Aurajoen Yöjuoksu 2024



Finnish English
Osallistujalista

Haku
Etsi


Kaikki
10km
5 km
Joukkuekilpailussa

<- Numero -> <- Nimi -> <- Seura/Joukkue -> <- Kansallisuus -> <- Matka -> <- Ikäsarja -> <- Joukkue ->
120 Marja Ahkera PNM Ambassadors FIN 10 km Naiset
1150 Aleksi Ahlfors Rauman Urheilijat FIN 5 km Miehet
416 Sanna Ahokannas TURKU FIN 10 km Naiset
Anna-Maria Ahola RAUTAJÄRVI FIN 5 km Naiset
1147 Marika Ahola FIN 5 km Naiset Liedon Seurakunta
4 Yasmine Ahola TriathlonSuomi FIN 10 km Naiset
127 Elina Aho-Mullo Loviisan Aitta FIN 10 km Naiset
1137 Anita Ahvenus UrjU Gruppo FIN 5 km Naiset
1138 Jussi Ahvenus UrjU Gruppo FIN 5 km Miehet
1258 Siiri Ala TURKU FIN 5 km Naiset
366 Ilmari Alanko Sports & Schweppes FIN 10 km Miehet
214 Tero Alanko HELSINKI FIN 10 km Miehet
377 Lauri Alanne LITTOINEN FIN 10 km Miehet
1165 Abd Ali TUUL FIN 5 km Miehet
39 Aino Alitalo Turun urheiluliitto FIN 10 km Naiset Turun urheiluliitto
Tuomas Alivuotila Solita FIN 10 km Miehet
1011 Wael Almasri FIN 5 km Miehet Kårkaféerna
1247 Tero Almi Martin möntit FIN 5 km Miehet Martin möntit
317 Bea Alonso Feijoo ESP 10 km Naiset
466 Obada Alzghool KAARINA FIN 10 km Miehet
488 Nicke Andersson Munkviken FIN 10 km Miehet
163 Johanna Antinoja KEMINMAA FIN 10 km Naiset
1201 Jouni Anttila TAMPERE FIN 5 km Miehet
1108 Miia Anttila APK-maratoonarit FIN 5 km Naiset
100 Juan Carlos Arias ECU 10 km Miehet
359 Juha Arino TriathlonSuomi FIN 10 km Miehet
357 Venla Arino FIN 10 km Naiset
147 Annika Aura TRCC Turku FIN 10 km Naiset TRCC Turku
192 Daniel Backman Local Legends FIN 10 km Miehet Local Legends
191 Laura Backman Local Legends FIN 10 km Naiset Local Legends
1070 Edneia Bezerra Dos Santos TURKU FIN 5 km Naiset
208 Noora Björkroth RAUMA FIN 10 km Naiset
224 Simon Björkström Lamershamby IK FIN 10 km Miehet
1010 Sofia Björk-Westberg FIN 5 km Naiset Team Visma Amili
263 Mia Blomqvist Kaarinan juoksuklubi FIN 10 km Naiset Kaarinan juoksuklubi
201 Kerttu Bolin TURKU FIN 10 km Naiset
23 Mikko Brotell TURKU FIN 10 km Miehet
333 Johannes Brunila Bruno's Physique Club FIN 10 km Miehet
270 Iiris Böse SAUVO FIN 10 km Naiset
269 Martti Böse SAUVO FIN 10 km Miehet
349 Yann Chapellière Teivo Stayers FRA 10 km Miehet
1053 Makoto Chiba NATORI JPN 5 km Miehet
1109 Vanessa Claessen TURKU FIN 5 km Naiset
421 Edgar Cornejo ESA 10 km Miehet
178 Lisa Creutzburg TURKU FIN 10 km Naiset
1051 Jk Dahlström TURKU FIN 5 km Miehet
1019 Thu Ba Dang FIN 5 km Naiset Kårkaféerna
73 Laura Dellinger FMR FIN 10 km Naiset
407 Miia Dietrich Mehiläinen FIN 10 km Naiset Mehiläinen
1091 Gabriela Dos Santos RECIFE FIN 5 km Naiset
455 Anette Dunder Turun Urheiluliitto FIN 10 km Naiset Turun Urheiluliitto
159 Anna Ekholm TURKU FIN 10 km Naiset
233 Janne Eklund TuMe FIN 10 km Miehet
275 Linus Eklund FIN 10 km Miehet
Natalie Eklund TURKU FIN 10 km Naiset
135 Alec Engblom TURKU FIN 10 km Miehet
122 Ari Engblom Mentor Turku FIN 10 km Miehet Mentor Turku
Marleene Erdmann TURKU FIN 5 km Naiset
1225 Norbert Erdmann TURKU GER 5 km Miehet
113 Peter Eriksson TURKU FIN 10 km Miehet
259 Janne Eronen FIN 10 km Miehet
236 Jussi Eronen Kaarinan Juoksuklubi FIN 10 km Miehet Kaarinan Juoksuklubi
237 Ulla Eronen Kaarinan juoksuklubi FIN 10 km Naiset Kaarinan juoksuklubi
324 Katariina Ervasti LIETO FIN 10 km Naiset
454 Sofia Ervasto TURKU FIN 10 km Naiset
248 Tanja Etu-Huitti Ms Parma FIN 10 km Naiset
117 Iiro Fager FIN 10 km Miehet
292 Pauli Forma TriathlonSuomi FIN 10 km Miehet
1117 Terhi Forsblom RYMÄTTYLÄ FIN 5 km Naiset
468 William Forsén Turun Urheiluliitto FIN 10 km Miehet Local Legends
1004 Susanne Forss FIN 5 km Naiset Team Visma Amili
1209 Kristoffer Franke VAASA FIN 5 km Miehet
72 Taija Frimodig-Niemi TURKU FIN 10 km Naiset
239 Bruno Glazar TuUL/Jkoulu FIN 10 km Miehet TuUL/Jkoulu
293 Leo Graf KARKKILA FIN 10 km Miehet
Leo Graf KARKKILA FIN 10 km Miehet
1016 Heidi Granbacka FIN 5 km Naiset Kårkaféerna
24 Tarja Grönlund Team RAJU FIN 10 km Naiset
198 Laura Grönroos TURKU FIN 10 km Naiset
32 Lotta Gäddnäs TURKU FIN 10 km Naiset
1237 Janette Hagren FIN 5 km Naiset
410 Juuso Hakala Turun Urheiluliitto FIN 10 km Miehet Turun Urheiluliitto
140 Johanna Hakanpää TRCC Turku FIN 10 km Naiset TRCC Turku
1180 Oliver Hall FIN 5 km Miehet
250 Marianne Halonen Turun urheiluliitto FIN 10 km Naiset Turun urheiluliitto
Minna Halonen FIN 10 km Naiset SST
1214 Veli-Matti Hanhela KAARINA FIN 5 km Miehet
1238 Maiju Hannuksela Kaarinan juoksuklubi FIN 5 km Naiset
Christian Hassel Sun Day Runners FIN 10 km Miehet
145 Elina Hautamäki TRCC Turku FIN 10 km Naiset TRCC Turku
1190 Christopher Havupalo Turun Urheiluliitto FIN 5 km Miehet
470 Benjamin Hedberg TURKU FIN 10 km Miehet Local Legends
253 Ylva Heikius Pargas If FIN 10 km Naiset
354 Riku Heikkala Mentor Turku FIN 10 km Miehet Mentor Turku
