Vikerfjell Challenge 2024

Norwegian English
Påmeldingsliste

Søk i felt
Søk klasse
Søk etter

78 deltaker(e) funnet i søket, viser 1 - 78
<- Navn -> <- StartNr -> <- By -> <- Klubb/Bedrift/Sponsor -> <- Land -> <- Distanse -> <- Klasse ->
Eline Haugen HALLINGBY Ådal IL / Team XPND fuel jr. NOR 11 km K14-15
Sofie Fjørtoft Stav FJELLHAMAR Fjellhammer Håndball NOR 11 km K16-17
Erle Lem OSLO NOR 21 km K20-22
Malin Fjære HØNEFOSS NOR 11 km K23-34
Kristine Grønlund HØNEFOSS Skiforeningen NOR 11 km K23-34
Silje Haugen HALLINGBY NOR 11 km K35-39
Monica J Sporsheim HØNEFOSS NOR 11 km K35-39
Lene Holmen NITTEDAL NOR 11 km K40-44
Cecilie Lykke Larsen HEDALEN NOR 11 km K40-44
Marianne Andersen DRAMMEN NOR 11 km K40-44
Merete Muri SLEPENDEN Team Tanum NOR 11 km K45-49
Monica Odden Myklebust RØYSE NOR 11 km K45-49
Anne Sandra Midsem HØNEFOSS NOR 11 km K45-49
Valeria Araya OSLO NOR 11 km K50-54
Janne Engeskog OSLO NOR 11 km K50-54
Pia Winness VÄSTERVIK Hunseberg 1 NOR 21 km K50-54
Elisabeth Hjeldnes HØNEFOSS NOR 11 km K55-59
Ellen Grønlund HØNEFOSS Team Tronrud NOR 11 km K55-59
Palla Masdottir JAR NOR 11 km K55-59
Trude Strøm Borlaug HØNEFOSS Malotjernveien hyttevel NOR 11 km K60-64
Henrik Kvernhaugen RØYSE - NOR 11 km M16-17
Jørgen Kvernhaugen RØYSE - NOR 11 km M18-19
Jørgen Engen HØNEFOSS NOR 11 km M23-34
Marius Bakken HALLINGBY Byggmesteren Hønefoss AS NOR 11 km M23-34
Peder Borlaug OSLO NOR 11 km M23-34
Thomas Borthen OSLO NOR 21 km M23-34
Haakon Kinneberg BÆRUM Tyrving NOR 21 km M23-34
Andreas Jebsen Mikkelsen OSLO Bjølsen Mosjonistlag NOR 21 km M23-34
Kristian Gamkinn OSLO Team Gamkinn NOR 11 km M35-39
Morten Kleven HALLINGBY IRT - Infra Running Team NOR 11 km M35-39
Hans Henrik Moen HØNEFOSS Team Pruppeliveien 7 NOR 11 km M35-39
Kristian Lundberg HØNEFOSS Byggmesteren Hønefoss AS NOR 11 km M35-39
Christoffer Hagen OSLO Team Driv Trening NOR 21 km M35-39
Erik Kraus-Svensrud OSLO NOR 21 km M35-39
Niklas Hallgren SLEPENDEN Team Tanum NOR 11 km M40-44
Rune Solsem HØNEFOSS Team Pruppeliveien 7 NOR 11 km M40-44
Ole Kristian Bækkedal HØNEFOSS Skrettedal SK NOR 21 km M45-49
Christer Fredriksen HØNEFOSS NOR 11 km M50-54
Per Ivar Opperud HØNEFOSS NOR 11 km M50-54
Erik Persson VINTERBRO NOR 11 km M50-54
Espen Lyngstad HØNEFOSS Norsia NOR 11 km M50-54
Frode Kvernhaugen RØYSE - NOR 11 km M50-54
Hans Marius Rossavik Jakobsen HØNEFOSS NOR 11 km M50-54
Carl Rosander NÄSSJÖ Hunseberg 1 SWE 21 km M50-54
Odd Inge Hellerud ÅMOT Hellerud Konditori NOR 21 km M50-54
Atle Pedersen OSLO Fossum IF NOR 21 km M50-54
Helge Ottesen HØNEFOSS Byggmesteren Hønefoss NOR 21 km M50-54
Jarle Nymoen HØNEFOSS Ådal IL NOR 21 km M50-54
Nils Arne Haugum TYRISTRAND Byggmesteren Hønefoss AS NOR 21 km M55-59
Per Arne Venåsen HØNEFOSS NOR 11 km M60-64
Richard Moltzau JAR NOR 11 km M60-64
Jon Hegg Borlaug HØNEFOSS Malotjernveien hyttevel NOR 11 km M60-64
Thorbjørn Berntsen SKUI Killingtjernhaugen NOR 21 km M60-64
Pernille Bronken Eidesen OSLO NOR 11 km turmarsj
Else-Marit Lystvedt Berntsen SKUI Killingtjernhaugen NOR 11 km turmarsj
May Britt Svendsen HEGGEDAL NOR 11 km turmarsj
Torun Thorson Kolstad TUNHOVD Tunhovd Puddingtrim NOR 11 km turmarsj
Elin Gundersveen HØNEFOSS Hen Rågjengerlag NOR 11 km turmarsj
Heidi Strand BÆRUMS VERK NOR 11 km turmarsj
Lise Strat HØNEFOSS NOR 11 km turmarsj
Ruben Eidesen OSLO NOR 11 km turmarsj
Anders Skredshol HØNEFOSS NOR 11 km turmarsj
Vegard Skredshol HØNEFOSS NOR 11 km turmarsj
Stig-André Elsrud Mayer HØNEFOSS NOR 11 km turmarsj
Odd Arild Gundersveen TUNHOVD Tunhovd Puddingtrim NOR 11 km turmarsj
Frida Gundersveen TUNHOVD NOR 11 km turmarsj
Bjørn Helge Gundersveen HØNEFOSS Hen Rågjengerlag NOR 11 km turmarsj
Ole Christian Stav FJELLHAMAR Veidekke NOR 11 km turmarsj
Gunn Hild Lem OSLO NOR 21 km
Aio Rossavik-Grande 2,5 km barneløp
Ada Kjeksrud 2,5 km barneløp
Karla Kjeksrud 2,5 km barneløp
Silje Nålsund 2,5 km barneløp
Hanna Elsrud 2,5 km barneløp
Theo Elsrud 2,5 km barneløp
Joshua Persson 2,5 km barneløp
Lucia Persson 2,5 km barneløp
Camilla Persson 2,5 km barneløp



Ultimate Sport Service | Langelandsvej 38 | 5800 Nyborg | Denmark