DM startliste
Kvinder 30-34 år
Navn Klub Land
Kirsten Pettersson Esbjerg Tri & Multisport DEN
Jeanette Thorning Fredensborg Atletik Klub DEN
Marlene Kjær Hansen Frederiksberg IF atletik og motion DEN
Tine Wilcken Mortensen Frederiksberg IF atletik og motion DEN
Lene Broberg Frederikshavn Atletik Klub af 1966 DEN
Anne Hviid NBRO National Racing Club DEN
Nathalie Charnalia Novo Gruppens Løbeklub DEN
Marie Bundesen Sdr. Omme IF Atletik og Motion DEN
Stina Sørensen Snik Atletik DEN
Anna Holm Sparta Atletik og Motion DEN
Anne Skovsbo Clausen Sparta Atletik og Motion DEN
Camilla Victoria Tjærby Sparta Atletik og Motion DEN
Connie Lindemann Olsen Sparta Atletik og Motion DEN
Lone Lykkeberg Andersen Sparta Atletik og Motion DEN
Louise Brask Sparta Atletik og Motion DEN
Louise Dichmann Nielsen Sparta Atletik og Motion DEN
Lykke Carlsen Sparta Atletik og Motion DEN
Marie Knudsen Sparta Atletik og Motion DEN
Nille Algot Nielsen Sparta Atletik og Motion DEN
Nina Bækbo Andersen Sparta Atletik og Motion DEN
Rebecca Deutsch Sparta Atletik og Motion DEN
Stine Gyldenbrand Sparta Atletik og Motion DEN
Christina Poulsen Aarhus Fremad DEN
Lise Kandborg Sørensen Aarhus Gymnastikforening af 1880 DEN

Kvinder 35-39 år
Navn Klub Land
Karina Sørensen Blovstrød Løverne DEN
Pernille Hansen Frederiksberg IF atletik og motion DEN
Solvejg Neerup Gora Langgarverne DEN
Kristina Dabo Schmidt Liseleje & Omegns Motionsklub DEN
Marie Raun Knudsen Odense Atletik - O.G.F. DEN
Alice Nielsen Rødekro IF, Motion, Atletik, Triathlon DEN
Astrid Mody Sparta Atletik og Motion DEN
Fleur Cecilie Popp Sparta Atletik og Motion DEN
Julie Kofoed Sparta Atletik og Motion DEN
Lise Kronborg Sparta Atletik og Motion DEN
Mia Schiller Sparta Atletik og Motion DEN
Sophine Krintel Valbyløberne DEN
Louise Langelund Batting Aarhus 1900 Atletik/Motion DEN
Charlotte Tyrsted Aarhus Fremad DEN
Line Lauesgaard Jensen Aarhus Fremad DEN

Kvinder 40-44 år
Navn Klub Land
Magdalena Kott Blovstrød Løverne DEN
Sarah Erbs Ledet Blovstrød Løverne DEN
Hanne Kruse Olsen Brørup Løbeklub DEN
Sanne Hull Hartmann Brørup Løbeklub DEN
Anne-Sofie Mcpherran Køge Atletik DEN
Ea Wils Petersen Langgarverne DEN
Herdis Kristiansen Langgarverne DEN
Majbritt Witte Langgarverne DEN
Henriette Lindgren Liseleje & Omegns Motionsklub DEN
Janni Knudsen Liseleje & Omegns Motionsklub DEN
Malene Rømer Liseleje & Omegns Motionsklub DEN
Randi Holst Sørensen Liseleje & Omegns Motionsklub DEN
Vivian Fisker Liseleje & Omegns Motionsklub DEN
Karina Lundin Nordtrim DEN
Karoline Sidelmann Brinch Novo Gruppens Løbeklub DEN
Mette Bøg Larsen Novo Gruppens Løbeklub DEN
Signe Munkholm Hoeck Novo Gruppens Løbeklub DEN
Tine Pallisgaard Næsby Motion DEN
Mette Steenberg Odense Atletik - O.G.F. DEN
Ida Østergaard Krause Snik Atletik DEN
Camilla Foged Sparta Atletik og Motion DEN
Camilla Foged Sparta Atletik og Motion DEN
Charlotte Nedergaard Sparta Atletik og Motion DEN
Christina Hedegård Bruhn Sparta Atletik og Motion DEN
Heidi Valentin Sørensen Sparta Atletik og Motion DEN
Karina Berner-Magnusson Sparta Atletik og Motion DEN
Kathrine Louise Vincentsen Sparta Atletik og Motion DEN
Kristine Hedegaard Sparta Atletik og Motion DEN
Liza Tuperna Itzchaky Sparta Atletik og Motion DEN
Lone Købke Sparta Atletik og Motion DEN
Louise Hinze Sparta Atletik og Motion DEN
Maibritt Kristoffersen Sparta Atletik og Motion DEN
Marie Cordt Sparta Atletik og Motion DEN
Mette Grunnet Nouri Sparta Atletik og Motion DEN
Michelle Keep Sparta Atletik og Motion DEN
Sanne Hald Sparta Atletik og Motion DEN
Sia Pagh Sparta Atletik og Motion DEN
Silvia Gabriela Beltrán-Herrera Sparta Atletik og Motion DEN
Stine Fangel Sparta Atletik og Motion DEN
Vivian Olesen Sparta Atletik og Motion DEN
Karen Candelaria Team Hechmann Sport DEN
Helle Blak Petersen Viborg Atletik & Motion DEN