1199 Niklas Heikkilä Kuusankosken Urheiluseura FIN 5 km Miehet
469 Juho Heikkinen Näädänpesän Tarmo FIN 10 km Miehet
1231 Jarkko Heikura TAMPERE FIN 5 km Miehet
193 Kristian Heilimö TURKU FIN 10 km Miehet
6 Saku Heinilä TURKU FIN 10 km Miehet
88 Juhana Heino Wavesink Zürolida FIN 10 km Miehet
Petri Heino Team raju FIN 5 km Miehet
1029 Ulla Heino LOIMAA FIN 5 km Naiset
1207 Henna Heinonen SALO FIN 5 km Naiset
1028 Kaisa Heinonen LIETO FIN 5 km Naiset
283 Tapani Heinonen Sun Day Runners FIN 10 km Miehet Sun Day Runners
315 Jarkko Heleä Heleä Training FIN 10 km Miehet
1211 Juha Hellsten Turun Toverit yu FIN 5 km Miehet
427 Jere Helminen Turun Urheiluliitto triathlon FIN 10 km Miehet
1246 Lotta Hemminki FIN 5 km Naiset Hytest Night Runners
1020 Mary Henriksson FIN 5 km Naiset Kårkaféerna
383 Matti Hernesaho Mikaelin kiintopiste FIN 10 km Miehet Mikaelin kiintopiste
412 Emilia Hietaharju TuUL/Juoksukoulu FIN 10 km Naiset
1234 Miikka Hietarinta FIN 5 km Miehet
436 Jukka Hietikko TURKU FIN 10 km Miehet
1194 Nelli Hiippavuori Turun urheiluliitto FIN 5 km Naiset
1163 Jaana Hilden Mehiläinen FIN 5 km Naiset Mehiläinen
195 Anna Hillgren Team Raju FIN 10 km Naiset
Pauliina Hiukkamäki RAUMA FIN 10 km Naiset
182 Pia Hjerppe JÄRVENPÄÄ FIN 10 km Naiset
391 Emilia Holck Velo Salo FIN 10 km Naiset Velo Salo
154 Max Hollmen HERVANTA FIN 10 km Miehet
157 Milla Hollmén Turun Urheiluliitto FIN 10 km Naiset Turun Urheiluliitto
171 Tommy Holm PARAINEN FIN 10 km Miehet
295 Mikko Hongisto FIN 10 km Miehet
264 Taina Horppu Fysiotaika FIN 10 km Naiset
200 Merja Huhtala KOKEMÄKI FIN 10 km Naiset
433 Saija Huhtiniemi Kaarinan juoksuklubi FIN 10 km Naiset Kaarinan juoksuklubi
162 Pekka Hujanen TURKU FIN 10 km Miehet
1057 Minna Huovinen TURKU FIN 5 km Naiset
Lina Hurme Kerttulin Urheilijat FIN 10 km Naiset
187 Pasi Hurme Suopohjan Koitto FIN 10 km Miehet
1126 Miia Hurskainen PORI FIN 5 km Naiset
40 Henrik Hurtig Turun Urheiluliitto FIN 10 km Miehet Turun Urheiluliitto
104 Saija Hurve FIN 10 km Naiset Solita
118 Anu Huttunen NAANTALI FIN 10 km Naiset
15 Liina Hyttinen HELSINKI FIN 10 km Naiset
Amelie Hyvärinen Kalannin Vankka FIN 5 km Naiset
1154 Anna Hyvärinen Turun Urheiluliitto FIN 5 km Naiset
1162 Annina Hyvärinen Kalannin Vankka FIN 5 km Naiset
1009 Eveliina Hyövelä FIN 5 km Naiset Team Visma Amili
1012 Tomas Hägg FIN 5 km Miehet Kårkaféerna
1006 Artturi Hämäläinen FIN 5 km Miehet Team Visma Amili
1229 Jenni Hämäläinen HELSINKI FIN 5 km Naiset
388 Olli Hämäläinen VeloSalo FIN 10 km Miehet
46 Eetu Härkönen KAARINA FIN 10 km Miehet
Esa Högblom FIN 10 km Miehet
299 Jenni Haapakoski TURKU FIN 10 km Naiset
1196 Kalle Haapala Aurajoki Oy FIN 5 km Miehet
387 Nea Haapanen TURKU FIN 10 km Naiset
1014 Eemi Iiskola TAMPERE FIN 5 km Miehet
400 Asko Ijäs TURKU FIN 10 km Miehet
268 Minna Ikonen PORI FIN 10 km Naiset
374 Anni Iljin NAANTALI FIN 10 km Naiset
1090 Maiju Iltanen TURKU FIN 5 km Naiset
290 Jääkarhu Iman HELSINKI FIN 10 km Miehet
1116 Mari Into Velo Salo FIN 5 km Naiset
83 Ville-Veikko Intovuori TURKU FIN 10 km Miehet
Linnea Isomäki TURKU FIN 10 km Naiset
1136 Kalle Itkonen UrjU Gruppo FIN 5 km Miehet -
1102 Pekka Itämeri TUULY24 FIN 5 km Miehet
19 Leif Jahn FIN 10 km Miehet Kårkaféerna
13 Jatta Jakki FIN 10 km Naiset Team Visma Amili
330 Pasi Jalas SALO FIN 10 km Miehet
181 Beata Jalo Turun Nappulaliiga FIN 10 km Naiset
138 Kimmo Jalonen TURKU FIN 10 km Miehet
Marika Javanainen TURKU FIN 10 km Naiset
1123 Karmen Johanson TURKU EST 5 km Naiset
1125 Markkus Johanson TURKU FIN 5 km Miehet
1122 Tarmo Johanson JOKIOINEN EST 5 km Miehet
Anna Johansson FIN 5 km Naiset
1066 Anni Jokela LIETO FIN 5 km Naiset
1063 Arto Jokela LIETO FIN 5 km Miehet
1064 Olli Jokela LIETO FIN 5 km Miehet
1065 Venla Jokela LIETO FIN 5 km Naiset
63 Jarno Jokinen VEIKKOLA FIN 10 km Miehet
1038 Maarit Jokinen FIN 5 km Naiset Hytest Night Runners
390 Petteri Jokinen Velo Salo triathlon FIN 10 km Miehet
448 Mari Jokirinta PERTTELI FIN 10 km Naiset
186 Leonie Jonas TURKU GER 10 km Naiset
Tomi Juhola RUSKO FIN 10 km Miehet
143 Marina Jungner TRCC Turku FIN 10 km Naiset TRCC Turku
197 Ville Jussila Turun Urheiluliitto FIN 10 km Miehet Turun Urheiluliitto
25 Nina Jussinoja Team Raju FIN 10 km Naiset
29 Timo Juvonen TuUL/juoksukoulu FIN 10 km Miehet
211 Hannu Jyrkkiö FIN 10 km Miehet TRCC Turku
394 Jarno Jäppinen TuUL/Jkoulu FIN 10 km Miehet
450 Altti Järvenpää Kiskon Kiskojat FIN 10 km Miehet
457 Petri Järvinen TURKU FIN 10 km Miehet
1151 Sonja Järvinen TURKU FIN 5 km Naiset
1141 Markku Jääskeläinen Oinasjoen köpöttelijät FIN 5 km Miehet
Antti Jaakkola FIN 10 km Miehet
121 Heikki Jaakkola Rautilan tennisässät FIN 10 km Miehet
70 Susanna Jaakkola FIN 10 km Naiset
68 Ossi Kaila TURKU FIN 10 km Miehet
