DM startliste senior
Kvinder Senior
StartNr Navn Fødselsår Klub Land
3026 Alberte Hallgren 1999 NBRO National Racing Club DEN
21445 Anna Seerup Kirkeby 2002 Viking Atletik DEN
17219 Anna Uhrenholt 1961 Nordtrim DEN
66 Annah Ritah Nagadya 1994 Peak4Ever DEN
10788 Anne Stampe 1964 Snik Atletik DEN
2555 Anne Cathrine Dyhr Correll 1996 Aarhus 1900 Atletik og Løb DEN
4861 Anne Karina Heinecke 1972 Fjordløberne DEN
8174 Annemette Hvid 1970 Skive A.M. DEN
20293 Annemette Hougaard Lauridsen 1956 Sparta Atletik og Løb DEN
3010 Anne-Sophie Bork-Rasmussen 1997 Odense Atletik - O.G.F. DEN
14571 Annette Brasen 1957 Atletikforeningen Fremad Holbæk DEN
8479 Annette Lander 1966 Ringe Gymnastikforenings Atletik og Løbeafdeling DEN
868 Annie Saugstrup 1996 Sparta Atletik og Løb DEN
18635 Annie Gyde Pedersen 1953 Nordtrim DEN
62 Astrid My R. Kristensen 2004 Svendborg Gymnastikforening DEN
3266 Begitte Hansen 1989 Team Meins RUNing Løbeklub DEN
7957 Betina Cramer 1978 Greve Trim Motionsklub DEN
14175 Birgit Rødgaard-Jessen Lund 1955 Herlev Løbe- og Atletikklub DEN
25490 Birgitte Nejstgaard 1969 Roar Atletik DEN
21556 Bonnie Ridderberg 1949 TRI4 Triathlon Klub DEN
1229 Camilla Haraldseid 1991 NBRO National Racing Club DEN
3210 Camilla Holm 1974 AC Pain DEN
1265 Camilla Balle Bech 1994 Sparta Atletik og Løb DEN
940 Camilla Prisak Pedersen 1994 Sparta Atletik og Løb DEN
7049 Camille Toft Knudsen 1995 adidas Runners Copenhangen DEN
8151 Charlotte Lykke 1967 Blovstrød - Løverne DEN
18627 Doris Christensen 1945 Sparta Atletik og Løb DEN
17146 Dorte Sigvardsen 1974 Houlkær Løb & Motion/VEXA DEN
5375 Dorte Dee April Agergaard 1973 Team DistanceRunning.dk DEN
17392 Dorthe Gram Gram 1975 Greve Trim Motionsklub DEN
7152 Ea Petersen 1976 Idrætsforeningen Langgarverne DEN
20782 Elisabeth Drewes 1947 Idrætsklubben Hellas DEN
14850 Elisabeth Linde Nielsen 1956 Sparta Atletik og Løb DEN
17151 Elsa Hansen 1971 Blovstrød - Løverne DEN
1238 Emily Greve Somerset 1998 Aalborg Atletik og Motion DEN
2514 Emma Aaen 1995 Sparta Atletik og Løb DEN
1247 Eva Rudjord 1994 Sparta Atletik og Løb DEN
3468 Freja Mørch 1992 adidas Runners Copenhangen DEN
1372 Freja Stoltenberg Klemmensen 1996 Aarhus Gymnastikforening af 1880 DEN
9803 Gitte Høgstad 1961 Vejle Idrætsforening DEN
13428 Gitte Jakobsen 1969 Herlufsholm Gymnastikforening DEN
12605 Gitte Schwartz 1959 Sparta Atletik og Løb DEN
12999 Glennie Davidsen 1977 Greve Trim Motionsklub DEN
24387 Gunna Bastrup 1948 Sparta Atletik og Løb DEN
24050 Hanne Clark 1948 Sparta Atletik og Løb DEN
2672 Hanne Loff 1985 Sparta Atletik og Løb DEN
18423 Hanne Riis 1954 Sparta Atletik og Løb DEN
4136 Hanne Modey Madsen 1962 Snik Atletik DEN
5116 Heidi Johnsen 1987 Hechmann Racing Club /HRC DEN
13496 Heidi Tange 1976 Blovstrød - Løverne DEN
2113 Helle Blak Petersen 1975 Viborg Atletik og Motionsforening DEN
7777 Ivana Pristed 1985 Sparta Atletik og Løb DEN
8110 Janne Ejholm 1968 Blovstrød - Løverne DEN
12357 Jeanette Petersen 1967 Blovstrød - Løverne DEN
2716 Johanne Prisak Pedersen 1992 Sparta Atletik og Løb DEN
99 Juliane Hvid 1998 Sparta Atletik og Løb DEN
6434 Julie Schwartz 1991 Sparta Atletik og Løb DEN
1278 Kamilla Sofie Vallin 1993 VO2RC DEN
21703 Karen Jessen Olsen 1942 Aaig - Atletik & Triathlon DEN
2200 Karina Klok 1992 Amager Atletik Club DEN
2321 Karina Sørensen 1982 Snik Atletik DEN
2910 Karoline Ejby Stengaard 1996 Odense Atletik - O.G.F. DEN
1197 Kathrine Højgaard Hansen 1995 adidas Runners Copenhangen DEN