Kvinder 45-49 år
Navn Klub Land
Tina Kristensen Bagsværd Atletik Club DEN
Annika Winther Blovstrød Løverne DEN
Lene Fleng Nielsen Blovstrød Løverne DEN
Nathalie Halphen Blovstrød Løverne DEN
Tine Broksø Blovstrød Løverne DEN
Lisbeth Drescher Fredensborg Atletik Klub DEN
Maria Damtoft Fredensborg Atletik Klub DEN
Pernille Johansen Frederiksberg IF atletik og motion DEN
Jeanne Sjørslev Greve Atletik DEN
Rikke Østergaard Reich Hareskovens Triathlon Klub DEN
Helene Bothilde Rønne Hvidovre Atletik & Motion DEN
Bee Andersen Høng GF Løbeklub DEN
Charlotte Frederiksen Langgarverne DEN
Louise Shiv Langgarverne DEN
Rikkekatrine Larsen Langgarverne DEN
Vivian Ipsen Langgarverne DEN
Dorthe Feilberg Liseleje & Omegns Motionsklub DEN
Linda Susanne Holst Liseleje & Omegns Motionsklub DEN
Sonja Dabo Cozzolino Liseleje & Omegns Motionsklub DEN
Ea Andersen Nordtrim DEN
Grethe Terkelsen Nordtrim DEN
Iben Hjelmsø Novo Gruppens Løbeklub DEN
Merete Elmkjær Novo Gruppens Løbeklub DEN
Helena Larsen Rødovre Atletik Club DEN
Anne Berg Sparta Atletik og Motion DEN
Anne-Mette Rasmussen Sparta Atletik og Motion DEN
Birgitte Storm Sparta Atletik og Motion DEN
Britt Johnsen Sparta Atletik og Motion DEN
Britt Lindblad Sparta Atletik og Motion DEN
Dorthe Wandall Sparta Atletik og Motion DEN
Eva Merete Larsen Sparta Atletik og Motion DEN
Helle Lillelund Aggebo Sparta Atletik og Motion DEN
Karina Heinecke Sparta Atletik og Motion DEN
Line Berwald Sparta Atletik og Motion DEN
Line Lykke-Meyer Sparta Atletik og Motion DEN
Lone Dahlstrøm Sparta Atletik og Motion DEN
Maibritt Møller Bryding Sparta Atletik og Motion DEN
Marie Jakobsen Sparta Atletik og Motion DEN
Marilouise Moestrup Sparta Atletik og Motion DEN
Mette Søgaard Sparta Atletik og Motion DEN
Mette Willer Sparta Atletik og Motion DEN
Mette Riis Thomsen Sparta Atletik og Motion DEN
Ninkie Bendtsen Sparta Atletik og Motion DEN
Rikke Bachmann Sparta Atletik og Motion DEN
Sofie Scheibelein Sparta Atletik og Motion DEN
Sofie Wieder Sparta Atletik og Motion DEN
Thrine Lykke Sparta Atletik og Motion DEN
Margrethe Frydenborg Svendborg Gymnastikforening DEN
Pernille Friis Vejen Atletik Forening DEN
Anne Brødsgaard Vejle Idrætsforening DEN
Mia Sørensen Vejle Idrætsforening DEN
Pernille Radsted Vejle Idrætsforening DEN
Pia Smed Rasmussen Vejle Idrætsforening DEN
Helle Rasmussen Aalborg Atletik og Motion DEN
Charlotte Berner Aarhus Gymnastikforening af 1880 DEN

Kvinder 50-54 år
Navn Klub Land
Julie Rosbo Bagsværd Atletik Club DEN
Charlotte Lykke Blovstrød Løverne DEN
Lis Aalling Brørup Løbeklub DEN
Birgitta Nilsson Fredensborg Atletik Klub DEN
Karen Frank Nielsen Fredensborg Atletik Klub DEN
Annette Berg-Munch Polano Frederiksberg IF atletik og motion DEN
Bente Danielsen Frederiksberg IF atletik og motion DEN
Jette Hede Frederiksberg IF atletik og motion DEN
Jette Thønning Jensen Frederiksberg IF atletik og motion DEN
Mette Bundgaard Frederiksberg IF atletik og motion DEN
Tine Christophersen Frederiksberg IF atletik og motion DEN
Katja Adelheid Schøn Hareskovens Triathlon Klub DEN
Mette Riis Hechmann Mikkeller Racing Club DEN
Anne Pedersen Langgarverne DEN
Christina Christensen Langgarverne DEN
Nanett Mathiesen Langgarverne DEN
Pia Blaabjerg Langgarverne DEN
Githa Andersen Nordtrim DEN
Lene Stoltze Novo Gruppens Løbeklub DEN
Lisbet Westergaard Novo Gruppens Løbeklub DEN
Lisbeth Jørgensen Novo Gruppens Løbeklub DEN
Kirsten Kyndesen Ny Vest 6. Kreds DEN
Elisabeth Bernsten Silkeborgs Motions/tri-klub DEN
Anne Stampe Snik Atletik DEN
Lotte Braagaard Snik Atletik DEN
Pia Bjerregaard Snik Atletik DEN
Tine Riget Snik Atletik DEN
Agnete Persson Sparta Atletik og Motion DEN
Anette Whitt Sparta Atletik og Motion DEN
Birgitte Rubek Sparta Atletik og Motion DEN
Dorte Ahlstrøm Ewertsen Sparta Atletik og Motion DEN
Dorthe M. Wiuf Nielsen Sparta Atletik og Motion DEN
Gitte Hansen Sparta Atletik og Motion DEN
Helene Bjerre~nielsen Sparta Atletik og Motion DEN
Helle Lyngby Sparta Atletik og Motion DEN
Helle Susanne Pedersen Sparta Atletik og Motion DEN
Jette Schreiner Hansen Sparta Atletik og Motion DEN
Liselotte Unger Sparta Atletik og Motion DEN
Liselotte Perch Lind Sparta Atletik og Motion DEN
Majbrit Demant Sparta Atletik og Motion DEN
Maria Messerschmidt Sparta Atletik og Motion DEN
Marie-Louise Ejlev Sparta Atletik og Motion DEN
Mette Vingaard Sparta Atletik og Motion DEN
Mona Steensbro Sparta Atletik og Motion DEN
Pia Joan Sørensen Sparta Atletik og Motion DEN
Tina Sunde Sparta Atletik og Motion DEN
Alice Kristensen Svendborg Gymnastikforening DEN
Dorthe Laursen Aalborg Atletik og Motion DEN
Merete Svendsen Aalborg Atletik og Motion DEN
Pia Larsen Aalborg Atletik og Motion DEN
Helle Juul Aarhus Fremad DEN

Kvinder 55-59 år
Navn Klub Land
Jannie Hansen Amager Atletik Club DEN
Hanne Langhorn Kjøngerskov Blovstrød Løverne DEN
Lisa Bay Fjordløberne DEN
Annelise Mortensen Frederiksberg IF atletik og motion DEN
Annette Holrits Frederiksberg IF atletik og motion DEN
Irene Hastrup Frederiksberg IF atletik og motion DEN
Trine Larsen Frederiksberg IF atletik og motion DEN
Tove Schultz-Lorentzen Idrætsklubben Hellas, Roskilde DEN
Lone Johansen Liseleje & Omegns Motionsklub DEN
Pia Andreasen Liseleje & Omegns Motionsklub DEN
Anette Hansen Rødekro IF, Motion, Atletik, Triathlon DEN
Alice Nielsen Sparta Atletik og Motion DEN
Anna Halvorsen Sparta Atletik og Motion DEN
Annette Laursen Sparta Atletik og Motion DEN
Birgitte Eskebjerg Sparta Atletik og Motion DEN
Elise Holck Sparta Atletik og Motion DEN
Gitte Schwartz Sparta Atletik og Motion DEN
Jytte Christiansen Sparta Atletik og Motion DEN
Katrine Schrøder Sparta Atletik og Motion DEN
Lise Bo Sparta Atletik og Motion DEN
Louice Caspersen Sparta Atletik og Motion DEN
Pia Lyholm Sparta Atletik og Motion DEN
Susanne Michelsen Sparta Atletik og Motion DEN
Tina Vogel Bjerringgaard Sparta Atletik og Motion DEN
Tina Grau Arvidsen Sparta Atletik og Motion DEN
Tine Ahrens Sparta Atletik og Motion DEN
Ulla Matzen Sparta Atletik og Motion DEN
Vibeke Evert Sparta Atletik og Motion DEN
Jette Jakobsen Aalborg Atletik og Motion DEN
Lene Schmidt Aalborg Atletik og Motion DEN
Mette Flyvbjerg Aalborg Atletik og Motion DEN

