Styrkeprøven 2023



Norwegian English German
Påmeldingsliste

Søk i felt
Søk etter

785 deltaker(e) funnet i søket, viser 1 - 250
<- Navn -> <- NCF Klubb -> <- Annen Klubb/Lag -> <- Nasjonalitet -> <- Distanse -> <- Pulje ->
Jens Gunnar Haugen Bykle IL - Sykkel NOR Trondheim 04:05
Ole-Jørgen Kvarsvik Bærum OCK BOC2 NOR Trondheim 04:10
Arild Salte Bærum OCK NOR Trondheim 03:00
Jonas Sundet SK Rye sykkel NOR Trondheim 06:00
Tim Sternberg - GER Trondheim 05:00
Espen Henrik Johansen Holmenkollen CK NOR Trondheim 04:00
Stein Joks Sirma IL Sykkel NOR Trondheim 04:00
Tobias Truckenbrodt - GER Trondheim 05:00
Morten Stene - Bezuidenhout Racing Club NOR Trondheim 04:00
Rafael Böhm - GER Trondheim 05:00
Aaron Verleysen - BGSET BEL Trondheim 05:10
Thomas Darell Hammerfest SK NOR Trondheim 04:00
Jørgen Lervik Åström Bærum OCK NOR Trondheim 04:05
Erik Fjellås - NOR Trondheim 04:35
Espen Fjellås - NOR Trondheim 04:35
Svein Rune Aaland Sandane SK NOR Trondheim 04:00
Stian Hassel TVK Sykkel NOR Trondheim 04:35
Alexej Wawrzetz - GER Trondheim 05:00
Ronny Holm Eidsvoll SK NOR Trondheim 04:00
Harald Hauge Sandane SK NOR Trondheim 04:00
Gunnar Lauvås Hole - Telenor NOR Trondheim 04:35
Paul Askim - Telenor Bedriftsidrettslag NOR Trondheim 04:35
Christian Heinemann - Kinetik Peak GER Trondheim 04:15
Matthias Volckaert - BEL Trondheim 04:00
Tom Joye - BEL Trondheim 04:00
Hege Paulsen - Team Paulsen/ Pedersen NOR Lillehammer 10:24
Lars Bjørge Pedersen - Team Paulsen/ Pedersen NOR Lillehammer 10:24
Uwe Griechen - GER Trondheim 05:00
Sveinar Rasmussen Askøy STK Sykkel NOR Trondheim 04:45
Tore Martinsen - Relokator Racing NOR Trondheim 04:25
Egil Langseth CK Elverum NOR Lillehammer 09:30
André Nehrig - LUX Trondheim 04:55
Daryn Steains - Old Salopians AUS Trondheim 05:00
Terje Hagen Lillehammer Cykleklubb Tele BIL NOR Trondheim 04:30
Østen Tande Lillehammer Cykleklubb NOR Trondheim 04:30
Christian Skogen - NOR Lillehammer 10:21
My Hue Thi Tran - NOR Eidsvoll 13:20
Espen Mykleby Stiftstaden SK Trondheim NOR Trondheim 04:00
Thor Audun Saga Bærum OCK NOR Trondheim 04:05
Stuart Partridge - Old Salopians AUS Trondheim 05:00
Greg Toogood - Old Salopian AUS Trondheim 05:00
James Adam Lowe - Metropolitan Police cycling club NOR Trondheim 05:00
Simon Hansen - Slagelse Mtb DEN Trondheim 05:10
Mads Rasmussen - Slangerup Cykel klub, SLCK DEN Trondheim 05:10
René Hillege - A.A.S.R. Skøll NED Trondheim 05:00
Tim Kortlever - A.A.S.R. Skøll NED Trondheim 05:00
NOR Eidsvoll
NOR Eidsvoll
Matthias Hoffmann - Matthias Hoffmann SUI Trondheim 05:00
Knut Egil Hansen - NOR Eidsvoll 13:20
Arve Nåvik - NOR Trondheim 05:15
Stefan Hafner - Bergwacht Leitzachtal GER Trondheim 05:00
Øyvind Bjerkebro - Norsk helsenett SF NOR Lillehammer 10:24
Jonas Sundet - NOR Trondheim 03:00
Bas Van Schie - VG NED Trondheim 05:00
Robbert Van Leeuwen - VG NED Trondheim 05:00
Bjørn Kåre Amdal Bærum OCK NOR Trondheim 04:10
Daniel Maksimovic - MY SPORT TROPHY BIKE TEAM SUI Trondheim 05:00
Carsten Wehnert - GER Trondheim 05:00
Olaf Müller - GER Trondheim 05:00
Arne Kristian Hove Bærum OCK NOR Trondheim 04:10
Siv Austad Hove Bærum OCK NOR Trondheim 04:10
Stijn Gadeyne - BEL Trondheim 04:00
