DM startliste
Kvinder 30-34 år
Navn Klub Land
Katrine Svane Blovstrød - Løverne DEN
Edna Jasarevic Frederiksberg IF atletik og motion DEN
Jannie Hundebøl HMRC DEN
Stina Sørensen Snik Atletik DEN
Anja Kuhlman Sparta Atletik og Motion DEN
Anne Skovsbo Clausen Sparta Atletik og Motion DEN
Ida Nymann Petersen Sparta Atletik og Motion DEN
Ivana Pristed Sparta Atletik og Motion DEN
Louise Laursen Sparta Atletik og Motion DEN
Louise Lund Nielsen Sparta Atletik og Motion DEN
Lykke Carlsen Sparta Atletik og Motion DEN
Maria Linnebjerg Sparta Atletik og Motion DEN
Marie Fuglsang Sparta Atletik og Motion DEN
Marie Knudsen Sparta Atletik og Motion DEN
Sabine Weinreich Holm Hansen Sparta Atletik og Motion DEN
Signe Agerbo Bech Sparta Atletik og Motion DEN
Stephie Raaholt Sparta Atletik og Motion DEN
Tanja La Cour Sparta Atletik og Motion DEN
Tina La Cour Sparta Atletik og Motion DEN
Ida Ehlers Albertsen Aalborg Atletik og Motion DEN
Malissa Dawn Thomsen Aarhus Fremad Atletik DEN
Hanne Loff Aarhus Gymnastikforening af 1880 DEN
Karen Krogh Johansen Aarhus Gymnastikforening af 1880 DEN
Lise Kandborg Sørensen Aarhus Gymnastikforening af 1880 DEN
Sarah Dressel Aarhus Gymnastikforening af 1880 DEN

Kvinder 35-39 år
Navn Klub Land
Louise Stotz Bagsværd Atletik Club DEN
Mette Steenbeck Bagsværd Atletik Club DEN
Mette Sommer Fritze Blovstrød - Løverne DEN
Kirsten Petterson Esbjerg Atletik og Motion DEN
Pernille Ringkjøbing Rasmussen Frederiksberg IF atletik og motion DEN
Lene Broberg Frederikshavn Atletik Klub af 1966 DEN
Lisbeth Marianne Høg Meldgaard Greve Trim Motionsklub DEN
Marie Raun Knudsen Odense Atletik DEN
Anja Lau Schiöpffe Rødovre Atletik Club DEN
Karina Sørensen Snik Atletik DEN
Anna-Maria Eeg Sparta Atletik og Motion DEN
Camilla Victoria Tjærby Sparta Atletik og Motion DEN
Christina Wede Sparta Atletik og Motion DEN
Fleur Cecilie Popp Sparta Atletik og Motion DEN
Helene Wad Christensen Sparta Atletik og Motion DEN
Karen-Marie Munk Kristensen Sparta Atletik og Motion DEN
Sinar Mohammed Sparta Atletik og Motion DEN
Katja Gunnertoft Bojsen TEAM DISTANCERUNNING.DK DEN
Britt Larsen Team Hechmann Sport DEN
Sofia Steengaard Dahl-Hansen Team Hechmann Sport DEN
Line Lauesgaard Jensen Aarhus Fremad Atletik DEN

Kvinder 40-44 år
Navn Klub Land
Karin Louise Joubert Blovstrød - Løverne DEN
Bente Hagsten Esbjerg Atletik og Motion DEN
Lotte Højbjerg Esbjerg Atletik og Motion DEN
Laila Gammelvind Frederiksberg IF atletik og motion DEN
Mette Johansen Frederiksberg IF atletik og motion DEN
Glennie Davidsen Greve Trim Motionsklub DEN
Tanja Aasted Greve Trim Motionsklub DEN
Maria Greis Brandt Køge Atletik DEN
Ea Petersen Langgarverne DEN
Herdis Kristiansen Langgarverne DEN
Malene Rømer Liseleje & Omegns Motionsklub DEN
Beatrice Frisland Løbeklubben Runaar DEN
Signe Munkholm Hoeck Novo Gruppens Løbeklub DEN
Melissa Holmes Rødovre Atletik Club DEN
Sarah Erbs Ledet Snik Atletik DEN
Carina Dal Sparta Atletik og Motion DEN
Charlotte Rugbjerg Sparta Atletik og Motion DEN
Heidi Valentin Sørensen Sparta Atletik og Motion DEN
Karina Berner-Magnusson Sparta Atletik og Motion DEN
Kathrine Vincentsen Sparta Atletik og Motion DEN
Kristine Hedegaard Sparta Atletik og Motion DEN
Lise Kronborg Sparta Atletik og Motion DEN
Maibritt Kristoffersen Sparta Atletik og Motion DEN
Michelle Keep Sparta Atletik og Motion DEN
Pia Chanette Jensen Sparta Atletik og Motion DEN
Sara Jensen Sparta Atletik og Motion DEN
Sia Pagh Sparta Atletik og Motion DEN
Sorella Skovlund Sparta Atletik og Motion DEN
Karen Candelaria Team Hechmann Sport DEN
Camilla Andersen Valbyløberne DEN
Sophine Krintel Valbyløberne DEN
Ninna Lodberg Porsmose Aarhus 1900 Atletik/Motion DEN

Kvinder 45-49 år
Navn Klub Land
Tine Broksø Blovstrød - Løverne DEN
Pernille Johansen Frederiksberg IF atletik og motion DEN
Jeanne Sjørslev Greve Atletik DEN
Rikke Due-Andersen Køge Atletik DEN
Annette Hansen Langgarverne DEN
Ida Hyrup Langgarverne DEN
Janne Nielsen Langgarverne DEN
Karina Lindqvist Langgarverne DEN
Nina Rasmussen Langgarverne DEN
Grethe Terkelsen Nordtrim DEN
Julie Secher Snik Atletik DEN
Lene Bindslev Snik Atletik DEN
Lise Kongsbak Poulsen Snik Atletik DEN
Ann Berit Holm Sparta Atletik og Motion DEN
Anne Wittusen Sparta Atletik og Motion DEN
Anne Karina Heinecke Sparta Atletik og Motion DEN
Anne Regitze Lind-Holm Sparta Atletik og Motion DEN
Birgitte Storm Sparta Atletik og Motion DEN
Camilla Foged Sparta Atletik og Motion DEN
Christel Andersen Sparta Atletik og Motion DEN
Eva Merete Larsen Sparta Atletik og Motion DEN
Gitte Lindermann Sparta Atletik og Motion DEN
Iben Jespersen Sparta Atletik og Motion DEN
Line Lykke-Meyer Sparta Atletik og Motion DEN
Magda-Lene Nielsen Sparta Atletik og Motion DEN
Maibritt Bryding Sparta Atletik og Motion DEN
Mette Willer Sparta Atletik og Motion DEN
Mette Riis Thomsen Sparta Atletik og Motion DEN
Pia Børglum Sparta Atletik og Motion DEN
Pia S Hansen Sparta Atletik og Motion DEN
Silvia Gabriela Beltrán-Herrera Sparta Atletik og Motion DEN
Sine Nielsen Sparta Atletik og Motion DEN
Sofie Scheibelein Sparta Atletik og Motion DEN
Sofie Wieder Sparta Atletik og Motion DEN
Tamara Radovic Sparta Atletik og Motion DEN