7142 Kathrine Louise Vincentsen 1977 Sparta Atletik og Løb DEN
2832 Katrine Svane 1986 Blovstrød - Løverne DEN
3203 Kirsten Pettersson 1983 Esbjerg Atletik og Motion DEN
2049 Kristina Sandager 1991 Sparta Atletik og Løb DEN
14087 Kyonghee Blumensaadt 1959 Blovstrød - Løverne DEN
14408 Laila Lydersen Ragnhof 1966 Sparta Atletik og Løb DEN
1364 Laura Sandgaard 1999 Aarhus Gymnastikforening af 1880 DEN
3453 Laura Schulz 1999 Sparta Atletik og Løb DEN
1248 Laura Amira Kassem 1997 adidas Runners Copenhangen DEN
1173 Laura Pernille Kragh Nielsen 1998 Aalborg Atletik og Motion DEN
16374 Lene Bindslev 1971 Snik Atletik DEN
7332 Lene Knudsen 1964 Team Hechmann Sport DEN
7557 Lene Fleng Nielsen 1969 Blovstrød - Løverne DEN
2871 Lilly Cordes 1992 Sparta Atletik og Løb DEN
1357 Line Røjkjær 1993 Aarhus Gymnastikforening af 1880 DEN
7376 Lisbeth Dandanell 1965 Idrætsklubben Hellas DEN
3034 Lisbeth Schütt Rasmussen 1971 Houlkær Løb & Motion/VEXA DEN
1365 Lise Kandborg Sørensen 1985 Aarhus Gymnastikforening af 1880 DEN
7305 Lise Kongsbak Poulsen 1969 Snik Atletik DEN
23242 Lone Holt 1967 Liuf-Løb, Hjørring DEN
11652 Louise Sundell 1987 Sparta Atletik og Løb DEN
3049 Louise Kjærulff Tietze 1993 VO2RC DEN
2987 Louise Wissing Madsen 1995 Sparta Atletik og Løb DEN
2067 Maia Lervad 1997 Aarhus 1900 Atletik og Løb DEN
2133 Maibritt Munk 1996 Aarhus 1900 Atletik og Løb DEN
1813 Maibritt Trine Kristoffersen 1975 Sparta Atletik og Løb DEN
1206 Malene Meyer 1992 adidas Runners Copenhangen DEN
11659 Maria Kolby Rasmussen 1976 TIK LØBERNE DEN
17990 Marianne Pallisgaard 1946 Svendborg Gymnastikforening DEN
1554 Marie Cordt 1977 AC Pain DEN
7905 Marie Ejby Hansen 1980 HVRunners DEN
1243 Marie Mørch 1994 Sparta Atletik og Løb DEN
2408 Marie Østergaard 1979 Sparta Atletik og Løb DEN
12417 Marie-Louise Bjarkov 1953 Sparta Atletik og Løb DEN
1321 Marlene Grønnegaard Them 1986 Sparta Atletik og Løb DEN
2355 Matilde Willer 2000 Sparta Atletik og Løb DEN
7649 Merete Porsdal 1973 Herlev Løbe- og Atletikklub DEN
3137 Mette Bendix Müller 1978 Herlev Løbe- og Atletikklub DEN
17255 Mette Dalsgaard 1979 Hareskovens Triathlon Klub DEN
22779 Mette Preus 1978 Herlufsholm Gymnastikforening DEN
5760 Mette Willer 1970 Sparta Atletik og Løb DEN
1288 Michelle Poulsen 1992 Sparta Atletik og Løb DEN
5187 Monica Hesse 1983 Team Meins RUNing Løbeklub DEN
65 Nanna Bové 1995 Sparta Atletik og Løb DEN
1360 Nanna Buch Pedersen 1996 Aarhus Gymnastikforening af 1880 DEN
8475 Nanna Løvborg Hansen 1990 Sparta Atletik og Løb DEN
1347 Patricia Poulsen 1991 Aarhus Gymnastikforening af 1880 DEN
13277 Pernille Dahl 1975 Frederiksberg IF atletik og motion DEN
17165 Pernille Hansen 1974 Greve Trim Motionsklub DEN
6019 Pernille Hertel 1973 Frederiksberg IF atletik og motion DEN
8226 Pernille Krogsrud 1975 adidas Runners Copenhangen DEN
7223 Pernille Larsen 1976 Snik Atletik DEN
2735 Pernille Stentoft 1993 NBRO National Racing Club DEN
2275 Pernille Bak Pedersen 1989 Aarhus 1900 Atletik og Løb DEN
7912 Pia Lyholm 1959 Snik Atletik DEN
6462 Pia Chanette Jensen 1975 Sparta Atletik og Løb DEN
2634 Pia Joan Sørensen 1967 AC Pain DEN
2970 Raksha Huus 1989 Stenløse-Ølstykke Atletik og Motion DEN
3332 Regina Aagaard Hansen 1978 HI Skanderborg Atletik DEN
17109 Rikke Louise Østergaard 1972 Hareskovens Triathlon Klub DEN
11480 Rikke Rask Mylius 1972 Furesø Løbeklub DEN
2169 Rosinete Pinto Wodschow 1980 HVRunners DEN
7119 Sabine Weinreich Holm 1984 Sparta Atletik og Løb DEN
