Kondisløpet - Kilometersanking 2024



Resultater - Kondisløpet Kilometersanking - Løping
Kvinner 40-44 år
Plass StartNr Navn Lag Land KM
1 31 Katarina Halvorsen Team kondis NOR 2179.07
2 44 Marthe Aune Team Kondis Elverum NOR 2019.50
3 2 Sol Haugen Team Kondis Trondheim NOR 1183.70
4 39 Beate Moskvil NOR 423.00
5 41 Helene Kjærland NOR 300.00

Kvinner 45-49 år
Plass StartNr Navn Lag Land KM
1 5 Nina Christin Støa Christiansen Team Kondis Oslo NOR 103.00

Kvinner 50-54 år
Plass StartNr Navn Lag Land KM
1 22 Karen Sagberg Team Kondis Trondheim NOR 633.20
2 24 Bente Kristin Langvik Olsen Kondis Hamar NOR 204.00

Kvinner 55-59 år
Plass StartNr Navn Lag Land KM
1 7 Elisabeth Hjeldnes Team Kondis NOR 1124.04
2 13 Tone-Merete Vårli Team Kondis NOR 551.74

Kvinner 60-64 år
Plass StartNr Navn Lag Land KM
1 9 Herborg Andrea Horvei Team Kondis NOR 1825.90
2 6 Kirste Sandness Team Kondis - Team Sandness NOR 1712.00
3 49 Mette-Marit Rennemo Team Kondis NOR 426.00
4 29 Våril Bendiksen Team Kondis NOR 277.29
5 3 Hilde Haugskott Team Kondis Trondheim NOR 269.00
6 38 Bodil Tessem Team Kondis Vågstranda NOR 260.00

Kvinner 65-69 år
Plass StartNr Navn Lag Land KM
1 47 Brit Bergmann Team Kondis Trondheim NOR 768.46
2 50 Norunn Stavø Team kondis NOR 621.00

Kvinner 70-74 år
Plass StartNr Navn Lag Land KM
1 42 Eli Winjum Team Kondis NOR 661.00

Kvinner 75-79 år
Plass StartNr Navn Lag Land KM
1 48 Vera Nystad Tim Kondis/ Søgne IL. NOR 2374.14

Kvinner
Plass StartNr Navn Lag Land KM
1 48 Vera Nystad Tim Kondis/ Søgne IL. NOR 2374.14
2 31 Katarina Halvorsen Team kondis NOR 2179.07
3 44 Marthe Aune Team Kondis Elverum NOR 2019.50
4 9 Herborg Andrea Horvei Team Kondis NOR 1825.90
5 6 Kirste Sandness Team Kondis - Team Sandness NOR 1712.00
6 2 Sol Haugen Team Kondis Trondheim NOR 1183.70
7 7 Elisabeth Hjeldnes Team Kondis NOR 1124.04
8 47 Brit Bergmann Team Kondis Trondheim NOR 768.46
9 42 Eli Winjum Team Kondis NOR 661.00
10 22 Karen Sagberg Team Kondis Trondheim NOR 633.20
11 50 Norunn Stavø Team kondis NOR 621.00
12 13 Tone-Merete Vårli Team Kondis NOR 551.74
13 49 Mette-Marit Rennemo Team Kondis NOR 426.00
14 39 Beate Moskvil NOR 423.00
15 41 Helene Kjærland NOR 300.00
16 29 Våril Bendiksen Team Kondis NOR 277.29
17 3 Hilde Haugskott Team Kondis Trondheim NOR 269.00
18 38 Bodil Tessem Team Kondis Vågstranda NOR 260.00
19 24 Bente Kristin Langvik Olsen Kondis Hamar NOR 204.00
20 5 Nina Christin Støa Christiansen Team Kondis Oslo NOR 103.00

Menn 23-39 år
Plass StartNr Navn Lag Land KM
1 27 Pedram Nadim Team Kondis NOR 930.00
2 10 Kevin-Ofosuhene Adjete NOR 68.00