Kvinder 50-54 år
Navn Klub Land
Benedicte Kastrup Bagsværd Atletik Club DEN
Hanne Hansen Fløng Kondi DEN
Lene Madsen Frederiksberg IF atletik og motion DEN
Lillian Rasch Madsen Frederiksberg IF atletik og motion DEN
Lone Borg Rasmussen Frederiksberg IF atletik og motion DEN
Mette Bundgaard Frederiksberg IF atletik og motion DEN
Pernille Dehn Frederiksberg IF atletik og motion DEN
Vibeke Frewert Frederiksberg IF atletik og motion DEN
Lisbeth Dandanell Idrætsklubben Hellas, Roskilde DEN
Anne Jespersen Langgarverne DEN
Annette Schmidt Langgarverne DEN
Berit Dahan Langgarverne DEN
Britt Hollier Langgarverne DEN
Charlotte Frederiksen Langgarverne DEN
Christina Blok Christensen Langgarverne DEN
Louise Shiv Langgarverne DEN
Signe Rasmussen Langgarverne DEN
Susan Elholm Motionsklubben Amager DEN
Kirsten Kyndesen Nyvest Atletik DEN
Lene Fisker Skive A.M. DEN
Arlette Gravlund Skovshoved Triathlon klub DEN
Anne Stampe Snik Atletik DEN
Anni Nøhr Snik Atletik DEN
Lotte Braagaard Snik Atletik DEN
Tine Rigét Snik Atletik DEN
Anja Lyberth Sparta Atletik og Motion DEN
Birgitte Grenaa Sparta Atletik og Motion DEN
Birgitte Rubek Sparta Atletik og Motion DEN
Dorthe M. Wiuf Nielsen Sparta Atletik og Motion DEN
Gudrun Christensen Sparta Atletik og Motion DEN
Hanne Frederiksen Sparta Atletik og Motion DEN
Helene Thopholm Sparta Atletik og Motion DEN
Jette Schreiner Hansen Sparta Atletik og Motion DEN
Lene Fischer Dan Sparta Atletik og Motion DEN
Majbrit Demant Sparta Atletik og Motion DEN
Marianne Apitzsch Sparta Atletik og Motion DEN
Marie-Louise Ejlev Sparta Atletik og Motion DEN
Merete Elmkjær Sparta Atletik og Motion DEN
Mette Trier Sparta Atletik og Motion DEN
Mette Vingaard Sparta Atletik og Motion DEN
Pia Hjøllund Andersen Sparta Atletik og Motion DEN
Susanne Vestergaard Holsøe Sparta Atletik og Motion DEN
Ulla Binderup Jacobsen Viborg AM DEN
Gitte Rohde Nielsen Ølgod Løb og Motion DEN
Marianne  Selmer Aarhus Fremad Atletik DEN

Kvinder 55-59 år
Navn Klub Land
Yvonne Shashoua Atletikklubben af 1973,København DEN
Mette Emanuel Fløng Kondi DEN
Bente Danielsen Frederiksberg IF atletik og motion DEN
Hanne Hamburger Andersen Frederiksberg IF atletik og motion DEN
Trine Larsen Frederiksberg IF atletik og motion DEN
Alice Friis Hansen Langgarverne DEN
Pia Blaabjerg Langgarverne DEN
Lone Johansen Liseleje & Omegns Motionsklub DEN
Inger Pedersen Motionsklubben Amager DEN
Bodil Hollinger Snik Atletik DEN
Eva Møller Nielsen Snik Atletik DEN
Hanne De Linde Snik Atletik DEN
Hanne Madsen Snik Atletik DEN
Tina Holm Nielsen Snik Atletik DEN
Alice Nielsen Sparta Atletik og Motion DEN
Anne Grønholdt Sparta Atletik og Motion DEN
Annette Holrits Sparta Atletik og Motion DEN
Annette Jakobsen Sparta Atletik og Motion DEN
Birgitte Eskebjerg Sparta Atletik og Motion DEN
Britt Thuren Dall Sparta Atletik og Motion DEN
Ebba Marianne Thanning Nielsen Sparta Atletik og Motion DEN
Elise Holck Sparta Atletik og Motion DEN
Gitte Schwartz Sparta Atletik og Motion DEN
Ina Rasmussen Sparta Atletik og Motion DEN
Lene Bryde Sparta Atletik og Motion DEN
Lise Bo Sparta Atletik og Motion DEN
Mona Steensbro Sparta Atletik og Motion DEN
Pia Lyholm Sparta Atletik og Motion DEN
Susanne Michelsen Sparta Atletik og Motion DEN
Tina Arvidsen Sparta Atletik og Motion DEN
Tina Sunde Sparta Atletik og Motion DEN
Tine Ahrens Sparta Atletik og Motion DEN
Vera Lund-Rasmussen Sparta Atletik og Motion DEN
Vibeke Evert Sparta Atletik og Motion DEN
Lis Stilgren Svendborg Gymnastikforening DEN
Helle Juul Aarhus Fremad Atletik DEN
Inge Gerd Salling Jensen Aarhus Fremad Atletik DEN

