Challenge Turku 2024


Finnish English

Osallistujalista

Haku
Etsi


All
Middle
Elite
Middle Agegroups
Middle
Relays
Super Sprint Elite/U15/U17/U19
Super Sprint Agegroups
Super Sprint Relay
Junior
Junior
(Adult & Child)

653 Osallistuja(a) löydetty, näytetään 1 - 653
<- Name -> <- Club -> <- Nation -> <- Category -> <- Event ->
Aino Alitalo Turun Urheiluliitto ry FIN Women 18-29 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Anna-Liina Blomberg Arctic Triathlon Ry FIN Women 18-29 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Elina Haavikko Helsinki Triathlon ry FIN Women 18-29 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Ella Toimela Helsinki Triathlon ry FIN Women 18-29 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Emilia Malinen Stamina Triathlon Club ry FIN Women 18-29 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Emilia Niva FIN Women 18-29 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Emma Lönnberg FIN Women 18-29 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Enni Heikkinen Tampereen Triathlon Klubi FIN Women 18-29 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Jenna Trygg Turun Urheiluliitto ry FIN Women 18-29 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Jenni Johansson Helsinki Triathlon ry FIN Women 18-29 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Johanna Viita-Aho Oulu Triathlon & Cycling ry FIN Women 18-29 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Katariina Lehtilahti TriathlonSuomi ry FIN Women 18-29 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Laura Hietanen uWatts Helsinki ry FIN Women 18-29 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Linda Melanen Helsinki Triathlon ry FIN Women 18-29 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Lumi Helin FIN Women 18-29 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Maggie Hollo FIN Women 18-29 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Meri-Leija Ikonen X-tri Lahti FIN Women 18-29 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Noora Veijalainen Helsinki Triathlon ry FIN Women 18-29 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Roosa Kellokumpu Helsinki Triathlon ry FIN Women 18-29 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Veera Niemelä Arctic Triathlon Ry FIN Women 18-29 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Charlotte Ehrmann Helsinki Triathlon ry FRA Women 18-29 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Elissa Clark GBR Women 18-29 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Bettina Piela TriathlonSuomi ry FIN Women 30-34 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Elli Harju Helsinki Triathlon ry FIN Women 30-34 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Emmi Tervala TriathlonSuomi ry FIN Women 30-34 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Hanna-Mari Simpanen Stamina Triathlon Club ry FIN Women 30-34 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Jasmin Lukkala TriathlonSuomi ry FIN Women 30-34 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Kaisa Honkaniemi Stamina Triathlon Club ry FIN Women 30-34 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Kerttuli Vaviolahti-Tikkanen Helsinki Triathlon ry FIN Women 30-34 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Krista Huhtamäki TriathlonSuomi ry FIN Women 30-34 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Laura Vuoristo Turun Urheiluliitto ry FIN Women 30-34 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Leena Rahko Haukiputaan Heitto ry FIN Women 30-34 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Mia Rinta-Jaskari Stamina Triathlon Club ry FIN Women 30-34 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Satu-Maija Länsimaa X-tri Lahti FIN Women 30-34 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Taru Niemi Järvenpään Pyöräilijät ry FIN Women 30-34 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Viivi Ollila TriathlonSuomi ry FIN Women 30-34 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Alex Jane Smethurst SheRise Athletic Club GBR Women 30-34 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Irene Perez Molina Tri Coaching Finland ESP Women 35-39 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Alexandra Abzalova TriathlonSuomi ry FIN Women 35-39 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Daniela Kaskivirta SKB Racing Triathlon Team ry FIN Women 35-39 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Elina Pohjavirta Velo Salo ry FIN Women 35-39 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Ella Tyrväinen Aqua Plus Triathlon ry FIN Women 35-39 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Emilia Holck Velo Salo ry FIN Women 35-39 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Jenni Honkanen Tampereen Triathlon Klubi FIN Women 35-39 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Laura Heinonen SKB Racing Triathlon Team ry FIN Women 35-39 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Laura Sulkava Helsinki Triathlon ry FIN Women 35-39 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Maiju Welling TriathlonSuomi ry FIN Women 35-39 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Minna Lehtonen Tawast Cycling Club ry FIN Women 35-39 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Nora Harjula TriathlonSuomi ry FIN Women 35-39 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Paula Saari X-tri Lahti FIN Women 35-39 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Sanni Karhu TriathlonSuomi ry FIN Women 35-39 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Senna Lehtonen TriathlonSuomi ry FIN Women 35-39 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Tanja Laine Tawast Cycling Club ry FIN Women 35-39 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Tanja Niemi Stamina Triathlon Club ry FIN Women 35-39 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Terhi Haapsaari Turun Urheiluliitto ry FIN Women 35-39 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Tiina Kaarlonen Velo Salo ry FIN Women 35-39 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Tiina-Mari Tulimaa Triathlon Vantaa ry FIN Women 35-39 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Vellamo Riihimäki FIN Women 35-39 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Anna Polvenlahti TriathlonSuomi ry FIN Women 40-44 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Anna-Stina Wiklund TriathlonSuomi ry FIN Women 40-44 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Eeva-Kaisa Lehtosaari Arctic Triathlon Ry FIN Women 40-44 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Elina Honkavuori Tawast Cycling Club ry FIN Women 40-44 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Essi Laine X-tri Lahti FIN Women 40-44 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Iiris Lahti Helsinki Triathlon ry FIN Women 40-44 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Jenny Pettersson Åland Triathlon Club FIN Women 40-44 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Johanna Tokola Turun Urheiluliitto ry FIN Women 40-44 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Kaisa Toivonen Helsinki Triathlon ry FIN Women 40-44 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Katja Sorri-Kelamo Saarijärven Pullistus FIN Women 40-44 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Laura Perkkiö Hyvinkään Pyöräilijät ry FIN Women 40-44 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Liisa Rantatulkkila Haukiputaan Heitto ry FIN Women 40-44 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Linda Anniina Hakkarainen TriathlonSuomi ry FIN Women 40-44 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Mari Kukkonen TriathlonSuomi ry FIN Women 40-44 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Pia-Maria Ratinen FIN Women 40-44 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Paulina