Mænd 40-44 år
Plass StartNr Navn Lag Land KM
1 17 Håvard Tvedterås Team Kondis KIWI NOR 808.00
2 28 Kasper Brandt Slettebakken Team Kondis Radøy DEN 285.40

Mænd 45-49 år
Plass StartNr Navn Lag Land KM
1 32 Thomas Jansrud Team kondis elverum NOR 3120.59
2 25 Harald Flobak Team kondis Elverum NOR 696.10
3 35 Peder Sagvik NOR 494.54
4 55 Andreas Åslund Team Kondis Trondheim NOR 202.00

Mænd 50-54 år
Plass StartNr Navn Lag Land KM
1 37 Tommy Trippestad NOR 2678.09
2 54 Jakob Rusten Team kondis NOR 326.00

Mænd 55-59 år
Plass StartNr Navn Lag Land KM
1 26 Svein Aakre Team kondis NOR 2071.00

Mænd 60-64 år
Plass StartNr Navn Lag Land KM
1 12 Svein Arne Sikko Team Kondis Trondheim NOR 1892.00
2 21 Frank Skaftun Team Kondis NOR 1192.00
3 40 Roald Lilletvedt Team Kondis Trondheim NOR 1177.30
4 15 Øivind Høe Team Kondis/Ryggejoggen NOR 1126.60
5 16 John Erik Lein Team Kondis Trondheim NOR 719.70

Mænd 65-69 år
Plass StartNr Navn Lag Land KM
1 18 Jan-Erik Svandal Team Kondis Gran NOR 694.00
2 8 Lars Pihl kondis Rakkestad NOR 207.00

Mænd 70-74 år
Plass StartNr Navn Lag Land KM
1 11 Kjell Enok Grude Team Kondis NOR 2696.00
2 45 Kristen Bue Team Kondis NOR 1330.00
3 36 Ingar Romslo Team Kondis NOR 1289.00
4 51 Per Gunnar Kvenseth Vågstranda il NOR 1064.00

Mænd 75-79 år
Plass StartNr Navn Lag Land KM
1 52 Ole Hansen Team Kondis NOR 496.30

Mænd 80-84 år
Plass StartNr Navn Lag Land KM
1 14 Roy Erik Frydenberg Team Kondis NOR 1112.00

Menn
Plass StartNr Navn Lag Land KM
1 32 Thomas Jansrud Team kondis elverum NOR 3120.59
2 11 Kjell Enok Grude Team Kondis NOR 2696.00
3 37 Tommy Trippestad NOR 2678.09
4 26 Svein Aakre Team kondis NOR 2071.00
5 12 Svein Arne Sikko Team Kondis Trondheim NOR 1892.00
6 45 Kristen Bue Team Kondis NOR 1330.00
7 36 Ingar Romslo Team Kondis NOR 1289.00
8 21 Frank Skaftun Team Kondis NOR 1192.00
9 40 Roald Lilletvedt Team Kondis Trondheim NOR 1177.30
10 15 Øivind Høe Team Kondis/Ryggejoggen NOR 1126.60
11 14 Roy Erik Frydenberg Team Kondis NOR 1112.00
12 51 Per Gunnar Kvenseth Vågstranda il NOR 1064.00
13 27 Pedram Nadim Team Kondis NOR 930.00
14 17 Håvard Tvedterås Team Kondis KIWI NOR 808.00
15 16 John Erik Lein Team Kondis Trondheim NOR 719.70
16 25 Harald Flobak Team kondis Elverum NOR 696.10
17 18 Jan-Erik Svandal Team Kondis Gran NOR 694.00
18 52 Ole Hansen Team Kondis NOR 496.30
19 35 Peder Sagvik NOR 494.54
20 54 Jakob Rusten Team kondis NOR 326.00
21 28 Kasper Brandt Slettebakken Team Kondis Radøy DEN 285.40
22 8 Lars Pihl kondis Rakkestad NOR 207.00
23 55 Andreas Åslund Team Kondis Trondheim NOR 202.00
24 10 Kevin-Ofosuhene Adjete NOR 68.00