Kvinder 60-64 år
Navn Klub Land
Vibeke Strube Fløng Kondi DEN
Helle Bengtsen Frederiksberg IF atletik og motion DEN
Irene Hastrup Frederiksberg IF atletik og motion DEN
Birgit Rødgaard-Jessen Lund Herlev Løbe- og Atletikklub DEN
Helle Nygaard Herlev Løbe- og Atletikklub DEN
Karen-Lis Rygaard Herlev Løbe- og Atletikklub DEN
Birthe Hansen Langgarverne DEN
Pia Hansson Motionsklubben Amager DEN
Hanne Bramvel Christensen Rødekro Tri og Motion DEN
Kirsten Sigaard Skive A.M. DEN
Gitte Watson Snik Atletik DEN
Liz Idon Snik Atletik DEN
Vibeke Hansen Snik Atletik DEN
Anne Margrethe Trock Hartling Sparta Atletik og Motion DEN
Annemette Lauridsen Sparta Atletik og Motion DEN
Bente Christiansen Sparta Atletik og Motion DEN
Birgit Rintza Sparta Atletik og Motion DEN
Hanne Riis Sparta Atletik og Motion DEN
Jytte Christiansen Sparta Atletik og Motion DEN
Karin Thers Sparta Atletik og Motion DEN
Lene Danielsen Sparta Atletik og Motion DEN
May Andersen Sparta Atletik og Motion DEN
Mette Udesen Sparta Atletik og Motion DEN
Vibeke Jespersen Sparta Atletik og Motion DEN

Kvinder 65-69 år
Navn Klub Land
Margit Ulmer Langgarverne DEN
Annie Gyde Pedersen Nordtrim DEN
Hanne Elm-Larsen Sparta Atletik og Motion DEN
Marie-Louise Bjarkov Sparta Atletik og Motion DEN
Sophie Gammeltoft Sparta Atletik og Motion DEN
Marianne Spanggaard Valbyløberne DEN
Lilly Jeppesen Vejle Idrætsforening DEN

Kvinder 70-74 år
Navn Klub Land
Elisabeth Drewes Idrætsklubben Hellas, Roskilde DEN
Annelise Larsen Motionsklubben Amager DEN
Doris Christensen Sparta Atletik og Motion DEN
Lisbeth Demant Sparta Atletik og Motion DEN
Marianne Pallisgaard Svendborg Gymnastikforening DEN

Kvinder 75-79
Navn Klub Land
Johnna Giles Liseleje & Omegns Motionsklub DEN
Karen Højgaard Sparta Atletik og Motion DEN

Kvinder 80 år og over
Navn Klub Land
Ruth Breilev Fløng Kondi DEN

Kvinder Senior
Navn Klub Land
Anette Jacobsen Frederiksberg IF atletik og motion DEN
Kristine Matz HMRC DEN
Amalie Haughuus Løbeklubben Runaar DEN
Fie Sønderby Christensen  Løbeklubben Runaar DEN
Matilde Fiil Hjorth Løbeklubben Runaar DEN
Johanne Pedersen Odense Atletik DEN
Anja Mikuta Sparta Atletik og Motion DEN
Anna Foged Sparta Atletik og Motion DEN
Anna Jensen Sparta Atletik og Motion DEN
Camilla Balle Bech Sparta Atletik og Motion DEN
Camilla Ryrsø Sparta Atletik og Motion DEN
Cecilie Mikkelsen Sparta Atletik og Motion DEN
Charlotte Haurdahl Sparta Atletik og Motion DEN
Christina Schiøth Sparta Atletik og Motion DEN
Christine Mathiesen Sparta Atletik og Motion DEN
Henriette Thuren Dall Sparta Atletik og Motion DEN
Julie Høgh Sparta Atletik og Motion DEN
Julie Schwartz Sparta Atletik og Motion DEN
Kathrine Højgaard Hansen Sparta Atletik og Motion DEN
Kristine Sandahl Sørensen Sparta Atletik og Motion DEN
Louise Vangkilde Jørgensen Sparta Atletik og Motion DEN
Mai Holm Sparta Atletik og Motion DEN
Marie Worm Vleugel Sparta Atletik og Motion DEN
Melissa Bolvig Christensen Sparta Atletik og Motion DEN
Meral Bardakci Sparta Atletik og Motion DEN
Mette Bank Larsen Sparta Atletik og Motion DEN
Nathalie Buus Sparta Atletik og Motion DEN
Pia Christensen Sparta Atletik og Motion DEN
Sara Marthedal Jørgensen Sparta Atletik og Motion DEN
Sarah Wortmann Sparta Atletik og Motion DEN
Sophie Amalie Staahltoft Kjærulff Sparta Atletik og Motion DEN
Trine Rivold Sparta Atletik og Motion DEN
Pernille Christine Larsen Aalborg Atletik og Motion DEN
Sabrina Mosegaard Bentzon Aalborg Atletik og Motion DEN
Amalie Borg Houlberg Thomsen Aarhus Fremad Atletik DEN
Emma Kristensen Aarhus Gymnastikforening af 1880 DEN
Patricia Poulsen Aarhus Gymnastikforening af 1880 DEN
Pernille Thalund Aarhus Gymnastikforening af 1880 DEN

Kvinder U23
Navn Klub Land
Simone Marer Blovstrød - Løverne DEN
Clara Flora Regina Kall HMRC DEN
Sarah Rasmussen Langgarverne DEN
Camilla Øhrman Randers Freja DEN
Cathrine Øhlers Sparta Atletik og Motion DEN
Cathrine. Søgaard Sparta Atletik og Motion DEN
Laura Schulz Sparta Atletik og Motion DEN
Maria Ahm Sparta Atletik og Motion DEN
Mathilde Tronier Kapper Sparta Atletik og Motion DEN
Emily Greve Somerset Aalborg Atletik og Motion DEN
Krista Amalie Isaksen Aalborg Atletik og Motion DEN
Sofie Nyholm Henrichsen Aalborg Atletik og Motion DEN