Rautio SWE Women 40-44 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Mirca Hanackova CZE Women 45-49 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Airika Evestus EST Women 45-49 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Annette Backholm Turun Urheiluliitto ry FIN Women 45-49 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Auli Helenius FIN Women 45-49 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Christine Horton Kangasalan Triathlonseura FIN Women 45-49 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Eeva Salmenpohja EY triathlon club FIN Women 45-49 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Katariina Nuoranne Turun Urheiluliitto ry FIN Women 45-49 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Kati Karinharju TriBabes Finland ry FIN Women 45-49 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Katri Tanni triVATeam ry FIN Women 45-49 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Kirsi Päiväniemi Tri4Friends ry FIN Women 45-49 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Laura Jalasto 4speed Triathlon Team ry. FIN Women 45-49 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Maria Hari Triathlon Vantaa ry FIN Women 45-49 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Paula Luokola FIN Women 45-49 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Päivi Peltokumpu TriathlonSuomi ry FIN Women 45-49 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Päivi Ruotsalainen Karjalan Uimarit Triathlon FIN Women 45-49 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Sanna Lahti FIN Women 45-49 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Sanna Lassila Triathlon Vantaa ry FIN Women 45-49 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Sari Virrankoski FIN Women 45-49 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Sirpa Salmi Järvenpään Pyöräilijät ry FIN Women 45-49 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Saara Särkiniemi TriathlonSuomi ry FIN Women 45-49 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Triin Söber TriathlonSuomi ry FIN Women 45-49 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Vilma Vesterinen Stamina Triathlon Club ry FIN Women 45-49 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Claire Armstrong GBR Women 45-49 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Anna Valtonen Helsinki Triathlon ry FIN Women 50-54 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Eija Pasanen Stamina Triathlon Club ry FIN Women 50-54 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Essi Olivès Helsinki Triathlon ry FIN Women 50-54 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Jaana Sjöblom PUHTI triathlon ry FIN Women 50-54 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Lissu Vanninen Triathlon Vantaa ry FIN Women 50-54 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Mari Seppä PUHTI triathlon ry FIN Women 50-54 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Marja Vesikko Finntriathlon FIN Women 50-54 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Minna Arve Turun Urheiluliitto ry FIN Women 50-54 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Riitta Kilpeläinen Järvenpään Pyöräilijät ry FIN Women 50-54 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Susanna Savela SSU-Triathlon FIN Women 50-54 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Suvi Kaunisto TriathlonSuomi ry FIN Women 50-54 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Tarja Pere-Druey TriathlonSuomi ry FIN Women 50-54 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Ulla Saarikko-Piirainen TriathlonSuomi ry FIN Women 50-54 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Minka Nyberg SUI Women 50-54 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Anne Lehtinen Hyvinkää Triathlon ry FIN Women 55-59 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Anne Sankari Aqua Plus Triathlon ry FIN Women 55-59 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Katri Vuori Keravan Uimarit ry FIN Women 55-59 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Mari Kanerva TriathlonSuomi ry FIN Women 55-59 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Mari Puhakka Gladius Kirkkonummi ry FIN Women 55-59 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Marja Romu Finntriathlon FIN Women 55-59 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Minna Lahtinen TriathlonSuomi ry FIN Women 55-59 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Rauni Jokelainen Arctic Triathlon Ry FIN Women 55-59 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Satu Pippola Turun Urheiluliitto ry FIN Women 55-59 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Satu Pirilä Arctic Triathlon Ry FIN Women 55-59 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Ulla Hopponen Järvenpään Pyöräilijät ry FIN Women 55-59 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Elina Laitinen Triathlonteam AquaTerra ry FIN Women 60-64 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Heidi Tenhunen Helsinki Triathlon ry FIN Women 60-64 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Jaana Leminen-Lahdenperä Arctic Triathlon Ry FIN Women 60-64 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Lotta Ekebom TKU Endurance FIN Women 60-64 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Marja-Liisa Kanigan TriathlonSuomi ry FIN Women 60-64 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Satu Alavalkama Helsinki Triathlon ry FIN Women 60-64 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Teija Suuronen Tampereen Triathlon Klubi FIN Women 60-64 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Michaela Gräsbeck Porvoon Uimarit - Borgå Simmare ry FIN Women 65-69 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Aksel Suojoki FIN Men 18-29 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Aleksi Michel FIN Men 18-29 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Aleksi Väisänen Turun Urheiluliitto ry FIN Men 18-29 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Antti Hämmäinen FIN Men 18-29 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Arttu Salonen TKU Endurance FIN Men 18-29 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Eetu Makkonen WillTri ry FIN Men 18-29 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Ilari Kankare FIN Men 18-29 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Ilari Lahtinen Someron Esa ry FIN Men 18-29 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Jakob Nordman FIN Men 18-29 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Janne Peltokorpi Helsinki Triathlon ry FIN Men 18-29 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Jere Pääkkönen FIN Men 18-29 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Johan Jern Helsinki Triathlon ry FIN Men 18-29 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Johannes Kähkölä Oulu Triathlon & Cycling ry FIN Men 18-29 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Joni Karras FIN Men 18-29 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Juha Arino TriathlonSuomi ry FIN Men 18-29 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Kalle Alanko TriathlonSuomi ry FIN Men 18-29 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Kalle Mastomäki SSU-Triathlon FIN Men 18-29 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Kalle-Petteri Komi FIN Men 18-29 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Lassi Okka triVATeam ry FIN Men 18-29 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Lauri Krapf Helsinki Triathlon ry FIN Men 18-29 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Matti Teräväinen FIN Men 18-29 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Mikko Purhonen Triathlon Vantaa ry FIN Men 18-29 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Niko Hepolampi X-tri Lahti FIN Men 18-29 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Niko