3107 Sandra Strandberg Meulengracht 1988 NBRO National Racing Club DEN
7871 Sanne Hald 1974 Sparta Atletik og Løb DEN
7027 Sanne Spanheimer 1980 adidas Runners Copenhangen DEN
2678 Sara Bang-Hansen 1983 Team Meins RUNing Løbeklub DEN
3443 Sara Holmskov 1997 NBRO National Racing Club DEN
2888 Sara Cbh Lorentzen 1978 Sparta Atletik og Løb DEN
67 Sara Schou Kristensen 1997 Aarhus Gymnastikforening af 1880 DEN
3360 Sarah Dijohn 1995 Sparta Atletik og Løb DEN
2947 Sidsel Horsholt 1989 adidas Runners Copenhangen DEN
6598 Signe Baunehøj 1972 AC Pain DEN
3256 Signe Køngerskov 1978 HVRunners DEN
1354 Signe Thomsen 1999 Aarhus Gymnastikforening af 1880 DEN
3328 Signe Øllgaard 1993 Hechmann Racing Club /HRC DEN
834 Signe Knigge Hylleberg 1996 Sparta Atletik og Løb DEN
2022 Silvia Gabriela Burgos 1973 Sparta Atletik og Løb DEN
3246 Simone Riis 1997 NBRO National Racing Club DEN
17261 Siri Vulpius 1995 adidas Runners Copenhangen DEN
1356 Sofie Breinholt 1996 Aarhus Gymnastikforening af 1880 DEN
1004 Sophie Junge 1992 Randers Freja Atletik og Motion DEN
3324 Sophie Klarskov 1996 NBRO National Racing Club DEN
1374 Stine Muldbak Andersen 1991 Sparta Atletik og Løb DEN
1041 Stine Schønning 1992 NBRO National Racing Club DEN
1060 Stine Katrine Bækgaard Olsen 1992 Randers Freja Atletik og Motion DEN
2990 Stine Vejstrup Madsen 1995 Odense Atletik - O.G.F. DEN
16397 Susanne Michelsen 1962 Sparta Atletik og Løb DEN
7195 Tina Grau Arvidsen 1962 Sparta Atletik og Løb DEN
8789 Tine Fischer-Nielsen 1975 Hareskovens Triathlon Klub DEN
2778 Tove Schultz-Lorentzen 1960 Idrætsklubben Hellas DEN
1195 Vibe Hvalkof 1993 NBRO National Racing Club DEN
7210 Vibeke Hansen 1954 Snik Atletik DEN
3424 Vibeke Houlborg 1976 Houlkær Løb & Motion/VEXA DEN
15708 Vibeke Laumann Hartlev 1953 Blovstrød - Løverne DEN
3117 Victoria Rosberg 1994 NBRO National Racing Club DEN
8431 Yvonne Shashoua 1962 Atletikklubben af 1973,København DEN

Mænd Senior
StartNr Navn Fødselsår Klub Land
2846 Adem Asci 1978 Hareskovens Triathlon Klub DEN
933 Alexander Bak 1992 Greve Trim Motionsklub DEN
3552 Alexander Butler 1999 AC Pain DEN
3105 Alexander Maul 2000 Herning Løbeklub DEN
1124 Alexander Prien 1994 Hinnerup Løberne DEN
259 Alexander Siedler Nielsen 1999 Hvidovre Atletik & Motion DEN
1106 Anders Brixen Bojesen 1977 Snik Atletik DEN
1246 Anders Poul 1984 Blovstrød - Løverne DEN
2156 Anders Randolf 1973 Furesø Løbeklub DEN
1379 Anders Rømer Holm 1979 Atletikklubben Heden DEN
6648 Anders Wickmann 1979 Blovstrød - Løverne DEN
1018 Anders Winther 1984 Houlkær Løb & Motion/VEXA DEN
3223 Anders Abildgaard Pedersen 1994 Aalborg Atletik og Motion DEN
1240 Anders Fyhn Elgaard 1987 Aarhus Fremad Atletik DEN
1057 Anders Lade Nielsen 1966 Aarhus 1900 Atletik og Løb DEN
1215 Anders Pagh Engel Jensen 1994 Sparta Atletik og Løb DEN
6457 André Andersen 1953 Odsherred Løberne DEN
1344 Andreas Bjerring 1996 Aarhus Gymnastikforening af 1880 DEN
3225 Andreas Larsen 1993 Aalborg Atletik og Motion DEN
635 Andreas Pietras Bøgh 1988 HVRunners DEN
5884 Andreas G. Jensen 1955 Blovstrød - Løverne DEN
5798 Antonino Castrone 1961 Sparta Atletik og Løb DEN
1163 Antonio Roca Díaz 1996 NBRO National Racing Club DEN
8242 Asaf M. Fazal 1970 Furesø Løbeklub DEN
153 Asbjørn Skaarup 1995 Sparta Atletik og Løb DEN
2050 Asger Kristensen 2002 Aarhus 1900 Atletik og Løb DEN
1419 Aske Colding Ekman 1996 Peak4Ever DEN
1212 Asser Nielsen 1988 Hechmann Racing Club /HRC DEN
2165 Benjamin Lam 1994 Sparta Atletik og Løb DEN
170 Benjamin Savill 1994 Hechmann Racing Club /HRC DEN