Mænd 30-34 år
Navn Klub Land
Mikkel Dissing Amager Atletik Club DEN
Mattias Melkersen Kalvåg Blovstrød - Løverne DEN
Christian Østergaard Jørgensen Esbjerg Atletik og Motion DEN
Henrik Andersen Esbjerg Atletik og Motion DEN
Simon Bertram Esbjerg Atletik og Motion DEN
Jimmy Mortensen Fjordløberne DEN
Kenneth Brenøe Nielsen Fløng Kondi DEN
Kristian Skaarup Andersen Frederiksberg IF atletik og motion DEN
Asser Vittrup Nielsen HMRC DEN
Casper Højsgaard Jensen HMRC DEN
Martin Buhr HMRC DEN
Simon Holbek HMRC DEN
Tore Deleuran Nielsen HMRC DEN
Anders Winther Houlkær Løb & Motion/VEXA DEN
Jeppe Moslund Houlkær Løb & Motion/VEXA DEN
Mads Jørgensen Houlkær Løb & Motion/VEXA DEN
Mikkel Jørgensen Houlkær Løb & Motion/VEXA DEN
Morten Stilling Houlkær Løb & Motion/VEXA DEN
Stig Brøndum Houlkær Løb & Motion/VEXA DEN
Michael Jensen Løbeklubben Runaar DEN
Rune Bækgaard Løbeklubben Runaar DEN
Rune Revsbæk Løbeklubben Runaar DEN
Michael Majgaard NBRO National Racing Club DEN
Thomas Berner Møller-Lorentzen Snik Atletik DEN
Andreas Kiholm Ejbye Sparta Atletik og Motion DEN
Brian Hansen Sparta Atletik og Motion DEN
Christian Gaaei Jensen Sparta Atletik og Motion DEN
Dennis Frøslev Sparta Atletik og Motion DEN
Frederik Bjerg Sparta Atletik og Motion DEN
Henrik Bierbum Bacher Sparta Atletik og Motion DEN
Henrik Theis Jensen Sparta Atletik og Motion DEN
Jacob Lykkeberg Andersen Sparta Atletik og Motion DEN
Jacob Melskens Sparta Atletik og Motion DEN
Joakim Svolgaard Sparta Atletik og Motion DEN
Kasper Hyldborg Sparta Atletik og Motion DEN
Michael Matzon Sparta Atletik og Motion DEN
Morten Green Sparta Atletik og Motion DEN
Morten Puggaard Ravn Sparta Atletik og Motion DEN
Niels Gadegaard Sparta Atletik og Motion DEN
Oliver Granhøj Sparta Atletik og Motion DEN
Peter Hjorth Gjessing Sparta Atletik og Motion DEN
Richard Dion Jensen Sparta Atletik og Motion DEN
Simon Sørensen Sparta Atletik og Motion DEN
Søren Wedel Sparta Atletik og Motion DEN
Thomas Rank Andersen Sparta Atletik og Motion DEN
Dennis Justesen Team Hechmann Sport DEN
Lars Hvidesten Team Hechmann Sport DEN
Jens Søndergaard Jensen Aarhus Gymnastikforening af 1880 DEN
Niels Peter Nielsen Aarhus Gymnastikforening af 1880 DEN

Mænd 35-39 år
Navn Klub Land
Christian Nørfelt Blovstrød - Løverne DEN
Johnny Bilager Esbjerg Atletik og Motion DEN
Ole Sørensen Esbjerg Atletik og Motion DEN
Sune Kaaber Frederiksberg IF atletik og motion DEN
Troels Ravn Frederiksberg IF atletik og motion DEN
Jimmy Brian Carlsen Greve Trim Motionsklub DEN
Lars Folmer-Petersen Greve Trim Motionsklub DEN
Jesper Faurschou Herning Løbeklub DEN
Stefan Klausen Herning Løbeklub DEN
Søren Palshøj Herning Løbeklub DEN
Troels Hjort Langgarverne DEN
Jonas Fusager Løbeklubben Runaar DEN
Mikkel Andresen Løbeklubben Runaar DEN
Peder Krogh Kristensen Løbeklubben Runaar DEN
René Anda Nielsen NBRO National Racing Club DEN
Rune Knudsen Nordtrim DEN
Lars Ibsen Odense Atletik DEN
Andreas Hoff Sparta Atletik og Motion DEN
Brian Arreborg Hansen Sparta Atletik og Motion DEN
Casper Krag Sparta Atletik og Motion DEN
Christian Alvang Jespersen Sparta Atletik og Motion DEN
Eivind Holm Hansen Sparta Atletik og Motion DEN
Henrik Krak Sparta Atletik og Motion DEN
Kasper Kolenda Sparta Atletik og Motion DEN
Martin Kuld Sparta Atletik og Motion DEN
Mikael Dahm Nielsen Sparta Atletik og Motion DEN
Morten Møller Sparta Atletik og Motion DEN
Steffen Kamp Sparta Atletik og Motion DEN
Thomas Helbo Sparta Atletik og Motion DEN
Rasmus Vidø TEAM DISTANCERUNNING.DK DEN
Henrik Bjarke Lund Sall Team Hechmann Sport DEN
Jasper Jørgensen Team Hechmann Sport DEN
Jesper Nielsen Team Hechmann Sport DEN
Nicki Ottevig Team Hechmann Sport DEN
Thomas Rötzler Hvidberg Team Hechmann Sport DEN
Karl Kaas Aalborg Atletik og Motion DEN
Jakob Riis Aarhus 1900 Atletik/Motion DEN
Morten Westergaard Aarhus 1900 Atletik/Motion DEN
Thorkild Sundstrup Aarhus Fremad Atletik DEN
Hans-Henrik Damgaard Aarhus Gymnastikforening af 1880 DEN
Mikkel Kleis Aarhus Gymnastikforening af 1880 DEN