210 Seppo Kaila Uitun Nopsajalat FIN 10 km Miehet
261 Harri Kairenius FIN 10 km Miehet
386 Kaisu Kaistinen Kaarinan juoksuklubi FIN 10 km Naiset Kaarinan juoksuklubi 2
1182 Susanna Kaitila TURKU FIN 5 km Naiset
434 Henri Kajasilta TURKU FIN 10 km Miehet
1167 Fiia Kajula Raision Kuula FIN 5 km Naiset
1166 Tilda Kajula Raision Kuula FIN 5 km Naiset
50 Mikko Kalajoki RCSD FIN 10 km Miehet RCSD
348 Miiko-Matias Kalkela Sun Day Runners FIN 10 km Miehet Sun Day Runners
69 Anniina Kalleinen TURKU FIN 10 km Naiset
74 Ida Kallio TURKU FIN 10 km Naiset
153 Janne Kallio NAANTALI FIN 10 km Miehet
1071 Jenny Kallio Mikaelin Kiintopiste FIN 5 km Naiset
1074 Joonas Kallio Mikaelin Kiintopiste FIN 5 km Miehet
1073 Luukas Kallio Mikaelin Kiintopiste FIN 5 km Miehet Mikaelin Kiintopiste
108 Matti Kallio Mikaelin Kiintopiste FIN 10 km Miehet Mikaelin Kiintopiste
1072 Aamu Kallio Mikaelin Kiintopiste FIN 5 km Naiset Mikaelin Kiintopiste
474 Elina Kalliokulju TURKU FIN 10 km Naiset
471 Veera Kalliokulju PAIMIO FIN 10 km Naiset
365 Hannes Kankkunen LEMU FIN 10 km Miehet
1193 Mikaela Kankkunen LEMU FIN 5 km Naiset
331 Sanna Karhu Kaarinan juoksuklubi FIN 10 km Naiset Kaarinan juoksuklubi 2
1213 Kristian Kari FIN 5 km Miehet Hytest Night Runners
1121 Ilona Karilainen MASKU FIN 5 km Naiset
1256 Maaret Karjalainen FIN 5 km Naiset
Sivi Karlsson TURKU FIN 5 km Naiset
238 Sinikka Karppinen Mentor Turku FIN 10 km Naiset Mentor Turku
1076 Veera Kartano Wellness Kartano Oy FIN 5 km Naiset
338 Ella Karvinen TAMPERE FIN 10 km Naiset
336 Kitte Karvinen ESPOO FIN 10 km Naiset
262 Katja Kaskivalli LAHTI FIN 10 km Naiset
Jarkko Kataja TURKU FIN 10 km Miehet
80 Ari Katila FIN 10 km Miehet
Kiia Kaunisto FIN 10 km Naiset
1239 Annakristiina Kauppila ESPOO FIN 5 km Naiset
1254 Kimmo Keinänen ESPOO FIN 5 km Miehet
1253 Netta Keinänen FIN 5 km Naiset Hytest Night Runners
Elena Kero TuUl FIN 5 km Naiset
1198 Jaakko Kero Turun Urheiluliitto FIN 5 km Miehet Turun Urheiluliitto
1187 Kirsi Kero VANHALINNA FIN 5 km Naiset
1186 Lasse Kero Turun Urheiluliitto FIN 5 km Miehet
Lenni Kero Turun Urheiluliitto FIN 5 km Miehet
1185 Linnea Kero Turun Urheiluliitto FIN 5 km Naiset
1184 Lotta Kero Turun Urheiluliitto FIN 5 km Naiset
1203 Paola Kero TuUl FIN 5 km Naiset
437 Mikko Kervila Mikaelin kiintopiste FIN 10 km Miehet Mikaelin kiintopiste
18 Samu Kestilä Kaarinan juoksuklubi FIN 10 km Miehet Kaarinan juoksuklubi
Jasmin Keto RAISIO FIN 10 km Naiset Kymppimuijat
1217 Laura Ketola TURKU FIN 5 km Naiset
492 Vili Kilpeläinen LOHJA FIN 10 km Miehet
429 Rami Kimari Sun Day Runners FIN 10 km Miehet Sun Day Runners
172 Veera Kinnunen RAISIO FIN 10 km Naiset
Katri Kiurujoki TURKU FIN 10 km Naiset
274 Mikko Kiviluoma AFRY FIN 10 km Miehet
168 Toni Kivimäki Mehiläinen FIN 10 km Miehet Mehiläinen
221 Maija Kivinen FIN 10 km Naiset
43 Atte Kivisaari Mentor Turku FIN 10 km Miehet Mentor Turku
45 Ilona Kivisaari Mentor Turku FIN 10 km Naiset Mentor Turku
20 Kenneth Klas LITTOINEN FIN 10 km Miehet
21 Saara Klas FIN 10 km Naiset
322 Janne Klasila FMR FIN 10 km Miehet FMR
217 Hanna Knuuti Yllytyshullut FIN 10 km Naiset
1005 Henna Knuutila FIN 5 km Naiset Team Visma Amili
1240 Jouni Kock ESPOO FIN 5 km Miehet
199 Polaris Koi TURKU FIN 10 km Miehet
1018 Tarja Koivisto FIN 5 km Naiset Kårkaféerna
381 Tero Koivukoski RAISIO FIN 10 km Miehet
51 Juha Koivula FIN 10 km Miehet
396 Julius Koivula TURKU FIN 10 km Miehet
52 Jaakko Koivula FIN 10 km Miehet
1105 Mikko Koivuniemi Räntämäen Tarmo FIN 5 km Miehet
Kalle Konttinen TURKU FIN 10 km Miehet
1089 Maya Kopra Turun urheiluliitto FIN 5 km Naiset
1216 Elina Korhonen FIN 5 km Naiset
414 Hanna Korhonen KAARINA FIN 10 km Naiset
289 Janna Korpela Pudasjärven Urheilijat FIN 10 km Naiset
403 Laura Kortelainen TURKU FIN 10 km Naiset
459 Katri Koskela TURKU FIN 10 km Naiset
62 Miika Koskela KAARINA FIN 10 km Miehet
458 Ville Koskela TURKU FIN 10 km Miehet
1212 Ada Koskelainen Turun Urheiluliitto FIN 5 km Naiset
379 Petri Koski TURKU FIN 10 km Miehet
1054 Sanni Koskimies-Chiba TKU Endurance FIN 5 km Naiset
1110 Elias Koskinen FIN 5 km Miehet
384 Katariina Koskinen Velo Salo FIN 10 km Naiset Velo Salo
227 Mika Koskinen FMR FIN 10 km Miehet
1222 Elena Koskiniatis Mehiläinen FIN 5 km Naiset Mehiläinen
1003 Merja Kosklin FIN 5 km Naiset Team Visma Amili
57 Juha Kosonen Mikaelin Kiintopiste FIN 10 km Miehet Mikaelin Kiintopiste
392 Juha Kostiander TURKU FIN 10 km Miehet
9 Kimmo Kotamäki FIN 10 km Miehet Team Visma Amili
404 Hannu-Pekka Kourusuo TURKU FIN 10 km Miehet
405 Krisztian Kovacs BUDAPEST HUN 10 km Miehet
1257 Anna Kovarova VANTAA CZE 5 km Naiset
342 Riina Kreivilä TURKU FIN 10 km Naiset
482 Elias Krell HELSINKI FIN 10 km Miehet
481 Ellen Krell TURKU FIN 10 km Naiset
1197 Jyrki Kuivisto Aurajoki Oy FIN 5 km Miehet