Øyvind Kvamme - Granvin IL NOR Trondheim 05:05
Stein Bjerkeset SK Rye sykkel NOR Trondheim 04:10
Kjell-Inge Lundbø - NOR Lillehammer 10:03
Joachim Solvang - NOR Lillehammer 10:03
Georgios Datseris - NOR Lillehammer 09:30
Ronald Pulleman - NED Trondheim 05:15
Hans Kleinekorte - NED Trondheim 05:15
Wilma Jansen - NED Trondheim 05:15
Anne Jan Peter Van Der Woude - NED Trondheim 05:15
Anders Opperud - NOR Lillehammer 09:30
Mario Flietner - Nutrixxion GER Trondheim 04:55
Birger Gravseth - Asko Oslofjord NOR Lillehammer 10:00
Roger Myrbråten Åskollen SK ASKO OSLOFJORD NOR Lillehammer 10:00
Nicholas Luckow IF Frøy Sykkel NOR Trondheim 04:05
Viktoria Louise Westerlund - Veidekke bedriftsidrettslag NOR Lillehammer 10:24
Bjorn Ten Broeke - beexact BV NED Trondheim 05:00
Marianne Lund Østhagen - NOR Hamar 10:05
Siv Ødegaard - NOR Hamar 10:05
Marcus Brodesser - GER Trondheim 04:05
Tormod Vold Moss CK NOR Lillehammer - [SE
Lena Margrethe Hoen Berge - NOR Lillehammer 10:24
Louise Hoen Berge - Syklingene NOR Lillehammer 10:24
Marijn De Granada - Team Holiday NOR Trondheim 04:35
Hemmo Bosscher - NED Trondheim 04:35
Sven Schneider - Team Holiday NED Trondheim 04:35
Ingo Uytdehaage - Team Holiday NED Trondheim 04:35
Terje Baggerød - Thinfat riders NOR Lillehammer 10:03
Morten Baggerød - Bagman Invest NOR Lillehammer 10:03
Heinzpeter Schwermer - BC Köniz SUI Trondheim 04:40
Rune Gjerstad - Team Gjerstad NOR Eidsvoll 13:20
Marianne Gjerstad - Team Gjerstad NOR Eidsvoll 13:20
Ronny Øygard Eiker CK La Hjula Rulle NOR Trondheim 04:15
Daniel Fischmann - JSC GER Trondheim 05:15
Fraser Simpson - JSC GBR Trondheim 05:15
Lars Sandviken Drammen Cykleklubb Veidekke BIL NOR Trondheim 04:05
Espen Sandengen - Kongens Berg sti og landeveis røvere NOR Trondheim 04:05
Nicolay Spiten - Kvadratera NOR Trondheim 04:05
Dietmar Klostermann - GER Trondheim 05:10
Iwona Reuter - GER Trondheim 05:10
Hans-Jürgen Reuter - GER Trondheim 05:10
Torsten Lichtwark - GER Trondheim 05:10
Kristin Weber - GER Trondheim 04:35
Enrico Halix - GER Trondheim 05:10
Erlend Wedul - Pyntesundet Sykkelklubb NOR Trondheim 05:00
Henrik Munthe Bærum OCK NOR Trondheim 04:05
Ole Albrechtsen - CK FIX DEN Trondheim 05:05
Steinar Kristoffersen - NOR Lillehammer 10:00
Solveig Jerijærvi Asker CK NOR Trondheim 05:15
Ray Sullivan - Metropolitan Police Cycle Club GBR Trondheim 05:00
Rudolf Kolenz - WSA KTM Graz AUT Trondheim 05:00
Jochen Baumann - TRI-TEAM HAGEN GER Trondheim 04:20
Heidi Enoksen - NOR Hamar 10:15
Jeanette Stenberg - NOR Hamar 10:15
Rolf Endre Moen Lillehammer Cykleklubb Sport 1 Strandtorget A/S NOR Trondheim 04:30
Mildrid Eriksen Olsen - NOR Eidsvoll 13:20
Odd Arve Andreassen - Steigen SK Sykkel NOR Trondheim 04:30
Francesco Palmegiano - JSC ITA Trondheim 05:15
Lemuel Atrigenio - Siklistang Pinoy In Norway (S.P.I.N) NOR Trondheim 05:15
Gisle Berg Stiftstaden SK Trondheim NOR Trondheim 04:35
Thomas Svane Jacobsen SK Rye sykkel Norges Bank NOR Trondheim 04:15
Lars-Harald Bergheim CK Toten Eidsvoll Sykkel NOR Trondheim 04:50
Augusto Deleon Nordhordland SK SWE Trondheim 05:00
Per Allan Johanson IF Frøy Sykkel Tveita Video & Tobakk NOR Hamar 10:00
Terje Myklebust Follo SK NOR Trondheim 04:40