Mænd 40-44 år
Navn Klub Land
Christian Haslund Blovstrød - Løverne DEN
Christian Thodsen Blovstrød - Løverne DEN
Per Boll Jensen Blovstrød - Løverne DEN
Frank Barrit Esbjerg Atletik og Motion DEN
Rasmus Andersen Fløng Kondi DEN
Martin Grube Frederiksberg IF atletik og motion DEN
Thomas Gammelvind Frederiksberg IF atletik og motion DEN
Brian Hansen Greve Trim Motionsklub DEN
Claus Haagensen Greve Trim Motionsklub DEN
Kenn Mouritzen Greve Trim Motionsklub DEN
Michael Rosendahl Greve Trim Motionsklub DEN
Rasmus Stampe Hjorth Greve Trim Motionsklub DEN
Kasper Markussen Hareskovens Triathlon Klub DEN
Mads Harder Herning Løbeklub DEN
Alex Puggaard HMRC DEN
Jesper Andkjær Larsen. HMRC DEN
Søren R. Mortensen HMRC DEN
Jesper Greve Houlkær Løb & Motion/VEXA DEN
Jack Ehrbahn Liseleje & Omegns Motionsklub DEN
Peter Simonsen Slagelse Atletik DELTA DEN
Lars Kessum Snik Atletik DEN
Erik Nørgaard Sparta Atletik og Motion DEN
Frederik Lyrsholt Sparta Atletik og Motion DEN
Frej Dichmann Sparta Atletik og Motion DEN
Henrik Jakobsen Sparta Atletik og Motion DEN
Jakob Diness Sparta Atletik og Motion DEN
Jeff Drejer Sparta Atletik og Motion DEN
Jeppe Poulsen Sparta Atletik og Motion DEN
Kristian Kyed Sparta Atletik og Motion DEN
Kristian Steen Sparta Atletik og Motion DEN
Mads Nørfelt Marstrand Sparta Atletik og Motion DEN
Mathias Erichsen Sparta Atletik og Motion DEN
Micky Kastoft Sparta Atletik og Motion DEN
Peter Rasmussen Sparta Atletik og Motion DEN
Peter Sonne Sparta Atletik og Motion DEN
Rasmus Nørgaard Høgh Sparta Atletik og Motion DEN
Stephan Schaffner Sparta Atletik og Motion DEN
Sune Berentsen Sparta Atletik og Motion DEN
Søren Theodorsen Sparta Atletik og Motion DEN
Thomas Løve Frederiksen Sparta Atletik og Motion DEN
Jacob Eriksen Team Hechmann Sport DEN
Jesper Rötzler Schmidt Team Hechmann Sport DEN
Morten Helmer Team Hechmann Sport DEN
Per Frimann Team Hechmann Sport DEN
Peter Tagmos Team Hechmann Sport DEN
Max Bidstrup TIK-LØBERNE DEN
Laust Bengtsen Aarhus 1900 Atletik/Motion DEN
Erik Lerkevang Grove Aarhus Fremad Atletik DEN
Lars Hovgaard Aarhus Fremad Atletik DEN
Rasmus Lindgren Aarhus Gymnastikforening af 1880 DEN
Robert Roulund Strande Aarhus Gymnastikforening af 1880 DEN

Mænd 45-49 år
Navn Klub Land
Johnny Emlington Darling Amager Atletik Club DEN
Martin Thornbjerg Klausen Atletikforeningen Fremad Holbæk DEN
Peter Breiner Nielsen Atletikforeningen Fremad Holbæk DEN
Adam Aisen Atletikklubben af 1973,København DEN
Finn Adser Bagsværd Atletik Club DEN
Jacob Lester Bagsværd Atletik Club DEN
Jakob Bruun Bagsværd Atletik Club DEN
Kenneth M. Wexøe Fløng Kondi DEN
Per Bjørnlund Fløng Kondi DEN
Peter Ipsen Fredensborg Atletik Klub DEN
Brian Pedersen Frederiksberg IF atletik og motion DEN
Henrik Roos Frederiksberg IF atletik og motion DEN
Jesper Myrup Frederiksberg IF atletik og motion DEN
Michael Wessing Frederiksberg IF atletik og motion DEN
Thomas Christoffersen Frederiksberg IF atletik og motion DEN
Lars Nørgaard Greve Trim Motionsklub DEN
Mikkel Stampe Hjorth Greve Trim Motionsklub DEN
Ole Andersen Greve Trim Motionsklub DEN
Thomas Vedel Nielsen Greve Trim Motionsklub DEN
Thomas Merrild Jensen HMRC DEN
Ulrik Bohnsen Holte Idrætsforening Atletikafd. DEN
Bjarke Schaar Idrætsklubben Hellas, Roskilde DEN
Rasmus Brynskov Idrætsklubben Hellas, Roskilde DEN
Jens Nørremark Køge Atletik DEN
Christian Hjersing Langgarverne DEN
Guillermo Salinas Langgarverne DEN
Martin Engdal Langgarverne DEN
René Jakobsen Langgarverne DEN
Thomas Lindqvist Langgarverne DEN
Morten Jørgensen Liseleje & Omegns Motionsklub DEN
Claus Larsen Motionsklubben Amager DEN
Jørn Toftegaard Jensen Ringsted Motions Klub DEN
Hans Renkwitz Rødekro Tri og Motion DEN
Anders Kamper Sparta Atletik og Motion DEN
Christian Brøndum Sparta Atletik og Motion DEN
Claus Mouritsen Sparta Atletik og Motion DEN
Hans Peter Aggebo Sparta Atletik og Motion DEN
Jacob Johan Wegener Sparta Atletik og Motion DEN
Jacob Rørdam Holm-Jørgensen Sparta Atletik og Motion DEN
Jakob Lynge Sørensen Sparta Atletik og Motion DEN
Jesper Lycke Sparta Atletik og Motion DEN
Johnny Nielsen Sparta Atletik og Motion DEN
Jørgen Skov Christensen Sparta Atletik og Motion DEN
Kenneth Nielsen Sparta Atletik og Motion DEN
Kent Møller Sparta Atletik og Motion DEN
Lars Arent Sparta Atletik og Motion DEN
Marco Sørensen Sparta Atletik og Motion DEN
Martin Ravnholt Sparta Atletik og Motion DEN
Mikkel Godt Gregersen Sparta Atletik og Motion DEN
Ole Gram Clausen Sparta Atletik og Motion DEN
Peter Brouer Sparta Atletik og Motion DEN
Rene Evald Sparta Atletik og Motion DEN
Bo Foged Stenløse-Ølstykke Atletik og Motion DEN
Carsten Sillehoved Stenløse-Ølstykke Atletik og Motion DEN
Claus Lindbjerg Stenløse-Ølstykke Atletik og Motion DEN
Lars Larsen Svendborg Gymnastikforening DEN
Peter Albertsen Svendborg Gymnastikforening DEN
Jørgen Hansen Team Hechmann Sport DEN
Kasper Roslyng TIK-LØBERNE DEN
Lars Rask TIK-LØBERNE DEN
Claus Damgaard Nielsen Trongårdens Idræts Forening DEN
Erik Østergaard Madsen Ølgod Løb og Motion DEN
Stig Jensen Aalborg Atletik og Motion DEN
Morten  Nyrup Jensen Aarhus Fremad Atletik DEN