247 Heidi Kujander Kaarinan juoksuklubi FIN 10 km Naiset Kaarinan juoksuklubi
438 Lassi Kujanen PARAINEN FIN 10 km Miehet SaLa
183 Nina Kujanpää HELSINKI FIN 10 km Naiset
1202 Venla Kullanmäki valkea helmi FIN 5 km Naiset
Oskari Kulmala Turun Urheiluliitto FIN 10 km Miehet Turun Urheiluliitto
306 Kim Kuntze TAMPERE FIN 10 km Miehet
150 Tuomas Kuronen RUSKO FIN 10 km Miehet
255 Ronja Kurtén FIN 10 km Naiset
53 Jyri Kuusela RAISIO FIN 10 km Miehet
222 Markku Kuusinen Velo Salo FIN 10 km Miehet Velo Salo
203 Emma Kuusisto TURKU FIN 10 km Naiset
1195 Anna Kuusrainen SÄKYLÄ FIN 5 km Naiset
367 Konsta Kuusrainen SÄKYLÄ FIN 10 km Miehet
1178 Anu Kuuttila Kuulokeskuksen Ilvekset FIN 5 km Naiset
484 Janne Kuvaja Mehiläinen FIN 10 km Miehet Mehiläinen
141 Kristian Kylen TRCC Turku FIN 10 km Miehet TRCC Turku
1143 Janita Kylänpää KUUSJOKI FIN 5 km Naiset
189 Lauri Kyläpekka FIN 10 km Miehet Team Kalle Mattilat
1205 Tuomo Kähärä TAMPERE FIN 5 km Miehet
428 Jani Kärkkäinen Supermind Oy FIN 10 km Miehet
Kaisa Kölhi VASKIO FIN 5 km Naiset
1111 Jani Kössi FIN 5 km Miehet
144 Sara Kaaja-Partanen TURKU FIN 10 km Naiset
1177 Markku Kaartinen Vs Masters FIN 5 km Miehet
Hanna Kaarto Rasti88 FIN 10 km Naiset
325 Anna Lagerroos FIN 10 km Naiset
475 Anu Laheila PAIMIO FIN 10 km Naiset
Minttu Lahtela FIN 5 km Naiset
1259 Oskari Lahtinen TURKU FIN 5 km Miehet
1250 Mikko Lahtonen TURKU FIN 5 km Miehet
1040 Teemu Laihinen Liedon Liukas FIN 5 km Miehet
424 Venla Laiho FIN 10 km Naiset
55 Lasse Laine FIN 10 km Miehet Solita
124 Mimosa Laine TURKU FIN 10 km Naiset
363 Tuomas Laine LOKALAHTI FIN 10 km Miehet
Minna Laineenoja Mehiläinen FIN 10 km Naiset Mehiläinen
1060 Kiara Laisto TURKU FIN 5 km Naiset
1059 Minea Laisto Turunseudun Kenttäurheilijat FIN 5 km Naiset
464 Pia Laitio TURKU FIN 10 km Naiset
Anu Lammi TuUL FIN 5 km Naiset
190 Martin Langford TURKU GBR 10 km Miehet
1113 Suvi Lapinvuo Turun Urheiluliitto FIN 5 km Naiset
1049 Soila Lassila FIN 5 km Naiset
1 Joni Latokylä FIN 10 km Miehet Team Visma Amili
1230 Nike Lattu RAUMA FIN 5 km Miehet
54 Markus Laukkanen FIN 10 km Miehet Solita
1221 Antton Launto Bruno?s Physique Club FIN 5 km Miehet
398 Jukka Laurila Junailit Oy FIN 10 km Miehet
11 Vesa Laurila FIN 10 km Miehet Team Visma Amili
Marie Lavander-Jokinen HÄMEENLINNA FIN 10 km Naiset
1215 Luka Lehtilä Turun Urheiluliitto FIN 5 km Miehet
304 Henrik Lehtinen LOIMAA FIN 10 km Miehet
334 Joonas Lehtinen Turun Urheiluliitto FIN 10 km Miehet Turun Urheiluliitto
1087 Susanna Lehtinen IKAALINEN FIN 5 km Naiset
115 Peter Lehto FIN 10 km Miehet BeanBakers
Eemeli Lehtonen TuUL / Jkoulu FIN 10 km Miehet
473 Mirette Lehtonen FIN 10 km Naiset
441 Saara Lehtonen PORI FIN 10 km Naiset
158 Tuuli Lehtonen TURKU FIN 10 km Naiset
1223 Ilkka Lehtovaara TURKU FIN 5 km Miehet
216 Mari Leino Yllytyshullut FIN 10 km Naiset
425 Tuukka Leino Castia Athletes FIN 10 km Miehet Castia Athletes
206 Kristiina Leinonen TURKU FIN 10 km Naiset
273 Leevi Leipälä TURKU FIN 10 km Miehet
375 Henna Lenets LITTOINEN FIN 10 km Naiset
Joona Leponiemi PÖYTYÄ FIN 10 km Miehet
1046 Timo Leppäkorpi Downtown 65 FIN 5 km Miehet
202 Henri Leppämäki Mehiläinen FIN 10 km Miehet Mehiläinen
479 Risto Leppänen FIN 10 km Miehet Liedon Seurakunta
Anna Leskinen Turun Urheiluliitto FIN 5 km Naiset
251 Isabella Less If Sibbo Vargarna FIN 10 km Naiset
1128 Jonna Less FIN 5 km Naiset Hytest Night Runners
Katarina Lindgren FIN 10 km Naiset Kårkafeerna
1159 Jakob Lindholm HELSINKI FIN 5 km Miehet
218 Marianne Lindholm TURKU FIN 10 km Naiset
Anu Lindqvist LIETO FIN 5 km Naiset
42 Ksenia Lindstedt Kaarinan juoksuklubi FIN 10 km Naiset Kaarinan juoksuklubi
41 Mikko Lindstedt Kaarinan juoksuklubi FIN 10 km Miehet Kaarinan juoksuklubi
1034 Seppo Lindstedt TURKU FIN 5 km Miehet
287 Tiina Linnaketo HATTULA FIN 10 km Naiset
110 Helen Lintunen TURKU FIN 10 km Naiset
352 Anni Lipasti PÖYTYÄ FIN 10 km Naiset
1035 Lotta Lithonius TURKU FIN 5 km Naiset
453 Jukka Liukkonen Mikaelin Kiintopiste FIN 10 km Miehet Mikaelin Kiintopiste
79 Riika Liukkonen SunDayRunners FIN 10 km Naiset
408 Martti Loponen Castia athletes FIN 10 km Miehet Castia athletes
419 Kimmo Lukkarila PAIMIO FIN 10 km Miehet
Ida Lund Turun urheiluliitto FIN 5 km Naiset
Nelli Lund Turun Urheiluliitto FIN 5 km Naiset
105 Nils Lundberg TURKU FIN 10 km Miehet
136 Krista Lundelin Sun Day Runners FIN 10 km Naiset
443 Jaakko Lundén Mentor Turku FIN 10 km Miehet Mentor Turku
288 Jarmo Lundgren Metalli ja LVI Lundgren Oy FIN 10 km Miehet
Jarmo Lundgren Metalli ja LVI Lundgren Oy FIN 10 km Miehet
328 Aki Luntamo TriathlonSuomi ry FIN 10 km Miehet
1169 Katja Luntamo TURKU FIN 5 km Naiset
Katja Luntamo TURKU FIN 5 km Naiset
1232 Mika Luoto Turun Urheiluliitto FIN 5 km Miehet Turun Urheiluliitto
146 Mari Lusenius TRCC Turku FIN 10 km Naiset TRCC Turku