Total
Plass StartNr Navn Lag Land KM
1 32 Thomas Jansrud Team kondis elverum NOR 3120.59
2 11 Kjell Enok Grude Team Kondis NOR 2696.00
3 37 Tommy Trippestad NOR 2678.09
4 48 Vera Nystad Tim Kondis/ Søgne IL. NOR 2374.14
5 31 Katarina Halvorsen Team kondis NOR 2179.07
6 26 Svein Aakre Team kondis NOR 2071.00
7 44 Marthe Aune Team Kondis Elverum NOR 2019.50
8 12 Svein Arne Sikko Team Kondis Trondheim NOR 1892.00
9 9 Herborg Andrea Horvei Team Kondis NOR 1825.90
10 6 Kirste Sandness Team Kondis - Team Sandness NOR 1712.00
11 45 Kristen Bue Team Kondis NOR 1330.00
12 36 Ingar Romslo Team Kondis NOR 1289.00
13 21 Frank Skaftun Team Kondis NOR 1192.00
14 2 Sol Haugen Team Kondis Trondheim NOR 1183.70
15 40 Roald Lilletvedt Team Kondis Trondheim NOR 1177.30
16 15 Øivind Høe Team Kondis/Ryggejoggen NOR 1126.60
17 7 Elisabeth Hjeldnes Team Kondis NOR 1124.04
18 14 Roy Erik Frydenberg Team Kondis NOR 1112.00
19 51 Per Gunnar Kvenseth Vågstranda il NOR 1064.00
20 27 Pedram Nadim Team Kondis NOR 930.00
21 17 Håvard Tvedterås Team Kondis KIWI NOR 808.00
22 47 Brit Bergmann Team Kondis Trondheim NOR 768.46
23 16 John Erik Lein Team Kondis Trondheim NOR 719.70
24 25 Harald Flobak Team kondis Elverum NOR 696.10
25 18 Jan-Erik Svandal Team Kondis Gran NOR 694.00
26 42 Eli Winjum Team Kondis NOR 661.00
27 22 Karen Sagberg Team Kondis Trondheim NOR 633.20
28 50 Norunn Stavø Team kondis NOR 621.00
29 13 Tone-Merete Vårli Team Kondis NOR 551.74
30 52 Ole Hansen Team Kondis NOR 496.30
31 35 Peder Sagvik NOR 494.54
32 49 Mette-Marit Rennemo Team Kondis NOR 426.00
33 39 Beate Moskvil NOR 423.00
34 54 Jakob Rusten Team kondis NOR 326.00
35 41 Helene Kjærland NOR 300.00
36 28 Kasper Brandt Slettebakken Team Kondis Radøy DEN 285.40
37 29 Våril Bendiksen Team Kondis NOR 277.29
38 3 Hilde Haugskott Team Kondis Trondheim NOR 269.00
39 38 Bodil Tessem Team Kondis Vågstranda NOR 260.00
40 8 Lars Pihl kondis Rakkestad NOR 207.00
41 24 Bente Kristin Langvik Olsen Kondis Hamar NOR 204.00
42 55 Andreas Åslund Team Kondis Trondheim NOR 202.00
43 5 Nina Christin Støa Christiansen Team Kondis Oslo NOR 103.00
44 10 Kevin-Ofosuhene Adjete NOR 68.00


Kundeservice
Spørsmål om arrangementet rettes til:

Kondisløpet - Kilometersanking 2024
Kondis - norsk organisasjon for kondisjonsidrett


kondis@kondis.no



Ultimate Sport Service | Langelandsvej 38 | 5800 Nyborg | Denmark