK Rye sykkel Rye 15 NOR Trondheim 04:05
Marianne Storrøsten Bærum OCK Team Sykkeljent NOR Lillehammer 09:21
Trond Aukrust Bærum OCK BOC2 NOR Trondheim 04:10
Tor Erik Lagmannssveen Brumunddal SK NOR Trondheim 03:55
Erland Lium Selmo Brumunddal SK NOR Lillehammer 07:39
Steinar Kristoffersen Molde CK NOR Lillehammer 08:27
Kjell Kristian Bergum Brumunddal SK NOR Lillehammer 07:39
Lars Pfannenschmidt - GER Lillehammer 08:24
Luisa Roth - BRC Zugvogel 1901 GER Lillehammer 08:45
Frode Bjørgan Bærum OCK BOC 2 NOR Trondheim 04:10
Marius Slemdal Gui Sportsklubb - Sykkel NOR Lillehammer 08:30
Matthew Barry Molde CK USA Lillehammer 08:27
Sune Edmund Pedersen - DEN Trondheim 05:45
Even Kristoffersen - NOR Trondheim 04:20
Marius Strøm - Gutta med Støtthjul NOR Trondheim 04:20
Marius Hestnes - Gutta med Støttehjul SK NOR Trondheim 04:20
Per-Erik Jensen Eidsvoll SK NOR Lillehammer 08:30
Torkel Eriksen Arna SK NOR Lillehammer 09:15
Christopher Meyer - B.L.M. GER Trondheim 21:00
Bärbel Meyer - B.L.M. GER Trondheim 21:00
Engin Kuka - B.L.M. GER Trondheim 21:00
Roar Storsveen Brumunddal SK NOR Lillehammer 07:39
Ronny Pettersen - Nelaug NOR Trondheim 04:35
Nikolai Valentin Pettersen - Nelaug NOR Trondheim 04:35
Tesfit Tekle Andemichael - NOR Trondheim 22:00
Nicolai Boston - DEN Trondheim 05:45
Timothy Sills - B.L.M. GER Trondheim 21:00
Stig Rune Lund Molde CK NOR Lillehammer 08:27
Igor Laikert - Oslo Dawn Patrol BIH Trondheim 03:55
Asier Pena Iturria - Oslo Dawn Patrol ESP Trondheim 03:55
Michail Kaikkonen - Oslo Dawn Patrol SWE Trondheim 03:55
Jørgen Vegheim - NOR Trondheim 21:00
Georgios Datseris - CycleJunkies NOR Lillehammer 08:24
Thrasyvoulos Gryparis - CycleJunkies NOR Lillehammer 08:24



Sider: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6


Ultimate Sport Service | Langelandsvej 38 | 5800 Nyborg | Denmark