1252 Suvi Mirjami Luukkanen TURKU FIN 5 km Naiset
139 Heikki Lähteenmäki TRCC Turku FIN 10 km Miehet
318 Matias Löytynoja MASKU FIN 10 km Miehet
462 Joni Laakso TURKU FIN 10 km Miehet
493 Beda Laaksonen TURKU FIN 10 km Naiset
411 Jussi Laaksonen Järvelän Avanto FIN 10 km Miehet
226 Mari Laaksonen TURKU FIN 10 km Naiset
378 Toni Laaksonen Mentor FIN 10 km Miehet
148 Jari Långström TURKU FIN 10 km Miehet
78 Mika Malinen TriathlonSuomi FIN 10 km Miehet
76 Teppo Malinen IF Raseborg FIN 10 km Miehet
1244 Aino Malmi PAIMIO FIN 5 km Naiset
431 Raimo Mankinen Atletic club FIN 10 km Miehet
483 Juha Manninen KPK 24/7 FIN 10 km Miehet
1062 Petra Mannonen Turun Urheiluliitto FIN 5 km Naiset
326 Elli Mansikkaniemi TuUL/Jkoulu FIN 10 km Naiset TuUL/Jkoulu
1061 Suvi Mansikka-Savolainen TURKU FIN 5 km Naiset
234 Tomi Mantela TURKU FIN 10 km Miehet
1103 Elias Marjamäki Tampereen Pyrintö FIN 5 km Miehet
312 Julia Mathlin TURKU FIN 10 km Naiset
87 Kalle A Mattila FIN 10 km Miehet Team Kalle Mattilat
84 Kalle E Mattila FIN 10 km Miehet Team Kalle Mattilat
86 Kalle M Mattila FIN 10 km Miehet Team Kalle Mattilat
85 Kalle P Mattila FIN 10 km Miehet Team Kalle Mattilat
280 Tapani Mattila Nellimin Pyry FIN 10 km Miehet
279 Timo Maunula FIN 10 km Miehet
1236 Minna Mcardle VAHTO FIN 5 km Naiset
129 Hanna Mentula TURKU FIN 10 km Naiset
130 Matti Mentula ESPOO FIN 10 km Miehet
131 Salla Mentula TURKU FIN 10 km Naiset
48 Juho Meriö TURKU FIN 10 km Miehet
Mariikka Mertanen Forssan puistojuoksijat FIN 10 km Naiset
Juha Mesimäki TURKU FIN 10 km Miehet
323 Iiris Metsämäki HUITTINEN FIN 10 km Naiset
277 Leena Metsämäki HUITTINEN FIN 10 km Naiset
Tuomo Miettinen TURKU FIN 10 km Miehet
5 Tuomo Miettinen TURKU FIN 10 km Miehet
397 Eveliina Miettunen HELSINKI FIN 10 km Naiset
1017 Katja Miilumäki FIN 5 km Naiset Kårkaféerna
415 Kersti Mikk NAANTALI EST 10 km Naiset
1056 Elisa Mikkilä TURKU FIN 5 km Naiset
31 Jyri Mikkola TURKU FIN 10 km Miehet
33 Linnea Mikkola ESPOO FIN 10 km Naiset
156 Iida Mikkonen TURKU FIN 10 km Naiset
161 Johanna Mikkonen TuUL juoksukoulu FIN 10 km Naiset
303 Johan Mikola LAITILA FIN 10 km Miehet
1157 Linda Mikola LAITILA FIN 5 km Naiset
1115 Kaisa Mishina TURKU FIN 5 km Naiset
305 Abdukadir Mohamed Abdi FIN 10 km Miehet abdukadir
95 Elmo Moilanen TURKU FIN 10 km Miehet
185 Héloïse Moullec TURKU FIN 10 km Naiset
300 Ángel Muñiz Mariño GT Runners ESP 10 km Miehet
Heidi Muranen LIETO FIN 10 km Naiset
58 Jari Mustajärvi Team HipsuWipsuWapsu FIN 10 km Miehet
1161 Matti Mustajärvi FIN 5 km Miehet
444 Virpi Mustaparta LIETO FIN 10 km Naiset
28 Elina Muuri Kaarinan juoksuklubi FIN 10 km Naiset Kaarinan juoksuklubi 2
1024 Nestori Muuri Littoisten työväen urheilijat FIN 5 km Miehet
14 Birgitta Myller TURKU FIN 10 km Naiset
1249 Tuomas Mylly FMR FIN 5 km Miehet
1041 Kalle Myllymaa FIN 5 km Miehet Solita
1144 Jonna Myllyoja KUUSJOKI FIN 5 km Naiset
1025 Carl Myrberg Åbo IFK FIN 5 km Miehet
1168 Minna Myrskykari NAANTALI FIN 5 km Naiset
1255 Jyri Mytkäniemi TAMPERE FIN 5 km Miehet
1027 Mark-Kaarel Mägi TURKU EST 5 km Miehet
8 Susanna Mäkinen TURKU FIN 10 km Naiset
460 Minna Mäkitalo RaisKu FIN 10 km Naiset
213 Leena Mäkäräinen Kenttäurheilijat-58 FIN 10 km Naiset
219 Mira Mämmi LAHTI FIN 10 km Naiset
286 Janne Männikkö Team Raju FIN 10 km Miehet
1092 Mia Männikkö TURKU FIN 5 km Naiset
284 Saila Männikkö Team Raju FIN 10 km Naiset
12 Mikko Määttä FIN 10 km Miehet Team Visma Amili
1048 Tuula Määttä LAPPERS FIN 5 km Naiset
440 Sini Määttänen HÄMEENLINNA FIN 10 km Naiset
241 Tuulikki Maanpää FIN 10 km Naiset
114 Kalle Nahkala FIN 10 km Miehet BeanBakers
67 Markus Nevalainen Aurajoen Dynamo FIN 10 km Miehet Aurajoen Dynamo
66 Niklas Nevalainen Aurajoen Dynamo FIN 10 km Miehet Aurajoen Dynamo
1042 Niklas Niemelä FIN 5 km Miehet Solita
382 Sara Niemelä SALO FIN 10 km Naiset
1153 Viivi Niemelä TURKU FIN 5 km Naiset
71 Markus Niemi TURKU FIN 10 km Miehet
27 Outi Nieminen Kaarinan juoksuklubi FIN 10 km Naiset Kaarinan juoksuklubi 2
82 Meeri Niinisalo TURKU FIN 10 km Naiset
1218 Krista Nikamaa FIN 5 km Naiset
1226 Sonja Nikander RAISIO FIN 5 km Naiset
212 Satu Nikkanen RAISIO FIN 10 km Naiset
1135 Sari Nikkilä-Vuorinen UrjU Gruppo FIN 5 km Naiset
1055 Yury Nikulin TURKU FIN 5 km Miehet
1176 Markus Nirkkonen KAARINA FIN 5 km Miehet
395 Mika Nissi GAB 10 km Miehet
1114 Svenya Nockemann KAARINA GER 5 km Naiset
47 Kasper Nohkola Mentor Turku FIN 10 km Miehet
128 Mikko Nohkola FIN 10 km Miehet
1112 Taru Nukki Turun Urheiluliitto FIN 5 km Naiset
Katariina Nuoranne Turun Urheiluliitto FIN 5 km Naiset
1101 Annami Nuorikkala TURKU FIN 5 km Naiset
177 Kirsi Nuorikkala TURKU FIN 10 km Naiset
Jarkko Nurmi RUSKO FIN 10 km Miehet
272 Jonna Nurmi UUSIKAUPUNKI FIN 10 km Naiset
