Ruissalojuoksut 2023



Finnish English
Osallistujalista

Haku
Etsi

<- Nimi -> <- Seura/Joukkue -> <- Kansallisuus -> <- Matka -> <- Ikäsarja ->
Tiina Ala-Nissilä RUSKO FIN Ruisriikki 10 km 10 km Naiset 50 v
Heini Alén HELSINKI FIN Ruisrääkki puolimaraton Naiset Kokonaiskilpailu
Jaana Andersson Munkviken FIN Ruisriikki 10 km 10 km Naiset 45 v
Nicke Andersson Munkviken FIN Ruisrääkki puolimaraton puolimaraton Miehet 50 v
Mikko Aromaa RAUMA FIN Ruisrääkki puolimaraton Miehet Kokonaiskilpailu
Maarit Arpalo RAISIO FIN Ruisrääkki puolimaraton puolimaraton Naiset 40 v
Erik Brysch RUSKO FIN Ruisriikki 10 km Miehet Kokonaiskilpailu
Kristin Brysch RUSKO FIN Ruisriikki 10 km Naiset Kokonaiskilpailu
Peter Byggmästar KAARINA FIN Ruisrääkki puolimaraton Miehet Kokonaiskilpailu
Ida Erling TURKU FIN Ruisriikki 10 km 10 km Naiset 40 v
Jarmo Erling EUK FIN Ruisriikki 10 km 10 km Miehet 40 v
Erika Harala VANTAA FIN Ruisriikki 10 km Naiset Kokonaiskilpailu
Kaarina Heikkilä POMARKKU FIN Ruisrääkki puolimaraton puolimaraton Naiset 40 v
Juhani Heikkonen PIIKKIÖ FIN Ruisrääkki puolimaraton Miehet Kokonaiskilpailu
Mira Heinonen MASKU FIN Ruisriikki 10 km 10 km Naiset 40 v
Laura Hietarinta FIN Ruisriikki 10 km 10 km Naiset 45 v
Rolf Holmberg FMR FIN Ruisriikki 10 km 10 km Miehet 70+ v
Taisto Hulanmäki TURKU FIN Ruisriikki 10 km 10 km Miehet 60 v
Roosa Hurmerinta FIN Ruisrääkki puolimaraton Naiset Kokonaiskilpailu
Taru Haapanen TURKU FIN Ruisrääkki puolimaraton Naiset Kokonaiskilpailu
Vesa Iltanen RAUMA FIN Ruisrääkki puolimaraton Miehet Kokonaiskilpailu
Ville-Veikko Intovuori TURKU FIN Ruisrääkki puolimaraton puolimaraton Miehet 40 v
Mika Isaksson TURKU FIN Ruisrääkki puolimaraton puolimaraton Miehet 50 v
Maria Isotalo JÄRVENPÄÄ FIN Ruisriikki 10 km Naiset Kokonaiskilpailu
Kimmo Jalonen TURKU FIN Ruisrääkki puolimaraton puolimaraton Miehet 60 v
Vesa Janhunen Turku/Varissuo FIN Ruisrääkki puolimaraton Miehet Kokonaiskilpailu
Mathias Johansson FIN Ruisrääkki puolimaraton Miehet Kokonaiskilpailu
Jarno Jokinen VEIKKOLA FIN Ruisriikki 10 km Miehet Kokonaiskilpailu
Mari Jokirinta SALO FIN Ruisrääkki puolimaraton Naiset Kokonaiskilpailu
Tomi Juhola RUSKO FIN Ruisrääkki puolimaraton Miehet Kokonaiskilpailu
Aaro Juntunen UUSIKAUPUNKI FIN Ruisriikki 10 km 10 km Miehet 55 v
Aarne Jaakkola PIISPANRISTI FIN Ruisrääkki puolimaraton puolimaraton Miehet 55 v
Arto Kalpa TURKU FIN Ruisrääkki puolimaraton Miehet Kokonaiskilpailu
Jukka Kangasalusta VANTAA FIN Ruisriikki 10 km Miehet Kokonaiskilpailu
Oscar Kapella TURKU FIN Ruisrääkki puolimaraton Miehet Kokonaiskilpailu
Pasi Kaunisto Forssan Salama FIN Ruisrääkki puolimaraton puolimaraton Miehet 55 v
Katja Keskitalo TAIVASSALO FIN Ruisrääkki puolimaraton puolimaraton Naiset 45 v
Silja Koljander FIN Ruisrääkki puolimaraton Naiset Kokonaiskilpailu
Katja Korkeakoski FIN Ruisrääkki puolimaraton puolimaraton Naiset 40 v
Titta Koski-Vähälä LAHTI FIN Ruisrääkki puolimaraton Naiset Kokonaiskilpailu
Tia Kraft FIN Ruisrääkki puolimaraton Naiset Kokonaiskilpailu
Tuomas Kuronen RUSKO FIN Ruisrääkki puolimaraton Miehet Kokonaiskilpailu
Markku Kuusinen Velo Salo FIN Ruisriikki 10 km 10 km Miehet 55 v
Veli-Pekka Kuutti ESPOO FIN Ruisrääkki puolimaraton puolimaraton Miehet 40 v
Jussi Lahdelma FIN Ruisrääkki puolimaraton Miehet Kokonaiskilpailu
Aino Lahti Forssan Salama FIN Ruisrääkki puolimaraton puolimaraton Naiset 55 v
Mari Laine LAITILA FIN Ruisrääkki puolimaraton Naiset Kokonaiskilpailu
Kirsi Lantee-Mäenpää TARVASJOKI FIN Ruisriikki 10 km 10 km Naiset 55 v
Louis Lautz TURKU GER Ruisrääkki puolimaraton Miehet Kokonaiskilpailu