Ustinov SKB Racing Triathlon Team ry FIN Men 18-29 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Nikolaus Juntunen FIN Men 18-29 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Olli Spolander FIN Men 18-29 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Onni Leppänen FIN Men 18-29 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Oskari Hakanen FIN Men 18-29 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Patrik Vanhanen Ei seuraa FIN Men 18-29 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Petrus Holm FIN Men 18-29 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Rasmus Mäkinen FIN Men 18-29 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Riku Levonen TriBabes Finland ry FIN Men 18-29 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Samuel Sahlberg TriBabes Finland ry FIN Men 18-29 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Tommi Pastinen Gladius Kirkkonummi ry FIN Men 18-29 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Tommi Vainio Helsinki Triathlon ry FIN Men 18-29 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Topi Hukkanen Helsinki Triathlon ry FIN Men 18-29 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Urho Vepsäläinen FIN Men 18-29 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Ville-Hjalmar Vickholm Porvoon Uimarit - Borgå Simmare ry FIN Men 18-29 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
William Forsen Turun Urheiluliitto ry FIN Men 18-29 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Aapo Alenius FIN Men 18-29 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
William Chanaud De Lestang FRA Men 18-29 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
George Bissett GBR Men 18-29 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Cole Phelan IRL Men 18-29 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Dean Phelan IRL Men 18-29 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Bernd Mom Helsinki Triathlon ry NED Men 18-29 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Casian Iacob Helsinki Triathlon ry ROU Men 18-29 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Tianran Li Helsinki Triathlon ry CHN Men 30-34 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Aku Nevalainen FIN Men 30-34 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Aleksis Honkanen Triathlon Vantaa ry FIN Men 30-34 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Antti Kemppainen TriathlonSuomi ry FIN Men 30-34 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Arno Virtanen TriathlonSuomi ry FIN Men 30-34 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Arttu Niskakangas TriathlonSuomi ry FIN Men 30-34 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Asser Puroila TriathlonSuomi ry FIN Men 30-34 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Eemeli Haataja Tawast Cycling Club ry FIN Men 30-34 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Janne Ikonen Tampereen Triathlon Klubi FIN Men 30-34 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Jesse Heikkilä TriathlonSuomi ry FIN Men 30-34 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Joakim Koponen TriathlonSuomi ry FIN Men 30-34 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Johannes Tervo uWatts Helsinki ry FIN Men 30-34 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Jonatan Storlund Triathlon For Fun rf. FIN Men 30-34 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Joonas Muhonen Vihti Triathlon ry FIN Men 30-34 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Juho Anetjärvi TriathlonSuomi ry FIN Men 30-34 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Juho Eerikäinen Tampereen Triathlon Klubi FIN Men 30-34 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Juho Kosonen SSU-Triathlon FIN Men 30-34 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Juuso Högblom TriathlonSuomi ry FIN Men 30-34 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Lauri Marjamaa Velo Salo ry FIN Men 30-34 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Lukas Lundin Gladius Kirkkonummi ry FIN Men 30-34 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Miika Riihimäki TriathlonTeam 226 ry FIN Men 30-34 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Miikka Kataja TriathlonSuomi ry FIN Men 30-34 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Mikael Myllymäki Helsinki Triathlon ry FIN Men 30-34 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Mikko Kaunisvirta Helsinki Triathlon ry FIN Men 30-34 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Mikko Keskinen Turun Urheiluliitto ry FIN Men 30-34 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Mitja Kylliäinen IBD Triathlon FIN Men 30-34 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Niko Salminen FIN Men 30-34 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Olli Kytölä TriathlonSuomi ry FIN Men 30-34 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Otto Kytölä Hyvinkää Triathlon ry FIN Men 30-34 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Teemu Lappalainen TriathlonSuomi ry FIN Men 30-34 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Tomas Granholm TriathlonSuomi ry FIN Men 30-34 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Tuomas Ruotsalainen FIN Men 30-34 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Tuomas Törrönen FIN Men 30-34 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Tuomo Rissanen Nilsiän Nujakka FIN Men 30-34 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Tuukka Löytynoja IBD Triathlon FIN Men 30-34 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Ville Hyvönen TriathlonSuomi ry FIN Men 30-34 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Ville Junttila IBD Triathlon FIN Men 30-34 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Kevin Pandura GER Men 30-34 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Viliam Valent SVK Men 30-34 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Viljar Sedrik Kalajoen Junkkarit ry EST Men 35-39 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Aleksis Haukka Helsinki Triathlon ry FIN Men 35-39 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Arto Muikku Tri Coaching Finland FIN Men 35-39 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Arto Pärnänen Triathlonteam AquaTerra ry FIN Men 35-39 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Eerik Ahola FIN Men 35-39 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Eero Lehtonen Turun Urheiluliitto ry FIN Men 35-39 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Henri Parviainen Trondheim Triatlonklubb FIN Men 35-39 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Henrik Rajala triVATeam ry FIN Men 35-39 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Henry Takkula FIN Men 35-39 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Illo Jõe Tri Coaching Finland FIN Men 35-39 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Jani Jokinen Tampereen Maratonklubi ry. FIN Men 35-39 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Jarno-Pekka Mäkelä Aqua Plus Triathlon ry FIN Men 35-39 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Jerry Piipponen TriathlonSuomi ry FIN Men 35-39 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Joona Saulamaa FIN Men 35-39 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Joonas Illikainen TriathlonSuomi ry FIN Men 35-39 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Joonas Notkola TriathlonSuomi ry FIN Men 35-39 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Jussi Hietamo Tampereen Triathlon Klubi FIN Men 35-39 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Juuso Tikanoja Lane 4 Swimming Triathlon Club Ry FIN Men 35-39 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Juuso Tilaeus 4speed Triathlon Team ry. FIN Men 35-39 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Jaakko