Kvinder 60-64 år
Navn Klub Land
Annie Aller Fjordløberne DEN
Carola Rosenstrøm Langgarverne DEN
Annie Gyde Pedersen Nordtrim DEN
Mette Marie Thomsen Novo Gruppens Løbeklub DEN
Bach Joan Snik Atletik DEN
Carol Todd-Moir Snik Atletik DEN
Vibeke Hansen Snik Atletik DEN
Anne-Grethe Petersen Sparta Atletik og Motion DEN
Annemette Lauridsen Sparta Atletik og Motion DEN
Birgit Rintza Sparta Atletik og Motion DEN
Christina Drescher Sparta Atletik og Motion DEN
Elisabeth Linde Nielsen Sparta Atletik og Motion DEN
Hanne Riis Sparta Atletik og Motion DEN
Inger Skovsbo Sparta Atletik og Motion DEN
Mette Udesen Sparta Atletik og Motion DEN
Pia Burkal Sparta Atletik og Motion DEN
Suzanne Svendsen Sparta Atletik og Motion DEN
Vibeke Jespersen Sparta Atletik og Motion DEN
Marianne Spanggaard Valbyløberne DEN
Lotte Bloch Husi Aalborg Atletik og Motion DEN

Kvinder 65-69 år
Navn Klub Land
Annette Gydam Frederiksberg IF atletik og motion DEN
Birthe Jørgensen Nordtrim DEN
Hanne Elm-Larsen Sparta Atletik og Motion DEN
Lilly Jeppesen Vejle Idrætsforening DEN

Kvinder 70-74 år
Navn Klub Land
Elisabeth Drewes Idrætsklubben Hellas, Roskilde DEN
Lis Kaspersen Ikast Atletik- og Motionsforening DEN
Lisbeth Rasmussen Liseleje & Omegns Motionsklub DEN
Bente Frøkjær Sparta Atletik og Motion DEN
Doris Christensen Sparta Atletik og Motion DEN
Dorte Johansen Sparta Atletik og Motion DEN
Marianne Pallisgaard Svendborg Gymnastikforening DEN
Margit Kjær Pedersen Viking Atletik DEN

Kvinder 75-79
Navn Klub Land
Johnna Giles Liseleje & Omegns Motionsklub DEN
Ingefred Svensson Ny Vest 6. Kreds DEN
Annelise Beck Sparta Atletik og Motion DEN
Karen Højgaard Sparta Atletik og Motion DEN

Kvinder 80 år og over
Navn Klub Land
Ruth Breilev FHI Fløng Kondi DEN

Kvinder Senior
Navn Klub Land
Anette Jacobsen Frederiksberg IF atletik og motion DEN
Fie Sønderby Frederiksberg IF atletik og motion DEN
Sarah Jürgensen Frederiksberg IF atletik og motion DEN
Cecilie Andersen Nordtrim DEN
Johanne Prisak Odense Atletik - O.G.F. DEN
Lene Dalgaard Odense Atletik - O.G.F. DEN
Amalie Haughuus RUNAAR DEN
Amalie Haughuus RUNAAR DEN
Julie Høgh RUNAAR DEN
Anna Foged Thomsen Sparta Atletik og Motion DEN
Camilla Ryrsø Sparta Atletik og Motion DEN
Camilla Balle Bech Sparta Atletik og Motion DEN
Caroline Hornnes Sparta Atletik og Motion DEN
Caroline Hornnes Sparta Atletik og Motion DEN
Cathrine Søby Rathje Sparta Atletik og Motion DEN
Christina Klement Hansen Sparta Atletik og Motion DEN
Dorthe Fast Rasmussen Sparta Atletik og Motion DEN
Emilie Stephanie Raasthøj Sparta Atletik og Motion DEN
Julie Schwartz Sparta Atletik og Motion DEN
Karoline Frydkjær Sparta Atletik og Motion DEN
Katharina Beckmann Sparta Atletik og Motion DEN
Katrine Hagelskjær Nielsen Sparta Atletik og Motion DEN
Kristine Bunyoz Sparta Atletik og Motion DEN
Laura Kjær Sparta Atletik og Motion DEN
Laura Severinsen Sparta Atletik og Motion DEN
Line Koch Skaanning Sparta Atletik og Motion DEN
Louise Dalhoff Sparta Atletik og Motion DEN
Maria Nørgaard Petersen Sparta Atletik og Motion DEN
Matilda Bengtsson Sparta Atletik og Motion DEN
Michelle Poulsen Sparta Atletik og Motion DEN
Mie Monrad Hedelund Sparta Atletik og Motion DEN
Nicoline Kirk Sparta Atletik og Motion DEN
Pia Christensen Sparta Atletik og Motion DEN
Sara Marthedal Jørgensen Sparta Atletik og Motion DEN
Signe Rasmussen Sparta Atletik og Motion DEN
Simone Glad Sparta Atletik og Motion DEN
Trine Kloster Sparta Atletik og Motion DEN
Vibeke Quorning Sparta Atletik og Motion DEN
Dagmar Clausen Aarhus Gymnastikforening af 1880 DEN

Kvinder U23
Navn Klub Land
Sara Schou Kristensen Blovstrød Løverne DEN
Maria Thyme Hareskovens Triathlon Klub DEN
Marie Hansen I/K Olympia, Atletikafdeling DEN
Isabella Fisker Liseleje & Omegns Motionsklub DEN
Frederikke Idon-Andersen Snik Atletik DEN
Clara Kall Sparta Atletik og Motion DEN
Mette Svane Kraft Sparta Atletik og Motion DEN
Signe Hylleberg Sparta Atletik og Motion DEN
Johanne Hyldgaard Viborg Atletik & Motion DEN
Signe Salanson Jensen-Smidt Viborg Atletik & Motion DEN

