Kvalheimmila 2022



Påmeldingsliste

Søk i felt
Søk etter

<- Startnr -> <- Navn -> <- Team / Lag -> <- Klasse -> <- Distanse -> <- Start kl ->
1 Sven Pettersen Pettersens M35-99 5 KM 13:00
2 Ronny Eriksen Team Raske Gutter M35-99 5 KM 16:15
3 Børre Olsen il driv M35-99 5 KM 16:15
4 Tom Erik Nilsen M15-34 5 KM 13:00
5 Bendik Blix BUL-Tromsø M15-34 5 KM 17:55
6 Erlend Angelo Namdal løpeklubb M35-99 5 KM 16:15
7 Kjetil Bang Throndsen Rye Sp.Kl. M35-99 5 KM 16:15
8 Magnus Bjørndal M35-99 5 KM 16:15
9 Eirik Husby Dyrset Sportsklubben Vidar M15-34 5 KM 16:40
10 Mathias Lugg PwC Bil M15-34 5 KM 16:15
11 Kristen Vamsæter Sportsklubben Vidar M15-34 5 KM 16:15
12 Øivind Bratberg M35-99 5 KM 16:15
13 Victor Samuel Synnestvedt Åsen IL M15-34 5 KM 16:15
14 Kristian Løkken Fjernsynsjoggernes landsforbund M15-34 5 KM 13:00
15 Ingvild Pettersen-Ervik Team Pettersen-Ervik K35-99 5 KM 13:00
16 Stein Pettersen-Ervik Team Pettersen-Ervik M35-99 5 KM 13:00
17 Jonas Svendsen M15-34 5 KM 16:15
18 Jo Skattum Team Jothug M15-34 5 KM 16:15
19 Andreas Sung Unstad M15-34 5 KM 16:15
20 Catharina Forsetlund K35-99 5 KM 13:00
21 Petter Søreng Treningscamp M35-99 10 KM 14:00
22 Tage Djupvik Asker Skiklubb TLG M35-99 10 KM 13:00
23 Bjørn Petter Bjercke Heming M15-34 5 KM 13:00
24 Eirik Andersen M15-34 10 KM 14:50
25 Ole William Sandborg EY AS M15-34 10 KM 14:00
26 Kidane Tsegay Breketab Sportsklubben Vidar M15-34 10 KM 14:00
27 Pål Konradsen Kongen Marina Løpeklubb M35-99 10 KM 15:35
28 Bjørn Arne Sørslett Team Hauken M35-99 10 KM 13:00
29 Bjørn Drangsholt M35-99 5 KM 13:00
30 Peter Kleven M15-34 10 KM 13:00
31 Anders Nordby Oksen Idrettslag M35-99 10 KM 14:00
32 André Høgsdal Strand M35-99 10 KM 13:00
33 Adrian Henriksen Deloitte BIL M15-34 10 KM 15:35
34 Tor-Olav Oalann Pedersen M15-34 10 KM 13:00
35 Anna Elise Evensen K15-34 10 KM 13:00
36 Axel Walø Rye Sp.Kl. M35-99 10 KM 13:00
37 Stefan Skogbrott SuperbaKrill M15-34 10 KM 14:50
38 Halvard Helmen Team Driv M35-99 10 KM 14:50
39 Preben Giving M35-99 10 KM 14:50
40 Elias Settevik M15-34 10 KM 14:00
41 Erik Tangenes Tøyen Løpeklubb M15-34 10 KM 14:00
42 Øyvind Skorge M35-99 10 KM 14:50
43 Ketil Magnus Dokset Hurdal IL M35-99 10 KM 14:00
44 Pål Larsen M15-34 10 KM 15:35
45 Mads Omberg M35-99 10 KM 14:00
46 Torill Stavøy K35-99 10 KM 13:00
47 Vidar Jr Bjørnås Målselv IL M15-34 10 KM 14:50
48 Kristian Sørlie M35-99 10 KM 14:50
49 Olav Heian-Engdal Sankthanshaugen løpeklubb M35-99 10 KM 14:50
50 Karstein Brynestad BCG M15-34 10 KM 14:50
51 Aksel Reiten Boston Consulting Group M15-34 10 KM 14:50