Laaksonen FIN Men 35-39 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Kari Riihimäki Aqua Plus Triathlon ry FIN Men 35-39 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Kimmo Voipio Lucky triathletes ry FIN Men 35-39 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Kuutti Aura Turun Urheiluliitto ry FIN Men 35-39 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Lauri Kiilholma X-tri Lahti FIN Men 35-39 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Lauri Kimpimäki Porvoon Uimarit - Borgå Simmare ry FIN Men 35-39 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Markus Lahtinen Someron Esa ry FIN Men 35-39 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Miika Ruismäki TriathlonSuomi ry FIN Men 35-39 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Olli Koponen onchekova FIN Men 35-39 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Ossi Raita FIN Men 35-39 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Petri Vilska FIN Men 35-39 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Petteri Nurmi Mäyräjärvi Triathlon FIN Men 35-39 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Rami Ahonen TriathlonSuomi ry FIN Men 35-39 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Riku Rissanen-Vatja FIN Men 35-39 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Teemu Blomqvist TriathlonSuomi ry FIN Men 35-39 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Teemu Koskinen Turun Urheiluliitto ry FIN Men 35-39 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Ville Nieminen Tampereen Triathlon Klubi FIN Men 35-39 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Aaro Hottinen TriathlonSuomi ry FIN Men 35-39 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Joel Banck SWE Men 35-39 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Wade Kariniemi USA Men 35-39 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Nicholas Gray AUS Men 40-44 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Aku Oja 4speed Triathlon Team ry. FIN Men 40-44 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Aleksi Kuusijärvi TriathlonSuomi ry FIN Men 40-44 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Alexey Shelepaev Mtech Digital Solutions FIN Men 40-44 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Anton Hokkonen Mtech Digital Solutions FIN Men 40-44 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Antti Uusilehto Turun Urheiluliitto ry FIN Men 40-44 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Arto Sorvoja SKB Racing Triathlon Team ry FIN Men 40-44 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Daniel Ekblad TriathlonSuomi ry FIN Men 40-44 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Eetu Seivo Helsinki Triathlon ry FIN Men 40-44 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Henri Löppönen Helsinki Triathlon ry FIN Men 40-44 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Janne Juhala Downtown 65 Endurance Ry FIN Men 40-44 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Janne Lehtovaara TriathlonSuomi ry FIN Men 40-44 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Jari Ruokonen Velo Salo ry FIN Men 40-44 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Jarkko Kinnunen TriathlonTeam 226 ry FIN Men 40-44 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Joni Sinko Turun Urheiluliitto ry FIN Men 40-44 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Juha Hannuksela Helsinki Triathlon ry FIN Men 40-44 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Juha Rinne Wasa Triathlon ry FIN Men 40-44 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Juha-Matti Saari Velo Salo ry FIN Men 40-44 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Juho Poutanen Downtown 65 Endurance Ry FIN Men 40-44 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Jukka Luoma-Halkola TriathlonSuomi ry FIN Men 40-44 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Jussi Aalto Stamina Triathlon Club ry FIN Men 40-44 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Karri Safo Helsinki Triathlon ry FIN Men 40-44 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Lasse Rousi 4speed Triathlon Team ry. FIN Men 40-44 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Lauri Nissilä TriathlonSuomi ry FIN Men 40-44 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Markku Linnoskivi Helsinki Triathlon ry FIN Men 40-44 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Markus Heikkilä Helsinki Triathlon ry FIN Men 40-44 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Mika Marjeta Pro Victoria ry FIN Men 40-44 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Mikko Koskinen Velo Salo ry FIN Men 40-44 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Olli Mäkinen FIN Men 40-44 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Oskari Kulmala Turun Urheiluliitto ry FIN Men 40-44 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Otto Hurme PUHTI triathlon ry FIN Men 40-44 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Pekka Vehko FIN Men 40-44 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Peter Blanz TriathlonSuomi ry FIN Men 40-44 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Petri Karvinen Turun Urheiluliitto ry FIN Men 40-44 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Samuli Reijula Helsinki Triathlon ry FIN Men 40-44 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Sebastian Hägglund Helsinki Triathlon ry FIN Men 40-44 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Timo Suomalainen Oulu Triathlon & Cycling ry FIN Men 40-44 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Tobias Niemi SKB Racing Triathlon Team ry FIN Men 40-44 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Tomi Junkkila Keski-Pohjanmaan Triathlon ry FIN Men 40-44 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Tomi Mantela TriathlonSuomi ry FIN Men 40-44 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Tuomas Elo TKU Endurance FIN Men 40-44 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Tuomas Hannuksela TriathlonSuomi ry FIN Men 40-44 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Tuomas Tikkanen TriathlonSuomi ry FIN Men 40-44 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Tuomo Pilvijärvi Tri Coaching Finland FIN Men 40-44 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Tuukka Rautiainen FIN Men 40-44 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Vesa Nikkanen Triathlon Vantaa ry FIN Men 40-44 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Ville Kapanen Helsinki Triathlon ry FIN Men 40-44 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Ville Litmo PUHTI triathlon ry FIN Men 40-44 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Alexander Höflich GER Men 40-44 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Sergey Titov ISR Men 40-44 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Luis Orozco IBD Triathlon MEX Men 40-44 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Karol Keher BETRI SVK Men 40-44 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Bart Vandermoere BEL Men 45-49 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Tambet Tõnisson EST Men 45-49 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Aleksi Seppänen TDT Triathlon Club Ry FIN Men 45-49 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Aleksi Sipilä Helsinki Triathlon ry FIN Men 45-49 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Anssi Törmä Triathlon Vantaa ry FIN Men 45-49 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Antti Metsänvirta FIN Men 45-49 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Henri Nieminen TriathlonSuomi ry FIN Men 45-49 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Jan Deska Tri Coaching Finland FIN Men 45-49 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Jani Ansaharju Tri Coaching Finland FIN Men 45-49 