Mænd 30-34 år
Navn Klub Land
Henrik Andersen Esbjerg Atletik og Motion DEN
Dan Gilling Brunholt Frederiksberg IF atletik og motion DEN
Danny Olsen Frederiksberg IF atletik og motion DEN
Janus Von Platen Frederiksberg IF atletik og motion DEN
Dennis Graversgaard Hareskovens Triathlon Klub DEN
Jesper Garflet Hechmann Mikkeller Racing Club DEN
Sebastian Damkjær-Ohlsen Helsingør Ski- og Orienteringsklub DEN
Jesper Faurschou Herning Løbeklub DEN
Anders Winther Houlkær Løb & Motion/VEXA DEN
Jonas Lyngholm Køge Atletik DEN
Peter Vestergaard NBRO National Racing Club DEN
Rune Knudsen Nordtrim DEN
Michael Jensen RUNAAR DEN
Alexander Lilja-Cyron Sparta Atletik og Motion DEN
Anders Krag Sparta Atletik og Motion DEN
Andreas Ekman Sparta Atletik og Motion DEN
Dennis Frøslev Sparta Atletik og Motion DEN
Henrik Bierbum Bacher Sparta Atletik og Motion DEN
Jacob Melskens Sparta Atletik og Motion DEN
Jesper West Sparta Atletik og Motion DEN
Kasper Holmbo Sørensen Sparta Atletik og Motion DEN
Marc Guinjoan Sparta Atletik og Motion DEN
Michael Matzon Sparta Atletik og Motion DEN
Morten Green Sparta Atletik og Motion DEN
Peter Hjorth Gjessing Sparta Atletik og Motion DEN
Rasmus Brogaard Sparta Atletik og Motion DEN
Richard Dion Jensen Sparta Atletik og Motion DEN
Søren Wedel Sparta Atletik og Motion DEN
Thomas Birk Petersen Sparta Atletik og Motion DEN
Tore Deleuran Nielsen Sparta Atletik og Motion DEN
Lars Hvidesten Team Hechmann Sport DEN
Christian Nørgaard Nielsen Aalborg Atletik og Motion DEN
Ulrik Heitmann Aarhus 1900 Atletik/Motion DEN
Thomas Madsen Aarhus Gymnastikforening af 1880 DEN

Mænd 35-39 år
Navn Klub Land
Rasmus Resøe Jakobsen Amager Atletik Club DEN
Christian Nørfelt Blovstrød Løverne DEN
Steffan Andersen Esbjerg Atletik og Motion DEN
Lars Mortensen Esbjerg Tri & Multisport DEN
Nicolai Weber Frederiksberg IF atletik og motion DEN
Sune Kaaber Frederiksberg IF atletik og motion DEN
Troels Ravn Frederiksberg IF atletik og motion DEN
Nicolai Søberg-Hansen Københavns Triathlon Klub af 1986 (KTK86) DEN
Bjarne Worm Langgarverne DEN
Robbin Harms Langgarverne DEN
Søren Leth Liseleje & Omegns Motionsklub DEN
Jacob Wæver Larsen NBRO National Racing Club DEN
Kasper Solberg Odense Atletik - O.G.F. DEN
Lars Ibsen Odense Atletik - O.G.F. DEN
Jesper Møller Thomsen Sdr. Omme IF Atletik og Motion DEN
Casper Krag Sparta Atletik og Motion DEN
Christian Alvang Jespersen Sparta Atletik og Motion DEN
Frederik Mens Sparta Atletik og Motion DEN
Henrik Rosendahl Sparta Atletik og Motion DEN
Jakob Schmit-Jensen Sparta Atletik og Motion DEN
Jesper Trebbien Andersen Sparta Atletik og Motion DEN
Kristian Kyed Sparta Atletik og Motion DEN
Mathias Warnecke Sparta Atletik og Motion DEN
Morten Møller Sparta Atletik og Motion DEN
Niels Karl Rytter Sparta Atletik og Motion DEN
Rasmus Nørgaard Høgh Sparta Atletik og Motion DEN
Steffen Kamp Sparta Atletik og Motion DEN
Allan Persson Stenløse-Ølstykke Atletik og Motion DEN
Thomas Rötzler Schmidt Team Hechmann Sport DEN
Thomas Engmark Andersen Vejen Atletik Forening DEN
Thorkild Sundstrup Aarhus Fremad DEN
Hans-Henrik Damgaard Aarhus Gymnastikforening af 1880 DEN
Jakob Worm Bisfort Aarhus Gymnastikforening af 1880 DEN
Lars Ejaas Aarhus Gymnastikforening af 1880 DEN
Mikkel Kleis Aarhus Gymnastikforening af 1880 DEN

Mænd 40-44 år
Navn Klub Land
Martin Kristensen AC Pain DEN
Troels Carlsen AC Pain DEN
Flemming Adler Bank Amager Atletik Club DEN
Jonas Brandsbjerg Atletikforeningen Fremad DEN
Søren Helmer Atletikforeningen Fremad DEN
Christian Haslund Blovstrød Løverne DEN
Christian Madsen Blovstrød Løverne DEN
Mads Ingvardsen Blovstrød Løverne DEN
Morten Grove Blovstrød Løverne DEN
Philip Mørch Blovstrød Løverne DEN
Frank Barrit Esbjerg Atletik og Motion DEN
Kasper Larsen Fjordløberne DEN
Martin Lyck Fredensborg Atletik Klub DEN
Martin Jensen Frederiksberg IF atletik og motion DEN
Thomas Hansen Frederiksberg IF atletik og motion DEN
Tobias Jelsmark Frederiksberg IF atletik og motion DEN
Henrik Bendtsen Hareskovens Triathlon Klub DEN
Kasper Markussen Hareskovens Triathlon Klub DEN
Martin Højgaard Hareskovens Triathlon Klub DEN
Jesper Andkær Larsen Hechmann Mikkeller Racing Club DEN
Morten Mariendal Hechmann Mikkeller Racing Club DEN
Søren Runge Hechmann Mikkeller Racing Club DEN
Sune Larsen Helsingør Ski- og Orienteringsklub DEN
Kenneth Birk Hansen Herning Løbeklub DEN
Ulrik Bohnsen Holte Idrætsforening Atletikafd. DEN
Thomas Rask Nielsen Houlkær Løb & Motion/VEXA DEN
Martin Dahl Langgarverne DEN
Jack Erbahn Liseleje & Omegns Motionsklub DEN
Kenneth Vilhelmsen Liseleje & Omegns Motionsklub DEN
Brian Foged Nordtrim DEN
Lennarth Østergaard Nordtrim DEN
Kristian Johansen Novo Gruppens Løbeklub DEN
Martin Gudmand Novo Gruppens Løbeklub DEN
Michael Steenberg Odense Atletik - O.G.F. DEN
Peter Bech Silkeborg Orienteringsklub DEN
Peter Simonsen Slagelse Atletik DELTA DEN
Alex Puggaard Sparta Atletik og Motion DEN
Anders Kahr-Højland Sparta Atletik og Motion DEN
Andreas Buhl Sparta Atletik og Motion DEN
Frederik Lyrsholt Sparta Atletik og Motion DEN
Gary Green Sparta Atletik og Motion DEN
Henrik Nordtorp Jørgensen Sparta Atletik og Motion DEN
Jacob Svendsen Sparta Atletik og Motion DEN
Jeff Drejer Sparta Atletik og Motion DEN
John Ulrik Nielsen Sparta Atletik og Motion DEN
Kent Sørensen Sparta Atletik og Motion DEN
Kristian Steen Sparta Atletik og Motion DEN
Lasse Michaelsen Sparta Atletik og Motion DEN
Malik Haznadar Sparta Atletik og Motion DEN
Martin Bang Sparta Atletik og Motion DEN
Mikkel Høegh Sparta Atletik og Motion DEN
Morten Holm Sparta Atletik og Motion DEN
Morten Winter Sparta Atletik og Motion DEN
Ole Luton Sparta Atletik og Motion DEN
Ole William Ingelsson Sparta Atletik og Motion DEN
Peter Sonne Sparta Atletik og Motion DEN
Peter Overbeck Rasmussen Sparta Atletik og Motion DEN
Thor Hansen Sparta Atletik og Motion DEN
Toke Jensen Sparta Atletik og Motion DEN
Thomas Frølander Stenløse-Ølstykke Atletik og Motion DEN
Kasper Roslyng TIK-LØBERNE DEN
Ulrik Roos Aarhus 1900 Atletik/Motion DEN
Anders Iversen Aarhus Fremad DEN
Kåre Rysgaard Aarhus Fremad DEN

