Lierløpet 21. april 2024

Norwegian English
Påmeldingsliste

Søk i felt
Søk klasse
Søk etter

76 deltaker(e) funnet i søket, viser 1 - 76
<- Navn -> <- StartNr -> <- By -> <- Klubb/Bedrift/Sponsor -> <- Distanse -> <- Klasse -> <- Forventet tid ->
Synne Opheim OSLO Sportsklubben Vidar 5 km K 23-39 00:18:20
Tobias Boge OSLO 5 km M 23-39 00:19:00
Christoffer Dybwad Elseth DRAMMEN Ski- og Ballklubben Drafn 5 km M 45-49 00:19:50
Daniel Aase DRAMMEN Åskollen løpeglade amatører 5 km M 23-39 00:20:20
Øystein Refsland Andreassen MJØNDALEN Aibel Asker BIL 5 km M 23-39 00:20:45
Daniel Christoffer Cannavo SLEMMESTAD 5 km M 23-39 00:20:59
Frode Berg SPIKKESTAD Il ros 5 km M 50-54 00:21:03
Maria Berglund ASKER Skiplukkern 5 km K 40-44 00:21:15
Line Sørensen-Ødegård LIER 5 km K 23-39 00:22:00
Erik Nilsen OSLO Romsås 5 km M 65-69 00:22:06
Helge Jacob Horn SKI - 5 km M 70-74 00:22:30
Gudmund Simonsen SKIEN Gjerpen IF 5 km M 65-69 00:22:30
Anine Hegre BEKKESTUA 5 km K 40-44 00:22:30
Romeo Hegre Seljevold BEKKESTUA Tyrving IL 5 km M 13 00:22:30
Kirsti M. Johnsen TØNSBERG Tjøme løpeklubb 5 km K 70-74 00:23:30
Tor Eirik Ombustvedt OSLO Lyn Ski 5 km M 23-39 00:25:00
Mathias Bergamaschi LIERSKOGEN Løpeglede 5 km M 14-15 00:25:00
Anne Olivia Landsværk BJØRNEMYR Nesodden IF 5 km K 13 00:25:00
André Abotnes LIERSKOGEN Løpeglede 5 km M 23-39 00:25:00
Vienna Hegre Seljevold BEKKESTUA Tyrving IL 5 km K 11 00:25:59
Inger Lise Bergheim LIERSKOGEN Løpeglede 5 km K 23-39 00:27:05
Stina Wall GULLAUG 5 km K 50-54 00:28:00
Marthe Hafsmoe ASKER 5 km K 45-49 00:29:00
Cinzia Verzeletti LIERSKOGEN Løpeglede 5 km K 23-39 00:30:00
Marit Follestad Tandberg VIKERSUND Løpeglede 5 km K 55-59 00:30:00
Jannicke Nilsen LIERSKOGEN Løpeglede 5 km K 40-44 00:35:00
John-Are Forsland LIER Løpeglede 5 km M 40-44 00:35:00
Trond Gjerde OSLO Løpeglede 5 km M 50-54 00:35:00
Joakim Fjelnseth Hempel SANDE I VESTFOLD Kiropraktor Hempel 10 km M 23-39 00:36:30
Lars Erik Bjørnstad Halvorsen TØNSBERG HRC / Equinor BIL 10 km M 40-44 00:37:55
Ellen Kari Johansen KROKSTADELVA 5 km K 60-64 00:40:00
Svein Hustuft SANDEFJORD Runar il 10 km M 60-64 00:45:00
Evan Wilson OSLO 10 km M 23-39 00:45:00
Dariusz Pienkos DRAMMEN 10 km M 45-49 00:46:00
Moritz Venold OSLO 10 km M 23-39 00:50:00
Sigurd Skarra VESTFOSSEN Vestfossen Treningssenter 10 km M 23-39 00:50:00
Siri Birgitte Aalvik DRAMMEN 10 km K 23-39 00:50:00
Ann Bejvall DRAMMEN 10 km K 40-44 00:50:00
