Rekordløpet 21. august 2022

Norwegian English
Påmeldingsliste

Søk i felt
Søk klasse
Søk etter

184 deltaker(e) funnet i søket, viser 1 - 184
<- Navn -> <- StartNr -> <- By -> <- Klubb/Bedrift/Sponsor -> <- Distanse -> <- Klasse -> <- Forventet tid ->
Haakon Nikolai Olsen SPIKKESTAD IL ROS 5 km - trim uten tid
Runi Sandvold DRAMMEN 5 km - trim uten tid
Ida-Mari Torgersen SPIKKESTAD 5 km - trim uten tid
Nadia Moe RØYKEN KlubbMoe 5 km - trim uten tid
Karoline Grimsmo LØVENSTAD 5 km - trim uten tid
Karlsen Lisbeth KOLSÅS 5 km - trim uten tid
Tove Dammen SANDVIKA 5 km - trim uten tid
Trine Borgen HYGGEN 5 km - trim uten tid
Anine Wahlquist Eftedal SPIKKESTAD 600 m barneløp
Fillip Emilian Grimsmo LØVENSTAD 600 m barneløp
Morten Leander Grimsmo LØVENSTAD 600 m barneløp
Klara Roalkvam Thorvaldsen OSLO 600 m barneløp
Eira Undheim GULLAUG 600 m barneløp
Tord Undheim GULLAUG 600 m barneløp
Agnes Netland KVINESDAL Kvinesdal IL 600 m barneløp
Ida Borgen HYGGEN Hyggen 600 m barneløp
Aksel Borgen HYGGEN Hyggen 600 m barneløp
Frida Nymoen SPIKKESTAD IL ROS 600 m barneløp
Axel Nymoen SPIKKESTAD IL ROS 600 m barneløp
Tanja Karlsen SLEPENDEN 5 km - trim uten tid
Lisa Auke SLEPENDEN 600 m barneløp
Oskar Auke SLEPENDEN 5 km - trim uten tid
Alva Lothe Jonsbråte SPIKKESTAD 600 m barneløp
Filip Lothe Jonsbråten SPIKKESTAD 600 m barneløp
Aurora Jonsbråten SPIKKESTAD 600 m barneløp
Jøran Mossestad SOGNDAL 5 km - trim uten tid
Bente Groll NØTTERØY 5 km - trim uten tid
Sebastian Groll SPIKKESTAD 5 km - trim uten tid
Rikke Nysæter SPIKKESTAD 5 km - trim uten tid
Veronica Gjerdrum ASKER 5 km - trim uten tid
Asia Ovidia Gjerdrum ASKER 600 m barneløp
Eileen Hanevold VETTRE Bamford-1869 5 km K40-44 00:00:00
Victor Synnestvedt NANNESTAD Åsen IL 5 km M23-39 00:00:00
Torill Bergland LYSAKER Høvik jogg 5 km K65-69 00:00:00
Ann-Cecilie Larsen OSLO 5 km K40-44 00:00:00
Magne Guttormsen OSLO 5 km M70-74 00:00:00
Leo Guttormsen OSLO 5 km M13 00:00:00
Georg Guttormsen OSLO 5 km M11 00:00:00
Odd Hugo Portås MJØNDALEN Bamford 5 km M50-54 00:00:00
Per Gunnar Roalkvam OSLO Bamford 1869 5 km M45-49 00:00:00
Einar Anbjørn Hansen TORØD Hof IL 5 km M23-39 00:00:00
Ida Undheim GULLAUG 5 km K23-39 00:00:00
Gard Undheim GULLAUG 5 km M40-44 00:00:00
Miriam Netland KVINESDAL Kvinesdal IL 5 km K40-44 00:00:00
Sigbjørn Netland KVINESDAL Kvinesdal IL 5 km K45-49 00:00:00
Vegard Netland KVINESDAL Kvinesdal IL 5 km K14-15 00:00:00
Sindre Netland KVINESDAL Kvinesdal IL 5 km M16-17 00:00:00