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Jani Körhämö Kangasalan Triathlonseura FIN Men 45-49 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Jani Peltola Tawast Cycling Club ry FIN Men 45-49 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Janne Ala-Krekola Kajo Triathlon FIN Men 45-49 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Janne Nurmi Downtown 65 Endurance Ry FIN Men 45-49 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Janne Orpana Kangasalan Triathlonseura FIN Men 45-49 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Jari Lehtinen FIN Men 45-49 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Jari Molkkari Lapland Triathlon Levi ry FIN Men 45-49 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Johan Uunila SKB Racing Triathlon Team ry FIN Men 45-49 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Joni Jantunen Helsinki Triathlon ry FIN Men 45-49 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Juha Degerstedt Karkkilan pojat ry. FIN Men 45-49 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Juha Jaakola Huittisten triathlon ja uimaseura ry FIN Men 45-49 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Juha Mynttinen Helsinki Triathlon ry FIN Men 45-49 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Juha Sjöblom PUHTI triathlon ry FIN Men 45-49 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Juha-Matti Hautaniemi Porin Tarmo Triathlon FIN Men 45-49 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Jukka Kähkönen KUTU Triathlon FIN Men 45-49 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Jussi Leivo Turun Urheiluliitto ry FIN Men 45-49 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Jyrki Ruohomäki Helsinki Triathlon ry FIN Men 45-49 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Kalle Luokola Downtown 65 Endurance Ry FIN Men 45-49 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Kalle Söderholm Helsinki Triathlon ry FIN Men 45-49 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Kari Fuss FIN Men 45-49 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Karol Mattila Helsinki Triathlon ry FIN Men 45-49 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Kasper Sjöholm IBD Triathlon FIN Men 45-49 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Kimmo Kasslin TriathlonSuomi ry FIN Men 45-49 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Kosti Paloposki Running Gang Olari FIN Men 45-49 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Markku Laukka FIN Men 45-49 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Markku Naumanen FIN Men 45-49 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Marko Kant TriathlonSuomi ry FIN Men 45-49 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Markus Hakala PUHTI triathlon ry FIN Men 45-49 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Matti Heikkinen FIN Men 45-49 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Mikael Löfqvist Wasa Endurance ry FIN Men 45-49 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Mikko Alivuotila Tampereen Triathlon Klubi FIN Men 45-49 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Mikko Keränen Tampereen Triathlon Klubi FIN Men 45-49 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Mikko Kärkkäinen FIN Men 45-49 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Mikko Virtanen TriathlonSuomi ry FIN Men 45-49 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Mikko Wirkkala TriathlonSuomi ry FIN Men 45-49 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Niko Paavo Antero Ojapalo Triathlon Club Heinola ry FIN Men 45-49 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Olli Ylä-Jarkko FIN Men 45-49 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Paul Vikman Turun Urheiluliitto ry FIN Men 45-49 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Petri Mikkola Tawast Cycling Club ry FIN Men 45-49 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Reijo Anttila Multisport Racing ry FIN Men 45-49 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Sami Kokki TDT Triathlon Club Ry FIN Men 45-49 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Sampsa Hakala FIN Men 45-49 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Sauli Haahtela SKB Racing Triathlon Team ry FIN Men 45-49 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Tarik Nasretdin Järvenpään Pyöräilijät ry FIN Men 45-49 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Tero Hottinen Vihti Triathlon ry FIN Men 45-49 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Tero Knuutila Helsinki Triathlon ry FIN Men 45-49 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Teuvo Kaartamo FIN Men 45-49 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Timo Rinne SKB Racing Triathlon Team ry FIN Men 45-49 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Tom Perttala Velo Salo ry FIN Men 45-49 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Tomer Shahar SKB Racing Triathlon Team ry FIN Men 45-49 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Tomi Tikkanen TriathlonSuomi ry FIN Men 45-49 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Toni Ahtoniemi Triathlonteam AquaTerra ry FIN Men 45-49 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Toni Kilpinen Kieri ry FIN Men 45-49 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Jochen Bantel GER Men 45-49 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Norman Zielke TriathlonSuomi ry GER Men 45-49 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Jefferson Mccarthy Tampere Hammer Gaels IRL Men 45-49 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
John Phelan IRL Men 45-49 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Björn Lindahl SWE Men 45-49 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Kim Hansson Stockholm City Triathlon SWE Men 45-49 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Aki Luntamo TriathlonSuomi ry FIN Men 50-54 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Antti Kimpimäki FIN Men 50-54 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Arto Helovuo TriathlonSuomi ry FIN Men 50-54 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Atte Istolainen FIN Men 50-54 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Berndt Barner-Rasmussen SKB Racing Triathlon Team ry FIN Men 50-54 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Harri Holma Helsinki Triathlon ry FIN Men 50-54 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Ilkka Heinänen Helsinki Triathlon ry FIN Men 50-54 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Janne Koistinen Kinahmon Karhut FIN Men 50-54 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Janne Siltanen TriathlonSuomi ry FIN Men 50-54 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Janne Tiisanoja Gladius Kirkkonummi ry FIN Men 50-54 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Jari Pekka Puhakka FIN Men 50-54 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Jarkko Hautamäki Vahvat Juoksijat Ry FIN Men 50-54 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Jarkko Vesikansa Järvenpään Pyöräilijät ry FIN Men 50-54 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Jarmo Kuusisto Porin Tarmo Triathlon FIN Men 50-54 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Jarno Eerikäinen 4speed Triathlon Team ry. FIN Men 50-54 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Jori Ruuskanen Turun Urheiluliitto ry FIN Men 50-54 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Juha Väre PCC FIN Men 50-54 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Jukka-Pekka Liukkonen FIN Men 50-54 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Jussi Ranta Tri Coaching Finland FIN Men 50-54 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Markku Salminen Velo Salo ry FIN Men 50-54 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Markus Holmlund Wasa