Mænd 45-49 år
Navn Klub Land
Johnny Darling Amager Atletik Club DEN
Martin Thornbjerg Klausen Atletikforeningen Fremad DEN
Peter Breiner Nielsen Atletikforeningen Fremad DEN
Poul Bøje Nielsen Atletikforeningen Fremad DEN
Thomas Abel Sandholdt Atletikklubben Holstebro DEN
Kim Hansen Bagsværd Atletik Club DEN
Per Nilsson Bagsværd Atletik Club DEN
Peter Kamp Busk Bagsværd Atletik Club DEN
Kasper Ladefoged Blovstrød Løverne DEN
Lau Gottschalk Nygaard Blovstrød Løverne DEN
Torben Kristensen Blovstrød Løverne DEN
Bjarne Hartmann Brørup Løbeklub DEN
Michael Hartmann Brørup Løbeklub DEN
Per Hansen Fredensborg Atletik Klub DEN
Bjarne Pedersen Frederiksberg IF atletik og motion DEN
Henrik Andersen Frederiksberg IF atletik og motion DEN
Henrik Roos Frederiksberg IF atletik og motion DEN
Jarl Tuxen Frederiksberg IF atletik og motion DEN
Leslie Olivier Frederiksberg IF atletik og motion DEN
Michael Wessing Frederiksberg IF atletik og motion DEN
Niels Batz Carlsen Frederiksberg IF atletik og motion DEN
Thomas Laursen Frederiksberg IF atletik og motion DEN
Ole Johannes Jeppesen Herlufsholm Atletik & Motion DEN
Uffe Munck Houlkær Løb & Motion/VEXA DEN
Bjarke Schaar Idrætsklubben Hellas, Roskilde DEN
Brian Grønnegaard Københavns Triathlon Klub af 1986 (KTK86) DEN
Lars Nordlund Køge Atletik DEN
Guillermo Salinas Langgarverne DEN
Martin Engdal Langgarverne DEN
Thomas Lindqvist Langgarverne DEN
Niels Preus Liseleje & Omegns Motionsklub DEN
Brian Balterzen Nordtrim DEN
Jens Frederiksen Nordtrim DEN
Kasper Larsen Nordtrim DEN
Lars G Lundin Nordtrim DEN
Martin Aaskilde Nordtrim DEN
Niels Pollas Nordtrim DEN
Thomas Bredtoft Nordtrim DEN
David Gredal Novo Gruppens Løbeklub DEN
José Cebolinho Novo Gruppens Løbeklub DEN
Morten Bugge Rødovre Atletik Club DEN
Claus Frederiksen Sparta Atletik og Motion DEN
Claus Mouritsen Sparta Atletik og Motion DEN
Ebbe Primdahl Sparta Atletik og Motion DEN
Flemming Handberg Sparta Atletik og Motion DEN
Hans Peter Lillelund Aggebo Sparta Atletik og Motion DEN
Jacob Johan Wegener Sparta Atletik og Motion DEN
Jesper Holm-Nielsen Sparta Atletik og Motion DEN
Jesper Lycke Sparta Atletik og Motion DEN
Jimmy Pedersen Sparta Atletik og Motion DEN
John Ewertsen Sparta Atletik og Motion DEN
Johnny Nielsen Sparta Atletik og Motion DEN
Jørgen Skov Christensen Sparta Atletik og Motion DEN
Kent Møller Sparta Atletik og Motion DEN
Kent Nørmark Sparta Atletik og Motion DEN
Lars Arent Sparta Atletik og Motion DEN
Lars Pantmann Sparta Atletik og Motion DEN
Lars Hylling Axelsson Sparta Atletik og Motion DEN
Martin Ravnholt Sparta Atletik og Motion DEN
Martin Freddy Guhle Sparta Atletik og Motion DEN
Martin Rejnholt Frederiksen Sparta Atletik og Motion DEN
Micke Varg Christensen Sparta Atletik og Motion DEN
Ole Gram Clausen Sparta Atletik og Motion DEN
Paw Sandal Lorentz Hansen Sparta Atletik og Motion DEN
Peter Adrian Brouer Sparta Atletik og Motion DEN
Rene Evald Sparta Atletik og Motion DEN
Bo Foged Stenløse-Ølstykke Atletik og Motion DEN
Carsten Sillehoved Stenløse-Ølstykke Atletik og Motion DEN
Claus Lindbjerg Stenløse-Ølstykke Atletik og Motion DEN
Jakob Vibild Stenløse-Ølstykke Atletik og Motion DEN
Stig Harbro Jensen Sæby Idrætsklub 80 DEN
Jørgen Hansen Team Hechmann Sport DEN
Martin Sejling Team Hechmann Sport DEN
Súni Lamhauge Team Hechmann Sport DEN
Lars Rask TIK-LØBERNE DEN
Claus Damgaard Nielsen Trongårdens Idræts Forening DEN