1367 Benjamin Storm 1998 Aarhus Gymnastikforening af 1880 DEN
8102 Bent Bagge 1952 Blovstrød - Løverne DEN
2047 Bent Olsvig 1961 Aarhus 1900 Atletik og Løb DEN
3827 Bjarke Rose 1969 Blovstrød - Løverne DEN
18187 Bjarne Andersen 1943 TIK LØBERNE DEN
1236 Bjørn Hansen 1980 Aalborg Atletik og Motion DEN
2980 Bo Antvorskov 1961 Amager Atletik Club DEN
2949 Bo Foged 1971 Stenløse-Ølstykke Atletik og Motion DEN
2964 Bo Rahbæk 1981 Sparta Atletik og Løb DEN
3129 Brian Kerff 1975 Herlufsholm Gymnastikforening DEN
1190 Brian Arreborg Hansen 1983 NBRO National Racing Club DEN
1111 Brian Birch Strandby 1976 Kolding Triathlon Klub DEN
3437 Carsten Braagaard 1966 Snik Atletik DEN
2931 Carsten Sillehoved 1970 Stenløse-Ølstykke Atletik og Motion DEN
18714 Carsten Nørremark Larsen 1963 Valbyløberne DEN
1091 Cenk Daniel Polat 1980 Team Hechmann Sport DEN
1139 Christian Damgaard Andersen 1980 Esbjerg Atletik og Motion DEN
5023 Christian Haslund 1977 Blovstrød - Løverne DEN
632 Christian Jessen 1979 Aarhus 1900 Atletik og Løb DEN
1456 Christian Kouyoumdjian 1973 Snik Atletik DEN
1353 Christian Møller 1997 Aarhus Gymnastikforening af 1880 DEN
1300 Christian Nørfelt 1981 Blovstrød - Løverne DEN
2253 Christian Sohl 1974 Blovstrød - Løverne DEN
1355 Christian Østergaard Nielsen 1997 Aarhus Gymnastikforening af 1880 DEN
1155 Christian Gaaei Jensen 1988 Sparta Atletik og Løb DEN
248 Christian Lykkeby Olsen 1993 Sparta Atletik og Løb DEN
1232 Christian Nørgaard Nielsen 1983 Aalborg Atletik og Motion DEN
2938 Christian Uhre Brogaard 1976 Team Hechmann Sport DEN
1179 Christopher Meulengracht 1993 NBRO National Racing Club DEN
3426 Claus Lindbjerg 1970 Stenløse-Ølstykke Atletik og Motion DEN
8465 Claus Mouritsen 1972 Sparta Atletik og Løb DEN
1782 Dan Gilling Brunholt 1983 Sparta Atletik og Løb DEN
2448 Daniel Birkholm 1974 Blovstrød - Løverne DEN
1351 Daniel Graversgaard 1997 Aarhus Gymnastikforening af 1880 DEN
1315 Daniel Vestergaard 1980 Aarhus Fremad Atletik DEN
2604 Daniel Olsgård Hansen 1993 Sparta Atletik og Løb DEN
2336 Darren Luxford 1973 Houlkær Løb & Motion/VEXA DEN
7887 Davood Djalilian 1959 Herlufsholm Gymnastikforening DEN
8761 Ebbe Teglgård Hansen 1958 Blovstrød - Løverne DEN
425 Emil Christophersen 1994 Hareskovens Triathlon Klub DEN
1220 Emil Lind-Holm 1992 Sparta Atletik og Løb DEN
993 Emil Odfeldt 1990 Greve Trim Motionsklub DEN
931 Emil Skovhøj 1991 Amager Atletik Club DEN
459 Emil Alexander Steenslev 1995 Sparta Atletik og Løb DEN
1210 Emil Højmark Foldager 1991 SPÆN DEN
751 Emil Winkel Pedersen 1998 Aarhus 1900 Atletik og Løb DEN
25901 Erhard Filtenborg 1939 Stenløse-Ølstykke Atletik og Motion DEN
13622 Erik Christensen 1953 Rødovre Atletik Club DEN
15875 Erling Ketelsen 1957 Blovstrød - Løverne DEN
167 Esben Hornum 1989 Aarhus Fremad Atletik DEN
168 Esben Krogh Rasmussen 1993 Sparta Atletik og Løb DEN
160 Eskil Schøning 1993 Aarhus Gymnastikforening af 1880 DEN
7296 Finn Rydal 1967 Snik Atletik DEN
2758 Frank Løvendahl 1967 Herning Løbeklub DEN
464 Frank Robben 1992 Sparta Atletik og Løb DEN
155 Frederik Ernst 1995 Aarhus Gymnastikforening af 1880 DEN
1329 Frederik Juhl Leiszner 1999 Aarhus 1900 Atletik og Løb DEN
796 Frederik Tronier Kapper 1995 Sparta Atletik og Løb DEN
10768 Gunnar Bjerring Jensen 1963 Furesø Løbeklub DEN
1424 Gustav Krøll 1996 Hechmann Racing Club /HRC DEN
1010 Gustav Singer 1998 Sparta Atletik og Løb DEN
25268 Hans Esysport Elmer 1967 Greve Trim Motionsklub DEN