Mænd 50-54 år
Navn Klub Land
Klaus Plum Bagsværd Atletik Club DEN
Paul Andersen Bagsværd Atletik Club DEN
Per Hjort Christensen Ballerup Atletik Klub DEN
Kim Fossum Fjordløberne DEN
Henrik Dalby Damm Fløng Kondi DEN
Bjarne Pedersen Frederiksberg IF atletik og motion DEN
Carsten Clement Frederiksberg IF atletik og motion DEN
Lars Drauschke Frederiksberg IF atletik og motion DEN
Mathias Bruun Frederiksberg IF atletik og motion DEN
Niels Batz Carlsen Frederiksberg IF atletik og motion DEN
Per Buch-Olsen Frederiksberg IF atletik og motion DEN
Per Sieverts Nielsen Frederiksberg IF atletik og motion DEN
Sven Andreas Bonato Frederiksberg IF atletik og motion DEN
Søren Andersen Frederiksberg IF atletik og motion DEN
Thomas Kvist Jacobsen Frederiksberg IF atletik og motion DEN
Allan Rasmussen Greve Trim Motionsklub DEN
Thomas Elsgaard Greve Trim Motionsklub DEN
Tim Kjær-Hansen Greve Trim Motionsklub DEN
Jens Henrik Larsen Hareskovens Triathlon Klub DEN
Jørgen Rolighed Thyme Hareskovens Triathlon Klub DEN
Ole Johannes Jeppesen Herlufsholm Atletik & Motion DEN
Peter Olsen Herlufsholm Atletik & Motion DEN
Allan Berg HMRC DEN
Ken Olsen HMRC DEN
Hans Mygind Houlkær Løb & Motion/VEXA DEN
Peter Søe Højberg Idrætsklubben Hellas, Roskilde DEN
Kim Sørensen Køge Atletik DEN
Michael Gleerup Køge Atletik DEN
Niels Hansen Køge Atletik DEN
Dan Bodal Langgarverne DEN
John Englund Langgarverne DEN
Michael Nielsen Langgarverne DEN
Michael Stegler Lorentzen Langgarverne DEN
Peter Schmidt Langgarverne DEN
Tonny Myhle Petersen Langgarverne DEN
Bjarne Jensen Liseleje & Omegns Motionsklub DEN
Henning Thybring Liseleje & Omegns Motionsklub DEN
John Cordua Liseleje & Omegns Motionsklub DEN
Bjarne Elholm Motionsklubben Amager DEN
Kasper Larsen Nordtrim DEN
Thomas Bredtoft Nordtrim DEN
Bent Bindner Rødovre Atletik Club DEN
Henrik Groth-Andersen Skovshoved Triathlon klub DEN
Carsten Braagaard Snik Atletik DEN
Henning Lærkholm-Bengtsen Snik Atletik DEN
Henning Seehausen Snik Atletik DEN
Henrik Langkilde Snik Atletik DEN
Jan Petersen Snik Atletik DEN
Thomas B. Olsen Snik Atletik DEN
Ulrik Jacobi Snik Atletik DEN
Carsten Bengtsen Sparta Atletik og Motion DEN
Carsten Videbæk Sparta Atletik og Motion DEN
Carsten Holst Nørgaard Sparta Atletik og Motion DEN
Christian Bentsen Sparta Atletik og Motion DEN
Claus Frederiksen Sparta Atletik og Motion DEN
Claus Frelle-Petersen Sparta Atletik og Motion DEN
Erling Toxen Kiberenge Worm Sparta Atletik og Motion DEN
Flemming Handberg Sparta Atletik og Motion DEN
Frank Wiese Sparta Atletik og Motion DEN
Henrik Franijeur Sparta Atletik og Motion DEN
Henrik Garsdal Sparta Atletik og Motion DEN
Henrik Madsen Sparta Atletik og Motion DEN
Henrik Pedersen Sparta Atletik og Motion DEN
Henrik Traberg Sparta Atletik og Motion DEN
Henrik Wicksell Sparta Atletik og Motion DEN
Jan Bryding Sparta Atletik og Motion DEN
Janus Mens Sparta Atletik og Motion DEN
John Lauritsen Sparta Atletik og Motion DEN
Jorgen T Nielsen Sparta Atletik og Motion DEN
Karsten Jeberg Sparta Atletik og Motion DEN
Kay Lang Nielsen Sparta Atletik og Motion DEN
Kenneth Nielsen Sparta Atletik og Motion DEN
Kjeld Adam Sparta Atletik og Motion DEN
Lars Pantmann Sparta Atletik og Motion DEN
Lars Hylling Axelsson Sparta Atletik og Motion DEN
Mads Vestergaard Holsøe Sparta Atletik og Motion DEN
Morten Hvedsteen Steen Sparta Atletik og Motion DEN
Niels Boel Abrahamsen Sparta Atletik og Motion DEN
Niels Villum Thomsen Sparta Atletik og Motion DEN
Ole Larsen Sparta Atletik og Motion DEN
Paw Sandal Lorentz Hansen Sparta Atletik og Motion DEN
Peter Schlaikjer Bruhn Sparta Atletik og Motion DEN
Poul Kjar Sparta Atletik og Motion DEN
René Ravnsbæk Bode Sparta Atletik og Motion DEN
Rolf Ulrik Sparta Atletik og Motion DEN
Stefan Benzon Sparta Atletik og Motion DEN
Thomas Wied Sparta Atletik og Motion DEN
Tom Christensen Sparta Atletik og Motion DEN
Tonny Madsen Sparta Atletik og Motion DEN
Ulrich Lauridsen Sparta Atletik og Motion DEN
Egon Thesbjerg Stoholm Idrætsforening DEN
Torben Hermansen Svendborg Gymnastikforening DEN
Flemming Kirkegaard TEAM DISTANCERUNNING.DK DEN
Frank Jensen Team Hechmann Sport DEN
Súni Lamhauge Team Hechmann Sport DEN
John Westerdahl Valbyløberne DEN
Jeppe Garde Aalborg Atletik og Motion DEN
Johnny F.r. Stagsted Aarhus 1900 Atletik/Motion DEN
Jonny Askøe Jensen Aarhus Fremad Atletik DEN