Mænd 50-54 år
Navn Klub Land
Henrik Friis Amager Atletik Club DEN
Carsten Siggaard Blovstrød Løverne DEN
Claus Lyng Nielsen Blovstrød Løverne DEN
Lars Bigom-Eriksen Blovstrød Løverne DEN
Rolf Nissen Blovstrød Løverne DEN
Frank Conradsen Brørup Løbeklub DEN
Jørgen Borg Esbjerg Atletik og Motion DEN
Bjarne Asbahr Fjordløberne DEN
Peter Sommer Fredensborg Atletik Klub DEN
Bjarne Eiberg Jørgensen Frederiksberg IF atletik og motion DEN
Flemming Kvorning Frederiksberg IF atletik og motion DEN
Mathias Bruun Frederiksberg IF atletik og motion DEN
Morten Balsby Frederiksberg IF atletik og motion DEN
Per Paludan Hansen Frederiksberg IF atletik og motion DEN
Ralph Johansen Frederiksberg IF atletik og motion DEN
Sven Andreas Bonato Frederiksberg IF atletik og motion DEN
Thomas Kvist Jacobsen Frederiksberg IF atletik og motion DEN
Jørgen Thyme Hareskovens Triathlon Klub DEN
Ken Olsen Hechmann Mikkeller Racing Club DEN
Henrik Petersen Helsingør Ski- og Orienteringsklub DEN
Peter Arhnung Helsingør Ski- og Orienteringsklub DEN
Peter Olsen Herlufsholm Atletik & Motion DEN
Tom Palle Herlufsholm Atletik & Motion DEN
Frank Løvendahl Herning Løbeklub DEN
Hans Mygind Houlkær Løb & Motion/VEXA DEN
Erik Hanson Køge Atletik DEN
Kim Sørensen Køge Atletik DEN
Michael Gleerup Køge Atletik DEN
Michael Mørkeberg Christiansen Køge Atletik DEN
Niels Hansen Køge Atletik DEN
Bo Havrilo Langgarverne DEN
Christian Dalhart Langgarverne DEN
Dan Bodal Langgarverne DEN
John Englund Langgarverne DEN
Michael Lorentzen Langgarverne DEN
Michael Nielsen Langgarverne DEN
Flemming Dyring Liseleje & Omegns Motionsklub DEN
John Cordua Liseleje & Omegns Motionsklub DEN
Morten Langsø Liseleje & Omegns Motionsklub DEN
Jens Bjerre Nordtrim DEN
Niels Coff Ganes Nordtrim DEN
Per Egon Rasmussen Puls 3060 DEN
Bent Bindner Rødovre Atletik Club DEN
Michael Rasmussen Rødovre Atletik Club DEN
Carsten Braagaard Snik Atletik DEN
Jan Petersen Snik Atletik DEN
Lars Halkier Snik Atletik DEN
Ulrik Jacobi Snik Atletik DEN
Brian Goldbæk Sparta Atletik og Motion DEN
Carsten Videbæk Sparta Atletik og Motion DEN
Carsten Holst Blunck Sparta Atletik og Motion DEN
Christian Bentsen Sparta Atletik og Motion DEN
Claes Alexander Fogh Sparta Atletik og Motion DEN
Claus Frelle-Petersen Sparta Atletik og Motion DEN
Frank Ahrens Sparta Atletik og Motion DEN
Frank Wiese Sparta Atletik og Motion DEN
Henrik Langkilde Sparta Atletik og Motion DEN
Henrik Nielsen Sparta Atletik og Motion DEN
Henrik Wicksell Sparta Atletik og Motion DEN
Jan Bryding Sparta Atletik og Motion DEN
Jens Heiede Sparta Atletik og Motion DEN
Jens Nielsen Sparta Atletik og Motion DEN
Jesper Riege Sparta Atletik og Motion DEN
Jesper Haure Nørrevang Sparta Atletik og Motion DEN
Jim Hvid Sparta Atletik og Motion DEN
Jørgen T. Nielsen Sparta Atletik og Motion DEN
Karsten Jeberg Sparta Atletik og Motion DEN
Kay Lang Nielsen Sparta Atletik og Motion DEN
Kent Søby Sparta Atletik og Motion DEN
Kim Petersen Sparta Atletik og Motion DEN
Lars Hjort Sparta Atletik og Motion DEN
Lars Molin Sparta Atletik og Motion DEN
Lars Hjorth Jensen Sparta Atletik og Motion DEN
Marc Jerner Sparta Atletik og Motion DEN
Michael Aalskov Sparta Atletik og Motion DEN
Mogens Pedersen Sparta Atletik og Motion DEN
Niels Berner Sparta Atletik og Motion DEN
Niels Klem Thomsen Sparta Atletik og Motion DEN
Niels Villum Thomsen Sparta Atletik og Motion DEN
Ole Larsen Sparta Atletik og Motion DEN
Ole Witthøfft Hansen Sparta Atletik og Motion DEN
Per Nielsen Sparta Atletik og Motion DEN
Steen Thordal Nielsen Sparta Atletik og Motion DEN
Steffen Nielsen Sparta Atletik og Motion DEN
Søren Bonde Jakobsen Sparta Atletik og Motion DEN
Thomas Wied Sparta Atletik og Motion DEN
Thor Rasmussen Sparta Atletik og Motion DEN
Tom Christensen Sparta Atletik og Motion DEN
Tonny Madsen Sparta Atletik og Motion DEN
Dan Jensen Stenløse-Ølstykke Atletik og Motion DEN
Kim Hermansen Stenløse-Ølstykke Atletik og Motion DEN
Klaus Østbo Stenløse-Ølstykke Atletik og Motion DEN
Torben Hermansen Svendborg Gymnastikforening DEN
Per Funch TIK-LØBERNE DEN
Carsen Nørremark Larsen Valbyløberne DEN
Carsten Munding Rasmussen Valbyløberne DEN
Christian Rahr Valbyløberne DEN
Claus Hoffmann Valbyløberne DEN
Morten Jønler Viborg Atletik & Motion DEN
Martin Gravesen Viking Atletik DEN
Teddy Hansen Viking Atletik DEN
Heine Grünewald Aalborg Atletik og Motion DEN
Jeppe Garde Aalborg Atletik og Motion DEN
Claus Poulsen Aarhus 1900 Atletik/Motion DEN
Jonny Askøe Jensen Aarhus Fremad DEN