8429 Hans Christian Kongsted 1965 Sparta Atletik og Løb DEN
7695 Hans Ole Olsen 1961 Svendborg Gymnastikforening DEN
1401 Heino Aalling 1994 Brørup Løbeklub DEN
7081 Henning Foldager 1956 Mejdal-Halgård Gymnastik - & Idrætsklub's motionsa DEN
20622 Henning Østergaard 1940 Nordtrim DEN
5971 Henning Steffan Jensen 1954 Sparta Atletik og Løb DEN
1933 Henrik Berthelsen 1965 Greve Trim Motionsklub DEN
1225 Henrik Bjerre 1989 SPÆN DEN
946 Henrik Dahl 1983 Skive A.M. DEN
12562 Henrik Filskov 1959 Sparta Atletik og Løb DEN
7842 Henrik Larsen 1962 Blovstrød - Løverne DEN
6778 Henrik Præst Brædder 1975 Furesø Løbeklub DEN
2882 Henrik Vincentsen 1974 Sparta Atletik og Løb DEN
10671 Henry Jønch 1947 TIK LØBERNE DEN
14439 Ivan Bartholin 1958 Herlufsholm Gymnastikforening DEN
1245 Jacob Dahl 1988 Sparta Atletik og Løb DEN
1370 Jacob Overby 1997 Aarhus Gymnastikforening af 1880 DEN
16472 Jacob Petersen 1980 Viking Atletik DEN
3173 Jacob Seerup Kirkeby 2000 Viking Atletik DEN
1371 Jacob Simonsen 1994 Aarhus Gymnastikforening af 1880 DEN
1075 Jacob Ejby Stengaard 1994 Odense Atletik - O.G.F. DEN
154 Jacob Rudjord Therkildsen 1991 Aarhus Fremad Atletik DEN
159 Jacob Sommer Simonsen 1995 Aarhus Gymnastikforening af 1880 DEN
1115 Jakob Mørkeberg 1980 Bagsværd Atletik Club DEN
3338 Jakob Vibild 1970 Stenløse-Ølstykke Atletik og Motion DEN
14585 Jan Glifberg 1954 Rødovre Atletik Club DEN
15500 Jan Holm 1952 Viking Atletik DEN
1717 Jan Madsen 1953 Snik Atletik DEN
2295 Jan Petersen 1964 Snik Atletik DEN
6134 Jan Reichl 1968 Hareskovens Triathlon Klub DEN
2962 Jan Aalling 1960 Brørup Løbeklub DEN
1455 Jan Christian Herum Pedersen 2002 Svendborg Gymnastikforening DEN
1349 Jens Bonefeld Møller 1993 Aarhus Gymnastikforening af 1880 DEN
2853 Jens Buch 1956 Esbjerg Atletik og Motion DEN
2831 Jens Loff 1990 Aarhus Motion DEN
7318 Jens Arne Christiansen 1958 Blovstrød - Løverne DEN
12567 Jens Frederik Jensen 1953 Svaneke Årsdale Neksø-Løberne DEN
1237 Jeppe Garde 1965 Aalborg Atletik og Motion DEN
1348 Jeppe Schmidt 2000 Aarhus Gymnastikforening af 1880 DEN
3196 Jesper Dissing 1971 Holbæk Løbe- og Motionsklub DEN
253 Jesper Faurschou 1983 Herning Løbeklub DEN
12461 Jesper Glans 1957 Blovstrød - Løverne DEN
1211 Jesper Greve 1977 Houlkær Løb & Motion/VEXA DEN
4316 Jesper Lønborg 1966 Sparta Atletik og Løb DEN
1037 Jesper Nielsen 1981 Hechmann Racing Club /HRC DEN
4541 Jesper Nielsen 1987 Frederiksberg IF atletik og motion DEN
1203 Jesper Nyholm 1974 Greve Trim Motionsklub DEN
1346 Jesper Trige 1982 Aarhus Gymnastikforening af 1880 DEN
1313 Jesper Andkjær Larsen 1977 Hechmann Racing Club /HRC DEN
1369 Jesper Frederik Andersen 1997 Aarhus Gymnastikforening af 1880 DEN
1105 Jesper Trolle Rasmussen 1986 Sparta Atletik og Løb DEN
1104 Joakim Bertelsen 2004 Skive A.M. DEN
983 Joakim Korslund 1994 adidas Runners Copenhangen DEN
769 Joakim Svolgaard 1987 Sparta Atletik og Løb DEN
472 Johan Platz 1994 Sparta Atletik og Løb DEN
1235 Johannes Würtz 1995 Aalborg Atletik og Motion DEN
19572 John Bøgevig 1940 TIK LØBERNE DEN
3397 John Gulstad 1976 Snik Atletik DEN
15174 John Hansen 1951 Vejle Idrætsforening DEN
1986 Johnny Strandbygaard 1970 Esbjerg Atletik og Motion DEN
1431 Jonas Berg 1987 Herning Løbeklub DEN
1252 Jonas Bertelsen 2000 Frederiksberg IF atletik og motion DEN
687 Jonas Hansson 1998 Greve Trim Motionsklub DEN
776 Jonas Lange 1994 Herning Løbeklub DEN
252 Jonas Frimer Kristiansen 1990 Sparta Atletik og Løb DEN
161 Jonas Kvottrup Nielsen 1992 Aarhus Gymnastikforening af 1880 DEN