Andrew Docherty GULLAUG Ellerslie Running Club 5 km M70-74 00:00:00
Erin Birkeland GULLAUG North Shore Snobs 5 km K40-44 00:00:00
Steinar Beurling OSLO Statnett BIL 5 km M23-39 00:00:00
Henrik Lund Raagaard ROLVSØY Fredrikstad IF 5 km M75-79 00:00:00
Emilie Ruud Lia KONGSVINGER Granli IL 5 km K14-15 00:00:00
Preben Giving OSLO Rondellen LK 5 km M23-39 00:00:00
Mats Borgen HYGGEN Ros il 5 km M11 00:00:00
Son André Hval DRAMMEN Breaking Marathon Limits 5 km M23-39 00:00:00
Kristian Haaland OSLO Sagene Løperklub 5 km M23-39 00:15:59
Carl August Jensehaugen OSLO ULL/Kisa 5 km M18-19 00:16:00
Knut Borkholm HOKKSUND Eiker Kvikk 5 km M20-22 00:16:18
Kristen Aaby PRESTFOSS Sigdal FIK 5 km M60-64 00:16:40
Kristian Johansen OSLO Veidekke BIL 5 km M23-39 00:16:40
Kjetil André Bang Throndsen OSLO SK Rye 5 km M40-44 00:16:59
Kifer Jolson RØYKEN Ingen 5 km M18-19 00:17:00
Anne Johanne Lind Nørbech OSLO Sagene Løperklub 5 km K23-39 00:17:30
Thomas Helland EIKSMARKA Tyrving IL 5 km M13 00:17:50
Preben Giving OSLO Rondellen LK 5 km M23-39 00:17:59
Synøve Brox OSLO SK Vidar 5 km K60-64 00:18:59
Jan Olav Lindåsen Oslo 5 km M23-39 00:19:00
Falk Halkier Egelie SANDEFJORD Runar IL 5 km M14-15 00:19:30
Ketil Magnus Dokset HURDAL Hurdal IL 5 km M50-54 00:19:55
Fredrik Sørnes OSLO 5 km M23-39 00:19:59
Gulbrand Fjeldaas OSLO Sagene Løperklub 5 km M23-39 00:19:59
Bjørn-Egil Lind OSLO Vidar, Sportsklubben 10 km M50-54 00:20:00
Martin Tveiten Krøke KROKKLEIVA 5 km M23-39 00:20:00
Christian Finstad ASKER 5 km M23-39 00:20:00
Theodor Selnes Berqvam SANDEFJORD 5 km M14-15 00:21:00
Romeo Hegre Seljevold BEKKESTUA 5 km M11 00:22:59
Anine Hegre BEKKESTUA 5 km K23-39 00:22:59
Kjetil Wasteson Hvalstad 5 km M23-39 00:26:00
Stina Wall GULLAUG Team Lahell 5 km K45-49 00:26:00
Nina Scott MJØNDALEN Olympus Trening 5 km K40-44 00:26:00
Erik Bergestig Nesøen SKOTSELV 5 km M20-22 00:27:00
Aniko Hellebrandt Øverby DRAMMEN 5 km K23-39 00:30:00
Dag Erichsrud RYKKINN Il i BUL 5 km M70-74 00:30:00
Benedikte Heie OSLO Lille 5 km K23-39 00:31:02
Audun Martinsen OSLO Rystad Energy 10 km M23-39 00:34:00
Adele Henriksen GODVIK Gular IL 10 km K20-22 00:35:30
Simen Ringli ROGNE Øystre Slidre IL 10 km M20-22 00:35:30
Eirik Felde Bjerkholt VINTERBRO 10 km M16-17 00:35:58
Martyna Gwarek Hvalstad 5 km K23-39 00:36:00
Henning Ofstad NITTEDAL Scalatori Di Ragastelli 10 km M23-39 00:36:00
Ole Kristian Sørland OSLO Skiforeningen BIL/Team O&O 10 km M50-54 00:36:00
Thor Kristian Øvergaard OSLO 10 km M23-39 00:36:18