Endurance ry FIN Men 50-54 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Markus Kaarto Helsinki Triathlon ry FIN Men 50-54 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Matias Impivaara Helsinki Triathlon ry FIN Men 50-54 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Matt Redford TriTraining Hardder FIN Men 50-54 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Mika Koskenperä FIN Men 50-54 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Mikko Järventausta Helsinki Triathlon ry FIN Men 50-54 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Mikko Nurminen Turun Urheiluliitto ry FIN Men 50-54 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Niilo Rautionmaa PUHTI triathlon ry FIN Men 50-54 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Niko Valdolin FIN Men 50-54 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Pasi Laaksonen FIN Men 50-54 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Pasi Pihlajaniemi Helsinki Triathlon ry FIN Men 50-54 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Pauli Forma TriathlonSuomi ry FIN Men 50-54 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Pekka Juntunen Oulu Triathlon & Cycling ry FIN Men 50-54 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Petri Huhtinen Turun Urheiluliitto ry FIN Men 50-54 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Petteri Lahti Helsinki Triathlon ry FIN Men 50-54 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Robert Liljequist TriathlonSuomi ry FIN Men 50-54 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Sami Heikkinen Downtown 65 Endurance Ry FIN Men 50-54 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Seppo Lahtinen PUHTI triathlon ry FIN Men 50-54 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Seppo Suárez Katainen TriathlonSuomi ry FIN Men 50-54 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Tapani Koivisto FIN Men 50-54 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Timo Ristolainen Aqua Plus Triathlon ry FIN Men 50-54 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Tomi Tyysteri Triathlon Team Reckless Race ry FIN Men 50-54 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Tommi Elomaa SKB Racing Triathlon Team ry FIN Men 50-54 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Toni Eriksson Triathlon Team Reckless Race ry FIN Men 50-54 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Toni Kivinen Triathlon Vantaa ry FIN Men 50-54 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Toni Virtanen Tampereen Triathlon Klubi FIN Men 50-54 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Tuomas Martikainen Helsinki Triathlon ry FIN Men 50-54 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Tuomas Ronkainen Oulu Triathlon & Cycling ry FIN Men 50-54 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Ludovic Gaude FRA Men 50-54 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Nicholas Swift BSV NOR Men 50-54 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Asko Kiukas Helsinki Triathlon ry FIN Men 55-59 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Dean Pattrick Fanny Jackets FIN Men 55-59 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Hannu Martikainen Triathlonteam AquaTerra ry FIN Men 55-59 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Harri Halme Aqua Plus Triathlon ry FIN Men 55-59 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Harri Westerlund Hyvinkään Pyöräilijät ry FIN Men 55-59 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Heikki Vepsäläinen Helsinki Triathlon ry FIN Men 55-59 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Jari Routsi FIN Men 55-59 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Jarmo Takala Kangasalan Triathlonseura FIN Men 55-59 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Juha Kleemola Kangasalan Triathlonseura FIN Men 55-59 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Juha Marjamaa TriathlonSuomi ry FIN Men 55-59 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Jukka Kumpulainen FIN Men 55-59 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Jukka Kumpulainen Tampereen Maratonklubi ry. FIN Men 55-59 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Jyrki Romu Helsinki Triathlon ry FIN Men 55-59 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Kari Lehtinen TriathlonSuomi ry FIN Men 55-59 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Karl Lönnberg Ei seuraa FIN Men 55-59 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Kimmo Valtanen Tri4Friends ry FIN Men 55-59 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Lauri Kölhi TriathlonSuomi ry FIN Men 55-59 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Marko Sjöman Triathlon Team Reckless Race ry FIN Men 55-59 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Matti Lähtevänoja Säyneisen Salpa ry FIN Men 55-59 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Michael Hardy FIN Men 55-59 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Olli Mutanen TriathlonSuomi ry FIN Men 55-59 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Pekka Kanerva TriathlonSuomi ry FIN Men 55-59 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Pekka Tauriainen Triathlon Vantaa ry FIN Men 55-59 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Pekka Tauriainen Triathlon Vantaa ry FIN Men 55-59 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Pentti Silta-Aho Turun Urheiluliitto ry FIN Men 55-59 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Peter Forsgård FIN Men 55-59 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Simo Juvaste Karjalan Uimarit Triathlon FIN Men 55-59 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Timo Rapeli Rauman Seudun Pyöräilijät ry FIN Men 55-59 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Tom-Mikael Gardberg TriathlonSuomi ry FIN Men 55-59 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Tommy Grannas Wasa Endurance ry FIN Men 55-59 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Tuomo Lappalainen Stamina Triathlon Club ry FIN Men 55-59 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Velimatti Pirilä Arctic Triathlon Ry FIN Men 55-59 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Aarne Luukko FIN Men 55-59 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Jean-Luc Olives FRA Men 55-59 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Ari-Matti Simola Pro Victoria ry FIN Men 60-64 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Esko Parikka Arctic Triathlon Ry FIN Men 60-64 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Jari Heino Hyvinkään Pyöräilijät ry FIN Men 60-64 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Jari Keskinen Tampereen Maratonklubi ry. FIN Men 60-64 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Juha-Pekka Halmeenmäki TriathlonSuomi ry FIN Men 60-64 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Jaakko Myllymäki Helsinki Triathlon ry FIN Men 60-64 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Kai Ylä-Outinen TriathlonTeam 226 ry FIN Men 60-64 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Kari Rauhanen Stamina Triathlon Club ry FIN Men 60-64 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Perry Suojoki FIN Men 60-64 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Petri Litmanen Team Manyone FIN Men 60-64 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Petri Palve FIN Men 60-64 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Seppo Sirkemaa Helsinki Triathlon ry FIN Men 60-64 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Tim Berglund Wasa Triathlon ry FIN Men 60-64 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Fred Keus Triathlon Vantaa ry NED Men 60-64 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Mojmir Ocvirk SLO Men 60-64 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Peter Wild SUI Men 60-64 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Esko Freese SWE Men 60-64 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Eero Salmi Arctic Triathlon Ry FIN Men 65-69 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Leo Ukkonen TriathlonTeam 226 ry FIN Men 65-69 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Risto Koukkula Tawast Cycling Club ry FIN Men 65-69 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Tuomo Hirvonen SSU-Triathlon FIN Men 70-74 years Middle Distance Challenge Agegroup (28 July)
