Rekordløpet 20. november 2022

Norwegian English
Påmeldingsliste

Søk i felt
Søk klasse
Søk etter

245 deltaker(e) funnet i søket, viser 1 - 200
<- StartNr -> <- Navn -> <- By -> <- Klubb/Bedrift/Sponsor -> <- Distanse -> <- Klasse -> <- Forventet tid ->
3681 Nahom Tewelde LIER sturla if 5 km M16-17 00:14:50
3693 Vetle Stangstuen HØNEFOSS Ringkollen Skiklubb 5 km M20-22 00:15:55
496 Marius Strandhaug LILLEHAMMER Lillehammer if 5 km M18-19 00:16:30
4483 Torbjørn Grønningen RÆLINGEN 5 km M35-39 00:16:59
463 Erik Bjørn Olsen Andersen OSLO SK Vidar 5 km M40-44 00:16:59
426 Karoline Harnes Mongstad BERGEN Gular IL 5 km K23-34 00:17:00
3706 Kifer Jolson RØYKEN Ingen 5 km M18-19 00:17:01
429 David Gottfridsson DRAMMEN Slevik IL 5 km M23-34 00:17:10
3709 Grzegorz Kosel JESSHEIM Ullensaker/Kisa IL Friidrett 5 km M40-44 00:17:15
3721 Joachim Abelseth DRAMMEN 5 km M35-39 00:17:15
3685 Thomas Klavenes HORTEN 5 km 00:17:30
438 Brage Celius DRAMMEN Orange Cyberdefense 5 km M23-34 00:17:59
446 Fredrik Grønlund HØNEFOSS Ringkollen Skiklubb 5 km M20-22 00:18:30
464 Gjendine Gjelstad Rebård SANDEFJORD Runar IL 5 km K18-19 00:18:30
3731 Filip Kronqvist OSLO ULL Kisa 5 km M23-34 00:18:30
83 Petra Jacoby HOSLE 5 km K35-39 00:18:30
4 Ingrid Marie Andersen OSLO twr lundmarks 5 km K23-34 00:19:00
14 Arve Johan Kalleklev SLEPENDEN Veritas BIL 5 km M45-49 00:19:00
25 Brita Cecilie Mustad LANGESUND Langesund tri 5 km K45-49 00:19:00
419 August Ellingsen SÆTRE DFI friidrett 5 km M18-19 00:19:00
469 Kenneth Mile DRAMMEN IF Hellas 5 km M40-44 00:19:30
57 Kim Hjelvik OSLO Okseforumet 5 km M23-34 00:19:30
70 Vienna Skinnes LIER IF Sturla 5 km K12-13 00:19:30
452 Børre Olsen ENEBAKK Driv 5 km M55-59 00:19:40
425 Lars Henriksen NØTTERØY 5 km M50-54 00:19:50
465 Trond Gjelstad SANDEFJORD Sandefjord Orienteringsklubb 5 km M50-54 00:19:59
477 Albert Gjevre-Karlsen LIER Hellas 5 km M12-13 00:20:00
478 Stefan Gjevre-Karlsen LIER Stoppenkollen Rønners 5 km M45-49 00:20:00
494 Leon Washington SPIKKESTAD Ros 5 km M12-13 00:20:00
3679 Sofie Strand HORTEN 5 km K23-34 00:20:00
3716 Åsa Klakegg Thorsen DRAMMEN 5 km K23-34 00:20:00
104 Jon Carlsen NÆRSNES Bamford1869 5 km M45-49 00:20:00
87 Anette Isabelle Jensen SLEMMESTAD Bamford1869 5 km K40-44 00:20:20
72 Martin Egerborg SPIKKESTAD Ros il 5 km M12-13 00:20:40
28 Synne Selberg SKJETTEN Gjelleråsen IF 5 km K18-19 00:21:00
462 Jon Trygve Johnsen VIKERSUND Modum friidrettsklubb 5 km M40-44 00:21:00