1131 Jonas Lyngvald Schmidt 2001 Odense Atletik - O.G.F. DEN
3009 Julian Petersen 1969 Sparta Atletik og Løb DEN
8078 Jørgen Jørgensen 1966 Greve Trim Motionsklub DEN
6286 Jørgen Pilegård 1955 Holbæk Løbe- og Motionsklub DEN
7903 Jørn Nielsen 1958 Holbæk Løbe- og Motionsklub DEN
693 Jørn Toftegaard Jensen 1969 Ringsted Motions Klub DEN
2034 Karsten Jeberg 1964 Sparta Atletik og Løb DEN
4260 Kasim Hwaiz 1962 Frederiksberg IF atletik og motion DEN
2797 Kasper Kousgaard 1993 Herlufsholm Gymnastikforening DEN
5604 Kasper Kærgaard Pedersen 1993 Aarhus 1900 Atletik og Løb DEN
8360 Kasper Larsen 1974 Fjordløberne DEN
6206 Kasper Markussen 1975 Hareskovens Triathlon Klub DEN
1234 Kasper Nielsen 1980 Aalborg Atletik og Motion DEN
695 Kasper Rebenstorf 1991 Hareskovens Triathlon Klub DEN
158 Kasper Skov 1992 Aarhus Gymnastikforening af 1880 DEN
150 Kasper Laumann Hartlev 1991 Hechmann Racing Club /HRC DEN
3153 Kenn Mouritzen 1975 Greve Trim Motionsklub DEN
2923 Kennet Danielsen 1971 Sparta Atletik og Løb DEN
8595 Kim Fossum 1966 Fjordløberne DEN
6618 Kim Gøllnitz 1959 adidas Runners Copenhangen DEN
1093 Kim Hermansen 1963 Stenløse-Ølstykke Atletik og Motion DEN
2959 Kim Malmqvist 1973 Herlev Løbe- og Atletikklub DEN
2641 Klaus Hallø 1969 Hareskovens Triathlon Klub DEN
1233 Klaus Præst Jaque 1992 Aalborg Atletik og Motion DEN
369 Kristian Pape Jørgensen 1980 Sæby Idrætsklub 80 DEN
649 Kristian Svane 1992 Aarhus 1900 Atletik og Løb DEN
5965 Kurt Andersen 1965 Vejle Idrætsforening DEN
19626 Kurt Hansen 1937 Frederiksberg IF atletik og motion DEN
3771 Lars Bollerup 1958 Aarhus 1900 Atletik og Løb DEN
1090 Lars Hvidesten 1984 Team Hechmann Sport DEN
2976 Lars Kroman 1969 Sparta Atletik og Løb DEN
2942 Lars Nordlund 1971 Køge Atletik DEN
5618 Lars Nyrup 1960 Blovstrød - Løverne DEN
3389 Lars Pantmann 1968 Sparta Atletik og Løb DEN
1985 Lars Pedersen 1970 Greve Trim Motionsklub DEN
2107 Lars Wendt 1971 Blovstrød - Løverne DEN
3226 Lars Østergaard 1958 Aarhus Fremad Atletik DEN
1098 Lars Henning Bjerregaard 1975 Greve Trim Motionsklub DEN
3220 Lasse Gahrn 1985 Fjordløberne DEN
982 Lasse Olsen 1987 Løbeklubben Hermes DEN
15487 Leif Holt 1967 Liuf-Løb, Hjørring DEN
715 Luan Huynh 1982 Aalborg Atletik og Motion DEN
3201 Lukas Svendsen 1997 Sparta Atletik og Løb DEN
1314 Mads Eskar 1996 NBRO National Racing Club DEN
1005 Mads Harder 1976 Herning Løbeklub DEN
554 Mads Leth 1973 Team DistanceRunning.dk DEN
1127 Mads Schønberg 1994 NBRO National Racing Club DEN
2326 Mads Zwick Bulken 1974 PAN Idræt DEN
7513 Mads Østergaard 1963 Hareskovens Triathlon Klub DEN
1368 Mads Jelsbak Raundahl 1980 Aarhus Gymnastikforening af 1880 DEN
994 Mads Martinus Bredtoft 1994 Sparta Atletik og Løb DEN
1295 Mads Randeris Kragh 1988 Sparta Atletik og Løb DEN
258 Magnus Dewett 1995 Randers Freja Atletik og Motion DEN
1205 Malthe Nielsen 1999 Sparta Atletik og Løb DEN
1172 Mark K. Andersen 1997 Herning Løbeklub DEN
1350 Mark Wermuth 1984 Aarhus Gymnastikforening af 1880 DEN
1358 Martin Hiis 1991 Aarhus Gymnastikforening af 1880 DEN
1017 Martin Hyldgaard 1985 Hechmann Racing Club /HRC DEN
2135 Martin Højgaard 1975 Hareskovens Triathlon Klub DEN
1341 Martin Patwary 1997 Aarhus Gymnastikforening af 1880 DEN
254 Martin Egebjerg Olesen 1995 Hechmann Racing Club /HRC DEN
260 Martin Egebjerg Olesen 1995 Hechmann Racing Club /HRC DEN
15053 Mathias Dahl-Spangby 1993 adidas Runners Copenhangen DEN
1113 Mathias Marcussen 1995 adidas Runners Copenhangen DEN