Kristine Linnea Johannessen Hansen DRAMMEN 10 km K 23-39 00:55:00
Siv Reistad SLEMMESTAD Bamford1869 10 km K 60-64 00:55:00
Sissel Tonstad OSLO Stayer Løpeklubb 10 km K 23-39 00:57:00
Stine Backmann Bekkevar DRAMMEN Schnellfahrer 10 km K 23-39 01:05:00
Steven Bayton OSLO SK Vidar Halvmaraton M 23-39 01:10:00
Helge Johansen TRONDHEIM Trondheim Triatlonklubb Halvmaraton M 55-59 01:19:30
Fredrik Skalstad OSLO Halvmaraton M 40-44 01:19:59
Andreas Saxi Jensen GULLAUG Sørumlia endurance Halvmaraton M 23-39 01:20:00
Torstein Eike OSLO Vidar Halvmaraton M 23-39 01:20:00
Hans Christian Eriksen OSLO Halvmaraton M 23-39 01:24:00
Nicolai Borenstein OSLO SK Vidar Halvmaraton M 23-39 01:25:00
Halvor Flesche Låtun VØYENENGA Halvmaraton M 23-39 01:25:00
Lennart Frislid DILLING Halvmaraton M 23-39 01:28:00
Johan Grundnes HAKADAL Team GT Halvmaraton M 23-39 01:30:00
Roy Midtrud OSLO Halvmaraton M 23-39 01:34:12
Espen Fuglerud SYLLING Team Øverskauen Halvmaraton M 55-59 01:35:00
Erling Marthinsen SYLLING Team Øverskauen Halvmaraton M 55-59 01:39:00
David Sagedal KONGSBERG Tottenham FC Halvmaraton M 40-44 01:40:00
Stig Halvorsen KONGSBERG BK Triathlon Halvmaraton M 40-44 01:40:00
Ole Gandrud RØYSE Hole Running Team Halvmaraton M 55-59 01:42:00
Thomas Morfjord VEAR Tønsberg Triathlonklubb Halvmaraton M 45-49 01:45:00
Endre Midtstigen OSLO Midtstigen løpeklubb Halvmaraton M 23-39 01:45:00
Thomas Nerli DRAMMEN Halvmaraton M 50-54 01:50:00
Ingrid Aalien Ødegård NEDRE EGGEDAL - Halvmaraton K 18-19 01:50:00
Per Håvard Sørbøen OSLO Halvmaraton M 23-39 01:50:00
Thomas André Rislaa KONGSBERG Hisøy IL Halvmaraton M 23-39 01:55:00
Line Christiansen DRAMMEN Halvmaraton K 23-39 01:55:00
Hege Ludvigsen LARVIK Halvmaraton K 23-39 01:55:00
Thomas Kalstad REISTAD Reistad Runners Clubb Halvmaraton M 45-49 01:55:15
Marianne Halvorsen STAVERN Halvmaraton K 23-39 02:00:00
Steffen Pedersen OSLO Sinsenspeedrunners Halvmaraton M 23-39 02:00:00
Vegard Dahle OSLO Sinsenspeedrunners Halvmaraton M 23-39 02:00:00
Trond Magnus Gulbrandsen DRAMMEN Halvmaraton M 45-49 02:00:00
Fredrik Lillevik Johansen OSLO Halvmaraton M 23-39 02:15:00
Axel Kjærgaard Stockinger GJØVIK Halvmaraton M 23-39 02:15:00
Ingrid Høgset GJØVIK Halvmaraton K 23-39 02:15:00
Steffen Strand DRAMMEN 5 km M 23-39 19:00:00
Johan Karlseng GULLAUG Melkesyre etter 500 meter IL 5 km M 23-39 24:50:05



Ultimate Sport Service | Langelandsvej 38 | 5800 Nyborg | Denmark