Mænd 55-59 år
Navn Klub Land
Bo Antvorskov Amager Atletik Club DEN
Henrik Kjeldgaard Jørgensen Ballerup Atletik Klub DEN
Henrik Larsen Blovstrød Løverne DEN
Jens Arne Christiansen Blovstrød Løverne DEN
Jørn Thostrup Blovstrød Løverne DEN
Lars Nyrup Blovstrød Løverne DEN
Martin Pedersen Blovstrød Løverne DEN
Torben Krog Blovstrød Løverne DEN
Erik M V Sørensen Brørup Løbeklub DEN
Jan Aalling Brørup Løbeklub DEN
Peter Rosendal Degnemoseløberen DEN
Dan Madvig Fredensborg Atletik Klub DEN
Ole Harbæk Fredensborg Atletik Klub DEN
Søren Poulsen Fredensborg Atletik Klub DEN
Bo Kjær Hansen Frederiksberg IF atletik og motion DEN
Jens Lossow Frederiksberg IF atletik og motion DEN
Jørgen Nielsen Frederiksberg IF atletik og motion DEN
Preben Christensen Frederiksberg IF atletik og motion DEN
Søren Møller Nielsen Frederiksberg IF atletik og motion DEN
Davood Djalilian Herlufsholm Atletik & Motion DEN
Per Schwartzbach Herlufsholm Atletik & Motion DEN
Flemming Johansen Idrætsklubben Hellas, Roskilde DEN
Roald Ammentorp Idrætsklubben Hellas, Roskilde DEN
Tonny Nielsen Idrætsklubben Hellas, Roskilde DEN
Kristian Wium Køge Atletik DEN
Torben Johansen Køge Atletik DEN
Torben Klindt Køge Atletik DEN
Jan Iwersen Langgarverne DEN
Leif Jensen Langgarverne DEN
Peter Buur Langgarverne DEN
René Hansen Langgarverne DEN
Kim Larsen Liseleje & Omegns Motionsklub DEN
Lars Borring-Møller Liseleje & Omegns Motionsklub DEN
Jesper Jørgensen Nordtrim DEN
John Lindstrøm Nordtrim DEN
Mikael Breuning Pan Idræt DEN
Leif Balle Skive A.M. DEN
Michael Ottesen Snik Atletik DEN
Allan Arndal Sparta Atletik og Motion DEN
Antonino Castrone Sparta Atletik og Motion DEN
Bjarne Winge Sparta Atletik og Motion DEN
Bjarne Skou Mortensen Sparta Atletik og Motion DEN
Carl Frederik Bie Sparta Atletik og Motion DEN
Dan Knudsen Sparta Atletik og Motion DEN
Erik Rasmussen Sparta Atletik og Motion DEN
Filip Terkildsen Sparta Atletik og Motion DEN
Finn Sunde Sparta Atletik og Motion DEN
Hans-Christian Køie Poulsen Sparta Atletik og Motion DEN
Henrik Filskov Sparta Atletik og Motion DEN
Henrik Pedersen Sparta Atletik og Motion DEN
Jakob Henrik Ertner Sparta Atletik og Motion DEN
Jan Greve Sparta Atletik og Motion DEN
Jan Mørch Sparta Atletik og Motion DEN
Jimmy Augustson Sparta Atletik og Motion DEN
Jimmy Christiansen Sparta Atletik og Motion DEN
Kim Gøllnitz Sparta Atletik og Motion DEN
Klaus Steen Hansen Sparta Atletik og Motion DEN
Mads Klem Thomsen Sparta Atletik og Motion DEN
Morten Knudsen Sparta Atletik og Motion DEN
Ole Christiansen Sparta Atletik og Motion DEN
Stieg Eriksen Sparta Atletik og Motion DEN
Søren Hjernø Sparta Atletik og Motion DEN
Tandlæge Jakob Kihl Sparta Atletik og Motion DEN
Torben Schaltz Sparta Atletik og Motion DEN
Ulrik Hove Sparta Atletik og Motion DEN
Bjarne Møller Svaneke Årsdale Neksø-Løberne DEN
Henrik Kofoed Nielsen Svaneke Årsdale Neksø-Løberne DEN
Jan Frydenborg Svendborg Gymnastikforening DEN
Henrik Lorentzen Valbyløberne DEN
Ueli Bloch Husi Aalborg Atletik og Motion DEN

Mænd 60-64 år
Navn Klub Land
Andreas G. Jensen Blovstrød Løverne DEN
Gjerluf Hansen Brørup Løbeklub DEN
Helge Frøsig-Jørgensen Fredensborg Atletik Klub DEN
Bjarne Bjerg Frederiksberg IF atletik og motion DEN
Henrik Wulff Jørgensen Frederiksberg IF atletik og motion DEN
Torben Nielander Frederiksberg IF atletik og motion DEN
Hashem Jalilian Herlufsholm Atletik & Motion DEN
Jørgen Pilegård Holbæk Løbe- og Motionsklub DEN
Finn Vinding Langgarverne DEN
Mads Simonsen Langgarverne DEN
Benny Schjøtt Liseleje & Omegns Motionsklub DEN
Jesper Mariegaard MotionNord DEN
Søren Hansen Nordtrim DEN
Erik Christensen Rødovre Atletik Club DEN
Lars Nielsen Rødovre Atletik Club DEN
Erik Holstein Snik Atletik DEN
Jan Madsen Snik Atletik DEN
Allan Bo Hansen Sparta Atletik og Motion DEN
Andreas Marcussen Sparta Atletik og Motion DEN
Carsten Hædersdal Sparta Atletik og Motion DEN
Dan Lykke Pedersen Sparta Atletik og Motion DEN
Erik Hvass Frandsen Sparta Atletik og Motion DEN
Joakim Jensen Sparta Atletik og Motion DEN
Karsten Lau-Jensen Sparta Atletik og Motion DEN
Kim Solstad Sparta Atletik og Motion DEN
Leif Hansen Sparta Atletik og Motion DEN
Michael Schwensen Sparta Atletik og Motion DEN
Per Skou Sparta Atletik og Motion DEN
Poul Erik Tofte Sparta Atletik og Motion DEN
Poul-Erik Johannessen Sparta Atletik og Motion DEN
Sejer Bjørn Pedersen Sparta Atletik og Motion DEN
Steffen Bager Sparta Atletik og Motion DEN
Søren Høegh Sparta Atletik og Motion DEN
Søren Kaas Sparta Atletik og Motion DEN
Søren Christian Lassen Sparta Atletik og Motion DEN
Søren Degn Eskesen Sparta Atletik og Motion DEN
Søren Gamst Valbyløberne DEN

Mænd 65-69 år
Navn Klub Land
Rolf Køngerskov Bagsværd Atletik Club DEN
Bent Bagge Blovstrød Løverne DEN
Niels Hansen Fredensborg Atletik Klub DEN
Alex Henriksen Idrætsklubben Hellas, Roskilde DEN
Poul Anker Nielsen Kalundborg IF DEN
Hans-Kristian Kragesteen Langgarverne DEN
Jørgen Hansen Langgarverne DEN
Palle Røssell Nordtrim DEN
Tage Knudsen Nordtrim DEN
Jan Niels Juul Pedersen Snik Atletik DEN
Christian Hansen Sparta Atletik og Motion DEN
Henrik Nielsen Sparta Atletik og Motion DEN
Ole Overgaard Sparta Atletik og Motion DEN
Palle Rivold Sparta Atletik og Motion DEN
Per Kirk Jørgensen Sparta Atletik og Motion DEN
Robert Johan Andersen Sparta Atletik og Motion DEN
Erik Piil Svendborg Gymnastikforening DEN
Nils Jul Larsen Svendborg Gymnastikforening DEN
John Hansen Vejle Idrætsforening DEN
Jørgen Hansen Vejle Idrætsforening DEN
Niels Jørn Jeppesen Vejle Idrætsforening DEN
Thorkild Bo Nielsen Vejle Idrætsforening DEN