Lasse Paulsen Steinsvåg - NOR Lillehammer 10:03
Andreas Myhre Sagene IF Sykkel NOR Lillehammer 10:03
Arne Brundtland Sagene IF Sykkel NOR Lillehammer 10:03
Steinar Strøm Drøbak-Frogn IL Sykkel NOR Trondheim 05:00
Stig Harald Øveraas Eidsvoll SK NOR Trondheim 04:50
Per Gøran Karlsen - Panikkalder.no NOR Trondheim 04:40
Burkard Köhler - GER Trondheim 05:00
Michael Rathing - GER Trondheim 06:00
David Rondon Stavanger SK NOR Trondheim 05:10
Bjørn Larsen Stiftstaden SK Trondheim NOR Trondheim 04:35
Marco Von Schirach - GER Trondheim 04:45
John Paul Fürus - GER Trondheim 04:45
Vegard Skaalerud - NOR Trondheim 05:15
Martin Siggerud Soon CK Team Tequila NOR Trondheim 04:10
Martin Drohsel - GER Trondheim 04:45
Reidar Kveine Bærum OCK Bærum kommune BKBIL NOR Lillehammer 09:27
Jörg Witte - FC ST. Pauli Radsport GER Trondheim 05:00
Steinar Hillestad Bærum OCK BOC3 NOR Lillehammer 09:27
Moritz Werner - GER Trondheim 04:45
Vince Reyes - USA Trondheim 05:15
Christian Amstrup Jensen - ACR DEN Trondheim 04:35
Jørn Fjeldavlie Grenland SK NOR Trondheim 04:00
Thomas Hannemyr - NOR Trondheim 05:15
Lars Hansen - DEN Trondheim 05:00
Joar E.m. Klette - Høyskolen Kristiania / Frø Film & media NOR Trondheim 05:00
Ole Kristian Westby - Bestseller NOR Trondheim 04:05
Thomas Uhl - GER Trondheim 06:00
Holger Roethig - Cycle Cafe Team Wodantal GER Trondheim 05:00
Lisa Alice Paus - Cycle Cafe Team Wodantal GER Trondheim 05:00
Walter Weissenfels - Cycle Cafe Team Wodantal GER Trondheim 05:00
Vebjørn Hegdal - Team Tequila NOR Trondheim 04:10
Henrik Børresen - NOR Trondheim 04:40
Andreas Børresen Høybråten og Stovner IL - Sykkel NOR Trondheim 04:40
Peter Ole Resen Jørgensen - DEN Trondheim 04:35
Martin Lippert - Cycle Cafe Team Wodantal GER Trondheim 05:00
Uwe Grossmann - Cycle Cafe Team Wodantal GER Trondheim 05:00
Sven Muthke - GER Trondheim 05:15
Richard Fänger - GER Trondheim 05:15
Jon-Eirik Elvsveen Nea Cykleklubb NOR Lillehammer 10:06
Michael Ungruhe - Cycle Cafe Team Wodantal GER Trondheim 05:00
Jens De La Roche - Cycle Café Team Wodantal GER Trondheim 05:00
Lisbeth Bøen Siem Holmestrand SK NOR Lillehammer 09:42
Thor Siem Holmestrand SK NOR Lillehammer 09:42
Frank Nilsen Follo SK NOR Trondheim 04:20
Lucas Abel - Reiskuchen-Gang-Köln GER Trondheim 05:00
Benedikt Abel - Reiskuchen-Gang-Köln GER Trondheim 05:00
Fabian Abel - Reiskuchen-Gang-Köln GER Trondheim 05:00
Randulf Marvik Nordreisa Idrettslag - Sykkel NOR Trondheim 06:00
Gert Ekström - SWE Trondheim 05:15
Erik Haga Bærum OCK NOR Lillehammer 09:27
Arne Linn Lillehammer Cykleklubb NOR Trondheim 04:30
Ben Brady - AUS Trondheim 05:15
Lasse Obrestad Raufoss og Gjøvik Sykleklubb NOR Trondheim 04:00
Rune Hindseth Oppdal SK NOR Trondheim 04:35
Knut Aanonsen Asker CK NOR Trondheim 04:00
Vincent Kellner - Tri-Team Heuchlberg GER Trondheim 04:15
Hubert Stratmann - GER Trondheim 04:45
Erik Van Megen Oslostudentenes IK - Sykkel NOR Trondheim 04:00
Rony Rondal - SPIN/TZP PHI Trondheim 05:15
Harald Farke - Triathlon Team Buxtehude GER Trondheim 04:15
Jörg Rummeni - Cycle Cafe Team Wodantal GER Trondheim 05:00
Atle Kjeldsen - Bypost NOR Hamar 10:15
Odd Erik Farstad CK Elverum NOR Trondheim 04:00