470 Leo Grytten Mile DRAMMEN IF Hellas 5 km M12-13 00:21:30
484 Sten-Oluf Horn SYLLING team øverskauen 5 km M55-59 00:21:30
4478 Hanne Blomfeldt OSLO OPIL 5 km K45-49 00:21:30
4479 Mads Blomfeldt OSLO Bøler IF Friidrett 5 km M45-49 00:21:30
250 Johannes Fjeldså ÅS 5 km M23-34 00:21:59
415 Anniken Norstrøm DRØBAK Drøbak Frogn IL 5 km K18-19 00:22:00
497 Juliane Ebba Nordraak DRØBAK Drøbak/ Frogn 5 km K16-17 00:22:00
4480 Svein Stranddal SKIEN Gjerpen 5 km M65-69 00:22:00
4481 Torunn Holtan SKIEN Gjerpen 5 km K60-64 00:22:00
128 Mats Borgen HYGGEN Ros 5 km 00:22:00
395 Roar Hatteland DRAMMEN 5 km M40-44 00:22:00
3735 Dorte Foss RAUFOSS Raufoss IL 5 km K55-59 00:22:00
447 Ingar Ødegård NEDRE EGGEDAL 5 km M35-39 00:23:00
3690 Herman Finstad Land BILLINGSTAD 5 km M12-13 00:24:00
257 Ellen Warlo OSLO 5 km K23-34 00:25:00
260 Kaja Anker-Rasch OSLO 5 km K35-39 00:25:00
3732 Tobias Bjerkomp OSLO 5 km M23-34 00:25:00
3708 Elisabeth Nes HEGGEDAL Gui 5 km K55-59 00:26:30
35 Jørgen Bjerva ÅS Ås IL 5 km 00:28:00
77 Roger Jaksland RØYKEN Bamford1869 Nærsnes løpeklubb 5 km M60-64 00:29:00
495 Eva Mileiko VILNIUS MS Challenge Team 5 km K35-39 00:30:00
466 Jan Martin Medhaug REISTAD Follo folkehøyskole 5 km M50-54 00:30:00
467 Jonas Lygren Bakke VESTBY Follo folkehøyskole 5 km M18-19 00:30:00
468 Aune Feness VESTBY Follo folkehøyskole 5 km M20-22 00:30:00
454 Magnus Furøy DRAMMEN 5 km M23-34 00:30:00
453 Jon Sæverås Breivold TRONDHEIM Trondheim Triatlonklubb 10 km M23-34 00:31:30
29 Didrik Røssum Jensen HAKADAL Nittedal IL 10 km M18-19 00:31:50
41 Ingunn Berget ÅS Ås IL 5 km K45-49 00:32:00
266 Oscar Ovanger TRONDHEIM NTNUI 10 km M23-34 00:32:00
274 Patrick Jakobsen TRONDHEIM NTNUI Triatlon 10 km M20-22 00:32:00
271 Syver Dalen LILLEHAMMER Lillehammer 10 km M16-17 00:34:00
408 Kristin Bringaker SVELVIK 5 km K40-44 00:34:00
398 Tina Kaasa DRAMMEN 5 km K35-39 00:34:00
397 Robin Mackenzie-Robinson OSLO SK Rye 10 km M35-39 00:34:30
3729 Jørgen Braaten OSLO 10 km M23-34 00:34:30
418 Christian Bie KONGSHAVN Tromøy FIK 10 km M20-22 00:34:54
3747 Sven Skuterud OSLO Sankthanshaugen løpeklubb 10 km M45-49 00:34:55
3737 Trym Nygaard OSLO Jutul IL / Fiskebeinern SK 10 km M23-34 00:34:58
3745 Magnus Solheim OSLO 10 km M23-34 00:34:59
3749 Lars Peter Raknes RASTA 10 km M23-34 00:34:59
427 Bjørn Joakim Borgen ANDEBU 10 km M40-44 00:34:59
409 Mats Jensen HEIMDAL Sjetne il 10 km M23-34 00:34:59
411 Ida- Elisabeth Schau HEGGEDAL 5 km K23-34 00:35:00