Tomi Lehtola TURKU FIN Ruisrääkki puolimaraton puolimaraton Miehet 40 v
Anniina Lehtonen TURKU FIN Ruisriikki 10 km Naiset Kokonaiskilpailu
Saara Lehtonen PORI FIN Ruisrääkki puolimaraton Naiset Kokonaiskilpailu
Teppo Lehtonen LIETO FIN Ruisrääkki puolimaraton puolimaraton Miehet 55 v
Tuomas Lehtoranta TURKU FIN Ruisrääkki puolimaraton puolimaraton Miehet 40 v
Eero Leivo RAISIO FIN Ruisrääkki puolimaraton Miehet Kokonaiskilpailu
Cecilia Lilja PORI FIN Ruisrääkki puolimaraton Naiset Kokonaiskilpailu
Jussi Lindholm HFT FIN Ruisriikki 10 km Miehet Kokonaiskilpailu
Janne Lipiäinen Riipilän rykäsy FIN Ruisriikki 10 km 10 km Miehet 45 v
Martta Laaksonen TURKU FIN Ruisrääkki puolimaraton Naiset Kokonaiskilpailu
Minna Laaksonen TURKU FIN Ruisriikki 10 km 10 km Naiset 40 v
Jukka Manner Team Raju FIN Ruisrääkki puolimaraton puolimaraton Miehet 55 v
Jenni Mattila VANTAA FIN Ruisriikki 10 km 10 km Naiset 40 v
Jori Mattila VANTAA FIN Ruisrääkki puolimaraton puolimaraton Miehet 40 v
Kersti Mikk NAANTALI FIN Ruisrääkki puolimaraton Naiset Kokonaiskilpailu
Robert Mollgren PARAINEN FIN Ruisriikki 10 km 10 km Miehet 40 v
Vilma Monto-Mattila TURKU FIN Ruisrääkki puolimaraton Naiset Kokonaiskilpailu
Hannu Muilu TURKU FIN Ruisriikki 10 km 10 km Miehet 65 v
Ullamari Murto TURKU FIN Ruisrääkki puolimaraton puolimaraton Naiset 50 v
Elina Mäkelä KAARINA FIN Ruisrääkki puolimaraton puolimaraton Naiset 50 v
Minna Mäkitalo Raision kuula FIN Ruisriikki 10 km 10 km Naiset 45 v
Eetu Mäkiö RAUMA FIN Ruisrääkki puolimaraton Miehet Kokonaiskilpailu
Jarno Maansalo LAITILA FIN Ruisrääkki puolimaraton Miehet Kokonaiskilpailu
Juho Niemi TURKU FIN Ruisrääkki puolimaraton Miehet Kokonaiskilpailu
Kirsi Nieminen TURKU FIN Ruisrääkki puolimaraton Naiset Kokonaiskilpailu
Mikko Nikkola TURKU FIN Ruisrääkki puolimaraton puolimaraton Miehet 50 v
Maria Nordström TURKU FIN Ruisriikki 10 km 10 km Naiset 45 v
Rose-Marie Nurmi TURKU FIN Ruisrääkki puolimaraton Naiset Kokonaiskilpailu
Leena Palomäki TURKU FIN Ruisrääkki puolimaraton Naiset Kokonaiskilpailu
Jani Parkkinen FIN Ruisriikki 10 km Miehet Kokonaiskilpailu
Kai Perkkiö LIETO FIN Ruisrääkki puolimaraton puolimaraton Miehet 50 v
Annika Pistol TURKU FIN Ruisrääkki puolimaraton Naiset Kokonaiskilpailu
Laura Pitkäaho FIN Ruisrääkki puolimaraton Naiset Kokonaiskilpailu
Tuovi Päiviö MASKU FIN Ruisriikki 10 km Naiset Kokonaiskilpailu
Anja Reunanen TURKU FIN Ruisriikki 10 km 10 km Naiset 65+ v
Taina Riitamaa FIN Ruisrääkki puolimaraton puolimaraton Naiset 60 v
Janika Runsas FIN Ruisrääkki puolimaraton Naiset Kokonaiskilpailu
Sonja Ryyli VILLÄHDE FIN Ruisrääkki puolimaraton puolimaraton Naiset 40 v
Aleksandra Räsänen TURKU FIN Ruisriikki 10 km 10 km Naiset 19 v
Jon Rönnqvist MASKU FIN Ruisriikki 10 km 10 km Miehet 50 v
Jarkko Savolainen TARVASJOKI FIN Ruisrääkki puolimaraton puolimaraton Miehet 50 v
Juha Seppä TARVASJOKI FIN Ruisrääkki puolimaraton puolimaraton Miehet 50 v
Jukka Siivonen Nousiaisten Susi FIN Ruisrääkki puolimaraton Miehet Kokonaiskilpailu
Juha Silander TURKU FIN Ruisriikki 10 km 10 km Miehet 55 v
Marianne Siurua RAUMA FIN Ruisrääkki puolimaraton Naiset Kokonaiskilpailu
Päivi Slama LIETO FIN Ruisriikki 10 km 10 km Naiset 45 v
Marjo Saarenmaa Forssan Puistojuoksijat FIN Ruisrääkki puolimaraton puolimaraton Naiset 55 v
Andreas Tainio FIN Ruisrääkki puolimaraton Miehet Kokonaiskilpailu
Petra Takala VANHALINNA FIN Ruisriikki 10 km 10 km Naiset 45 v
Timo Takala VANHALINNA FIN Ruisrääkki puolimaraton puolimaraton Miehet 45 v
Ossi Tammi TAMPERE FIN Ruisrääkki puolimaraton Miehet Kokonaiskilpailu



Sivut: 1 | 2


Ultimate Sport Service | Langelandsvej 38 | 5800 Nyborg | Denmark