302 Juha Nurmi KAARINA FIN 10 km Miehet
1022 Maija Nurmi Kaarinan juoksuklubi FIN 5 km Naiset
204 Nora Nurmi TURKU FIN 10 km Naiset
345 Marianne Nurmikumpu Yöjuoksevat 4kymppiset naiset FIN 10 km Naiset
257 Jani Nurminen TuUL/Jkoulu FIN 10 km Miehet
413 Mikko Nurminen Sun Day Runners FIN 10 km Miehet Sun Day Runners
1248 Katja Nylund Martin möntit FIN 5 km Naiset Martin möntit
320 Jami Nyman FIN 10 km Miehet
321 Juha Nyman FIN 10 km Miehet
Sara Nyman FIN 10 km Naiset Kårkaféerna
1120 Tanja Nyman FIN 5 km Naiset
89 Alma Ojajärvi TURKU FIN 10 km Naiset
1134 Aino Ojala Urju Gruppo FIN 5 km Naiset
1133 Iina Ojala Urju Gruppo FIN 5 km Naiset
351 Janne Ojala Sun Day Runners FIN 10 km Miehet Sun Day Runners
265 Mika Ojala Urju Gruppo FIN 10 km Miehet
151 Mikael Ojala Solita FIN 10 km Miehet Solita
1132 Oiva Ojala Urju Gruppo FIN 5 km Miehet
207 Santeri Ojala Aurajoen Dynamo FIN 10 km Miehet Aurajoen Dynamo
1077 Susanna Ojala TURKU FIN 5 km Naiset
81 Päivi Oksman Heleä Training FIN 10 km Naiset
1245 Karoliina Olli Turun Urheiluliitto FIN 5 km Naiset
165 Einar Olson Team Olson FIN 10 km Miehet
166 Ivar Olson Team Olson FIN 10 km Miehet
164 Nina Olson Team Olson FIN 10 km Naiset
1083 Jami Oravasaari RAISIO FIN 5 km Miehet
1084 Joni Oravasaari LAITILA FIN 5 km Miehet
98 Ruben Ortega COMITAN MEX 10 km Miehet
205 Emma Othman TURKU FIN 10 km Naiset
1080 Luca Paija TuUL FIN 5 km Miehet
1081 Markus Paija TPS Ikurit FIN 5 km Miehet
445 Juuso Pakarinen RAISIO FIN 10 km Miehet
406 Tommi Palmu RCSD FIN 10 km Miehet
228 Maria Panttila Aurajoen Dynamo FIN 10 km Naiset Aurajoen Dynamo
307 Milla Papunen RAASEPORI FIN 10 km Naiset
188 Heikki Parisod Turun Urheiluliitto FIN 10 km Miehet Turun Urheiluliitto
380 Katri Parsola Puikot ja pullot FIN 10 km Naiset Puikot ja pullot
332 Kalle Partanen Castia Athletes FIN 10 km Miehet Castia Athletes
240 Petra Pasanen TURKU FIN 10 km Naiset
1156 Esa Paukku VSMasters FIN 5 km Miehet
422 Hanna Pehkonen ESPOO FIN 10 km Naiset
463 Antti Peltokorpi TuUl triathlon FIN 10 km Miehet
465 Janne Peltokorpi Helsinki Triathlon FIN 10 km Miehet
368 Anniina Peltonen TURKU FIN 10 km Naiset
Elli Peltonen TURKU FIN 5 km Naiset
1045 Sari Peltonen KU-58 FIN 5 km Naiset
1033 Eerika Pennala TAMPERE FIN 5 km Naiset
91 Milja Perttala TURKU FIN 10 km Naiset
90 Tom Perttala Velo Salo FIN 10 km Miehet
93 Viivi Perttala TURKU FIN 10 km Naiset
116 Eetu Pienimaa FIN 10 km Miehet BeanBakers
1188 Kirsi Pietilä RAISIO FIN 5 km Naiset
1160 Sinikka Pietilä FIN 5 km Naiset Liedon Seurakunta
362 Kristian Piipari Sport and Schweppes FIN 10 km Miehet Sport and Schweppes
223 Marianne Pinnola SALO FIN 10 km Naiset
56 Satu Pippola TuUL FIN 10 km Naiset
22 Teemu Pirttijärvi Sun Day Runners FIN 10 km Miehet Sun Day Runners
360 Seyran Pohja ESPOO FIN 10 km Naiset
350 Hannu Pohjalainen laattahomma oy FIN 10 km Miehet
1219 Niina Pohjanheimo MYNÄMÄKI FIN 5 km Naiset
1118 Heli Pohjasniemi RYMÄTTYLÄ FIN 5 km Naiset
316 Janita Pokela FIN 10 km Naiset
137 Ivan Porres TURKU FIN 10 km Miehet
451 Jouko Pursiainen WP-Katsastus Oy FIN 10 km Miehet
176 Maarit Puurunen RAISIO FIN 10 km Naiset
220 Rosa Puusaari FIN 10 km Naiset
152 Kati Pyykkö RAISIO FIN 10 km Naiset
36 Marika Paajanen Mami & poitsut FIN 10 km Naiset Mami & poitsut
35 Santeri Paajanen FIN 10 km Miehet Mami & poitsut
34 Severi Paajanen FIN 10 km Miehet Mami & poitsut
258 Visa Paajanen EsboIF FIN 10 km Miehet
1210 Kirsti Raikio-Franke VAASA FIN 5 km Naiset
435 Niko Raikunen Castia Athletes FIN 10 km Miehet Castia Athletes
123 Eeva Rakkolainen Mentor Turku FIN 10 km Naiset Mentor Turku
249 Jari Ranimo VANTAA FIN 10 km Miehet
242 Tuuli Ranki FIN 10 km Naiset
1030 Venla Ranta Lempäälän Kisa Yleisurheilu FIN 5 km Naiset
393 Kimmo Rantanen Rautilan Tennisässät FIN 10 km Miehet
417 Markus Rantanen Castia Athletes FIN 10 km Miehet Castia Athletes
209 Anni Rapala TURKU FIN 10 km Naiset
174 Jaana Raukko RAISIO FIN 10 km Naiset
1140 Janica Rauma Turun Urheiluliitto FIN 5 km Naiset
1026 Mika Reinikainen Varsinais-Suomen Kansa FIN 5 km Miehet
364 Miro Reunanen Sports & Pringles FIN 10 km Miehet
356 Sanna Reunanen Sports & Sparkling FIN 10 km Naiset
355 Mari Riihimäki TURKU FIN 10 km Naiset
485 Maria Rinne TURKU FIN 10 km Naiset
1036 Johanna Riski NOUSIAINEN FIN 5 km Naiset
1155 Rosa Romberg TURKU FIN 5 km Naiset
276 Reijo Ronnila Heinolan Isku FIN 10 km Miehet Ei
1078 Eva Roos TURKU FIN 5 km Naiset
1235 Annika Rosenberg VAHTO FIN 5 km Naiset
1031 Kirsi Rosenberg TURKU FIN 5 km Naiset
16 Hugo Rots FIN 10 km Miehet Kårkaféerna
1008 Roope Ruoho FIN 5 km Miehet Team Visma Amili
Jenina Ruohonen RAUMA FIN 5 km Naiset
430 Jari Ruokonen Velo Salo FIN 10 km Miehet Velo Salo
266 Petteri Ruotsalainen Gruppo FIN 10 km Miehet
346 Mikko Ruskola KAARINA FIN 10 km Miehet