Espen Vasby NOTODDEN 10 km M23-39 00:36:45
Martin Wøien Gilhuus LIER Team Stoppen 10 km M45-49 00:37:00
Henrik Steenfeldt-Foss ASKER 10 km M23-39 00:37:00
Tobias Pettersen BERGEN NHHS 10 km M23-39 00:37:00
Axel Andreassen KOLBOTN Janus ski og løpeklubb 10 km M23-39 00:37:00
Nicolaj Tidemand EIKSMARKA Deloitte BIL 10 km M45-49 00:37:40
Anders Fossebrekke OSLOOSLO 10 km M23-39 00:38:00
Terje Dahl ASKER Asker Skiklubb Turløpergruppa 10 km M50-54 00:38:00
Fredrik Wist OSLO Scalatori di Ragastelli 10 km M23-39 00:38:30
Andreas G. Nilssen OSLO Scalatori Di Ragastelli 10 km M23-39 00:38:30
Tormod Rangnes VOLLEN Bamford1869 10 km M40-44 00:38:30
Joakim Lia OSLO Grenseveien Runners 10 km M23-39 00:38:59
Frode Skorstad OSLO 10 km M45-49 00:39:30
Christian Poppe OSLO Eksfin 10 km M23-39 00:39:40
Yunpeng Ding OSLO 10 km M23-39 00:39:59
Sander Videng SPIKKESTAD Ternen håndverk 10 km M20-22 00:40:00
Bent Are Synstad FJERDINGBY 10 km M23-39 00:40:00
Joshua Lisac FREDRIKSTAD 10 km M40-44 00:40:00
Kristian Eriksen TRONDHEIM 10 km M23-39 00:40:00
Marcus Beck LILLESTRØM Svisker 10 km M23-39 00:40:00
Arne Marius Ditlefsen OSLO IMR Running 10 km M23-39 00:40:00
David Lampshire OSLO 10 km M23-39 00:41:00
Geir Holden RØYKEN Free agent 10 km M23-39 00:42:00
Jan Bakke OSLO 10 km M23-39 00:42:01
Kristin Steenfeldt - Foss OSLO TWR Lundemarks 10 km K23-39 00:42:30
Hans Yngvar Haugrud OSLO 10 km M23-39 00:42:30
Victor Olsgard OSLO 10 km M23-39 00:43:10
Axel Walø OSLO SK Rye / Team Kondis 10 km M60-64 00:44:00
Tony Gravdal LIER 10 km M23-39 00:44:00
Marit Isachsen ASKER Multiconsult BIL 10 km K23-39 00:44:30
Johan Jahr NORDBY 10 km M23-39 00:45:00
Mona Pettersen STATHELLE Langesund Tri 10 km K40-44 00:45:00
Eli Solheim OSLO 10 km K23-39 00:45:00
Vilde Fjeldstad OSLO Deloitte 10 km K23-39 00:45:00
Thøger Bjerkli-Rokke DRAMMEN 10 km M23-39 00:45:00
Jørgen Næss HASLUM Spiserommet 10 km M45-49 00:46:00
Alberto Pescador HEGGEDAL 10 km M23-39 00:48:00
Mari Hauge OSLO 10 km K23-39 00:49:00
Christian Solberg GULLAUG 10 km M23-39 00:49:00
Rasmus Rypdal KONGSBERG 10 km M23-39 00:49:00
Ingvild Aaløkke OSLO Lysaker Sportsklubb 10 km K55-59 00:50:00
Eivind Arenth DRAMMEN Sturla if 10 km M18-19 00:50:00
Caroline Schicht GULLAUG Sørumlia Endurance 10 km K40-44 00:50:00
Sivert Kroken HOKKSUND Solstad Racing 10 km M14-15 00:50:00
Thomas Kalstad REISTAD 10 km M45-49 00:51:00
Lennart Wam Hansson SOLBERGMOEN SATS 10 km M60-64 00:52:00
Joachim Oelschlägel HEGGEDAL 10 km M40-44 00:53:00