412 Monica Stokkeland Børrehaug SVELVIK 5 km K35-39 00:35:00
455 Sandra Furnes DRAMMEN 5 km K23-34 00:35:00
3696 Kristoffer Nielsen SKIEN IF ØRN 10 km M23-34 00:35:20
3742 Herman Christensen DRAMMEN 10 km M23-34 00:35:30
18 Gaute Hagen Hallingstad OSLO Fiskebeineren sk 10 km M23-34 00:36:00
498 Marius Andre Taugbøl KONGSVINGER Romerike ultraløperklubb 10 km M23-34 00:36:00
434 Magnus Drivenes BILLINGSTAD 10 km M23-34 00:36:00
439 Patrick Randem KRISTIANSAND 10 km M23-34 00:36:59
422 Martin Elias Bekkevold VINTERBRO Team Hvilepuls 10 km M23-34 00:36:59
263 Even Larsen OSLO 10 km M35-39 00:37:00
49 Nils Georg Aass Dahlen OSLO 10 km M23-34 00:37:00
50 Anders Bråten Lilleberg DRAMMEN Team Christensen 10 km M23-34 00:37:05
396 Halvor Weberg OSLO 10 km M23-34 00:37:06
421 Tron Witt ØSTERÅS Fossum IF 10 km M40-44 00:37:30
431 Kristian Schiander BEKKESTUA 10 km M40-44 00:37:30
410 Vegard Nyeng OSLO 10 km M23-34 00:37:40
474 Simen Einebærholm OSLO EIK Gruppen 10 km M23-34 00:37:59
3727 Håvard Berntzen OSLO 10 km M23-34 00:37:59
3725 Erlend Karlseng OSLO Lyn ski / Eik Gruppen 10 km M23-34 00:38:00
459 Gro Helene Bakke NITTEDAL 5 km K45-49 00:38:00
273 Erlend Kaarstad Helgesen LYSAKER SK Vidar 10 km M23-34 00:38:00
423 Anders Emil Schiellerup LILLEHAMMER Geilo IL 10 km M23-34 00:38:00
440 Marie Bergenhem RENNESØY 5 km K35-39 00:38:00
255 Eirill Dahle SOLBERGELVA 5 km K40-44 00:38:00
256 Else Merete Burud SOLBERGELVA 5 km K40-44 00:38:00
264 Dag Finess HALDEN 10 km M35-39 00:38:55
3703 Ulf Roger Olsen TORP 10 km M55-59 00:38:59
3701 Petter Bjørnevik Bjørklund VOLLEN Bamford1869 Nærsnes Løpeklubb 10 km M35-39 00:39:00
3712 Gjermund Hellerud GEITHUS Modum FIK 10 km M55-59 00:39:00
252 Adrian Finvold RASTA 10 km M23-34 00:39:00
404 Joakim Wethal OSLO BUL 10 km M45-49 00:39:00
485 Espen Kristiansen SANDE 10 km M23-34 00:39:00
487 Eirik Langrind SANDE 10 km M23-34 00:39:00
475 Agnes Karlseng OSLO Lyn Ski 10 km K23-34 00:39:30
3698 Fredrik Holte PORSGRUNN Skagerrak Sportsklubb 10 km M45-49 00:39:30
406 Anders Omholt-Jensen HØVIK Nitschke BIL 10 km M35-39 00:39:30
259 Kristoffer Larsen OSLO OSI triatlon 10 km M23-34 00:39:30
417 Eivind Bjørhei OPPEGÅRD Oppegård IL / Norconsult BIL 10 km M35-39 00:39:50
3746 Linn Ter Kuile OSLO twr lundmarks 10 km K23-34 00:39:55
407 Jon Ivar Ask HALDEN 10 km M35-39 00:39:58
420 Vetle Fink PORSGRUNN Skagerrak Sportsklubb 10 km M23-34 00:39:59
416 Magnus Engseth STABEKK Dr.techn.Olav Olsen BIL 10 km M35-39 00:39:59