Sonja Ryyli VILLÄHDE FIN 10 km Naiset
361 Janne Ryynänen FIN 10 km Miehet
480 Daniel Räsänen FIN 10 km Miehet Liedon Seurakunta
99 Kaisa Räsänen TURKU FIN 10 km Naiset
101 Mikko Räsänen RAJAMÄKI FIN 10 km Miehet
1069 Anni Räty Turun Urheiluliitto FIN 5 km Naiset
1096 Casimir Rönnlöf TURKU FIN 5 km Miehet Hammarbacka
1095 Casper Rönnlöf Hammarbacka FIN 5 km Miehet Hammarbacka
1094 Petter Rönnlöf Hammarbacka FIN 5 km Miehet Hammarbacka
1224 Elina Sacklén RAISIO FIN 5 km Naiset
215 Asta Sagot TURKU FIN 10 km Naiset
225 Timo Sainio Velo Salo FIN 10 km Miehet Velo Salo
1220 Heidi Sajo Turun Urheiluliitto FIN 5 km Naiset
Säde Sallinen KAARINA FIN 10 km Naiset
467 Juho Salmela PAIMIO FIN 10 km Miehet
370 Henrik Salmi TURKU FIN 10 km Miehet
319 Joona Salmi FIN 10 km Miehet
389 Markku Salminen Velo Salo FIN 10 km Miehet Velo Salo
1075 Samu Salminen Worker FIN 5 km Miehet
229 Santeri Salminen TURKU FIN 10 km Miehet
476 Niina Salminiemi PAIMIO FIN 10 km Naiset
486 Aleksi Salo TURKU FIN 10 km Miehet
Esa Salo LIETO FIN 10 km Naiset
1023 Paula Salo Kaarinan juoksuklubi FIN 5 km Naiset
Pirjo Salo LIETO FIN 10 km Naiset
167 Sami Salonen TURKU FIN 10 km Miehet
1200 Sanni Salonen TURKU FIN 5 km Naiset
Viljami Saloranta FIN 5 km Miehet SST
1179 Henna Santanen Mehiläinen FIN 5 km Naiset Mehiläinen
Nestor Santonen TURKU FIN 10 km Miehet
1174 Elia Satomaa Satomaa Runners FIN 5 km Miehet
1172 Ida Satomaa Satomaa Runners FIN 5 km Naiset
335 Joel Satomaa Satomaa Runners FIN 10 km Miehet
339 Tomi Satomaa FIN 10 km Miehet Liedon Seurakunta
311 Jessiina Savo LIETO FIN 10 km Naiset
155 Petteri Savolainen TURKU FIN 10 km Miehet
Heikki Seitsonen TURKU FIN 5 km Miehet Turku
1124 Antti Seppä KPK24/7 FIN 5 km Miehet
353 Aleksi Seppälä TURKU FIN 10 km Miehet
376 Jukka-Pekka Seppänen Team Liikup FIN 10 km Miehet
461 Tatiana Sergeeva NEU 10 km Naiset
1021 Marjut Shamsulddin Kaarinan Juoksuklubi FIN 5 km Naiset
94 Jukka Siivonen Nousiaisten Susi FIN 10 km Miehet
10 Heli Sillanpää TURKU FIN 10 km Naiset
Pentti Silta-Aho TURKU FIN 10 km Miehet
170 Aila Siltala TuUL/Jkoulu FIN 10 km Naiset
309 Riitta Siltanen JYVÄSKYLÄ FIN 10 km Naiset
491 Antti Silvasti TURKU FIN 10 km Miehet
278 August Simonsen DEN 10 km Miehet
254 Ville Sintonen TURKU FIN 10 km Miehet
Jani Sirkiä LIETO FIN 10 km Miehet
180 Jani Sirkiä LIETO FIN 10 km Miehet
246 Svetlana Sivil Arffman Finland Oy FIN 10 km Naiset
64 Jenny Sjölund TURKU FIN 10 km Naiset
449 Olli Sjöström ESPOO FIN 10 km Miehet
371 Nina Skinnari FIN 10 km Naiset
Yvonne Smidtslund-Hissa FIN 5 km Miehet Liedon Seurakunta
1043 Olli Sorje FIN 5 km Miehet Solita
1013 Bodil Stadthagen FIN 5 km Naiset Kårkaféerna
17 Mick Stadthagen FIN 10 km Miehet Kårkaféerna
97 Leevi Stolpe PIIKKIÖ FIN 10 km Miehet
1079 Elsa Sundberg FIN 5 km Naiset
296 Moa Sundelin TURKU FIN 10 km Naiset
1058 Aino Suni Turun Urheiluliitto FIN 5 km Naiset
418 Ville Suni Castia Athletes FIN 10 km Miehet Castia Athletes
Pyry Suojanen Turun Urheiluliitto FIN 5 km Miehet
329 Jaakko Suomalainen Helsinki Running Crew FIN 10 km Miehet
1107 Mikko Suominen MASKU FIN 5 km Miehet
175 Nella Suominen TURKU FIN 10 km Naiset
Tommi Suominen PARAINEN FIN 10 km Miehet
60 Jussi Suoyrjö LähiTapiola Varsinais-Suomi FIN 10 km Miehet
442 Johanna Sydänoja KAARINA FIN 10 km Naiset
1241 Jarkko Syrjälä SALO FIN 5 km Miehet
109 Pinja Syrjänen FIN 10 km Naiset
347 Emma Syväoja Lappeenrannan Urheilu-Miehet FIN 10 km Naiset
399 Janne Säde TURKU FIN 10 km Miehet
232 Jouni Sädemaa UUSIKAUPUNKI FIN 10 km Miehet
231 Kati Sädemaa UUSIKAUPUNKI FIN 10 km Naiset
490 Jesse Säteri TURKU FIN 10 km Miehet
1175 Pasi Säteri KAARINA FIN 5 km Miehet
103 Eero Säylä Laattahomma oy FIN 10 km Miehet
358 Lennart Söderlund Nagu IF FIN 10 km Miehet
271 Alissa Saarela SAUVO FIN 10 km Naiset
327 Maija Saarenpää ASKAINEN FIN 10 km Naiset
402 Juha-Matti Saari Velo Salo FIN 10 km Miehet Velo Salo
297 Juha Saarimäki TURKU FIN 10 km Miehet
1149 Julia Saarinen UUSIKAUPUNKI FIN 5 km Naiset
1148 Matti Saarinen UUSIKAUPUNKI FIN 5 km Miehet
1127 Niko Saarinen TURKU FIN 5 km Miehet
1192 Sisu Saarinen Turun Urheiluliitto FIN 5 km Miehet
447 Alma Taimen Turun Urheiluliitto FIN 10 km Naiset Turun Urheiluliitto
446 Pekka Taimen TuUL FIN 10 km Miehet
472 Renja Takatupa TURKU FIN 10 km Naiset
1171 Juha Tammi FIN 5 km Miehet
1204 Elina Tamminen Care4Pet Oy FIN 5 km Naiset
1208 Riitta Tamminen Care4Pet Oy FIN 5 km Naiset
1104 Mj Tanallon PHI 5 km Naiset
1007 Nina Tanhuanpää TURKU FIN 5 km Naiset
Samuli Taskila Järvelän avanto FIN 10 km Miehet
285 Sonja Taskinen KAARINA FIN 10 km Naiset
372 Joni Tavela NAANTALI FIN 10 km Miehet
1170 Aida Teikari Naantalin Löyly FIN 5 km Naiset
294 Eija Tikakoski TuUL/Jkoulu FIN 10 km Naiset TuUL/Jkoulu
Tiina Tikkanen Mehiläinen FIN 5 km Naiset Mehiläinen
