Paavo Nurmi Marathon 2023



Finnish English Swedish
Osallistujalista

Haku
Etsi


All
5 km
10 km
21,0975 km
42,195 km
SAUL SM
SM

<- Nimi -> <- Seura/Joukkue -> <- Kansallisuus -> <- Matka -> <- Ikäsarja ->
Lauri Alanne LITTOINEN FIN 10 km Miehet
Saija Alen KAARO FIN 10 km Naiset
Terhi Alinikula TURKU FIN 10 km Naiset
Jaana Andersson - Valitse jäsen seurasi - FIN 10 km Naiset
Tero Avellan KAARINA FIN 10 km Miehet
Mika Berg KAARINA FIN 10 km Miehet
Sheetal Chauhan Malvern Panalytical FIN 10 km Naiset
Martin Cloonan TURKU FIN 10 km Miehet
Henrik Ekman LITTOINEN FIN 10 km Miehet
Tapani Heinonen LITTOINEN FIN 10 km Miehet
Minna Huovinen TURKU FIN 10 km Naiset
Sanna Ilmarinen Länsi-Uudenmaan Urheilijat ry FIN 10 km Naiset
Jenny Isaksson TURKU FIN 10 km Naiset
Julia Järvinen TURKU FIN 10 km Naiset
Harri Kaituri Polvijärven Urheilijat ry FIN 10 km Miehet
Jasmiina Kant TURKU FIN 10 km Naiset
Martta Karlsson Team Karlsson FIN 10 km Naiset
Petteri Karlsson Team Karlsson FIN 10 km Miehet
Hanna Kauppinen HELSINKI FIN 10 km Naiset
Elina Komulainen JYVÄSKYLÄ FIN 10 km Naiset
Helmi Koskela Ikaalisten Urheilijat ry FIN 10 km Naiset
Miina Koskela TURKU FIN 10 km Naiset
Outi Koskela HÄMEENKYRÖ FIN 10 km Naiset
Jyri Kuusela RAISIO FIN 10 km Miehet
Elina Kuusisto SUOMUSJÄRVI FIN 10 km Naiset
Kalle Kuusisto TAMPERE FIN 10 km Miehet
Tatiaana Laakso RAUMA FIN 10 km Naiset
Laura Laiho LOHJA FIN 10 km Naiset
Varpu Laine TURKU FIN 10 km Naiset
Tero Lehto Islan Jää FIN 10 km Miehet
Ari Leino TURKU FIN 10 km Miehet
Anne-Mari Lepistö FIN 10 km Naiset
Kenneth Lindeberg PARAINEN FIN 10 km Miehet
Juha-Matti Manninen TURKU FIN 10 km Miehet
Kersti Mikk NAANTALI EST 10 km Naiset
Joonas Myllykylä TURKU FIN 10 km Miehet
Timo Mäenpää Triathlonteam Leppävaara Oy FIN 10 km Miehet
Minna Mäkitalo Raision Kuula FIN 10 km Naiset
Sirkka Niemelä TYKS FIN 10 km Naiset
Tuula Nummela KIRKKONUMMI FIN 10 km Naiset
Oskari Ojala RAISIO FIN 10 km Miehet
Juha Pakomäki TURKU FIN 10 km Miehet
Sanna Pakomäki TURKU FIN 10 km Naiset
Maarit Pelkonen FIN 10 km Naiset
Rita Pitkänen coating house oy FIN 10 km Naiset
Niina Pohjanheimo FIN 10 km Naiset
Sini Rajainmäki HELSINKI FIN 10 km Naiset
Jenna Ranki TURKU FIN 10 km Naiset
Aleksandra Räsänen TURKU FIN 10 km Naiset
Maija Saarenpää FIN 10 km Naiset
Heikki Saarento TURKU FIN 10 km Miehet
Aila Saari PIISPANRISTI FIN 10 km Naiset
Juha Seppä TARVASJOKI FIN 10 km Miehet
Päivi Slama LIETO FIN 10 km Naiset
Tapio Soiniitty Team Raju ry FIN 10 km Miehet
Kristina Sonck LTU 10 km Naiset
Niko Suomela Högfors oy FIN 10 km Miehet
Mikko Suomensalo TURKU FIN 10 km Miehet
Kaisa Taivalmaa TURKU FIN 10 km Naiset
Jenna Talasmäki FIN 10 km Naiset
Jenni Tamminen TURKU FIN 10 km Naiset
Merja Tamminen PÖYTYÄ FIN 10 km Naiset
Sari Tapomaa SALO FIN 10 km Naiset
Heidi Tenhovuori OULU FIN 10 km Naiset
Jasmin Tossavainen HELSINKI FIN 10 km Naiset
Iiro Vesivalo TURKU FIN 10 km Miehet
Moona Virta HALIKKO AS FIN 10 km Naiset
Heli Vuorinen HELSINKI FIN 10 km Naiset
Henriikka Välimäki TURKU FIN 10 km Naiset



Ultimate Sport Service | Langelandsvej 38 | 5800 Nyborg | Denmark