Mænd 55-59 år
Navn Klub Land
Bo Antvorskov Amager Atletik Club DEN
Lars Wetche Bagsværd Atletik Club DEN
Henrik Larsen Blovstrød - Løverne DEN
Lars Nyrup Blovstrød - Løverne DEN
Martin Pedersen Blovstrød - Løverne DEN
Peter Rosendal Degnemoseløberen DEN
Michael Emanuel Fløng Kondi DEN
Dan Madvig Fredensborg Atletik Klub DEN
Ole Harbæk Fredensborg Atletik Klub DEN
Søren Poulsen Fredensborg Atletik Klub DEN
Bjarne Eiberg Jørgensen Frederiksberg IF atletik og motion DEN
John Garner Frederiksberg IF atletik og motion DEN
Mogens Frølund Frederiksberg IF atletik og motion DEN
Peter Schrøder Frederiksberg IF atletik og motion DEN
Ralph Johannsen Frederiksberg IF atletik og motion DEN
Søren Møller Nielsen Frederiksberg IF atletik og motion DEN
Finn Kofoed-Dam Greve Trim Motionsklub DEN
Kim Petersen Greve Trim Motionsklub DEN
Ole Vixø Greve Trim Motionsklub DEN
Mads Østergaard Hareskovens Triathlon Klub DEN
Davood Djalilian Herlufsholm Atletik & Motion DEN
Kenneth Smedegaard Herlufsholm Atletik & Motion DEN
Flemming Johansen Idrætsklubben Hellas, Roskilde DEN
Henrik Bitz-Thorsen Idrætsklubben Hellas, Roskilde DEN
Roald Ammentorp Idrætsklubben Hellas, Roskilde DEN
Erik Hanson Køge Atletik DEN
Jan Iwersen Langgarverne DEN
Michael Sørensen Langgarverne DEN
Peter Buur Langgarverne DEN
René Hansen Langgarverne DEN
Bo Antonsen Liseleje & Omegns Motionsklub DEN
Torben Madsen Liseleje & Omegns Motionsklub DEN
Leif Balle Skive A.M. DEN
Anders Nielsen Sparta Atletik og Motion DEN
Antonino Castrone Sparta Atletik og Motion DEN
Bjarne Winge Sparta Atletik og Motion DEN
Bjarne Skou Mortensen Sparta Atletik og Motion DEN
Carl Frederik Bie Sparta Atletik og Motion DEN
Erik Rasmussen Sparta Atletik og Motion DEN
Finn Stycke Sparta Atletik og Motion DEN
Jan Greve Sparta Atletik og Motion DEN
Jan Mørch Sparta Atletik og Motion DEN
Jens Heiede Sparta Atletik og Motion DEN
Jim Hvid Sparta Atletik og Motion DEN
Jimmy Augustson Sparta Atletik og Motion DEN
Kim Gøllnitz Sparta Atletik og Motion DEN
Kim Asker Larsen Sparta Atletik og Motion DEN
Klaus Steen Hansen Sparta Atletik og Motion DEN
Lars Lindblad Sparta Atletik og Motion DEN
Lars Trap-Jensen Sparta Atletik og Motion DEN
Mads Klem Thomsen Sparta Atletik og Motion DEN
Michael Schulz Sparta Atletik og Motion DEN
Morten Knudsen Sparta Atletik og Motion DEN
Niels Rambusch Sparta Atletik og Motion DEN
Ole Christiansen Sparta Atletik og Motion DEN
Per Nielsen Sparta Atletik og Motion DEN
Peter Sandaager Sparta Atletik og Motion DEN
Preben Lauridsen Sparta Atletik og Motion DEN
Stieg Eriksen Sparta Atletik og Motion DEN
Stieg Eriksen Sparta Atletik og Motion DEN
Søren Jakobsen Sparta Atletik og Motion DEN
Tandlæge Jakob Kihl Sparta Atletik og Motion DEN
Thor Rasmussen Sparta Atletik og Motion DEN
Tonny Rabjerg Sparta Atletik og Motion DEN
Kim Hermansen Stenløse-Ølstykke Atletik og Motion DEN
Hans Peter Hansen Team Hechmann Sport DEN
Jens Larsen Trongårdens Idræts Forening DEN

Mænd 60-64 år
Navn Klub Land
Andreas G. Jensen Blovstrød - Løverne DEN
Ebbe Teglgård Hansen Blovstrød - Løverne DEN
Jens Arne Christiansen Blovstrød - Løverne DEN
Karsten Kobbernagel Blovstrød - Løverne DEN
Bjarne Bjerg Frederiksberg IF atletik og motion DEN
Torben Nielander Frederiksberg IF atletik og motion DEN
Jørgen Pilegård Holbæk Løbe- og Motionsklub DEN
Martin Thur Køge Atletik DEN
Mads Simonsen Langgarverne DEN
Benny Schjøtt Liseleje & Omegns Motionsklub DEN
Søren Hansen Nordtrim DEN
Erik Holstein Snik Atletik DEN
Helmer Jacobsen Snik Atletik DEN
Per Ulrik Hartby Snik Atletik DEN
René Mørch Sørensen Snik Atletik DEN
Allan Bo Hansen Sparta Atletik og Motion DEN
Andreas Marcussen Sparta Atletik og Motion DEN
Bernt Grosen Sparta Atletik og Motion DEN
Carsten Hædersdal Sparta Atletik og Motion DEN
Christian Kofoed Andersen Sparta Atletik og Motion DEN
Erik Hvass Frandsen Sparta Atletik og Motion DEN
Finn Sunde Sparta Atletik og Motion DEN
Jesper Jørgensen Sparta Atletik og Motion DEN
Joakim Jensen Sparta Atletik og Motion DEN
Leif Hansen Sparta Atletik og Motion DEN
Poul-Erik Johannessen Sparta Atletik og Motion DEN
Sejer Bjørn Pedersen Sparta Atletik og Motion DEN
Søren Kaas Sparta Atletik og Motion DEN
Søren Degn Eskesen Sparta Atletik og Motion DEN
Iver Midtiby Svendborg Gymnastikforening DEN
Thomas Jensen TIK-LØBERNE DEN
Jesper Mariegaard Aalborg Løbeklub DEN
Lars Østergaard Aarhus Fremad Atletik DEN

Mænd 65-69 år
Navn Klub Land
Henrik Wulff Jørgensen Frederiksberg IF atletik og motion DEN
Lars Hastrup Frederiksberg IF atletik og motion DEN
Jens Jørgen Andersen Liseleje & Omegns Motionsklub DEN
Frank Haagensen Liuf-Løb, Hjørring DEN
Niels Arp-Nielsen Liuf-Løb, Hjørring DEN
Poul Steen Liuf-Løb, Hjørring DEN
Jørgen Christiansen Motionsklubben Amager DEN
Lars Jensen Motionsklubben Amager DEN
Povl-Erik Nilsson Motionsklubben Amager DEN
Bent Andreasen Rødovre Atletik Club DEN
Erik Christensen Rødovre Atletik Club DEN
Jan Madsen Snik Atletik DEN
Christian Hansen Sparta Atletik og Motion DEN
Hans Hasselbalch Sparta Atletik og Motion DEN
Henrik Nielsen Sparta Atletik og Motion DEN
Hother Krefeld Sparta Atletik og Motion DEN
Palle Rivold Sparta Atletik og Motion DEN
Robert Johan Andersen Sparta Atletik og Motion DEN
Sven Madsen Svendborg Gymnastikforening DEN
Hans-Henrik Christensen Thorsager-Rønde Idrætsforening (TRIF) DEN
Finn R Andersen TIK-LØBERNE DEN
John Hansen Vejle Idrætsforening DEN
Leo Justensen Vejle Idrætsforening DEN
Thorkild Bo Nielsen Vejle Idrætsforening DEN