Mænd 70-74 år
Navn Klub Land
Poul Clemmensen Bagsværd Atletik Club DEN
Rasmus Andersen Brørup Løbeklub DEN
Allan Hansen Herlev Løbe- og Atletikklub DEN
Mogens Bertram-Nielsen Herlev Løbe- og Atletikklub DEN
Søren Traberg Herlev Løbe- og Atletikklub DEN
Jørgen E. T. Nielsen Hvidovre Atletik & Motion DEN
Preben Hammershøj Nordtrim DEN
Leif Vincentsen Snik Atletik DEN
Arne Frederiksen Sparta Atletik og Motion DEN
Ole Steen Møller Sparta Atletik og Motion DEN
Palle Ljungberg Sparta Atletik og Motion DEN
Peter Nielsen Sparta Atletik og Motion DEN
Preben Vørs Sparta Atletik og Motion DEN
Ole Bekker Svendborg Gymnastikforening DEN
Bjarne Andersen TIK-LØBERNE DEN
Henry Jønch TIK-LØBERNE DEN
Leif Rønne Jakobsen TIK-LØBERNE DEN
Anders Bjørn Valbyløberne DEN
Allan Hansen Viking Atletik DEN

Mænd 75-79
Navn Klub Land
Jens Myrup Noe Holbæk Løbe- og Motionsklub DEN
Erhard Filtenborg Stenløse-Ølstykke Atletik og Motion DEN
John Bøgevig TIK-LØBERNE DEN
Poul Bachmann Madsen Vejle Idrætsforening DEN

Mænd 80 år og over
Navn Klub Land
Kurt Hansen Birkerøddernes Løbeklub DEN
Gunnar Hauerberg Sparta Atletik og Motion DEN

Mænd Senior
Navn Klub Land
Emil Skovhøj Amager Atletik Club DEN
Teis Elleby Amager Atletik Club DEN
Steffen Falch Larsen Blovstrød Løverne DEN
Steffen Falch Larsen Blovstrød Løverne DEN
Thor Nørskov Blovstrød Løverne DEN
Alexander Bruggisser Frederiksberg IF atletik og motion DEN
Esben Krogh Rasmussen Frederiksberg IF atletik og motion DEN
Frederik Petersen Frederiksberg IF atletik og motion DEN
Lasse Rønaa Frederiksberg IF atletik og motion DEN
Mohamed Hersi Frederiksberg IF atletik og motion DEN
Paw Lyche Petersen Frederiksberg IF atletik og motion DEN
Rikki Frederiksen Frederiksberg IF atletik og motion DEN
Stefan Hjort Vesløv Frederiksberg IF atletik og motion DEN
Kasper Rebenstorf Hareskovens Triathlon Klub DEN
Anders Bonde Herning Løbeklub DEN
Anders Bukhave Herning Løbeklub DEN
Benjamin Martinsen Neuert Herning Løbeklub DEN
Abdi Hakin Ulad Hvidovre Atletik & Motion DEN
Abdi Hakin Ulad Hvidovre Atletik & Motion DEN
Benjamin Savill Hvidovre Atletik & Motion DEN
Benjamin Savill Hvidovre Atletik & Motion DEN
Michael Jeppesen Hvidovre Atletik & Motion DEN
Martin Højland Nielsen Københavns Idræts-Forening - KIF DEN
Christoffer Hadberg Liseleje & Omegns Motionsklub DEN
Christian Birch Okkels NBRO National Racing Club DEN
Thomas Ehlers NBRO National Racing Club DEN
Casper Andersen Nordtrim DEN
Nikolaj Dam Odense Atletik - O.G.F. DEN
Jakob Gade Pedersen RUNAAR DEN
Kristian Eilersen RUNAAR DEN
Asser Nielsen Sparta Atletik og Motion DEN
Christian Gaaei Jensen Sparta Atletik og Motion DEN
Christian Gert Olsen Sparta Atletik og Motion DEN
Christoffer Hagemann Sparta Atletik og Motion DEN
Felix Enghoff Klich Sparta Atletik og Motion DEN
Frederik Bruun Jensen Sparta Atletik og Motion DEN
Jacob Petersen Sparta Atletik og Motion DEN
Mads Bredtoft Sparta Atletik og Motion DEN
Mads Kragh Sparta Atletik og Motion DEN
Martin Lünell Sparta Atletik og Motion DEN
Mihn Kyun Cho Sparta Atletik og Motion DEN
Nicholas Domanyi Fribert Sparta Atletik og Motion DEN
Niels Gadegaard Sparta Atletik og Motion DEN
Oliver Granhøj Sparta Atletik og Motion DEN
Patrick Alexander Dirchsen Sparta Atletik og Motion DEN
Philip Østergaard Braun Sparta Atletik og Motion DEN
Rasmus Grynderup Steffensen Sparta Atletik og Motion DEN
Rasmus Trap Wolf Sparta Atletik og Motion DEN
Samuele Soraggi Sparta Atletik og Motion DEN
Kim Hammerich Svendborg Gymnastikforening DEN
Henrik Gehlert Viborg Atletik & Motion DEN
Anders Pedersen Aarhus 1900 Atletik/Motion DEN
Jacob Ø. Markussen Aarhus 1900 Atletik/Motion DEN
Michael Dunvald Aarhus 1900 Atletik/Motion DEN
Asger Dalsgaard Aarhus Fremad DEN
Martin Busch Aarhus Fremad DEN
Sebastian Matz Nielsen Aarhus Fremad DEN
Thien Vinh Luong Aarhus Fremad DEN
Andreas Dam Aarhus Gymnastikforening af 1880 DEN

Mænd U23
Navn Klub Land
Simon Holst Amager Atletik Club DEN
Thomas Sand Nielsen Atletikklubben Holstebro DEN
Carl Bigom-Eriksen Blovstrød Løverne DEN
Frederik Hansen FHI Fløng Kondi DEN
Frederik Lykke Fredericia Triathlon Team DEN
Micki Borgen Morell I/K Olympia, Atletikafdeling DEN
Asbjørn Riis Københavns Triathlon Klub af 1986 (KTK86) DEN
Martin Egebjerg Olesen NBRO National Racing Club DEN
Alex Hagen Lindstrøm Nordtrim DEN
Nikolaj Mortensen Ny Vest 6. Kreds DEN
Emil Alexander Steenslev Sparta Atletik og Motion DEN
Mads Lerche-Thomsen Sparta Atletik og Motion DEN
Mads Skaaning Sparta Atletik og Motion DEN
Alexander Tengblad Nikolaisen Viborg Atletik & Motion DEN
Ivan Riise Viborg Atletik & Motion DEN
Lasse Kure Hansen Viking Atletik DEN
Johannes Würtz Aalborg Atletik og Motion DEN
Oliver Bjørslev Aalborg Atletik og Motion DEN
Søren Lund Sørensen Aalborg Atletik og Motion DEN