Courtney Wevers Flowitri AUS Women Elite Middle Distance Avoin sarja / Open Elite Athletes (28 July)
Milan Agnew AUS Women Elite Middle Distance Avoin sarja / Open Elite Athletes (28 July)
Emely Ravn DEN Women Elite Middle Distance Avoin sarja / Open Elite Athletes (28 July)
Sara Perez Sala ESP Women Elite Middle Distance Avoin sarja / Open Elite Athletes (28 July)
Heini Hartikainen SKB Racing Triathlon Team ry FIN Women Elite Middle Distance Avoin sarja / Open Elite Athletes (28 July)
Hilkka Ylimartimo FIN Women Elite Middle Distance Avoin sarja / Open Elite Athletes (28 July)
Iida Reini Turun Urheiluliitto ry FIN Women Elite Middle Distance Avoin sarja / Open Elite Athletes (28 July)
Tytti Åberg Helsinki Triathlon ry FIN Women Elite Middle Distance Avoin sarja / Open Elite Athletes (28 July)
Federica De Nicola ITA Women Elite Middle Distance Avoin sarja / Open Elite Athletes (28 July)
Maaike Vooren NED Women Elite Middle Distance Avoin sarja / Open Elite Athletes (28 July)
Jenny Vuori Turun Urheiluliitto ry FIN Women U23 Middle Distance Avoin sarja / Open Elite Athletes (28 July)
Vilma Puttonen Pro Victoria ry FIN Women U23 Middle Distance Avoin sarja / Open Elite Athletes (28 July)
Oleksandr Tereshchuk CAN Men Elite Middle Distance Avoin sarja / Open Elite Athletes (28 July)
Henry Räppo Ujumise SK EST Men Elite Middle Distance Avoin sarja / Open Elite Athletes (28 July)
Rinel Pius 21CC Triatloniklubi EST Men Elite Middle Distance Avoin sarja / Open Elite Athletes (28 July)
Antti Peltokorpi Turun Urheiluliitto ry FIN Men Elite Middle Distance Avoin sarja / Open Elite Athletes (28 July)
Antti Uusitupa Turun Urheiluliitto ry FIN Men Elite Middle Distance Avoin sarja / Open Elite Athletes (28 July)
Asla Suutari-Jääskö TriathlonSuomi ry FIN Men Elite Middle Distance Avoin sarja / Open Elite Athletes (28 July)
Daniel Kivilohkare 4speed Triathlon Team ry. FIN Men Elite Middle Distance Avoin sarja / Open Elite Athletes (28 July)
Henrik Goesch Turun Urheiluliitto ry FIN Men Elite Middle Distance Avoin sarja / Open Elite Athletes (28 July)
Ilkka Utriainen Turun Urheiluliitto ry FIN Men Elite Middle Distance Avoin sarja / Open Elite Athletes (28 July)
Jere Helminen Turun Urheiluliitto ry FIN Men Elite Middle Distance Avoin sarja / Open Elite Athletes (28 July)
Joona Tuikka TriathlonSuomi ry FIN Men Elite Middle Distance Avoin sarja / Open Elite Athletes (28 July)
Juha-Matti Halonen TriathlonSuomi ry FIN Men Elite Middle Distance Avoin sarja / Open Elite Athletes (28 July)
Juuso Manninen TriathlonSuomi ry FIN Men Elite Middle Distance Avoin sarja / Open Elite Athletes (28 July)
Saku-Petteri Lehtonen FIN Men Elite Middle Distance Avoin sarja / Open Elite Athletes (28 July)
Samu Hanhela NT Urheilu Oy FIN Men Elite Middle Distance Avoin sarja / Open Elite Athletes (28 July)
Frederick Webb GBR Men Elite Middle Distance Avoin sarja / Open Elite Athletes (28 July)
Luca Ronchi ITA Men Elite Middle Distance Avoin sarja / Open Elite Athletes (28 July)
Marius Bjerkeset NOR Men Elite Middle Distance Avoin sarja / Open Elite Athletes (28 July)
Pawel Miziarski Stoneman Team POL Men Elite Middle Distance Avoin sarja / Open Elite Athletes (28 July)
João Ferreira PEWAG RACING TEAM POR Men Elite Middle Distance Avoin sarja / Open Elite Athletes (28 July)
Albert Askengren SWE Men Elite Middle Distance Avoin sarja / Open Elite Athletes (28 July)
Joakim Gartmark SWE Men Elite Middle Distance Avoin sarja / Open Elite Athletes (28 July)
Akseli Ylikoski Porin Tarmo Triathlon FIN Men U23 Middle Distance Avoin sarja / Open Elite Athletes (28 July)
Joona Lehtonen Aqua Plus Triathlon ry FIN Men U23 Middle Distance Avoin sarja / Open Elite Athletes (28 July)
Kasperi Heikkinen Turun Urheiluliitto ry FIN Men U23 Middle Distance Avoin sarja / Open Elite Athletes (28 July)
Samut Jokela FIN Men U23 Middle Distance Avoin sarja / Open Elite Athletes (28 July)
Aarne Vepsäläinen Helsinki Triathlon ry FIN Men U23 Middle Distance Avoin sarja / Open Elite Athletes (28 July)
Jeremy Maclean Queens University of Charlotte Triathlon USA Men U23 Middle Distance Avoin sarja / Open Elite Athletes (28 July)
Folke Johansson, Marko Mäkelä, Erkki Yli-Juuti FIN Relay Men Middle Distance Challenge Relay (28 July)
Jani Puustinen, Ville Rantala, Janne Laakkonen FIN Relay Men Middle Distance Challenge Relay (28 July)
Ari Hauta-Aho, Kari Hauta-Aho, Mikko Peltonen SSU-Triathlon FIN Relay Men Middle Distance Challenge Relay (28 July)
Markku Poikolainen, Markku Poikolainen, Timo Röyskö Helsinki Triathlon ry FIN Relay Men Middle Distance Challenge Relay (28 July)
Mikko Skutnabb, Anton Skutnabb, Alex Skutnabb FIN Relay Men Middle Distance Challenge Relay (28 July)
Teemu Mäkiniemi, Julia Välikangas, Ville Nikkinen Pro Victoria ry FIN Relay Men Middle Distance Challenge Relay (28 July)
Sakari Lehtinen, Kimmo Ojasto, Timo Hantula Puolikuntoiset FIN Relay Men Middle Distance Challenge Relay (28 July)
Tomi Jantunen, Kimmo Jantunen, Tomi Jantunen - FIN Relay Men Middle Distance Challenge Relay (28 July)
Annikki Hämäläinen, Markku Simmelvuo, Annikki Hämäläinen Tri Coaching Finland FIN Relay Women Middle Distance Challenge Relay (28 July)
Saija Paavola, Heidi Leino, Anna-Maija Törmälä Triathlon Vantaa FIN Relay Women Middle Distance Challenge Relay (28 July)
Maarika Taipalus, Henna Mustikkamäki, Annika Hippi Rideep FIN Relay Women Middle Distance Challenge Relay (28 July)
Mikko Pöllänen, Eemil Vaulamo, Jaana Vaulamo HyPy Triathlon FIN Relay Women Middle Distance Challenge Relay (28 July)
Terhi Salmela, Veikko Minkkinen, Terhi Salmela TriathlonSuomi FIN Relay Women Middle Distance Challenge Relay (28 July)
Outi Pakkala, Tiina Krusberg, Jonna Railio IBD Triathlon FIN Relay Women Middle Distance Challenge Relay (28 July)
Anni Uuspelto Triathlon Vantaa FIN F11 Challenge Junior (27 July)
Ella Palola TriVAteam FIN F11 Challenge Junior (27 July)
Liina Lehtonen Lehtonen Turun Urheiluliitto FIN F11 Challenge Junior (27 July)
Mette Mäenpää SCV FIN F11 Challenge Junior (27 July)
Mimmi Koivisto Triathlon Suomi FIN F11 Challenge Junior (27 July)
Tyyne Kärki TDT Triathlon Club Ry FIN F11 Challenge Junior (27 July)
Velma Kössi Turun Urheiluliitto FIN F11 Challenge Junior (27 July)
Vivian Lahti TriathlonTeam 226 FIN F11 Challenge Junior (27 July)
Aino Uuspelto Triathlon Vantaa FIN F12-13 Challenge Junior (27 July)
Elsa Pomrén Turun Urheiluliitto FIN F12-13 Challenge Junior (27 July)
Emmi Hämäläinen TriVATeam ry FIN F12-13 Challenge Junior (27 July)
Helmi Rousi Cetus FIN F12-13 Challenge Junior (27 July)
Maisa Liinalaakso triVaTeam FIN F12-13 Challenge Junior (27 July)
Miisa Hautamäki TriVATeam FIN F12-13 Challenge Junior (27 July)
Siina Savolainen Triathlon Vantaa FIN F12-13 Challenge Junior (27 July)
Taimi Elo Turun Urheiluliitto FIN F12-13 Challenge Junior (27 July)
Venla Sinko Turun Urheiluliitto FIN F12-13 Challenge Junior (27 July)
Viola Holopainen Triathlon Vantaa FIN F12-13 Challenge Junior (27 July)
Anton Uusilehto FIN M11 Challenge Junior (27 July)
Axel Latvala Bspu FIN M11 Challenge Junior (27 July)
Emil Ruissalo Tampereen Triathlon Klubi FIN M11 Challenge Junior (27 July)
Henri Kaila Nastola Triathlon NT Urheilu FIN M11 Challenge Junior (27 July)
Marcel Driguez Nil FIN M11 Challenge Junior (27 July)
Markus Tervajoki Gladius Kirkkonummi ry FIN M11 Challenge Junior (27 July)
Väinö Holopainen Triathlon Vantaa FIN M11 Challenge Junior (27 July)