52 Mads Roland-Glimsholt Reistad Runners Club M35-99 10 KM 14:00
53 Delphine Poirot Sportsklubben Vidar K15-34 10 KM 17:10
54 Lars Kristian Øren M35-99 10 KM 14:50
55 Mathias Flak Steinkjer Friidrettsklubb M15-34 10 KM 17:10
56 Mathias Strand M15-34 10 KM 14:50
57 Torgeir Hoås KML M35-99 10 KM 14:50
58 Erlend Fleisje M15-34 10 KM 15:35
59 Sverre Tvinnereim M35-99 10 KM 13:00
60 Trygve Kjensli Sankthanshaugen løpeklubb M35-99 10 KM 14:00
61 Jørgen Teslo Sankthanshaugen løpeklubb M35-99 10 KM 14:00
62 Eirik Kruse Gulliksen M15-34 10 KM 14:00
63 Jo Eirik Møller Lovstafetten M15-34 10 KM 15:35
64 Anders Borgen Borgen Langeland RC M35-99 10 KM 13:00
65 Sven Skuterud Sankthanshaugen løpeklubb M35-99 10 KM 14:50
66 Ole Martin Forsetlund Fredrikstad IF M35-99 10 KM 14:00
67 Espen Hjelmeland M15-34 10 KM 13:00
68 Håkon Rodvelt Anvik M15-34 10 KM 13:00
69 Henrik Thesen M35-99 10 KM 13:00
70 Peter Hjelvik M35-99 10 KM 13:00
71 Halvor Myhrvold M35-99 10 KM 15:35
72 Kristian Bjune Sveen Kjelsås IL M15-34 10 KM 17:10
73 Karsten Kopland Losjen Runners M15-34 5 KM 16:15
74 Terje Dahl Asker Skiklubb Turløpergruppa M35-99 10 KM 14:00
75 Niels Nagelhus Schia Sankthanshaugen løpeklubb M35-99 10 KM 13:00
76 Herman Steen Eriksen Sankthanshaugen løpeklubb M35-99 10 KM 14:00
77 Eirik Kristiansen Dzykt M15-34 10 KM 13:00
78 Sander Stuwe Kragerø I.F M15-34 10 KM 15:35
79 Remi Kleppan Stokke IL / RK Invitational M15-34 5 KM 16:15
80 Daniel Jenssen Nordstrand IF M15-34 5 KM 16:15
81 Vebjørn Hegdal Lovstafetten M15-34 5 KM 16:15
82 Sondre Måge strandebarm il M15-34 5 KM 16:15
83 Marius Borge Heir Fiskebeinern SK M15-34 10 KM 15:35
84 Per-Christian Pedersen IK Hind M35-99 10 KM 17:10
85 Ole Martin Nilsen Synnes Lørenskog Friidrettslag M15-34 10 KM 15:35
86 Fredrik Undli Bodø Bauta Løpeklubb M15-34 10 KM 14:00
87 Øyvind Gløersen Haga SINTEF Digital M35-99 10 KM 15:35
88 Vilde Antonsen Sportsklubben Vidar K15-34 5 KM 16:40
89 Petter Johansen Lillehammer IF M15-34 10 KM 17:10
90 Connie Schneider K35-99 5 KM 13:00
91 Albert Juvik Tveitnes Fossum IF M15-34 5 KM 16:15
92 Håkon Hjemly Aurskog Høland Friidrett M35-99 10 KM 15:35
93 Anders Brænna Løpegruppa Jessheim M35-99 10 KM 14:50
94 Mikkel Blikstad Thomassen IK Tjalve M15-34 5 KM 17:55
95 Tord Krogtoft Sankthanshaugen løpeklubb M35-99 10 KM 14:50
96 Simen Ellingsdalen Steinkjer Friidrettsklubb M15-34 5 KM 17:55
97 Markus Bossmeyer M35-99 5 KM 13:00
98 Eirik Stene Privat M15-34 10 KM 14:00
99 Marco Bjørklund Fria Sparebank 1 Regnskapshuset SMN AS M15-34 10 KM 14:00



Sider: 1 | 2 | 3


Ultimate Sport Service | Langelandsvej 38 | 5800 Nyborg | Denmark