2529 Max Grønlund 1963 LIF Løb og Motion DEN
8796 Maxim Markuszewski 1986 Sparta Atletik og Løb DEN
2565 Michael Holt 1966 Greve Trim Motionsklub DEN
238 Michael Jensen 1987 Aarhus Gymnastikforening af 1880 DEN
752 Michael Tønner Stokholm 1993 Hechmann Racing Club /HRC DEN
1198 Michael Boye Andersen 1985 Team DistanceRunning.dk DEN
2805 Michel Honore 1975 Sparta Atletik og Løb DEN
247 Mikael Johnsen 1992 Aarhus Gymnastikforening af 1880 DEN
7616 Mike Houmøller 1988 Aarhus 1900 Atletik og Løb DEN
1345 Mikkel Bork 1997 Aarhus Gymnastikforening af 1880 DEN
172 Mikkel Dahl-Jessen 1994 Aarhus Gymnastikforening af 1880 DEN
3313 Mikkel Høegh 1977 Trongårdens Idræts Forening DEN
1352 Mikkel Kleis 1980 Aarhus Gymnastikforening af 1880 DEN
1268 Mikkel Nielsen 1985 NBRO National Racing Club DEN
1255 Mikkel Meldgaad Nielsen 1999 Aalborg Atletik og Motion DEN
1400 Mikkel Stampe Hjorth 1970 Greve Trim Motionsklub DEN
1114 Mohamed Hersi 1994 Frederiksberg IF atletik og motion DEN
703 Morten Eklöf Risager 1980 Sparta Atletik og Løb DEN
171 Morten Green 1987 Hechmann Racing Club /HRC DEN
2006 Morten Hastrup 1965 Hareskovens Triathlon Klub DEN
2071 Morten Kofoed 1988 Aarhus 1900 Atletik og Løb DEN
705 Morten Nyrup Jensen 1972 Aarhus Fremad Atletik DEN
1620 Morten Schultz 1980 Team DistanceRunning.dk DEN
647 Morten Westergaard 1979 Aarhus 1900 Atletik og Løb DEN
1373 Mubaarik Ibrahim 1998 Odense Atletik - O.G.F. DEN
20114 Nicholas Schott 1967 Snik Atletik DEN
441 Nick Conradi 1984 Greve Trim Motionsklub DEN
6858 Nicolai Andersen 1968 Snik Atletik DEN
7339 Niels Arp-Nielsen 1949 Liuf-Løb, Hjørring DEN
1176 Niels Bruun 1965 Grenaa Motionsløbeklub DEN
3237 Niels Hansen 1967 Greve Trim Motionsklub DEN
1071 Niels Ibsen 1984 Sparta Atletik og Løb DEN
2804 Niels Riber 1962 Middelfart Motions Klub DEN
3803 Niels Sørensen 1969 Team DistanceRunning.dk DEN
157 Niels Peter Nielsen 1987 Aarhus Gymnastikforening af 1880 DEN
4295 Niels-Henrik Sejthen 1965 Snik Atletik DEN
1256 Nikolas Kraglund 2001 Aalborg Atletik og Motion DEN
1222 Ole Jeppesen 1968 Herlufsholm Gymnastikforening DEN
2575 Ole Luton 1977 Sparta Atletik og Løb DEN
2785 Ole Gram Clausen 1972 Sparta Atletik og Løb DEN
957 Oliver Erdmann 2000 NBRO National Racing Club DEN
1241 Oliver Hostrup Sahlberg 2003 Ringsted Motions Klub DEN
23321 Palle Rivold 1949 Sparta Atletik og Løb DEN
1151 Patrick Fløe Hansen 2000 Herning Løbeklub DEN
1053 Patrick O'brien 1986 adidas Runners Copenhangen DEN
2399 Pau Laursen 1987 Houlkær Løb & Motion/VEXA DEN
1894 Paw Sandal Lorentz Hansen 1968 Sparta Atletik og Løb DEN
3077 Peder Hansen 1971 Herning Løbeklub DEN
1001 Peter Hærvig Rønning 1991 Bagsværd Atletik Club DEN
2667 Peter Højberg 1964 Idrætsklubben Hellas DEN
3202 Peter Olsen 1966 Herlufsholm Gymnastikforening DEN
3334 Peter Rasmussen 1972 Greve Trim Motionsklub DEN
572 Peter Rosendal 1960 Degnemoseløberen DEN
13312 Poul Clemmensen 1946 Bagsværd Atletik Club DEN
8422 Ralph Johannsen 1963 Frederiksberg IF atletik og motion DEN
3305 Rasmus Brynskov 1973 Idrætsklubben Hellas DEN
774 Rasmus Dall-Hansen 1991 Sparta Atletik og Løb DEN
1174 Rasmus Egevang 1984 Herlev Løbe- og Atletikklub DEN
937 Rasmus Futterup 1987 Herning Løbeklub DEN
156 Rasmus Lindgren 1978 Aarhus Gymnastikforening af 1880 DEN
3329 Rasmus Michelsen 1993 Holbæk Løbe- og Motionsklub DEN
1343 Rasmus Præst 1998 Aarhus Gymnastikforening af 1880 DEN
3401 Rasmus Sigvardsen 1974 Houlkær Løb & Motion/VEXA DEN
1359 Rasmus Stagsted 1993 Aarhus Gymnastikforening af 1880 DEN