Britt Tømte Lund Eidsvoll SK NOR Trondheim 04:50
Andrée Nienkerk - Bobs Änglar SWE Trondheim 04:05
Alexander Ostermeyr - GER Trondheim 05:15
NOR Lillehammer - [SE
Tor Olav Trefjord Eidsvoll SK NOR Trondheim 04:50
Arild Herudsløkken SpKl Ceres Sykkel NOR Trondheim 04:35
Moritz Bachmann - GER Trondheim 04:50
Andreas Wold - NOR Trondheim 04:50
Andreas Hammerø Eide - NOR Trondheim 05:00
Mats Johannesen - NOR Trondheim 05:00
Ulf-Håkon Tretvoll Stoltz Harstad CK NOR Trondheim 04:15
Johan Elofsson - SWE Trondheim 04:35
Karianne Strønen Førde CK Vikings Valkyrie NOR Lillehammer 09:18
Ida Bøthun - Vikings Valkyrie NOR Lillehammer 09:18
Trond Jørgen Opheim - Norconsult BIL NOR Trondheim 05:05
Henriette Melsom Åslia Skilag - Sykkel NOR Lillehammer 09:30
Anders Johansen Lørenskog CK NOR Hamar 10:15
Terje Hexeberg SpKl Ceres Sykkel NOR Trondheim 04:35
Hege Galguften Namdal SK Vikings Valkyrie NOR Lillehammer 09:30
Britt Elin Farstad Ålesund OCK Vikings Valkyrie NOR Lillehammer 09:30
Anton Brandsø Eidsvoll SK NOR Trondheim 04:50
Trude Solvang Sandane SK Vikings Valkyrie NOR Lillehammer 09:30
Leif Erik Garvik CK Henie Vikings NOR Lillehammer 09:15
Morten Lihme Raufoss og Gjøvik Sykleklubb DEN Lillehammer 09:15
Arne Danielsen Vestby Sykkelklubb Vikings NOR Lillehammer 09:15
Gaute Sandvik - NOR Trondheim 04:05
Knut Birger Andersen Holmestrand SK Vikings Valhalla NOR Lillehammer 09:15
Johnny Rones Holmestrand SK Vikings Valhalla NOR Lillehammer 09:15
John Willy Andersen - Løten sykkelteam NOR Lillehammer - [SE
Kjell Forfang - NOR Trondheim 05:00
Ole Fredrik Larsen - NOR Trondheim 05:00
Mads Hansen - DEN Trondheim 04:05
Rune Opberget Solør CK NOR Lillehammer 09:39
Stein Erik Ødegård Raufoss og Gjøvik Sykleklubb NOR Lillehammer 09:39
Asle Hellesnes - Laban NOR Eidsvoll 13:08
Henrik Oftedal - Foss Sport NOR Trondheim 04:00
Robert Birkevaag Vestby Sykkelklubb NOR Lillehammer 09:15
Åsmund Sandvik - Hydro BIL NOR Trondheim 04:05
Jan-Viktor Nilsen Tinden J Cycleklubb NOR Trondheim 04:05
Jan Egil Dahlen - Sykkelstienes Landsforbund NOR Eidsvoll 13:08
Kjell Jørstad Braut Oppdal SK NOR Trondheim 04:35
Harald Bergan Holmenkollen CK Sørkedalen IF NOR Trondheim 04:00
Stein Ove Songstad - NOR Lillehammer 10:21
Håkon Gustavsen Oppdal SK NOR Trondheim 04:35
Geir Engerstø - NOR Trondheim 06:00
Andreas Welander Oppdal SK NOR Trondheim 04:35
Morten Sæthre - Slarkballe CK NOR Lillehammer 09:51
Øystein Morvik Åsane CK Vikings NOR Lillehammer 09:15
Fredrik Hansen - NOR Lillehammer 10:09
Ole Kristian Sporsheim Ranheim IL - Sykkel NOR Lillehammer 10:03
Bredo Furnes Ranheim IL - Sykkel NOR Lillehammer 10:03
Andreas Ronken - GER Lillehammer 10:03
Oddvar Hindseth Oppdal SK NOR Trondheim 04:35
Robert Weishäutel - HAMMONIA HAMBURG GER Trondheim 04:00
Mahdi Davarifard - HAMMONIA HAMBURG GER Trondheim 04:00
Marcel Schwarz - HAMMONIA HAMBURG GER Trondheim 04:00
Andreas Dagobert Will - HAMMONIA HAMBURG GER Trondheim 04:00
Frank Fischer - HAMMONIA HAMBURG GER Trondheim 04:00
Michael Sanders - HAMMONIA HAMBURG GER Trondheim 04:00
René Menzel - HAMMONIA HAMBURG GER Trondheim 04:00



Sider: 1 | 2 | 3 | 4


Ultimate Sport Service | Langelandsvej 38 | 5800 Nyborg | Denmark