3692 Erlend Bruaset OSLO 10 km M35-39 00:39:59
488 Mads Roland-Glimsholt REISTAD Reistad Runners Club 10 km M35-39 00:39:59
399 Ingvild Bretzeg OSLO twr 10 km K23-34 00:39:59
116 Sander August Jensen OSLO 10 km M23-34 00:39:59
3719 Atle Haakenstad OSLO Heming / Veidekke 10 km M50-54 00:40:00
3728 Pernille Golberg OSLO Golberg Group 10 km K23-34 00:40:00
482 Kjetil Flatland OSLO Capgemini Invent Aktiv 10 km M23-34 00:40:00
450 Katrine Bergljot Tanberg DRAMMEN 5 km K23-34 00:40:00
451 Jonas Petterson DRAMMEN 5 km M23-34 00:40:00
442 Nicolai Borenstein OSLO 10 km M23-34 00:40:00
3744 Oscar Evensen MOSS Eurosko 10 km M23-34 00:41:30
3723 Magne Aas ASKER 10 km M50-54 00:42:00
3700 Andreas Evjen OSLO 10 km M20-22 00:42:00
401 Christoffer Elseth DRAMMEN Ski- og Ballklubben Drafn 10 km M40-44 00:43:00
261 Nicolai Malde LIER 10 km M35-39 00:43:00
3697 Thomas Morfjord VEAR Tønsberg Triatlonklubb 10 km M45-49 00:44:00
133 Petter Moi OSLO 10 km M40-44 00:44:00
3 Bjarne Betjent OSLO Straye Flammekaster 10 km M23-34 00:44:55
8 Tom Rune Klemetsen OSLO Team Klemetsen 10 km M50-54 00:45:00
22 Maren Feragen KONGSBERG Bergkameratene Ski 10 km K35-39 00:45:00
3748 Håvard Glimsholt REISTAD Bippe Stankelbein 10 km M23-34 00:45:00
457 Anders Schmelck SPERREBOTN 10 km M35-39 00:45:00
486 Håvard Sand DRAMMEN Sand Entertainment BIL 10 km M35-39 00:45:00
400 Ronny Ruud OSLO Skøyenbakken ski og smurning 10 km M35-39 00:45:00
270 Nicholas Chalk OSLO 10 km M35-39 00:45:00
405 Frid Birkeland OSLO Aibel Asker BIL 10 km K23-34 00:45:00
5 Kristin Friestad OSLO 10 km K23-34 00:45:01
449 Lisa Larsen DRAMMEN 5 km K35-39 00:45:02
456 Carina Matland OSLO Tietoevry 10 km K23-34 00:49:00
413 Ina Strøm SANDEFJORD 10 km K35-39 00:49:00
3738 Torgeir Guttormsen OSLO 10 km M45-49 00:49:00
47 Per Henning Bjerva ÅS Ås IL 10 km M50-54 00:49:00
3707 Daniel Christoffer Cannavo SLEMMESTAD 10 km M35-39 00:49:30
493 Jostein Aune OSLO 10 km M45-49 00:49:57
483 Ivar Bjørnøy Lalim OSLO 10 km M35-39 00:50:00
432 Anne- May Tangen Gabrielsen NÆRSNES Bamford løpeklubb 10 km K40-44 00:50:00
3714 Hjalmar Varsi VINTERBRO 10 km M40-44 00:50:00
45 Gunnar Bjerva ÅS Ås IL 10 km M14-15 00:50:00
4476 Ingeborg Staalnacke OSLO 10 km K23-34 00:50:00
4484 Remi Marents VETTRE Bamford1869 Nærsnes Løpeklubb 10 km M50-54 00:50:00
4485 Martin Shanti-Kleppe NÆRSNES Bamford 10 km M45-49 00:55:00
165 Thérèse Verheyleweghen LIER 10 km K23-34 00:55:00
269 Glenn Knive DRAMMEN 10 km M40-44 00:55:00