1119 Rasmus Vestergaard 1971 NBRO National Racing Club DEN
1078 Rasmus Vidø 1980 Team DistanceRunning.dk DEN
1272 René Agger 1981 Aalborg Atletik og Motion DEN
8144 René Barington 1959 Snik Atletik DEN
6170 René Ciraklar 1964 Idrætsklubben Hellas DEN
1135 Rene Steenberg Olsen 1964 Haderslev Idræts-forening DEN
761 Richard Dion Jensen 1985 Sparta Atletik og Løb DEN
17557 Ricky Hansson 1982 Valbyløberne DEN
812 Robin Lenz Ostenfeldt 1999 Silkeborg Atletik Klub 77 DEN
1231 Rolf Traberg 1970 Herlev Løbe- og Atletikklub DEN
9389 Rud Nielsen 1952 Herlev Løbe- og Atletikklub DEN
165 Rune Bækgaard 1988 Aarhus Gymnastikforening af 1880 DEN
1361 Rune Damholdt 1995 Aarhus Gymnastikforening af 1880 DEN
1003 Rune Nortoft 1976 Idrætsklubben Hellas DEN
2777 Rune Sostack Clausen 1992 Aarhus Fremad Atletik DEN
164 Samuel Gerner Ulriques 1995 Sparta Atletik og Løb DEN
3344 Sebastian Brogaard 2006 Team Hechmann Sport DEN
620 Sebastian Højte 1996 Sparta Atletik og Løb DEN
621 Sebastian Langhans Bennetsen 1992 Sparta Atletik og Løb DEN
3376 Sebastian Seifert 1989 NBRO National Racing Club DEN
691 Sebastian Matz Nielsen 1992 Aarhus Fremad Atletik DEN
926 Seppo Hiltunen 1976 Greve Trim Motionsklub DEN
662 Simon Holst 1998 Amager Atletik Club DEN
26277 Simon Hartvig Schousboe 2010 Sparta Atletik og Løb DEN
1026 Simon Jørn Hansen 1991 Aarhus Gymnastikforening af 1880 DEN
1260 Simon Mortensen Kirkeby 2006 Skive A.M. DEN
7511 Sir-Ivar Karrebæk Fun Askøe 1965 Herlufsholm Gymnastikforening DEN
18003 Steen Juhls 1955 Sparta Atletik og Løb DEN
5900 Steen Nielsen 1963 Frederiksberg IF atletik og motion DEN
2267 Stefan Bechmann 1981 Hechmann Racing Club /HRC DEN
1043 Stefan Gudmundsson 1970 Snik Atletik DEN
421 Stefan Mølgaard Dall 1992 Odense Atletik - O.G.F. DEN
3609 Stefan Terndrup 1979 NG&IF Gymnastik og Atletik Forening DEN
17113 Stephan Kristensen 1965 Sparta Atletik og Løb DEN
14715 Stephen Bruyant-Langer 1959 Hørsholm Rungsted Løbeklub DEN
13006 Stieg Eriksen 1960 Sparta Atletik og Løb DEN
7725 Sune Holm Larsen 1973 AC Pain DEN
18998 Sven Jørgensen 1948 Herlev Løbe- og Atletikklub DEN
6881 Søren Engberg 1964 Blovstrød - Løverne DEN
3432 Søren Nielsen 1971 Fjordløberne DEN
3033 Søren Rasmussen 1966 Viborg Atletik og Motionsforening DEN
163 Søren Rohde 1989 NBRO National Racing Club DEN
13950 Søren Ørsted 1972 Hareskovens Triathlon Klub DEN
169 Thijs Mathisen Nijhuis 1992 Viborg Atletik og Motionsforening DEN
3692 Thomas Kildeberg 1970 Fjordløberne DEN
3047 Thomas Qvistgaard 1973 Trongårdens Idræts Forening DEN
789 Thomas Vidø 1976 Team DistanceRunning.dk DEN
2810 Thomas Anton Lindqvist 1970 Snik Atletik DEN
18002 Thomas B. Olsen 1964 Snik Atletik DEN
166 Thomas Svare Ehlers 1989 NBRO National Racing Club DEN
959 Thor Hansen 1974 NBRO National Racing Club DEN
2322 Thor Rasmussen 1963 Sparta Atletik og Løb DEN
1077 Thor Skifte 1997 Odense Atletik - O.G.F. DEN
2390 Tim Laursen 1987 Houlkær Løb & Motion/VEXA DEN
1103 Tobias Liljeqvist 1992 VO2RC DEN
9049 Torben Endahl 1954 Vejle Idrætsforening DEN
4924 Torben Schaltz 1958 Sparta Atletik og Løb DEN
1312 Tore Nielsen 1984 Hechmann Racing Club /HRC DEN
3072 Troels Ravn 1979 Frederiksberg IF atletik og motion DEN
1302 Ulrik Heitmann 1984 Aarhus 1900 Atletik og Løb DEN
7853 Victor Greve 2005 Houlkær Løb & Motion/VEXA DEN
8486 Victor Heinecke 2002 Fjordløberne DEN
8105 Yusuf Okutan 1986 adidas Runners Copenhangen DEN


Sparta Kundeservice | Gunnar Nu Hansens Plads 11 | 2100 København Ø