Mænd 70-74 år
Navn Klub Land
Poul Clemmensen Bagsværd Atletik Club DEN
Poul Sivertsen Løbeklubben Runaar DEN
Bjarne Bergholt Snik Atletik DEN
John Jeppesen Snik Atletik DEN
Leif J. Vincentsen Snik Atletik DEN
Arne Frederiksen Sparta Atletik og Motion DEN
Ole Steen Møller Sparta Atletik og Motion DEN
Preben Vørs Sparta Atletik og Motion DEN

Mænd 75-79
Navn Klub Land
Steen Børglum Sparta Atletik og Motion DEN
John Bøgevig TIK-LØBERNE DEN
Leif Rønne Jakobsen TIK-LØBERNE DEN

Mænd 80 år og over
Navn Klub Land
Kurt Hansen Birkerøddernes Løbeklub DEN

Mænd Senior
Navn Klub Land
Emil Skovhøj Amager Atletik Club DEN
Theis Læssøe Amager Atletik Club DEN
Kristian Krog Blovstrød - Løverne DEN
Rune Egede Pedersen Esbjerg Atletik og Motion DEN
Mohamed Hersi Frederiksberg IF atletik og motion DEN
Paw Lyche Petersen Frederiksberg IF atletik og motion DEN
Alexander Bak Greve Trim Motionsklub DEN
Kasper Rebenstorf Hareskovens Triathlon Klub DEN
Anders Bonde Herning Løbeklub DEN
Magnus Dewett Herning Løbeklub DEN
Christian Okkels HMRC DEN
Kasper Laumann Hartlev HMRC DEN
Martin Egebjerg Olesen HMRC DEN
Henrik Strange Brok Houlkær Løb & Motion/VEXA DEN
Benjamin Savill Hvidovre Atletik & Motion DEN
Henrik Søgaard Kristensen Løbeklubben Runaar DEN
Jakob Gade Pedersen Løbeklubben Runaar DEN
Simon Müller Larsen Løbeklubben Runaar DEN
Frederik Bruun Jensen NBRO National Racing Club DEN
Mark Olsen NBRO National Racing Club DEN
Morten Hesselbjerg NBRO National Racing Club DEN
Søren Rohde NBRO National Racing Club DEN
Thomas Svare Ehlers NBRO National Racing Club DEN
Nikolaj Mortensen Nyvest Atletik DEN
Andreas Lommer Odense Atletik DEN
Kasper Skov Odense Atletik DEN
Peter Glans Odense Atletik DEN
Steffen Feldbæk Jensen Randers Freja DEN
Carl Nielsen Sparta Atletik og Motion DEN
Christian Lykkeby Olsen Sparta Atletik og Motion DEN
Frederik Ern Sparta Atletik og Motion DEN
Frederik Fürstenberg Sparta Atletik og Motion DEN
Frederik Kapper Sparta Atletik og Motion DEN
Jonas Brigsted Sparta Atletik og Motion DEN
Jonas Koch Helkiær Sparta Atletik og Motion DEN
Jonatan Sandager Hansen Sparta Atletik og Motion DEN
Kasper Foldager Kjærgård Sparta Atletik og Motion DEN
Mads Henriksen Sparta Atletik og Motion DEN
Mads Skaaning Sparta Atletik og Motion DEN
Mads Martinus Bredtoft Sparta Atletik og Motion DEN
Philip Lysholm Sparta Atletik og Motion DEN
Ronnie Mori Sparta Atletik og Motion DEN
Stefan Chimera Sparta Atletik og Motion DEN
Asbjørn Eller Skaarup Trongårdens Idræts Forening DEN
Ivan Riise Viborg AM DEN
Thijs Nijhuis Viborg AM DEN
Thijs Nijhuis Viborg AM DEN
Johannes Würtz Aalborg Atletik og Motion DEN
Johannes Würtz Aalborg Atletik og Motion DEN
Lars Lindbjerg Aalborg Atletik og Motion DEN
Mathias Bøgelund Aalborg Atletik og Motion DEN
Ask Nissen Aarhus 1900 Atletik/Motion DEN
Jakob Dybdal Abrahamsen Aarhus 1900 Atletik/Motion DEN
Jens Loff Aarhus 1900 Atletik/Motion DEN
Jens Christian Andersen Aarhus 1900 Atletik/Motion DEN
Kasper Larsen Aarhus Fremad Atletik DEN
Malthe Brændholt Aarhus Fremad Atletik DEN
Martin Busch Aarhus Fremad Atletik DEN
Thien Luong Aarhus Fremad Atletik DEN
Emil Aarestrup Aarhus Gymnastikforening af 1880 DEN
Frederik Ernst Aarhus Gymnastikforening af 1880 DEN
Jacob Simonsen Aarhus Gymnastikforening af 1880 DEN
Mathias Kristensen Aarhus Gymnastikforening af 1880 DEN
Mikael Johnsen Aarhus Gymnastikforening af 1880 DEN
Omar Hassan Aarhus Gymnastikforening af 1880 DEN

Mænd U23
Navn Klub Land
Søren Jøhnk Bagsværd Atletik Club DEN
Steffen Sjørslev Greve Atletik DEN
Christian Nykvist Larsen Hareskovens Triathlon Klub DEN
Peter Uldall Torp HMRC DEN
Abdi Berthelsen Idrætsklubben Hellas, Roskilde DEN
Jacob Worsøe Langgarverne DEN
Oskar Brædder Lindahl Langgarverne DEN
Anders Hines Sparta Atletik og Motion DEN
Emil Sandvad Sparta Atletik og Motion DEN
Lucas Kristensen Sparta Atletik og Motion DEN
Mathias Laugesen Sparta Atletik og Motion DEN
Marc Laursen Viborg AM DEN
Søren Lund Sørensen Aalborg Atletik og Motion DEN
Frederik Brown Aarhus 1900 Atletik/Motion DEN
Jakob Vase Aarhus 1900 Atletik/Motion DEN