DM startlist seedet
FirstName LastName Sex ClubFederation BibNumber
Abdi Ulad M Hvidovre Atletik & Motion 22
Thijs Nijhuis M Viborg AM 26
Kasper Skov M AGF Atletik 161
Simon Müller Larsen M AGF Atletik 162
Niels Peter Nielsen M AGF Atletik 163
Mikael Johnsen M AGF Atletik 164
Mathias Kristensen M AGF Atletik 165
Frederik Ernst M AGF Atletik 166
Theis Læssøe M Amager AC 167
Søren Jøhnk M Bagsværd Atletik Club 168
Joachim Weel Rosbo M Bagsværd Atletik Club 169
Marcus Rønn M Blovstrød Løverne 170
Esben Krogh Rasmussen M FIF Atletik & Motion 171
Jesper Faurschou M Herning Løbeklub 172
Magnus Dewett M Herning Løbeklub 173
David Flaskager Adelskov M Herning Løbeklub 174
Patrick Fløe Hansen M Herning Løbeklub 175
Frank Løvendahl M Herning Løbeklub 176
Jesper Andkjær Larsen M HMRC (Hechmann Mikkeller Racing Club 177
Casper Højsgaard Jensen M HMRC (Hechmann Mikkeller Racing Club) 178
Tore Deleuran Nielsen M HMRC (Hechmann Mikkeller Racing Club) 179
Simon Holbek Kønigsfeldt M HMRC (Hechmann Mikkeller Racing Club) 180
Christian Okkels M HMRC (Hechmann Mikkeller Racing Club) 181
Martin Olesen M HMRC (Hechmann Mikkeller Racing Club) 182
Asser Vittrup Nielsen M HMRC (Hechmann Mikkeller Racing Club) 183
Rune Bækgaard M HMRC (Hechmann Mikkeller Racing Club) 184
Benjamin Savill M Hvidovre AM 185
Henrik Jørgensen M Kaiser Sport & Ortopædi 186
Guillermo Ortega M Langgarverne 187
Jacob Wæver M NBRO 188
Peter Vestergaard Jensen M NBRO Running 189
Mark Olsen M NBRO Running 190
Thomas Svare Ehlers M NBRO Running 191
Søren Rohde M NBRO Running 192
Andreas Lommer M Odense Atletik 193
Jonas Birkkjær M Odense Atletik 194
Rasmus Gregersen M Odense Atletik 195
Martin De Almeida M Odense Atletik 196
Richard Dion Jensen M Sparta Atletik og Motion 197
Morten Green M Sparta Atletik og Motion 198
Nikolaj Dam M Sparta Atletik og Motion 199
Renaldas Bugys M Team Distancerunning.dk 200
Ivan Riise M Viborg AM 201
Jakob Riis M Aarhus 1900 203
Thorkild Sundstrup M Aarhus Fremad Atletik 204
Morten Stilling M Houlkær Løb & Motion/VEXA 205
Christoffer Vienberg M Blovstrød Løverne/Elsass Fonden 206
Anders Bonde M Herning Løbeklub 207
Anna Holm W Sparta Atletik og Motion 123
Maja Alm W AGF Atletik 130
Sorella Skovlund W AC Pain 211
Fie Sønderby Christensen W adidas Runners Copenhagen 212
Lise Kandborg Sørensen W AGF Atletik 214
Pernille Thalund W AGF Atletik 215
Lene Dalgaard W AGF Atletik 216
Katrine Svane W Blovstrød Løverne 217
Sabrina Søndergaard W Goldbear Runners 218
Caroline Nyholm W Goldbear Runners 219
Hanna Leemreize W HMRC (Hechmann Mikkeller Racing Club) 220
Julie Ryg Nielsen W HMRC (Hechmann Mikkeller Racing Club) 221
Sandra Lorentzen W HMRC (Hechmann Mikkeller Racing Club) 222
Clara Kall W HMRC (Hechmann Mikkeller Racing Club) 223
Annah Ritah W HMRC (Hechmann Mikkeller Racing Club) 224
Signe Køngerskov W KTK86 225
Sandra Elizabeth Strandberg W NBRO Running 226
Sarah Erbs Ledet W SNIK 227
Sarah Dijohn W Sparta 228
Mette Willer W Sparta Atletik og Motion 229
Kathrine Højgaard Hansen W Sparta Atletik og Motion 230
Stine Muldbak Andersen W Sparta Atletik og Motion 231
Cecilie Mikkelsen W Sparta Atletik og Motion 232
Julie Høgh W Sparta Atletik og Motion 233
Henriette Dall W Sparta Atletik og Motion 234
Malene Munkholm W Sparta Atletik og Motion 235
Simone Glad W Sparta Atletik og Motion 236
Karina Berner-Magnusson W Sparta Atletik og Motion 237
Line Røjkjær Rasmussen W SPÆN 238
Mie Gam W Viborg AM 239
Susanne Pallesen W Aarhus 1900 240
Karen Ehrenreich W Aarhus 1900 241
Helene Svane W Aarhus Fremad Atletik 242
Signe Øllgaard W 243