3682 Line Brager-Larsen NÆRSNES Bamford1869 Nærsnes løpeklubb 10 km K45-49 00:56:00
480 Jacob Friestad HØNEFOSS 10 km M55-59 00:56:30
435 Kristin Indredavik DRAMMEN Quality Hotel River Station 10 km K45-49 00:59:00
436 Anne-Margrethe Tveit DRAMMEN Quality Hotel River Station 10 km K45-49 01:00:00
443 Hanne Haugland NÆRSNES 10 km K40-44 01:00:00
268 Matias Amundsen STATHELLE Team T-Dog 10 km M23-34 01:00:00
3734 Lars-Olav Vidvei VESTFOSSEN Sigdal FIK Halvmaraton M23-34 01:13:44
253 Rikke Vestergaard DRAMMEN 10 km K23-34 01:15:00
461 Ulrik Moen Ødegård OSLO Sk vidar Halvmaraton M35-39 01:15:00
3702 Håvard Nåvik LIER Terskeltoget Halvmaraton M23-34 01:15:30
55 Jonas Tøgard KRÅKSTAD Team Hvilepuls Halvmaraton M23-34 01:17:59
402 Thomas Kittilsen PORSGRUNN Goodtech Porsgrunn Halvmaraton M35-39 01:17:59
445 Lars Ivar Slinning GJØVIK Halvmaraton M23-34 01:17:59
403 Mats Hobæk PORSGRUNN Halvmaraton M35-39 01:18:00
471 Peder Kolberg LOMMEDALEN Halvmaraton M23-34 01:18:00
3704 Lars-Kristian Eriksen SARPSBORG Sarpsborg IL Halvmaraton M35-39 01:18:00
428 Marianne Harnes OSLO Bøler IF Halvmaraton K23-34 01:19:40
430 Lars Martin Falck OSLO Romerike Ultraløperklubb Halvmaraton M23-34 01:19:50
3695 Arnulf Tverberg ASKER Løpeglede Halvmaraton M50-54 01:19:59
3717 Øyvind Olsbakk SKI BIL BN Halvmaraton M23-34 01:19:59
3722 Jørn Espen Nilsen OSLO Halvmaraton M23-34 01:20:00
3699 Haakon Fossen REISTAD Team DRM Halvmaraton M23-34 01:20:00
272 Anders Delbekk SKOTTERUD Halvmaraton M40-44 01:22:00
2 Per-Gunnar Mustad LANGESUND Langesund Sykle- og triathlonklubb Halvmaraton M50-54 01:22:00
251 Kristian Killingberg OSLO Halvmaraton M23-34 01:23:00
3694 Bjørnar Eidsmo OSLO Sidespor løpeklubb Halvmaraton M40-44 01:26:00
458 Ståle Nicoolay Svandal Nygaard HOKKSUND Halvmaraton M40-44 01:26:00
10 Jeppe Sverdrup OSLO SK Vidar Halvmaraton M45-49 01:27:00
3739 Marte Pedersen HØNEFOSS Halvmaraton K35-39 01:27:00
490 Sebastian Hack LOMMEDALEN Halvmaraton M18-19 01:28:00
267 Thorleif Risnes STATHELLE Skagerrak sportsklubb Halvmaraton M35-39 01:28:00
433 Morten Bergesen LIER Lier Skiløberforening Halvmaraton M40-44 01:29:00
476 Jonas Larsen DRAMMEN Mustasje & Lette Ben Halvmaraton M40-44 01:29:00
3680 Fredrik Sørnes OSLO Halvmaraton M23-34 01:29:30
85 Bjørn Torjus Hanssen OSLO MRC Oslo / Adamstuen Løpeklubb Halvmaraton M45-49 01:29:30
220 Jørgen Hveding Eeg SLEMMESTAD Bamford Halvmaraton M40-44 01:29:59



Sider: 1 | 2


Ultimate Sport Service | Langelandsvej 38 | 5800 Nyborg | Denmark