1067 Satu Tikkinen LIETO FIN 5 km Naiset
102 Katariina Tiura FIN 10 km Naiset
420 Ville Toimio Castia Athletes FIN 10 km Miehet Castia Athletes
7 Maunu Toivari TuUL FIN 10 km Miehet
3 Iina-Sofia Toivola FIN 10 km Naiset Team Visma Amili
1002 Kaisa Toivola FIN 5 km Naiset Team Visma Amili
37 Salla Toivonen FIN 10 km Naiset
Sonja Troberg TuUL/Jkoulu FIN 10 km Naiset
1106 Helmi Tukiainen TURKU FIN 5 km Naiset
196 Paula Tukiainen TURKU FIN 10 km Naiset
Piia Tunnela TURKU FIN 5 km Naiset
65 Amanda Tuominen PAIMIO FIN 10 km Naiset
Satu Tuominen TURKU FIN 5 km Naiset
149 Vilma Tuominen TURKU FIN 10 km Naiset
Saija Tähtinen NAANTALI FIN 10 km Naiset
Milla Unkila FIN 5 km Naiset
126 Jenni Uppa RUSKO FIN 10 km Naiset
112 Rami Urho TuUL FIN 10 km Miehet
1039 Elina Urjanheimo TURKU FIN 5 km Naiset
1037 Anne Uusilehto TURKU FIN 5 km Naiset
133 Petteri Uusilehto NAANTALI FIN 10 km Miehet
Henna Vahantila TURKU FIN 10 km Naiset
1183 Antti Vainio Team Liikup FIN 5 km Miehet
423 Eero-Matti Vainio Team Liikup FIN 10 km Miehet
30 Jarno Vainio Kaarinan Juoksuklubi FIN 10 km Miehet Kaarinan juoksuklubi 2
244 Viivi Vainio TVC FIN 10 km Naiset
243 Viljami Vainio TVC FIN 10 km Miehet
1191 Mimmi Vairinen TURKU FIN 5 km Naiset
49 Miina Vaittinen Arctic Marathon Club FIN 10 km Naiset
344 Rene Valtonen Mentor Turku FIN 10 km Miehet
343 Saara Valtonen Mentor Turku FIN 10 km Naiset
267 Emmi Vankka Urju Gruppo FIN 10 km Naiset
1139 Rami Vankka Urju Gruppo FIN 5 km Miehet
426 Eija Varjonen FIN 10 km Naiset
385 Petri Varjonen Castia Athletes FIN 10 km Miehet Castia Athletes
Hannele Varjoranta Puikot ja pullot FIN 10 km Naiset Puikot ja pullot
432 Jyrki Vattu UUSIKAUPUNKI FIN 10 km Miehet
179 Paula Vedman Arctic Marathon Club FIN 10 km Naiset
1189 Essi Vehanen TURKU FIN 5 km Naiset
409 Mika Vesterinen Bellarc Oy FIN 10 km Miehet
298 Marko Vihriä TURKU FIN 10 km Miehet
26 Alpo Viitaharju Team Raju FIN 10 km Miehet
Janika Viitaharju KIRKKONUMMI FIN 5 km Naiset
Niina Viitaharju TURKU FIN 10 km Naiset
1251 Roosa Viitala KAARINA FIN 5 km Naiset
1044 Timo Viitala RAISIO FIN 5 km Miehet
61 Tomi Viitala RAISIO FIN 10 km Miehet
Venla Viitala TURKU FIN 10 km Naiset
340 Paul Vikman TuUL Triathlon FIN 10 km Miehet
96 Väinö Viljanen PIIKKIÖ FIN 10 km Miehet
1152 Jenna Villman TURKU FIN 5 km Naiset
1164 Tommi Vilppu TURKU FIN 5 km Miehet
1082 Annika Virkkala TURKU FIN 5 km Naiset
1088 Pia Virolainen YLÖJÄRVI FIN 5 km Naiset
1181 Sami Virta FIN 5 km Miehet Solita
1206 Amanda Virtanen Turun Urheiluliitto FIN 5 km Naiset
1052 Jorma Virtanen KAARINA FIN 5 km Miehet
59 Ville Virtanen FIN 10 km Miehet Solita
477 Wilhelmiina Vitikainen TURKU FIN 10 km Naiset
308 Jussi Voima JYVÄSKYLÄ FIN 10 km Miehet
1145 Vesa Vuola FIN 5 km Miehet
1242 Henna Vuolle TURKU FIN 5 km Naiset
1086 Jenny Vuori FIN 5 km Naiset
194 Antti Vuorio Team Raju FIN 10 km Miehet
173 Cornelia Vuorio Turun Urheiluliitto FIN 10 km Naiset Turun Urheiluliitto
1099 Emil Vuorio Turun Urheiluliitto FIN 5 km Miehet
1098 Iza Vuorio TURKU FIN 5 km Naiset
2 Laura Vuoristo TURKU FIN 10 km Naiset
169 Matti Vähä-Heikkilä FIN 10 km Miehet Aurajoen Dynamo
Toni Väänänen TURKU FIN 10 km Miehet
230 Matias Vaahtera TURKU FIN 10 km Miehet
Sirpa Vaaranmaa Velo Salo FIN 5 km Naiset
Minna Wahe-Andersson Pif FIN 10 km Naiset
252 Max Walther FIN 10 km Miehet
119 Bjarne Westerlund TURKU FIN 10 km Miehet
1015 Viktor Westerlund FIN 5 km Miehet Kårkaféerna
James Whelan FIN 5 km Miehet Kårkaféerna
142 Niklas Wihlman Local Legends FIN 10 km Miehet Local Legends
184 Miia Wiklund Mehiläinen FIN 10 km Naiset Mehiläinen
132 Frej Willner FIN 10 km Miehet
134 Mathias Willner TURKU FIN 10 km Miehet
489 Stuart Wingate SALO FIN 10 km Miehet
Nea Wirén FIN 5 km Naiset
Jessica Wright TURKU FIN 10 km Naiset
301 Joel Wulff TURKU FIN 10 km Miehet
Lucas Wärnström FIN 10 km Miehet
160 Pekka Wärri TURKU FIN 10 km Miehet
1243 Jessica Xie FIN 5 km Naiset
291 Boshuai Ye Lahden Ahkera CHN 10 km Miehet Kongfu
75 Akseli Ylikoski Porin Tarmo FIN 10 km Miehet
Topi Yli-Laurila FIN 10 km Miehet
487 Hanna Ylänen SALO FIN 10 km Naiset
1228 Eeva Yönti-Mertens RAISIO FIN 5 km Naiset
92 Lukas Zehner ESN Uni Turku BEL 10 km Miehet ESN Uni Turku
Minna Ögütcü FIN 5 km Naiset
1047 Aino Öhman TURKU FIN 5 km Naiset
1085 Lilja Öhman Turun Urheiluliitto FIN 5 km Naiset
256 Matilda Öhman FIN 10 km Naiset
125 Ossi Öhman Turun Urheiluliitto FIN 10 km Miehet Turun Urheiluliitto
111 Victoria Örnmark TURKU FIN 10 km Naiset
1158 Jakob Åkerlund TURKU FIN 5 km Miehet
Sami Aalto TURKU FIN 10 km Miehet
1100 Taneli Aalto TURKU FIN 5 km Miehet
337 Arttu Aaltonen Multisport Racing FIN 10 km Miehet
369 Johanna Aaltonen Mentor Turku FIN 10 km Naiset
281 Tarja Aaltonen TURKU FIN 10 km Naiset



Ultimate Sport Service | Langelandsvej 38 | 5800 Nyborg | Denmark