Toivo Tousseyn BEL M12-13 Challenge Junior (27 July)
Elias Kleemola Tampereen Triathlonklubi FIN M12-13 Challenge Junior (27 July)
Viljami Väyrynen Oulu Triathlon & Cycling FIN M12-13 Challenge Junior (27 July)
Anna Reini Helsinki Triathlon FIN Women 18-29 years Challenge Super Sprint Agegroups (27 July)
Iiris Rothberg Triathlon Suomi FIN Women 18-29 years Challenge Super Sprint Agegroups (27 July)
Mari-Liis Heinaru FIN Women 18-29 years Challenge Super Sprint Agegroups (27 July)
Milja Lempinen FIN Women 18-29 years Challenge Super Sprint Agegroups (27 July)
Vilma Tuominen FIN Women 18-29 years Challenge Super Sprint Agegroups (27 July)
Pia Immonen FIN Women 30-34 years Challenge Super Sprint Agegroups (27 July)
Anni Aalto FIN Women 35-39 years Challenge Super Sprint Agegroups (27 July)
Irina Shelepaeva FIN Women 35-39 years Challenge Super Sprint Agegroups (27 July)
Katariina Koskinen Velo Salo FIN Women 35-39 years Challenge Super Sprint Agegroups (27 July)
Eija Virtanen - FIN Women 40-44 years Challenge Super Sprint Agegroups (27 July)
Katariina Nordell TuUL FIN Women 40-44 years Challenge Super Sprint Agegroups (27 July)
Marja-Leena Huitula Aqua Plus Triathlon FIN Women 40-44 years Challenge Super Sprint Agegroups (27 July)
Sanna Thesleff - FIN Women 40-44 years Challenge Super Sprint Agegroups (27 July)
Tuuli Ojakangas - FIN Women 40-44 years Challenge Super Sprint Agegroups (27 July)
Auli Suoranta FIN Women 45-49 years Challenge Super Sprint Agegroups (27 July)
Josefiina Syrjälä FIN Women 45-49 years Challenge Super Sprint Agegroups (27 July)
Teija Ohvo IBD Triathlon FIN Women 45-49 years Challenge Super Sprint Agegroups (27 July)
Janika Lehtsalu FIN Women 50-54 years Challenge Super Sprint Agegroups (27 July)
Kati Blomqvist Helsinki Triathlon FIN Women 50-54 years Challenge Super Sprint Agegroups (27 July)
Mari Henell FIN Women 50-54 years Challenge Super Sprint Agegroups (27 July)
Minna Riitahaara - FIN Women 50-54 years Challenge Super Sprint Agegroups (27 July)
Anne Elo-Kinnunen Turun Urheiluliitto FIN Women 65-69 years Challenge Super Sprint Agegroups (27 July)
Jesper Dolk FIN Men 18-29 years Challenge Super Sprint Agegroups (27 July)
Joona Uljala Triathlon Vantaa FIN Men 18-29 years Challenge Super Sprint Agegroups (27 July)
Aleksi Salminen FIN Men 30-34 years Challenge Super Sprint Agegroups (27 July)
Alex Muurinen Turun Urheiluliitto FIN Men 30-34 years Challenge Super Sprint Agegroups (27 July)
Huel Fuchsberger FIN Men 30-34 years Challenge Super Sprint Agegroups (27 July)
Joni Kukko FIN Men 30-34 years Challenge Super Sprint Agegroups (27 July)
Kasperi Paajanen FIN Men 30-34 years Challenge Super Sprint Agegroups (27 July)
Matias Korhonen Vantaan Mailapelaajat FIN Men 30-34 years Challenge Super Sprint Agegroups (27 July)
Julio Garcia Savonlinnan Uimaseura MEX Men 30-34 years Challenge Super Sprint Agegroups (27 July)
Martin Janocko SVK Men 30-34 years Challenge Super Sprint Agegroups (27 July)
Leevi Salmi Special triathlon FIN Men 35-39 years Challenge Super Sprint Agegroups (27 July)
Niklas Törn FIN Men 35-39 years Challenge Super Sprint Agegroups (27 July)
Toni Mähönen TEAM TUSKA FIN Men 35-39 years Challenge Super Sprint Agegroups (27 July)
Jonas Holmén SC Stickline FIN Men 40-44 years Challenge Super Sprint Agegroups (27 July)
Joni Joule Heltri FIN Men 40-44 years Challenge Super Sprint Agegroups (27 July)
Erwin Borremans SKB racing FIN Men 45-49 years Challenge Super Sprint Agegroups (27 July)
Mika Toivanen TuUL Triathlon FIN Men 45-49 years Challenge Super Sprint Agegroups (27 July)
Juha Viljanen FIN Men 50-54 years Challenge Super Sprint Agegroups (27 July)
Kimmo Pihkala - FIN Men 50-54 years Challenge Super Sprint Agegroups (27 July)
Ola Marius Bjerklund Bama NOR Men 50-54 years Challenge Super Sprint Agegroups (27 July)
Sampsa Laakso FIN Men 55-59 years Challenge Super Sprint Agegroups (27 July)
Andrea Bertolotti ITA Men 60-64 years Challenge Super Sprint Agegroups (27 July)
Juhani Torkkeli FIN Men 65-69 years Challenge Super Sprint Agegroups (27 July)
Mira Viitanen, Helena Jokikokko, Aino Uotila Puhti Triathlon FIN Relay Women Challenge Super Sprint Relay (27 July)
Juha Tuomisto, Jonne Korkeila, Katariina Korkeila FIN Relay Mixed Challenge Super Sprint Relay (27 July)
Otto Vesikansa Triathlon Vantaa ry FIN Men U15 Super Sprint Kilpa U15/U17/U19/U23 (27 July)
Santeri Palvanen NT Urheilu Oy FIN Men U15 Super Sprint Kilpa U15/U17/U19/U23 (27 July)
Johannes Strömsholm Aqua Plus Triathlon ry FIN Men U17 Super Sprint Kilpa U15/U17/U19/U23 (27 July)
Aarre Tuikkala NT Urheilu Oy FIN Men U17 Super Sprint Kilpa U15/U17/U19/U23 (27 July)
Alex Sundstedt Aqua Plus Triathlon ry FIN Men U19 Super Sprint Kilpa U15/U17/U19/U23 (27 July)
Saku Aro TriathlonTeam 226 ry FIN Men U19 Super Sprint Kilpa U15/U17/U19/U23 (27 July)
Max Walther TriathlonSuomi ry FIN Men U23 Super Sprint Kilpa U15/U17/U19/U23 (27 July)
Emilia Mäntyharju Tampereen Triathlon Klubi FIN Women U15 Super Sprint Kilpa U15/U17/U19/U23 (27 July)
Minni Liinalaakso triVATeam ry FIN Women U15 Super Sprint Kilpa U15/U17/U19/U23 (27 July)
Roosa Teho triVATeam ry FIN Women U15 Super Sprint Kilpa U15/U17/U19/U23 (27 July)
Sara Fuss TriathlonSuomi ry FIN Women U15 Super Sprint Kilpa U15/U17/U19/U23 (27 July)
Vilma Hautamäki triVATeam ry FIN Women U15 Super Sprint Kilpa U15/U17/U19/U23 (27 July)
Aamu Rekola Hyvinkää Triathlon ry FIN Women U15 Super Sprint Kilpa U15/U17/U19/U23 (27 July)
Anni Luhtanen TriathlonSuomi ry FIN Women U17 Super Sprint Kilpa U15/U17/U19/U23 (27 July)
Martta Lehtinen Velo Salo ry FIN Women U17 Super Sprint Kilpa U15/U17/U19/U23 (27 July)
Rebecka Backholm Turun Urheiluliitto ry FIN Women U17 Super Sprint Kilpa U15/U17/U19/U23 (27 July)
Angelica Swift 149 Ruglandveien NOR Women U17 Super Sprint Kilpa U15/U17/U19/U23 (27 July)
Kaisla Seppänen IBD Triathlon FIN Women U19 Super Sprint Kilpa U15/U17/U19/U23 (27 July)
Liina Nuoranne Turun Urheiluliitto ry FIN Women U19 Super Sprint Kilpa U15/U17/U19/U23 (27 July)
Minea Kankkonen Triathlonteam AquaTerra ry FIN Women U19 Super Sprint Kilpa U15/U17/U19/U23 (27 July)
India Ruby Swift Oslo Idrettslag NOR Women U19 Super Sprint Kilpa U15/U17/U19/U23 (27 July)
Kaisa Seppälä Turun Urheiluliitto ry FIN Women U23 Super Sprint Kilpa U15/U17/U19/U23 (27 July)
Teo Tousseyn BEL JUNIOR (Vanhempi + Lapsi) (27 July)
Ahti Ruotsalainen FIN JUNIOR (Vanhempi + Lapsi) (27 July)
Amanda Liukkonen FIN JUNIOR (Vanhempi + Lapsi) (27 July)
Annina Uusilehto FIN JUNIOR (Vanhempi + Lapsi) (27 July)
Edgar Bilenberg FIN JUNIOR (Vanhempi + Lapsi) (27 July)
Felix Palola TriVAteam FIN JUNIOR (Vanhempi + Lapsi) (27 July)
Inka Niemi-Korpi FIN JUNIOR (Vanhempi + Lapsi) (27 July)
Isla Jalasto 4speed Triathlon Team FIN JUNIOR (Vanhempi + Lapsi) (27 July)
Jonathan Holmén Pargas Idrotts Förening FIN JUNIOR (Vanhempi + Lapsi) (27 July)
Klara Hannuksela FIN JUNIOR (Vanhempi + Lapsi) (27 July)
Laila Thompson FIN JUNIOR (Vanhempi + Lapsi) (27 July)
Lily Henriksson FIN JUNIOR (Vanhempi + Lapsi) (27 July)
Luca Driguez FIN JUNIOR (Vanhempi + Lapsi) (27 July)
Matias Rousi 4Speed Triathlon FIN JUNIOR (Vanhempi + Lapsi) (27 July)
Maxim Ovaska SKB Racing Triathlon Team FIN JUNIOR (Vanhempi + Lapsi) (27 July)
Otso Saukko TriVAteam FIN JUNIOR (Vanhempi + Lapsi) (27 July)
Roosa Rinne SKB Racing Triathlon Team FIN JUNIOR (Vanhempi + Lapsi) (27 July)
Sisu Sinko Turun Urheiluliitto FIN JUNIOR (Vanhempi + Lapsi) (27 July)
Saaga Tikanoja Lane4 FIN JUNIOR (Vanhempi + Lapsi) (27 July)
Touko Saukko TriVAteam FIN JUNIOR (Vanhempi + Lapsi) (27 July)
Kim Harju Turun urheiluliitto FIN Men Elite Challenge Super Sprint Elite (27 July)
Helena Knaapi TriathlonSuomi ry FIN Women Elite Challenge Super Sprint Elite (27 July)
Emelie Andersson SWE Women Elite Challenge Super Sprint Elite (27 July)

Ultimate Sport Service   |   Langelandsvej 38   |   5800 Nyborg   |   Denmark