Kenneth Kristiansen LILLESTRØM 10 km M23-39 00:55:00
Hilde Marie Schade Flå OSLO 10 km K23-39 00:55:00
Signe Moe OSLO 10 km K23-39 00:57:00
Jørgen Feldt Sandnes ØSTERÅS 10 km M23-39 00-33-30
Kari Solvang Hope ATRÅ 10 km K60-64 01:00:00
Anders Barli Colberg KONGSBERG 10 km M23-39 01:00:00
Kristin Bringaker SVELVIK 5 km K40-44 01:00:00
Hedvik Hansen BORGEN 10 km K23-39 01:00:00
Ellen Sundby OSLO 10 km M55-59 01:00:00
Ylva Vintervold OSLO 10 km K23-39 01:15:00
Jonas Tøgard KRÅKSTAD Halvmaraton M23-39 01:15:59
Ken Moon-At OSLO Halvmaraton M23-39 01:18:08
Johan Kolbjørnsrud LILLESTRØM Halvmaraton M23-39 01:21:00
Jørgen Ertnes OSLO Halvmaraton M23-39 01:22:00
Øyvind Stamnes OSLO Halvmaraton M40-44 01:23:00
Pål Fredriksen OSLO Nordstrand IF Halvmaraton M23-39 01:24:59
Lars Fauske OSLO Halvmaraton M23-39 01:25:00
Even Bratsberg OSLO Thommessen BIL Halvmaraton M50-54 01:25:00
Odd Øyvind Hovstein OSLO Leksvik Halvmaraton M23-39 01:25:00
Vaidas Zinkus SANDEFJORD Tjøme Løpeklubb Halvmaraton M23-39 01:28:00
Anders Nordby SNARØYA Oksen Idrettslag Halvmaraton M45-49 01:28:00
Per-Kristian Helland OSLO Halvmaraton M23-39 01:30:00
Karl Henrik Lilleheier ÅS Ås IL Halvmaraton M50-54 01:30:00
Thor Johnsrud BÆRUMS VERK Breaking Marathon Limits Halvmaraton M23-39 01:35:00
Tor-Arne Berg OSLO Halvmaraton M50-54 01:36:00
Gunnar Carelius OSLO Halvmaraton M55-59 01:36:00
Håkon Brager-Larsen NÆRSNES Bamford løpeklubb Halvmaraton M45-49 01:38:00
Magnus Myhre NÆRSNES Bamford1869 Nærsnes Løpeklubb Halvmaraton M40-44 01:38:00
Ingrid Huitfeldt OSLO Halvmaraton K23-39 01:40:00
Anne Karen Aanonli OSLO Leksvik Halvmaraton K23-39 01:40:00
Hans Thorne OSLO Nærsnes Løpeklubb Bamford1869 Halvmaraton M45-49 01:43:00
Jens Madsen Hordvik OSLO Notoriske Utekatter Halvmaraton M23-39 01:45:00
Jonny Mauland OSLO Halvmaraton M40-44 01:45:00
Anders Brun STABEKK Halvmaraton M45-49 01:45:00
Johan Martens RYKKINN Halvmaraton M23-39 01:47:00
Alejandro Rumi OSLO Halvmaraton M40-44 01:50:00
Jørgen Tonning OSLO Halvmaraton M23-39 01:58:00
Simen Madsen Hordvik ELVERUM Halvmaraton M23-39 02:00:00
Elin Rosseland SKI Halvmaraton K45-49 02:05:00
Elise Sofie Hagen DRAMMEN Halvmaraton K23-39 02:30:01
Andreas Vågen OSLO IL Fri 5 km M20-22 15:50:00
William Jensen SANDEFJORD 5 km M14-15 19:40:00
Eirik Skjønsfjell HVALSTAD 5 km M23-39 20:00:00
Christen Rehn OSLO Heming IL 5 km M50-54 20:00:00
Sarah Rehn OSLO Vidar SK 5 km K16-17 20:00:00



Ultimate Sport Service | Langelandsvej 38 | 5800 Nyborg | Denmark